VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené a národní házené.

13.5.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Robert Schedling

BASKETBAL

Oblastní přebor starších žáků U14

9. kolo: BK Opava - TJ Start Havířov 64:59 a 65:47

14. kolo: TBS Sokol Přerov - BC Orlová 88:61 a 67:66

1. Nový Jičín302732438:151057
2. Krnov3222102230:158454
3. Opava3221112059:172353
4. Havířov3014162116:196444
5. Karviná2816121800:169444
6. Mohelnice3014161657:167644
7. Přerov3211211686:217343
8. Hlučín287211403:182235
9. Orlová304261654:289734

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

22. kolo: Vsetín - Holešov 29:28, Šumperk - Uničov A 30:23, Trnávka – Lesana Zubří A 34:33, Polanka A - Olomouc 30:31, Zubří jun. - Paskov A 39:23

1. Šumperk221813715:58737
2. Zubří221804740:59436
3. Olomouc221327610:60828
4. Polanka A221228670:62426
5. Holešov221138646:58725
6. Trnávka2210111650:63821
7. Vsetín2210012638:66620
8. L. Zubří A229013606:64418
9. Paskov A228014572:60216
10. V. Bystřice217014500:59214
11. Havířov216213552:61814
12. Uničov A223118544:6837

Severomoravská liga mužů

19. kolo: Hlučín - Krmelín 17:36, Veselá B - Třinec 18:21, Veselá A - Nový Jičín 32:15

1. Veselá A191810540:30137
2. Krmelín201712529:36335
3. Suchdol n. O.191702517:33234
4. Klimkovice191117453:38323
5. Polanka B191018475:42121
6. Nový Jičín20929434:44820
7. Rožnov p. R.19919475:47619
8. Paskov B18639408:46515
9. L. Zubří B186111356:42413
10. Třinec195113404:48411
11. Hlučín185013328:41610
12. Krnov183015374:4636
13. Veselá B201019288:6052

Severomoravská liga žen

16. kolo: HC Ostrava – Lokomotiva Suchdol nad Odrou 27:19

1. Zubří7700218:15814
2. Paskov7502195:14810
3. Ostrava8305185:2276
4. Suchdol n. O.10109195:2602

1. liga staršího dorostu

HK Lovosice - KH Kopřivnice 22:30 (16:13)

Sestava a branky Kopřivnice: Petr, Janíček – Ďurčík 4, Paseka 9, Purdek 2, Schafer 4, Martinásek 1, Škarpich, Pavlík, Reček 1, Gřes 7, Kroča 1, Kahánek 1. Trenéři Libor Hrabal a Petr Paseka

Ostatní výsledky 22. kolo: Třeboň - Zubří 24:31, Vsetín - Lokomotiva Plzeň 23:48, Dukla - Ostrava 43:26, Lovosice - Kopřivnice 22:30, Nové Veselí - Jičín 31:41, Karviná - Bohunice 38:19

1. Jičín222110796:54843
2. Karviná221903777:55038
3. Zubří221516699:56531
4. Dukla221516776:63431
5. Plzeň221318691:61127
6. Kopřivnice2210111645:62921
7. N. Veselí2210111685:68821
8. Ostrava228014664:69516
9. Třeboň227114615:64615
10. Bohunice226115592:65413
11. Lovosice223019521:7456
12. Vsetín221021465:9612

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

SHC Maloměřice - KH Kopřivnice 31:33 (10:18)

Sestava a branky Kopřivnice: Žingor, Lipový - Mička 4, Krčmář 7, Fila, Podhráský 1, Tížek 4, Žižkovský 3,, Pola 4, Dobrovodský 1, Krpelík 4, Bača 1, Šustala 2, Dostalík 2. Trenér Michal Mayer

Ostatní výsledky 22. kola: Prostějov - Ostrava 30:28, Nový Veselí - V. Bystřice 28:25, Hranice - Brno 39:20, Zubří - Zlín 44:19, Karviná - Frýdek-Místek 45:17

1. Karviná222011837:47141
2. Kopřivnice221903761:53138
3. Zubří221804806:47536
4. N. Veselí221408617:61628
5. Fr.-Místek221318626:58327
6. Hranice2211110628:60723
7. Ostrava229112621:65219
8. V. Bystřice228212559:61318
9. Zlín227213572:72116
10. Maloměřice224117475:6609
11. Brno223118451:7207
12. Prostějov221021499:8032

Severomoravská liga dorostu

16. kolo: Krmelín - Rožnov pod Radhoštěm 17:24, Trnávka - Nový Jičín 32:27

1. Rožnov p. R.121200406:29124
2. Klimkovice11614267:22713
3. Trnávka13616311:30613
4. Krmelín13508291:33110
5. Nový Jičín131012261:3812

Severomoravská liga starších žáků, třída II

KH Kopřivnice - HC Zubří 37:31 (13:16)

Sestava a branky Kopřivnice: Tůma, Dostalík – Antes 7, Beran 1, Bezděk 7, Divín 8, Klos 1, Kubín 1, Ovšák, Pavlík 2, Sobek 1, Tichavský 4, Dobečka 5

Zbylý výsledek 23. kola: Frýdek-Místek B - Hranice 31:20

1. Karviná B191414551:45229
2. Ostrava B191405538:46528
3. Fr.-Místek B201118522:46423
4. Zubří B209011567:56718
5. Hranice208012539:57416
6. Vsetín197111493:56815
7. Kopřivnice B193115414:5347

Severomoravská liga mladších žáků, třída I

KH Kopřivnice - HC Zubří 14:21 (5:12)

Sestava a branky Kopřivnice: Kučera, Bittner – Filouš, Chromečka 2, Kabát 5, Kovář 5, Lakatoš 1, Novotný, Petrovič 1, Přadka.
Ostatní výsledky 23. kola: Frýdek-Místek A - Polanka 29:14, Rožnov pod Radhoštěm A - Ostrava A 20:10

1. Zubří A191711359:25935
2. Fr.-Místek A201703430:22434
3. Kopřivnice A201118266:25923
4. Karviná A191108292:24722
5. Rožnov A206212265:32314
6. Polanka203017279:3636
7. Ostrava A202018181:3974

Severomoravská liga mladších žáků, třída II

KH Kopřivnice - HC Zubří 22:12 (8:8)

Sestava a branky Kopřivnice: Bittner – Andrási, Chromečka 7, Kostelník, Kramoliš 2, Orlík 3, Petrovič 5, Novotný 4, Přadka 1. Trenér Petr Palán

Ostatní výsledky 17. kola: Ostrava B - Krmelín 22:10, Karviná B - Rožnov pod Radhoštěm B 19:5, Orlová - Frýdek-Místek B 20:15, Zubří B - Klimkovice 39:23

1. Vsetín161600355:16132
2. Ostrava B181602389:23632
3. Hranice161024323:18822
4. Zubří B171016334:29121
5. Klimkovice171016383:35921
6. Kopřivnice B171016228:22721
7. Karviná B171007289:23220
8. Orlová17827281:26918
9. Krmelín173113177:3317
10. F.-Místek B172114167:2865
11. Rožnov B172114157:3115
12. Paskov180018223:4150

NÁRODNÍ HÁZENÁ

1. liga žen

16. kolo: TJ Spoje Praha - TJ Sokol Rokytnice 13:13 (5:6), HK Hlinsko - Sokol Krčín 21:14 (14:6), Sokol Dobruška - SK Studénka 19:8 (9:3), TJ Spoje Modřany - Sokol Tymákov 8:17 (4:7), TJ Šroubárna Žatec - TJ Přeštice 12:16 (9:6), TJ Božkov - SK Chomutov 12:28 (6:14)

1. Dobruška161501351:22930
2. Chomutov161213335:24325
3. Tymákov161213312:25725
4. Přeštice161204268:21824
5. Rokytnice161015246:25221
6. Hlinsko16619277:29013
7. Žatec16619281:30613
8. Studénka175111219:27111
9. Krčín165011281:30910
10. Modřany164111149:1879
11. Praha172312221:2837
12. Božkov163013158:2536

2. liga mužů, skupina B

16. kolo: Draken Brno - TJ Sokol Rokytnice 19:17 (9:9), SK Veselí nad Moravou - TJ Sokol Osek nad Bečvou 27:18 (13:7), Sokol Albrechtičky - SK Studénka 14:5 (6:4), TJ Sokol Podhorní Újezd - KNH MS Brno 21:15 (11:8), Sokol Krčín B - TJ Sokol Opatovice nad Labem 19:25 (10:14)

1. Opatovice n. L.151320346:27228
2. Studénka151005261:24520
3. Veselí n. M.14815256:23917
4. Podh. Újezd15816303:28817
5. Albrechtičky15717235:23515
6. Rokytnice15618291:28013
7. Jihlava14608241:21212
8. Brno14608244:27212
9. Brno14518246:26311
10. Krčín B144010246:2728
11. Osek n. B.153111264:3557

Autor: Jan Kešelák

13.5.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

FILIP WALICA, Příbor, nar. 16. 10. 2017, 50 cm, 3,20 kg. Nemocnice Nový Jičín.
12

Vaše miminka - noví občánci našeho okresu

Sledování výsledků parlamentních voleb ve štábu ANO, 21. října v Praze. Ivo Vondrák
29

Králem voleb v kraji je Ivo Vondrák. Nemám ambici být ministrem, řekl Deníku

To jsou oni! Podívejte se, kdo bude nově hájit zájmy Moravskoslezského kraje

/FOTOGALERIE/ Kteří poslanci budou po volbách v dolní komoře parlamentu zastupovat a hájit zájmy Moravskoslezského kraje? Nejvíce mandátů získalo hnutí ANO. Podívejte se, kdo patří mezi nově zvolené poslance.

ANO dosáhlo výsledku, na který u nás bývala zvyklá ČSSD

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, FOTOGALERIE Z VOLEBNÍCH ŠTÁBŮ/ Spočteno, podtrženo, hotovo. Volby v Moravskoslezském kraji jasně vyhrálo hnutí ANO s hejtmanem Ivo Vondrákem v čele, drtivou porážku naopak utržila ČSSD, kterou v regionu vedl celostátní lídr Lubomír Zaorálek. K urnám přišlo 551 446 lidí, čímž účast dosáhla 55,86 procent.  

AKTUALIZOVÁNO

VOLBY 2017 V KRAJI: Oranžovou v Moravskoslezském kraji vystřídala modrá

/VIDEO, FOTOGALERIE/ Volební výsledky v Moravskoslezském kraji jsou sečteny, vítěze parlamentních voleb 2017 známe. Hnutí ANO sesadilo z pomyslného trůnu ČSSD.

Skopalová přivezla ze Znojma zlato

První příležitost, jak si otestovat svou výkonnost na začátku nové sezony, měli při nedávné Velké ceně Znojma členové Plaveckého klubu Nový Jičín, kteří se v přípravě musejí potýkat s problémy vinou uzavření novojičínského bazénu.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení