VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky házené, národní házené a stolního tenisu.

23.9.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Libor Blažek

HÁZENÁ

Severomoravská liga mužů

3. kolo: TJ Valašské Meziříčí - Polanka B 29:29, Krmelín - Krnov 26:13, Třinec - Rožnov pod Radhoštěm 17:33, Veselá B – Lokomotiva Suchdol nad Odrou 17:24, TJ Nový Jičín - Klimkovice 26:25

1. Rožnov p. R. 3 3 0 0 98:53 6
2. Krmelín 3 2 0 1 64:42 4
3. Suchdol n. O. 2 2 0 0 50:35 4
4. Třinec 3 2 0 1 63:69 4
5. Veselá A 2 1 1 0 59:36 3
6. Val. Meziříčí 3 1 1 1 75:77 3
7. Hlučín 2 1 0 1 38:42 2
8. Nový Jičín 2 1 0 1 44:51 2
9. Polanka B 3 0 2 1 67:86 2
10. Klimkovice 2 0 0 2 36:47 0
11. Krnov 3 0 0 3 47:73 0
12. Veselá B 2 0 0 2 31:61 0

Severomoravská liga žen

3. kolo: Lokomotiva Suchdol nad Odrou - KH Orel Paskov 16:29

1. Paskov 2 2 0 0 50:35 4
2. Ostrava 2 1 0 1 38:34 2
3. Suchdol n. O. 2 0 0 2 29:48 0

1. liga staršího dorostu

Předehrávka 3. kola: KH Kopřivnice - Talent Plzeň 16:26 (7:12)

Sestava a branky Kopřivnice: Žingor, Janíček, Reček, Ďurčík 2, Podhráský 2, Krčmář, Karban, Kahánek 4, Dostalík, Tížek, Žižkovský, Mička 2, Pavlík 4, Kroča 2

Severomoravská liga dorostu

Turnaj Sokol Trnávka: DTJ Polanka - Uničov 6:11, Sokol Trnávka - Uničov 7:11, Sokol Trnávka - DTJ Polanka 10:13, Uničov - SK Krmelín 16:7, DTJ Polanka - SK Krmelín 16:11, Trnávka - Krmelín 14:10

1. Uničov 3 3 0 0 38:20 6
2. Polanka 3 2 0 1 35:32 4
3. Trnávka 3 1 0 2 31:34 2
4. Krmelín 3 0 0 3 28:46 0

Severomoravská liga starších žáků

Kopřivnice A - Rožnov pod Radhoštěm 19:15 (7:9)

Sestava a branky Kopřivnice: Tůma, Dostalík, Bezděk 3, Antes 1, Kubín 1, Dobečka 2, Divín 7, Klos 1, Lakatoš 3, Sobek, Matula, Kabát 1. Trenér P. Paseka

Ostatní výsledky 3. kola: Frýdek-Místek A - Vsetín 36:15, Karviná A - Ostrava A 30:31, Zubří A - Polanka 30:16

1. Zubří A 3 3 0 0 84:48 6
2. Karviná A 3 2 0 1 88:68 4
3. Kopřivnice A 3 2 0 1 51:38 4
4. Ostrava A 3 2 0 1 56:56 4
5. Fr.-Místek A 3 1 0 2 73:68 2
6. Rožnov p. R. 3 1 0 2 45:49 2
7. Vsetín 3 1 0 2 55:93 2
8. Polanka 3 0 0 3 43:75 0

Oblastní liga starších žáků

3. kolo: Frýdek-Místek B - KH Orel Paskov 39:7, Karviná B - Ostrava B 29:6

1. Fr.-Místek B 3 3 0 0 105:37 6
2. Kopřivnice B 2 2 0 0 80:18 4
3. Zubří B 1 1 0 0 47:15 2
4. Krmelín 2 1 0 1 34:25 2
5. Karviná B 2 1 0 1 41:36 2
6. Ostrava B 3 1 0 2 36:74 2
7. Klimkovice 2 0 0 2 29:82 0
8. Paskov 3 0 0 3 24:109 0

Severomoravská liga mladších žáků

3. kolo: Kopřivnice A - TJ Rožnov pod Radhoštěm 13:7, Frýdek-Místek A - Vsetín 17:6, Karviná A - Ostrava A 14:18, Zubří A - Polanka 17:12

1. Ostrava A 3 3 0 0 61:41 6
2. Zubří A 3 2 0 1 47:40 4
3. Kopřivnice A 3 2 0 1 36:34 4
4. Karviná A 3 1 1 1 41:41 3
5. Polanka 3 1 1 1 36:37 3
6. Fr.-Místek A 3 1 0 2 49:52 2
7. Vsetín 3 1 0 2 31:41 2
8. Rožnov p. R. 3 0 0 3 33:48 0

NÁRODNÍ HÁZENÁ

1. liga žen

5. kolo: Sokol Blovice - TJ Božkov 14:10 (9:6), TJ Šroubárna Žatec - Sokol Tymákov 12:11 (5:5), TJ Přeštice - SK Chomutov 18:20 (8:14), Sokol Dobruška - HK Hlinsko 27:10 (16:5), Sokol Krčín - TJ Sokol Rokytnice 19:15 (9:6), SK Studénka - Sokol Bakov nad Jizerou 12:8 (7:7)

1. Dobruška 5 5 0 0 107:69 10
2. Chomutov 5 4 0 1 97:78 8
3. Přeštice 5 3 0 2 85:69 6
4. Krčín 5 3 0 2 72:63 6
5. Tymákov 5 3 0 2 80:72 6
6. Žatec 5 3 0 2 74:84 6
7. Hlinsko 5 3 0 2 59:74 6
8. Rokytnice 5 2 0 3 83:79 4
9. Blovice 5 2 0 3 61:60 4
10. Bakov n. Jiz. 5 1 0 4 41:63 2
11. Studénka 5 1 0 4 61:84 2
12. Božkov 5 0 0 5 55:80 0

2. liga mužů – skupina B

5. kolo: TJ Sokol Vracov - TJ Sokol Dobruška B 19:22 (12:15), KNH MS Brno - TJ Sokol Podhorní Újezd 22:22 (9:11), Sportovní klub Veselí nad Moravou - Sportovní klub Autonot Jihlava 22:20 (13:12), TJ Pustějov - SSK Vítkovice 17:21 (8:13), TJ Sokol Albrechtičky - TJ Sokol Rokytnice 13:14 (7:7), SK Studénka - Draken Brno 24:21 (12:12)

1. Studénka 6 6 0 0 131:102 12
2. Rokytnice 6 4 1 1 132:121 9
3. Draken Brno 5 4 0 1 109:92 8
4. Vítkovice 5 3 0 2 87:81 6
5. Veselí n. M. 5 3 0 2 91:86 6
6. Dobruška B 5 2 1 2 88:96 5
7. Podh. Újezd 5 1 2 2 95:96 4
8. Pustějov 5 2 0 3 91:93 4
9. Jihlava 5 1 1 3 93:92 3
10. MS Brno 5 1 1 3 96:101 3
11. Albrechtičky 5 1 0 4 58:73 2
12. Vracov 7 1 0 6 122:160 2

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor I. třídy, muži

1. kolo: MSV Studénka B - ASK Tatra Kopřivnice B 11:7 (33:31), Frenštát pod Radhoštěm C - Nový Jičín C 11:7 (40:31), Příbor B - Mořkov A 8:10 (36:40), Mořkov B - Odry C 6:12 (31:43), Nový Jičín B - Frenštát pod Radhoštěm D 13:5 (44:24)

1. Nový Jičín B 1 1 0 0 13:5 3
2. Odry C 1 1 0 0 12:6 3
3. Frenštát p. R. C 1 1 0 0 11:7 3
4. Studénka B 1 1 0 0 11:7 3
5. Mořkov A 1 1 0 0 10:8 3
6. Příbor B 1 0 0 1 8:10 1
7. Kopřivnice B 1 0 0 1 7:11 1
8. Nový Jičín C 1 0 0 1 7:11 1
9. Mořkov B 1 0 0 1 6:12 1
10. Frenštát p. R. D 1 0 0 1 5:13 1

Okresní přebor II. třídy, muži

1. kolo: Spartak Bílovec B - TJ Nový Jičín D 1:17 (11:51), TJ Odry D - Mořkov C 7:11 (25:42), Frenštát pod Radhoštěm E - Příbor C 0:18 (7:54), MSV Studénka C - Spartak Bílovec A 2:16 (7:51), ASK Tatra Kopřivnice C - MSV Studénka D 10:6

1. Příbor C 1 1 0 0 18:0 3
2. Nový Jičín D 1 1 0 0 17:1 3
3. Bílovec A 1 1 0 0 16:2 3
4. Kopřivnice C 1 1 0 0 10:6 3
5. Mořkov C 1 1 0 0 11:7 3
6. Odry D 1 0 0 1 7:11 1
7. Studénka D 1 0 0 1 6:10 1
8. Studénka C 1 0 0 1 2:16 1
9. Bílovec B 1 0 0 1 1:17 1
10. Frenštát p. R. E 1 0 0 1 0:18 1

23.9.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Čtvrtý vzájemný duel mezi Novým Jičínem a Šumperkem byl plný emocí.

Nový Jičín v Šumperku opustil led předčasně! Utkání se však dohrálo

Policie pátrá po pětašedesátileté Danuši Kozcové z Oder na Novojičínsku a žádá veřejnost o pomoc.

Neviděli jste pohřešovanou ženu z Oder?

Koledy zpíval rekordní sbor

Umí si někdo představit zpívání koled v podání pomyslného sboru čítajícího okolo 2 500 lidí? Na Novojičínsku se to ve středu podařilo.

Zastupitelé zasednou k jednání

Na svém posledním zasedání v letošním roce se ve čtvrtek 14. prosince odpoledne sejdou zastupitelé města Kopřivnice.

Máte doma filcové papuče? Můžete pomoct s výstavou

V souvislosti s přípravou výstavy o výrobě filcových papučí na formě se na veřejnost obrací Muzeum a pamětní síň Sigmunda Freuda v Příboře spadající pod Muzeum Novojičínska.

Správní rada odvolala ředitele Regionálního muzea v Kopřivnici

Jan Jurkovič, vedoucí odboru investic a správy majetku společnosti Tatra Trucks, ve středu 13. prosince nastoupil do funkce ředitele Regionálního muzea v Kopřivnici o. p. s., poté co správní rada muzea odvolal z funkce dosavadního ředitele Lumíra Kaválka.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT