Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené, stolního tenisu a volejbalu.

11.3.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Lubomír Stehlík

BASKETBAL

2. liga mužů, skupina C

19. kolo: BK Valašské Meziříčí – Basketbalové centrum mládeže Slezská Ostrava 82:66, BC Nový Jičín - BK Poruba 97:72 (26:14, 47:37, 69:52), SK Žabovřesky - Slavia Kroměříž 88:67 (25:24, 42:36, 65:49), TJ Třebíč - BK TJS ROKOSPOL Uherský Brod 103:82 (22:19, 45:45, 71:58), SK UP Olomouc - Masarykova univerzita Brno 78:68 (19:13, 43:36, 60:50)

20. kolo: BC Nový Jičín - Basketbalové centrum mládeže Slezská Ostrava 77:74, BK Valašské Meziříčí - BK Poruba 56:72 (13:24, 27:38, 40:57), TJ Třebíč - Slavia Kroměříž 93:78 (19:20, 49:34, 68:55), SK Žabovřesky - BK TJS ROKOSPOL Uherský Brod 84:60 (20:10, 36:21, 59:45), Proton Zlín U20 - Masarykova univerzita Brno 65:50 (16:12, 30:26, 50:37), SK UP Olomouc - Sokol Šlapanice 59:58 (17:16, 32:25, 47:44)

1. Uh. Brod201641681:149036
2. Šlapanice191361447:126832
3. Třebíč201191597:150831
4. Žabovřesky2010101504:146030
5. Val. Meziříčí2010101368:137830
6. Nový Jičín2010101644:166230
7. Kroměříž2010101443:150330
8. MU Brno209111518:143229
9. Zlín191091291:138329
10. Olomouc207131445:150127
11. Poruba207131342:157827
12. Ostrava206141511:162826

Liga starších dorostenek, skupina B

BK Velké Meziříčí - BK Příbor 58:77 (11:22, 26:42, 34:60)

Body: Štáhlová 21, Marková 11, Mikulová 9, Syslová 8, Rapušáková 5, Grandičová a Vaďurová 2 - Drtilová 20, Bzirská 17, Štastná 16, Cvernová 10, Pařilová a Bartošová 4, Sorková 3, Fialová 2, Bednarská 1, trojky: 2:3, fauly: 23:18, TH: 19/10:31/16

Ostatní výsledky 19. kola: ŠBK Pelhřimov - SK UP Olomouc 56:65 (10:13, 26:26, 42:45), BK Pliska Studánka Pardubice - BSK Continental TJ Jičín 87:49 (24:16, 40:29, 68:36), OSK Olomouc - ČEZ Basketball Nymburk 91:56 (26:13, 48:30, 71:47), ŠBK Parker Hannifin Sadská – Sportovní basketbalová škola Ostrava B 82:53 (26:10, 40:28, 64:38)

ŠBK Pelhřimov - BK Příbor 67:63 (17:17, 28:34, 49:49)

Body: Poulová 11, Knížová a Havlíčková 11, Vomelová 8, Slavíková 7, Matějková a Hrušková, Zavadilová 5, Špatná 2 - Bartošová 15, Štastná a Cvernová 12, Bzirská 7, Drtilová 6, Sorková 5, Fialová 4, Bednarská 2, trojky: 5:2, fauly: 16:22, TH: 23/16:14/9

Ostatní výsledky 20. kolo: BK Velké Meziříčí - SK UP Olomouc 46:65 (14:25, 23:41, 34:50), OSK Olomouc - BSK Continental TJ Jičín 121:32 (33:8, 62:18, 93:19), BK Pliska Studánka Pardubice - ČEZ Basketball Nymburk 78:64 (19:10, 50:29, 71:48), ŠBK Parker Hannifin Sadská - Lokomotiva Krnov 89:61 (20:11, 38:21, 58:42)

1. Pardubice181711565:89035
2. Olomouc181531422:93333
3. UP Olomouc191451268:112733
4. Příbor191361319:112232
5. Sadská181081301:117428
6. Jičín188101097:132326
7. Krnov186121193:128624
8. Ostrava B186121120:131824
9. Pelhřimov186121013:120724
10. Nymburk18414968:111922
11. Vel. Meziříčí18117851:161819

Liga kadetů U16, finálová skupina

3. kolo: BK Basketbalové centrum mládeže Prostějov - BA Sparta 58:53 (17:16, 40:33, 43:43), BC Nový Jičín - BK Brandýs nad Labem 54:53 (13:10, 24:28, 42:44), Basketball Nymburk - BK Tábor 90:44 (20:7, 48:13, 76:26), Sokol Hradec Králové 2 - BSK České Budějovice 126:22 (29:14, 60:18, 97:22)

4. kolo: BK Basketbalové centrum mládeže Prostějov - BK Brandýs nad Labem 60:52 (13:19, 27:31, 41:43), BC Nový Jičín - BA Sparta 46:43 (9:14, 28:34, 36:39), Basketball Nymburk - BSK České Budějovice 151:24 (41:6, 75:16, 122:18), Sokol Hradec Králové 2 - BK Tábor 71:60 (18:15, 41:30, 51:44)

1. Prostějov1082699:58118
2. Nymburk1073843:62017
3. Nový Jičín1064618:618 16
4. Hr.c Králové 21055704:61015
5. Sparta1055713:629 15
6. Brandýs n. L.1046607:64014
7. Č. Budějovice1037535:913 13
8. Tábor1028600:70812

Oblastní přebor mužů

11. kolo: TJ Frenštát pod Radhoštěm – TJ Krnov 75:63

17. kolo: TBS Sokol Přerov - BK Frýdek-Místek 69:55, BC Orlová A - TJ Krnov 78:84, TJ Gymnázium Hladnov A – BK Opava C 53:79, BC Nový Jičín B - TJ Frenštát pod Radhoštěm 75:59, Poski Ostrava A - Sokol Karviná 80:93

1. Opava C171611444:112833
2. Karviná171521437:111132
3. Fr.-Místek171071192:111327
4. Krnov17981233:124626
5. Hladnov A17981170:115425
6. Frenštát p. R.176111071:121223
7. Přerov176111108:127623
8. Ostrava A175121262:132222
9. Nový Jičín B175121206:140022
10. Orlová A174131306:146721

Oblastní přebor žáků U14

12. kolo: TJ Start Havířov - BC Orlová 77:83 a 92:97

13. kolo: TJ Start Havířov - BK Opava 66:73 a 73:67

1. Nový Jičín201911774:98739
2. Krnov181441329:79132
3. Havířov2010101529:133530
4. Přerov227151089:151729
5. Mohelnice18108965:96228
6. Karviná18991129:105027
7. Opava161061076:88126
8. Hlučín205151038:125125
9. Orlová202181019:217422

Oblastní přebor starších minižáků

11. kolo: BK Snakes Ostrava B - BK Opava 41:33 a 38:43, BK Příbor - BK NH Ostrava 53:46 a 69:52, BK Snakes Ostrava A - BC Nový Jičín 18:59 a 42:46

1. Příbor181801460:51836
2. NH Ostrava201371198:79833
3. Nový Jičín18810808:86626
4. Snakes A18612633:97224
5. Opava1468520:76820
6. Krnov1266422:61818
7. Snakes B16115419:92017

Oblastní přebor nejmladších minižáků

8. kolo: BK Snakes Ostrava A - BK Frýdek-Místek mix 85:4 a 61:7, BK NH Ostrava A – BK Příbor 64:51 a 67:49, BK NH Ostrava B - BK Snakes Ostrava B 0:100 a 2:87

1. NH Ostrava A161421220:47330
2. Snakes A141311024:25927
3. Příbor1495999:54523
4. Snakes B14410476:73318
5. Fr.-Místek14410479:85618
6. NH Ostrava B16016135:146716

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

15. kolo: Vsetín - Uničov A 28:22, Polanka A - Zubří 28:41, V. Bystřice - Paskov A 28:26, Lesana Zubří A - Havířov 26:24, Holešov - Olomouc 29:29, Trnávka - Šumperk 26:32

1. Šumperk151302491:39626
2. Zubří151203515:42624
3. Olomouc151023413:38922
4. Polanka A15906463:42118
5. Vsetín15906447:44118
6. Holešov15816433:38917
7. L. Zubří A15807423:42716
8. Trnávka15609426:41812
9. Paskov A154011375:4088
10. Havířov154011379:4428
11. V. Bystřice154011339:4328
12. Uničov A151113363:4783

1. liga staršího dorostu

KH Kopřivnice - Nové Veselí 40:16 (19:6)

Sestava a branky Kopřivnice: Petr, Janíček – Ďurčík 3, Gřes 3, Martinásek 11, Reček 3, Žižkovský V. 2, Schafer 4, Paseka 6, Kahánek 1, Purdek 4, Žižkovský P., Karban, Škarpich 3. Trenér Petr Paseka, Libor Hrabal

Ostatní výsledky 15. kola: Vsetín - Bohunice 28:35, Jičín - Třeboň 33:26, Lokomotiva Plzeň - Ostrava 32:29, Lovosice - Karviná 24:34

1. Jičín151410526:37529
2. Karviná151302519:37126
3. Zubří151005437:39220
4. Dukla14914464:39019
5. Plzeň15906459:41418
6. N. Veselí15807435:44916
7. Kopřivnice15717456:41515
8. Bohunice15519409:42911
9. Ostrava155010454:45610
10. Třeboň165011429:46010
11. Lovosice153012361:4796
12. Vsetín150015315:6340

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

KH Kopřivnice - Nové Veselí 43:19 (20:10)

Sestava a branky Kopřivnice: Žingor, Lipový, Chalupa, Dobrovodský 2, Gřes 5, Kahánek 7, Karban 5, Krčmář 1, Mička, Podhráský 5, Pola 7, Reček 8, Tížek 2, Žižkovský 1. Trenér M. Mayer

Ostatní Výsledky 15. kola: Maloměřice - Karviná 11:38, Prostějov - Zubří 20:48, Brno - Ostrava 28:39, V. Bystřice - Zlín 31:34, Hranice - Frýdek-Místek 24:27

1. Karviná151410561:33529
2. Kopřivnice151401541:33428
3. Zubří161204586:36024
4. Fr.-Místek15915428:36919
5. N. Veselí15906394:41718
6. Hranice16817455:44317
7. Ostrava15717425:43015
8. V. Bystřice15528391:41112
9. Zlín15429372:47210
10. Maloměřice152112295:4445
11. Brno152112286:4715
12. Prostějov150015325:5730

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor I. třídy

19. kolo: TJ Frenštát pod Radhoštěm D - TJ Slatina A 9:9 (34:33), Tatra Kopřivnice B - TJ Mořkov C 15:3, TJ Fulnek A - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 5:13 (23:39), TJ Frenštát pod Radhoštěm C - TJ Odry B 3:15 (19:49), TJ Mořkov B - TJ Příbor B 11:7 (40:28), TJ Mořkov A - TJ Nový Jičín D 14:4 (49:22)

1. Odry B191711262:8054
2. Frenštát p. R. B191621227:11553
3. Fulnek A191315220:12246
4. Příbor B191117206:13642
5. Mořkov A19838192:15038
6. Kopřivnice B19919178:16438
7. Frenštát p. R. C19829173:16937
8. Mořkov B197111135:20734
9. Slatina A195410156:18633
10. Nový Jičín D196112137:20532
11. Frenštát p. R. D195113140:20230
12. Mořkov C19001926:31619

Okresní přebor II. třídy

19. kolo: TJ Příbor C - MSV Studénka D 11:7 (45:32), TJ Bílovec A - TJ Frenštát E 18:0 (54:5), MSV Studénka C - TJ Odry D 17:1 (53:11), TJ Nový Jičín E - TJ Bílovec B odloženo

1. Odry C151410229:4144
2. Studénka C161042168:12040
3. Bílovec A151203199:7139
4. Příbor C161015162:12637
5. Odry D161015158:13036
6. Bílovec B14518107:14525
7. Nový Jičín E15429108:16225
8. Studénka D164111109:17925
9. Frenštát p. R. E16211391:19721
10. Fulnek B15001555:21515

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina II (o 7. – 12. místo)

8. kolo: VŠSK Slavia PF České Budějovice - Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno B 3:0 (18, 21, 21), TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště - TJ Nový Jičín 3:0 (21, 23, 21), TJ Sokol Bedřichov - TJ Sokol Nusle 3:0 (15, 18, 23)

1. Nusle954018:1814
2. Č. Budějovice853019:1013
3. Nový Jičín852116:1012
4. Uh. Hradiště844015:1312
5. Brno936010:2012
6. Bedřichov83509:1611

Extraliga juniorek, skupina II (o 7. – 14. místo)

41. a 42. kolo: TJ Sokol Šternberk - VK Pegas Znojmo 3:0 (8, 17, 18) a 3:0 (23, 13, 7), TJ Slezan Opava - VK Madeta 1:3 (-9, 21, -19, -21) a 1:3 (-19, 23, -17, -14), TJ Nový Jičín - SK Slavia Kometa Praha 3:0 (17, 17, 19) a 3:1 (-19, 23, 20, 20), PVK Přerov - TJ Tatran Střešovice 3:0 (23, 8, 11) a 3:0 (23, 14, 15)

1. Přerov26233070:2549
2. Nový Jičín26206063:3146
3. Šternberk26188063:2944
4. Madeta26188060:3744
5. Praha261511049:4541
6. Střešovice26422021:7330
7. Znojmo26323030:7229
8. Opava26323027:7129

1. liga juniorek, skupina N

11. a 12. kolo: ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - DaVING SPORT Opava 0:3 (-5, -22, -5) a 1:3 (22, -19, -21, -17), TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště - TJ Frenštát pod Radhoštěm 3:0 (18, 26, 15) a 2:3 (13, -20, -23, 19, -13)

1. Opava24195066:2043
2. Frýdlant n. O.24186058:2942
3. Uh. Hradiště24186062:3242
4. Frenštát p. R.24168051:3940
5. Brno221111044:4533
6. Vyškov24618024:6130
7. Šlapanice24519034:6029
8. Karviná22121012:6523

Extraliga kadetek, skupina II (o 7. - 14. místo)

41. a 42. kolo: TJ Nový Jičín - Praha 3:0 a 3:1

1. Španielka26188059:2644
2. Přerov26188058:3344
3. Fr.-Místek261610060:4142
4. Hlincovka261610056:4342
5. Rokycany261412051:5040
6. Nový Jičín26917032:5535
7. Praha26818034:6134
8. Vysočina26521029:7031

Autor: Jan Kešelák

11.3.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Tak vypadá vítězný model architektů Terezy Hozové a Davida Grabce z Bílovce. Jednotlivá zastavení křížové cesty budou vytvořena z kovu v kombinaci s betonem.

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Ilustrační foto.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Ve vlaku hořelo. Okolnosti vyšetřuje policie

Policisté vyšetřují okolnosti požáru, který vypukl na toaletě železničního vozu vlakového spoje R 820 směřujícího z Bohumína do Brna. Stálo se tak 1. října kolem jedenadvacáté hodiny.

Dvojitý úspěch novojičínských basketbalistů: výhra v soutěži a postup v poháru

Basketbalisté Nového Jičína se nejprve v neděli dočkali druhého vítězství v nové sezoně 1. ligy, sk. Východ, když v domácím prostředí zdolali rezervu Opavy 79:68 a ve středu pak uspěli i ve 3. kole českého poháru, když z palubovky druholigové Holice přivezli postup po vítězství 75:65.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení