Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené a volejbalu.

15.4.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Eduard Hromadník

BASKETBAL

Liga starších dorostenek, skupina B1

1. kolo: BK Příbor – BK Pliska Studánka Pardubice 64:74 (18:19, 32:40, 52:58), OSK Olomouc - SK UP Olomouc 43:47 (16:8, 28:19, 35:29)

2. kolo: BK Pliska Studánka Pardubice - BK Příbor 80:69 (28:16, 44:32, 59:53), SK UP Olomouc - OSK Olomouc 34:72 (6:17, 13:33, 27:55)

1. Pardubice222111874:112043
2. OSK Olomouc221841736:111740
3. UP Olomouc221661413:128238
4. Příbor221481518:131636

Liga kadetů U16
finálová skupina

BA Sparta - BC Nový Jičín 70:49 (11:13, 35:25, 52:37)

Sestava a body Nového Jičína: Krutílek 20, Choleva 12, Balcar 10, Gerla 5, Faltýnek 2, Sekera, Rýpar, Rýdel, Panák, Omaník a Číp 0

Ostatní výsledky 7. kola: BK Brandýs nad Labem - BK Basketbalové centrum mládeže Prostějov 53:59 (10:22, 24:33, 41:54), BSK České Budějovice - Basketball Nymburk 63:96 (14:25, 27:56, 41:80), BK Tábor - Sokol Hradec Králové 2 68:53 (18:15, 36:32, 49:44)

BK Brandýs nad Labem - BC Nový Jičín 66:36 (21:15, 42:18, 49:31)

Body: Šlajchrt 23, Ornst 9, Jecha 8, Goliáš 6, Skřivan, Nepokoj a Kratochvíl 5, Le Anh 3, Tomášek 2 - Balcar 13, Krutílek 9, Rýdel, Choleva a Číp 3, Rýpar a Panák 2, Gerla 1, trojky: 7:3, fauly: 15:17, TH: 22/11:16/5

Ostatní výsledky 8. kola: BA Sparta - BK Basketbalové centrum mládeže Prostějov 72:74 (21:29, 40:44, 47:58), BK Tábor - Basketball Nymburk 81:83 (25:32, 45:48, 63:61), BSK České Budějovice - Sokol Hradec Králové 2 61:69 (15:18, 35:33, 45:54)

1. Prostějov141221002:77226
2. Nymburk141131184:88525
3. Nový Jičín1486837:83722
4. Sparta1477990:88721
5. Hr. Králové 21477968:87621
6. Brandýs n. L.1459849:90419
7. Tábor14311828:97617
8. Č. Budějovice14311729:125017

Okresní přebor mužů, play-off

2. kolo: TJ Gymnázium Hladnov A - Krnov 92:66, TJ Frenštát pod Radhoštěm - BK Frýdek-Místek 63:76, Poski Ostrava A - Sokol Karviná 61:81, BC Orlová A - BC Opava C 66:98

Oblastní přebor žáků U14

12. kolo: TBS Sokol Přerov - INTEXT Krnov 31:87 a 61:63, TJ MEZ Mohelnice - BC Nový Jičín 50:72 a 54:70

1. Nový Jičín242222032:120246
2. Krnov261971869:122845
3. Opava241591542:132839
4. Karviná2412121497:146536
5. Mohelnice2412121311:133236
6. Havířov2212101661:144734
7. Přerov267191277:179733
8. Orlová244201303:243128
9. Hlučín225171134:139627

Oblastní přebor starších minižáků

14. kolo: BK Snakes Ostrava B - INTEXT Krnov 19:33 a 31 : 55, BK Snakes Ostrava A - INTEXT Krnov 30:40 a 40:26, INTEXT Krnov - BK Snakes Ostrava B 42:21 a 56:31

1. Příbor242401943:65348
2. NH Ostrava241771542:88741
3. Krnov241113832:108935
4. Nový Jičín221012962:107832
5. Opava201010699:98130
6. Snakes A22715732:122729
7. Snakes B24123650:144525

Oblastní přebor mladších minižáků

13. kolo: BK NH Ostrava B mix - BC Nový Jičín 7:119 a 3:125

1. Snakes121201434:19624
2. Nový Jičín12102981:38222
3. Karviná16610716:96822
4. NH Ostrava A1266680:50518
5. NH Ostrava B16016121:188116

Oblastní přebor nejmladších minižáků

10. dubna: BK NH Ostrava B - BK Příbor 7:110 a 12:135, BK NH Ostrava A - BK Snakes Ostrava A 27:60 a 20:54, BK Snakes Ostrava B - BK Frýdek-Místek mix 31:27 a 31:29

1. Snakes A201911633:40139
2. NH Ostrava A201641422:59936
3. Příbor201371541:75533
4. Snakes B18612581:99124
5. Fr.-Místek18414547:107322
6. NH Ostrava B20020154:205920

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

19. kolo: Holešov - Zubří junioři 33:30, Lesana Zubří A - Šumperk 31:33, Paskov A - Havířov 28:25, Olomouc - Uničov A 30:32, Vsetín - Trnávka 33:39, V. Bystřice - Polanka nad Odrou A 26:29

1. Šumperk191513620:51331
2. Zubří jun.191504635:53030
3. Olomouc191225527:51426
4. Polanka A191117580:53723
5. Holešov191027557:49922
6. L. Zubří A199010529:54218
7. Vsetín199010558:57618
8. Trnávka198110553:54717
9. Paskov A197012494:50614
10. V. Bystřice196013441:53412
11. Havířov194213492:56210
12. Uničov A193115464:5907

Severomoravská liga mužů

15. kolo: Veselá B - Krmelín 9:21, Veselá A – Lesana Zubří B 29:8, Polanka B - Nový Jičín 10:0 kontumačně, Klimkovice - Rožnov pod Radhoštěm 20:25, Krnov - Třinec 17:18, Suchdol nad Odrou - Paskov B 26:16

1. Veselá A151410414:22529
2. Krmelín161312397:27827
3. Suchdol n. O.151302403:25426
4. Polanka B161114410:32023
5. Klimkovice15816356:31517
6. Rožnov p. R.16817394:40017
7. Nový Jičín16628338:35914
8. Paskov B16538349:40413
9. L. Zubří B14518278:32311
10. Třinec154110321:3729
11. Hlučín143011254:3276
12. Krnov152013319:3884
13. Veselá B151014204:4722

Severomoravská liga žen

12. kolo: Lesana Zubří - Suchdol nad Odrou 27:21

1. L. Zubří7700218:15814
2. Paskov6402165:1328
3. Ostrava7205158:2084
4. Suchdol n. O.8107160:2032

1. liga staršího dorostu

KH Kopřivnice – HC Baník OKD Karviná 25:31 (12:11)

Sestava a branky Kopřivnice: Petr, Janíček - Ďurčík 4, Žižkovský Pavel 1, Žižkovský Vojtěch 2, Martinásek 11, Schafer, Pavlík, Purdek, Kramoliš, Kahánek 1, Paseka 6, Škarpich, Maliňák. Trenéři Petr Paseka a Libor Hrabal

Ostatní výsledky 19. kola: Jičín - Dukla 40:36, Lokomotiva Plzeň - Zubří 28:28, Vsetín - Lovosice 36:31, Třeboň - N. Veselí 39:39, Ostrava - Bohunice 31:27

1. Jičín191810662:48337
2. Karviná191603662:47432
3. Zubří201316621:51627
4. Dukla191216661:54425
5. Plzeň191117575:52823
6. Kopřivnice19919563:53719
7. N. Veselí19919581:58819
8. Ostrava198011585:56716
9. Třeboň206113552:58213
10. Bohunice195113510:55411
11. Lovosice193016461:6476
12. Vsetín191018398:8112

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

KH Kopřivnice – HC Baník OKD Karviná 25:24 (15:16)

Sestava a branky Kopřivnice: Janíček, Chalupa – Mička 3, Krčmář, Kroča 3, Podhráský 1, Tížek, Žižkovský, Pola, Karban, Krpelík, Reček 2, Gřes 7, Kahánek 9. Trenér M. Mayer

Ostatní výsledky 19. kola: Ostrava - Frýdek-Místek 36:23, Hranice - Maloměřice 30:19, Brno - Zubří 18:42, Zlín - N. Veselí 41:32, V. Bystřice - Prostějov 26:20

1. Karviná191711701:41135
2. Kopřivnice191702664:44634
3. Zubří191504703:41230
4. Fr.-Místek191216551:48125
5. N. Veselí191108528:54322
6. Hranice191018536:52721
7. Ostrava19919551:55019
8. Zlín197210508:59516
9. V. Bystřice196211475:53714
10. Maloměřice193115388:5717
11. Brno192116370:6225
12. Prostějov190019423:7030

Severomoravská liga starších žáků, třída II

KH Kopřivnice B - Cement Hranice 24:28 (12:13)

Sestava a branky Kopřivnice: Tůma, Dostalík – Bezděk 2, Kubín, Beran, Kocsis 4, Antes 8, Přadka, Dobečka 4, Klos, Divin 2, Ovšák, Tichavský 4

Ostatní výsledky 19. kola: Frýdek-Místek B - Karviná B 28:18, Ostrava B - Vsetín 38:30

1. Fr.-Místek B171214470:38425
2. Kopřivnice B151014405:33821
3. Vsetín16817453:42617
4. Hranice16808431:44916
5. Zubří B16808431:46016
6. Karviná B164111398:4539
7. Ostrava B164012389:4678

Severomoravská liga mladších žáků, třída I

KH Kopřivnice - DTJ Polanka 19:9 (8:3)

Sestava a branky Kopřivnice: Kučera – Novotný, Chromečka 3, Petrovič, Kabát 6, Filouš 6, Lakatoš 4, Kovář, Přadka 2

Ostatní výsledky 19. kola: Rožnov A - Zubří A 15:15, Frýdek-Místek A - Karviná A 17:14

1. Rožnov A161114270:21123
2. Polanka171106275:25522
3. Ostrava A151005216:19420
4. Kopřivnice A15708190:19414
5. Karviná A15609195:21912
6. Fr.-Místek A165011223:26410
7. Zubří A164111239:2719

Severomoravská liga mladších žáků, třída II

Karviná B - KH Kopřivnice B 17:7 (7:6)

Sestava a branky Kopřivnice: Bittner - Andrási, Blahut, Jonák, Konvička, Kostelník 1, Kovačík 1, Kramoliš, Michenka 5. Trenér Petr Palán

Ostatní výsledky 13. kola: Orlová - Krmelín 17:12, Klimkovice - Rožnov B 16:16, Hranice - Frýdek-Místek B 20:7

1. Vsetín121200277:11724
2. Ostrava B121002238:16320
3. Klimkovice13913296:24719
4. Hranice13823254:14318
5. Kopřivnice B13715157:16415
6. Karviná B13706205:18214
7. Orlová13625209:19614
8. Zubří B12615214:19713
9. F.-Místek B132110111:2055
10. Rožnov B12219110:2165
11. Krmelín121110107:2323
12. Paskov120012153:2690

VOLEJBAL

Krajský přebor 2. třídy mužů, skupina A

15. a 16. kolo: TJ Kovohutě Břidličná – TJ Odry 0:3 (-20, -16, -22) a 1:3 (20, -18, -9, -23), DTJ Polanka nad Odrou - TJ Sokol Opava-Kateřinky 3:1 (21, 18, -20, 23) a 3:1 (24, 15, -15, 14)

1. Polanka n. O.16151046:1531
2. Odry1697037:2925
3. Kateřinky1697035:2825
4. Krnov1477025:2621
5. Břidličná14410018:3318
6. Ostrava16214015:4518

Krajský přebor 2. třídy mužů, skupina B

15. a 16. kolo: Slavia Havířov junioři - TJ Frenštát pod Radhoštěm 0:3 (-17, -18, -18) a 0:3 (-17, -24, -15), SKV Slavia Orlová - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:0 (18, 16, 19) a 3:1 (-21, 14, 18, 20), TJ Sokol Pstruží - TJ Sokol Kozlovice 2:3 (22, -26, 22, -23, -12) a 3:1 (17, -16, 25, 19)

1. Kozlovice16133044:1829
2. Frenštát p. R.16133041:1929
3. Orlová1495033:2323
4. Fr.-Místek16511024:3721
5. Pstruží16412025:4120
6. Havířov14212010:3916

Krajský přebor 2. třídy žen, skupina B

15. a 16. kolo: VK Raškovice - TJ Kotouč Štramberk 1:3 (23, -14, -23, -16) a 0:3 (-16, -16, -23), TJ Sokol Kozlovice - TJ Sokol Kunčice pod Ondřejníkem 3:1 (18, -23, 14, 21) a 3:0 (20, 18, 19), TJ Nový Jičín B - TJ Sokol Frýdek-Místek C 3:0 (16, 24, 23) a 3:0 (16, 19, 10)

1. Nový Jičín B16151047:631
2. Fr.-Místek C16106032:2426
3. Štramberk1688028:2924
4. Kozlovice1695228:2623
5. Raškovice16610024:3322
6. Kunčice p. O.1601607:4816

Autor: Jan Kešelák

15.4.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Hokejisté HC Tatry Kopřivnice darovali krev v krevním centru v Ostravě-Porubě.
18

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

PATRIK FULNEK přispěl k výhře nad pražskou Duklou, ve které působil jednu sezonu, sedmi góly.

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Ve vlaku hořelo. Okolnosti vyšetřuje policie

Policisté vyšetřují okolnosti požáru, který vypukl na toaletě železničního vozu vlakového spoje R 820 směřujícího z Bohumína do Brna. Stálo se tak 1. října kolem jedenadvacáté hodiny.

Dvojitý úspěch novojičínských basketbalistů: výhra v soutěži a postup v poháru

Basketbalisté Nového Jičína se nejprve v neděli dočkali druhého vítězství v nové sezoně 1. ligy, sk. Východ, když v domácím prostředí zdolali rezervu Opavy 79:68 a ve středu pak uspěli i ve 3. kole českého poháru, když z palubovky druholigové Holice přivezli postup po vítězství 75:65.

Ďáblové nenechali rozjet Tatru a ovládli i druhé derby

Druhé derby v sezoně mezi druholigovými hokejisty Kopřivnice a Nového Jičína, které shlédlo devět stovek diváků, nabídlo drama až do závěrečné sirény, tři větší tresty, ale na konci pak znovu novojičínskou radost. Hostující Ďáblové totiž stopli Tatru i podruhé v sezoně a díky pátému vítězství v řadě si drží výtečné 3. místo.

Výstava ve Frenštátě připomíná svatební dny

/FOTOGALERIE/ Svatební den je jistě možno považovat za jeden z nejhezčích v životě. Tento slavnostní okamžik připomíná výstava v Klubu důchodců ve Frenštátě pod Radhoštěm.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení