BASKETBAL

Liga mladších žákyň, skupina B2

ŠBK Pelhřimov - BK Příbor 50:54 (15:13, 22:27, 37:40)
Body: Soukupová 18, Lapáčková 10, Štěpánková 7, Nekovářová 5, Vysloužilová 4, Ryšavá, Kotenová a Hunalová 2 - Šťastná 17, Zlevorová a Broskevičová 11, Pařilová 6, Matulová 4, Pekarčíková 3, Monsportová 2, trojky: 2:1, fauly: 23:14, TH: 17/6:26/13

Zbylý výsledek 5. kola: Frisco Sika Brno – BK Lipník nad Bečvou 54:60 (16:14, 28:21, 34:44)

Frisco Sika Brno - BK Příbor 65:49 (17:14, 39:26, 54:38)
Sestava a body Příbora: Zlevorová 17, Broskevičová 11, Šťastná 8, Matulová 4, Pekarčíková, Pařilová, Monsportová M. a Monsportová E. 2, Drabíková 1, Linartová a Činčalová 0

Zbylé utkání 6. kola: ŠBK Pelhřimov – BK Lipník nad Bečvou 49:76 (14:22, 25:35, 35:62)

1. Lipník n. B.12111776:62323
2. Brno1266709:67418
3. Pelhřimov1257693:73517
4. Příbor12210601:74714

Liga juniorů U18, finálová skupina

BC Nový Jičín – TJ Thermia Karlovy Vary 69:67 (22:20, 34:29, 52:49)
Sestava a body Nového Jičína: Urbánek, Pindroch 14, Langer 11, Podhajský 9, Fajkus a Rubeš, Luňáček 5, Ftáčik, Krutílek a Slaný 0

Ostatní výsledky 7. kola: SBK Valašské Meziříčí - Basketbalový klub Beroun 71:69 (15:18, 21:28, 36:42, 62:62), Sokol Hradec Králové - BK Děčín 78:86 (19:31, 48:56, 60:72), AŠ Mladá Boleslav - BK Ederstav Kladno 96:70 (25:10, 47:27, 67:51)

BC Nový Jičín – Basketbalový klub Beroun 74:59 (15:16, 37:34, 53:46)
Body: Pindroch 12, Luňáček, Krutílek a Teršl 8, Ftáčik, Fajkus a Langer 7, Slaný 6, Podhajský 5, Urbánek 4, Rubeš 2 - Mizera 23, Cipra 16, Paul 7, Peterka 5, Doležal 4, Rajlich a Celina 2, trojky: 6:1, fauly: 16:16, TH: 24/14:17/8

Ostatní výsledky 8. kola: SBK Valašské Meziříčí – TJ Thermia Karlovy Vary 66:78 (23:20, 34:42, 52:59), AŠ Mladá Boleslav - BK Děčín 101:81 (28:19, 58:33, 84:50), Sokol Hradec Králové - BK Ederstav Kladno 102:52 (20:13, 38:21, 66:38)

1. Ml. Boleslav141311234:89027
2. Nový Jičín14951114:98023
3. Val. Meziříčí1486950:99422
4. Děčín14681012:105220
5. Hr. Králové 214681014:105520
6. K. Vary14591053:110719
7. Kladno1459897:110319
8. Beroun14410931:102418

Oblastní přebor žáků U14

8. kolo: TJ MEZ Mohelnice - Hlučín 59:33 a 60:32

12. kolo: Sokol Karviná - BC Orlová 72:56 a 93:54

14. kolo: TJ INTEXT Krnov - TJ Start Havířov 47:61 a 31:68

16. kolo: TBS Sokol Přerov - TJ Start Havířov 69:58

1. Krnov281991947:135747
2. Nový Jičín242222032:120246
3. Mohelnice 2614121430:139740
4. Havířov2614121902:167540
5. Karviná2614121662:157540
6. Opava241591542:132839
7. Přerov289191427:190937
8. Orlová264221413:259630
9. Hlučín245191199:151529

Oblastní přebor starších minižáků

10. kolo: BC Nový Jičín - BK Opava 52:45 a 67:33

1. Příbor242401943:65348
2. Ostrava241771542:88741
3. Nový Jičín2412121081:115636
4. Opava241113874:119035
5. Krnov241113832:108935
6. Snakes A24816822:132432
7. Snakes B24123650:144525

Severomoravská liga mladších minižáků

8. kolo: NH Ostrava A - BC Nový Jičín 37:74 a 47:63

1. Nový Jičín141221118:46626
2. Snakes121201434:19624
3. Karviná16610716:96822
4. NH Ostrava A1468764:64220
5. NH Ostrava B16016121:188116

Oblastní přebor nejmladších minižáků

5. kolo: BK Frýdek-Místek - Snakes Ostrava B 39:25 a 36:28

1. Snakes A201911633:40139
2. NH Ostrava A201641422:59936
3. Příbor201371541:75533
4. Fr.-Místek20614622:112626
5. Snakes B20614634:106626
6. NH Ostrava B20020154:205920

HAZENÁ

Severomoravská liga mužů

16. kolo: Rožnov pod Radhoštěm - Polanka B 34:23, Krmelín - Klimkovice 24:19, Třinec - Suchdol nad Odrou 23:31, Nový Jičín - Krnov 31:18, Hlučín - Veselá A 17:23, Lesana Zubří B - Veselá B 25:15

1. Veselá A161510437:24231
2. Krmelín171412421:29729
3. Suchdol n. O.161402434:27728
4. Polanka B171115433:35423
5. Rožnov p. R.17917428:42319
6. Klimkovice16817375:33917
7. Nový Jičín17728369:37716
8. L. Zubří B15618303:33813
9. Paskov B16538349:40413
10. Třinec164111344:4039
11. Hlučín153012271:3506
12. Krnov162014337:4194
13. Veselá B161015219:4972

Severomoravská liga dorostu

13. kolo: Klimkovice - Krmelín 24:18, Nový Jičín - Rožnov pod Radhoštěm 31:33

1. Rožnov p. R.101000350:25020
2. Klimkovice9513225:19611
3. Trnávka10415239:2339
4. Krmelín11407249:2838
5. Nový Jičín10109195:2962

Severomoravská liga starších žáků, třída II

KH Kopřivnice B - Cement Hranice 24:28 (12:13)
Sestava a branky: Tůma, Dostalík – Bezděk 2, Kubín, Beran, Kocsis 4, Antes 8, Přadka, Dobečka 4, Klos, Divin 2, Ovšák, Tichavský 4

Ostatní výsledky 20. kola: Vsetín - Hranice 35:34, Zubří B - Ostrava B 39:14

1. Fr.-Místek B181314496:39327
2. Kopřivnice B171016434:39521
3. Vsetín17917488:46019
4. Zubří B17908470:47418
5. Hranice17809465:48416
6. Karviná B175111429:47311
7. Ostrava B174013403:5068

Severomoravská liga mladších žáků, třída I

SKP Frýdek Místek A - KH Kopřivnice A 26:16 (11:8)
Sestava a branky Kopřivnice: Dobečka 7, Novotný, Žalmánek 3, Chromečka 2, Petrovič T.,Bittner, Kabát 4, Jonák D., Filouš, Kovář, Přadka. Trenér Jiří Petrovič a Petr Jonák

Ostatní výsledky 20. kola: Karviná A - Rožnov pod Radhoštěm A 15:7, Zubří A - Ostrava A 28:10

1. Rožnov A171115277:22623
2. Polanka171106275:25522
3. Ostrava A161006226:22220
4. Kopřivnice A17809223:23316
5. Karviná A177010223:24314
6. F.-Místek A176011249:28012
7. Zubří A175111267:28111

Severomoravská liga mladších žáků, třída II

KH Kopřivnice B - Orlová 16:15 (6:9)
Sestava a branky Kopřivnice: Kovačík, - Andrási, Blahut 1, Chromečka 4, Jonák 3, Konvička 2, Kostelník, Kramoliš, Michenka 1, Orlík, Petrovič 5. Trenér Petr Palán

14. kolo: Ostrava B - Karviná B 24:9, Rožnov pod Radhoštěm B - Hranice 4:18, Paskov - Zubří B 19:27, Frýdek-Místek B - Vsetín 11:22, Krmelín - Klimkovice 17:21

1. Vsetín131300299:12826
2. Ostrava B131102262:17222
3. Klimkovice141013317:26421
4. Hranice14923272:14720
5. Kopřivnice B14815173:17917
6. Zubří B13715241:21615
7. Orlová14626224:21214
8. Karviná B14707214:20614
9. F.-Místek B142111122:2275
10. Rožnov B132110114:2345
11. Krmelín131111124:2533
12. Paskov130013172:2960

NÁRODNÍ HÁZENÁ

1. liga žen

12. kolo: TJ Spoje Praha - Sokol Dobruška 19:22 (10:11), HK Hlinsko - SK Studénka 17:13 (8:8), TJ Sokol Rokytnice - Sokol Krčín 21:20 (10:11), SK Chomutov - Sokol Tymákov 22:14 (12:8), TJ Přeštice - TJ Božkov 16:3 (9:1), TJ Šroubárna Žatec - TJ Spoje Modřany 12:12 (5:4)

1. Dobruška121101252:17022
2. Chomutov12912247:18119
3. Přeštice12903190:15118
4. Tymákov12813224:19417
5. Rokytnice12804194:19616
6. Žatec12516218:22411
7. Krčín12507216:22510
8. Hlinsko12507207:21910
9. Modřany12417111:1309
10. Studénka12309156:1966
11. Praha122010149:1964
12. Božkov121011109:1912

2. liga mužů, skupina B

12. kolo: Draken Brno - Sokol Albrechtičky 20:14 (8:6), SK Veselí n. M. - SK Studénka 14:10 (9:7), TJ S. Osek nad Bečvou - TJ Sokol Rokytnice 18:17 (6:6), TJ S. NH Opatovice - KNH MS Brno 22:14 (8:9)

1. Opatovice n. L.10820215:18218
2. Sudénka10703188:17214
3. Pod. Újezd10514205:19111
4. Rokytnice10514208:19111
5. Jihlava10505171:14310
6. Brno10505185:19210
7. Albrechtičky10415160:1659
8. Veselí n. M.10415177:1849
9. Brno10316171:1927
10. Krčín B10307175:1846
11. Osek n. B.10217181:2405

VOLEJBAL

Krajský přebor 2. třídy mužů, skupina A

17. a 18. kolo: TJ Krnov - TJ Kovohutě Břidličná 0:3 (-16, -21, -23) a 2:3 (19, 23, -20, -12, -6), VK DHL Ostrava - DTJ Polanka nad Odrou 1:3 (23, -14, -20, -18) a 0:3 (-12, -22, -22), TJ Sokol Opava-Kateřinky – TJ Odry 1:3 (17, -21, -22, -23) a 1:3 (22, -22, -23, -15)

1. Polanka n. O.18171052:1635
2. Odry18117043:3129
3. Kateřinky1899037:3427
4. Krnov1899033:3427
5. Břidličná18612025:4124
6. Ostrava18216017:5120

Krajský přebor 2. třídy mužů, skupina B

17. a 18. kolo: TJ Sokol Pstruží - Slavia Havířov junioři 3:0 (14, 14, 20) a 3:0 (20, 7, 15), TJ Sokol Kozlovice - SKV Slavia Orlová 1:3 (18, -21, -20, -23) a 3:1 (17, -21, 17, 17)

1. Kozlovice18144048:2232
2. Orlová18126043:2730
3. Frenštát p. R.16133041:1929
4. Pstruží18612031:4124
5. Fr.-Místek16511024:3721
6. Havířov18216010:5120

Krajský přebor 2. třídy žen, skupina B

17. a 18. kolo: TJ Nový Jičín B - VK Raškovice 3:0 (12, 15, 13) a 3:1 (13, -22, 15, 12), TJ Sokol Frýdek-Místek C - TJ Sokol Kozlovice 3:1(-25, 13, 20, 22) a 3:2 (-17, 18, 17, -17, 12), TJ Sokol Kunčice pod Ondřejníkem - TJ Kotouč Štramberk 0:3 (-18, -10, -22) a 0:3 (-21, -18, -9)

1. Nový Jičín B18171053:735
2. Fr.-Místek C18126038:2730
3. Štramberk18108034:2928
4. Kozlovice1897231:3225
5. Raškovice18612025:3924
6. Kunčice p. O.1801807:5418