Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky házené, národní házené a stolního tenisu.

7.10.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Zdeněk Šrubař

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

2. kolo: Polanka - Paskov 35:21, Holešov - Napajedla 28:38, Trnávka - Olomouc 25:33, V. Bystřice – Lesana Zubří 30:22, Přerov B - Vsetín 28:27, Zubří jun. - Havířov 26:27

1. Polanka 2 2 0 0 65:41 4
2. V. Bystřice 2 2 0 0 57:48 4
3. Havířov 2 2 0 0 61:55 4
4. Přerov B 2 2 0 0 51:49 4
5. Vsetín 2 1 0 1 66:54 2
6. Napajedla 2 1 0 1 64:55 2
7. Zubří jun. 2 1 0 1 63:57 2
8. Olomouc 2 1 0 1 63:62 2
9. Trnávka 2 0 0 2 47:56 0
10. Holešov 2 0 0 2 57:72 0
11. L. Zubří 2 0 0 2 42:60 0
12. Paskov 2 0 0 2 47:74 0

Severomoravská liga mužů

5. kolo: Třinec - Polanka B 23:23, Veselá B - Hlučín 22:22, Veselá A - Klimkovice 25:13, Nový Jičín - Krnov 30:18

1. Rožnov p. R. 4 4 0 0 122:73 8
2. Veselá A 5 3 2 0 128:87 8
3. Hlučín 5 3 1 1 100:89 7
4. Krmelín 5 3 0 2 112:72 6
5. Nový Jičín 5 3 0 2 97:96 6
6. Suchdol n. O. 3 2 1 0 69:54 5
7. Val. Meziříčí 4 2 1 1 94:94 5
8. Třinec 5 2 1 2 103:111 5
9. Polanka B 5 0 3 2 107:132 3
10. Klimkovice 5 1 0 4 95:112 2
11. Veselá B 5 0 1 4 74:138 1
12. Krnov 5 0 0 5 90:133 0

Severomoravská liga žen

4. kolo: Paskov - HC Ostrava 33:23

1. Paskov 3 3 0 0 83:58 6
2. Ostrava 3 1 0 2 61:67 2
3. Suchdol n. O. 2 0 0 2 29:48 0

1. liga staršího dorostu

KH Kopřivnice - SKP Frýdek-Místek 20:26 (10:13)

Sestava a branky Kopřivnice: Chalupa, Žingor, Janíček – Žižkovský V. 2, Dobrovodský, Podhráský 2/1, Reček 4, Karban 1, Kahánek 4/2, Dostalík, Zima, Žižkovský P. 3, Mička 3, Pavlík 1

Ostatní výsledky 2. kola: Bohunice - Ostrava 25:30, Dukla - Karviná 29:37, Náchod - Jičín 21:29, N. Veselí - Talent Plzeň 28:30, Zubří - Třeboň 27:22

1. Talent Plzeň 3 3 0 0 88:60 6
2. Karviná 2 2 0 0 76:60 4
3. Jičín 2 2 0 0 61:48 4
4. Fr.-Místek 2 2 0 0 52:43 4
5. Dukla 2 1 0 1 68:60 2
6. Třeboň 2 1 0 1 51:52 2
7. Zubří 2 1 0 1 58:61 2
8. Ostrava 2 1 0 1 46:57 2
9. N. Veselí 2 0 0 2 51:56 0
10. Náchod 2 0 0 2 46:58 0
11. Kopřivnice 3 0 0 3 63:84 0
12. Bohunice 2 0 0 2 48:69 0

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

KH Kopřivnice - SKP Frýdek-Místek 35:29 (17:14)

Sestava a branky Kopřivnivce: Chalupa, Lipový, Tichavský – Reček 9/2, Bittala 1, Fulnek 3, Karban 8, Kudělka, Hanus 2, Zima 5, Bača, Šustala, Fila 3, Žižkovský 4. Trenér Jan Martínek

Ostatní výsledky 2. kola: Brno - Ostrava 29:33, Maloměřice - Hranice 31:30, N. Veselí - Zlín 34:13, Zubří - Prostějov 47:17

1. N. Veselí 2 2 0 0 62:36 4
2. Kopřivnice 2 2 0 0 72:53 4
3. Zubří 2 1 0 1 66:42 2
4. Karviná 1 1 0 0 25:19 2
5. Hranice 2 1 0 1 58:55 2
6. Ostrava 2 1 0 1 60:59 2
7. Maloměřice 2 1 0 1 55:67 2
8. Zlín 2 1 0 1 43:61 2
9. Brno 1 0 0 1 29:33 0
10. Fr.-Místek 2 0 0 2 52:63 0
11.. Prostějov 2 0 0 2 41:75 0

Severomoravská liga starších žáků

KH Kopřivnice - DTJ Polanka 21:24 (13:9)

Sestava a branky Kopřivnice: Tůma, Dostalík, Bezděk, Antes 3, Kubín 1, Beran, Dobečka 3, Pavlík 1, Divín 7, Lakatoš 4, Sobek, Matula, Kabát 2. Trenér Petr Paseka

Ostatní výsledky 5. kola: Fr.-Místek A - Zubří A 29:35, Ostrava A - Vsetín 33:27, Karviná A - Rožnov pod Radhoštěm 32:11

1. Zubří A 6 6 0 0 188:110 12
2. Karviná A 6 5 0 1 193:98 10
3. Ostrava A 6 5 0 1 163:123 10
4. F.-Místek A 6 3 0 3 163:141 6
5. Kopřivnice A 6 2 0 4 105:131 4
6. Rožnov p. R. 6 1 0 5 94:142 2
7. Polanka 6 1 0 5 107:170 2
8. Vsetín 6 1 0 5 101:199 2

Severomoravská liga mladších žáků

5. kolo: Fr.-Místek A - Zubří A 14:20, Ostrava A - Vsetín 27:4, Kopřivnice A - Polanka 16:11, Karviná A - TJ Rožnov p. R. 16:7

1. Ostrava A 6 6 0 0 125:62 12
2. Karviná A 6 4 1 1 92:58 9
3. Zubří A 6 4 0 2 94:75 8
4. Kopřivnice A 6 4 0 2 73:72 8
5. Fr.-Místek A 6 2 0 4 92:93 4
6. Polanka 6 1 1 4 64:90 3
7. Rožnov p. R. 6 1 0 5 61:93 2
8. Vsetín 6 1 0 5 45:103 2

NÁRODNÍ HÁZENÁ

1. liga žen

7. kolo: TJ Sokol Rokytnice - TJ Božkov 15:15 (11:9), SK Studénka - Sokol Tymákov 16:19 (8:10), Bakov nad Jizerou - TJ Šroubárna Žatec 14:13 (5:6), HK Hlinsko - SK Chomutov 9:13 (4:6), TJ Přeštice - Sokol Dobruška 22:19 (10:10), Blovice - Sokol Krčín 9:14 (5:8)

8. kolo: TJ Sokol Rokytnice - Sokol Tymákov 19:30 (8:15), SK Studénka - TJ Božkov 13:13 (7:9), Bakov nad Jizerou - SK Chomutov 18:22 (8:12), HK Hlinsko - Žatec 28:12 (16:4), TJ Přeštice - Sokol Krčín 9:13 (4:7), Sokol Blovice - Sokol Dobruška 10:23 (3:11)

1. Dobruška 8 7 0 1 165:105 14
2. Tymákov 8 6 0 2 153:122 12
3. Krčín 8 6 0 2 114:88 12
4. Chomutov 8 6 0 2 144:122 12
5. Přeštice 8 5 0 3 131:110 10
6. Hlinsko 8 4 0 4 103:114 8
7. Žatec 8 4 0 4 116:138 8
8. Rokytnice 8 3 1 4 131:136 7
9. Blovice 8 2 0 6 95:121 4
10. Bakov n. Jiz. 8 2 0 6 77:114 4
11. Studénka 8 1 1 6 102:130 3
12. Božkov 8 0 2 6 92:123 2

2. liga mužů – skupina B

7. kolo: TJ Sokol Rokytnice - Sokol Dobruška B 20:14 (10:6), SK Studénka - TJ Sokol Podhorní Újezd 24:12 (12:5), Draken Brno - KNH MS Brno 18:20 (7:11), TJ Pustějov - SK Autonot Jihlava 13:19 (8:6), SK Veselí nad Moravou - SSK Vítkovice 19:24 (9:12), TJ Sokol Vracov - Sokol Albrechtičky 15:16 (9:7)

8. kolo: TJ Sokol Rokytnice - TJ Sokol Podhorní Újezd 18:16 (9:12), SK Studénka - Sokol Dobruška B 30:18 (13:12), Draken Brno - SK Autonot Jihlava 15:12 (6:7), TJ Pustějov - KNH MS Brno 16:17 (5:6), SK Veselí nad Moravou - Sokol Albrechtičky 20:15 (11:6), TJ Sokol Vracov - SSK Vítkovice 14:24 (7:13)

1. Studénka 9 8 0 1 198:147 16
2. Rokytnice 9 7 1 1 185:164 15
3. Draken Brno 8 6 0 2 163:137 12
4. Vítkovice 8 5 0 3 148:135 10
5. Veselí n. M. 8 5 0 3 150:144 10
6. Jihlava 8 3 1 4 138:128 7
7. MS Brno 8 3 1 4 141:149 7
8. Podh. Újezd 8 2 2 4 158:159 6
9. Pustějov 8 3 0 5 137:145 6
10. Dobruška B 8 2 1 5 139:166 5
11. Albrechtičky 8 2 0 6 105:125 4
12. Vracov 10 1 0 9 172:235 2

STOLNÍ TENIS

3. liga mužů, skupina E

1. kolo: Robot Mokré Lazce B - TTC Poruba A 10:6 (38:24), Mittal Ostrava C - MSV Studénka A 10:4 (36:24), Jiskra Strážnice A - SK Slavičín A 10:4 (37:22), Sokol Zlín Kostelec A - KST Holešov A BM plus 9:9 (34:35), TJ Rožnov pod radhoštěm A - TŽ Třinec A 7:10 (32:37), Slezan Opava A - Omya Jeseník B 10:6 (39:21)

1. Strážnice A 1 1 0 0 10:4 3
2. Ostrava C 1 1 0 0 10:4 3
3. Opava A 1 1 0 0 10:6 3
4. Mokré Lazce B 1 1 0 0 10:6 3
5. Třinec A 1 1 0 0 10:7 3
6. Holešov A 1 0 1 0 9:9 2
7. Kostelec A 1 0 1 0 9:9 2
8. Rožnov p. R. A 1 0 0 1 7:10 1
9. Poruba A 1 0 0 1 6:10 1
10. Jeseník B 1 0 0 1 6:10 1
11. Studénka A 1 0 0 1 4:10 1
12. Slavičín A 1 0 0 1 4:10 1

Divize mužů

1. kolo: Siko Orlová C - TTC Poruba B 10:0 (30:8), SK Svinov A - ASK Tatra Kopřivnice A 10:3 (35:17), TJ Frenštát pod Radhoštěm A - KLUBsten Karviná A 5:10 (25:36), Ferrum Frýdlant n. O. A - Odry A 10:5 (37:23), Horní Datyně A - Mittal Ostrava D 8:10 (37:35), PM Ostrava A - Slávia Orlová A 5:10 (25:36), Slezan Frýdek-Místek A - Siko Orlová B 3:10 (19:31)

2. kolo: SK Svinov A - KLUBsten Karviná A 3:10 (20:33), TJ Frenštát pod Radhoštěm A - ASK Tatra Kopřivnice A 10:7 (37:28), Ferrum Frýdlant n. O. A - Mittal Ostrava D 10:8 (38:32), Horní Datyně A - Odry A 10:1 (31:9), PM Ostrava A - Siko Orlová B 6:10 (25:36), Slezan Frýdek-Místek A - Slávia Orlová A 10:6 (34:27)

1. Karviná A 2 2 0 0 20:8 8
2. Siko Orlová B 2 2 0 0 20:9 8
3. Frýdlant n. O. A 2 2 0 0 20:13 8
4. Horní Datyně A 2 1 0 1 18:11 5
5. Sl. Orlová A 2 1 0 1 16:15 5
6. Svinov A 2 1 0 1 13:13 5
7. M. Ostrava D 2 1 0 1 18:18 5
8. Frenštát p. R. A 2 1 0 1 15:17 5
9. Fr.-Místek A 2 1 0 1 13:16 5
10. Siko Orlová C 1 1 0 0 10:0 4
11. PM Ostrava A 2 0 0 2 11:20 2
12. Kopřivnice A 2 0 0 2 10:20 2
13. Odry A 2 0 0 2 6:20 2
14. Poruba B 1 0 0 1 0:10 1

Krajská soutěž, skupina C

1. kolo: Nový Jičín A - Pstruží A 10:8 (40:32), Příbor A - Krmelín A 10:5 (33:27), Horní Datyně B - Paskov A 10:4 (38:22), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - Sokol Kateřinky A 2:10 (14:33), Klimkovice A - Odry B 10:7 (38:30), Brušperk B - Frýdlant n. O. C 10:8 (39:36)

1. Kateřinky A 1 1 0 0 10:2 4
2. Horní Datyně B 1 1 0 0 10:4 4
3. Příbor A 1 1 0 0 10:5 4
4. Klimkovice A 1 1 0 0 10:7 4
5. Nový Jičín A 1 1 0 0 10:8 4
6. Brušperk B 1 1 0 0 10:8 4
7. Frýdlant n. O. C 1 0 0 1 8:10 1
8. Pstruží A 1 0 0 1 8:10 1
9. Odry B 1 0 0 1 7:10 1
10. Krmelín A 1 0 0 1 5:10 1
11. Paskov A 1 0 0 1 4:10 1
12. Frenštát p. R. B 1 0 0 1 2:10 1

Okresní přebor I. třídy

3. kolo: Frenštát p. R. C - ASK Tatra Kopřivnice B 4:14 (23:45), Příbor B - MSV Studénka B 5:13 (28:44), Mořkov B - Nový Jičín C 7:11 (33:37), Nový Jičín B - Mořkov A 9:9 (37:35), Slatina A - Odry C 8:10 (32:34), Fulnek A - Frenštát pod Radhoštěm D 15:3 (48:19)

1. Studénka B 3 3 0 0 36:18 9
2. Nový Jičín B 3 2 1 0 33:21 8
3. Mořkov A 3 2 1 0 31:23 8
4. Kopřivnice B 3 2 0 1 32:22 7
5. Odry C 3 2 0 1 29:25 7
6. Nový Jičín C 3 2 0 1 28:26 7
7. Fulnek A 3 1 1 1 31:23 6
8. Frenštát p. R. C 3 1 0 2 21:33 5
9. Slatina A 2 0 1 1 17:19 3
10. Příbor B 3 0 0 3 21:33 3
11. Mořkov B 3 0 0 3 19:35 3
12. Frenštát p. R. D 2 0 0 2 8:28 2

Okresní přebor II. třídy

3. kolo: Odry D - Fulnek B 13:5 (43:22), Frenštát p. R. E - Nový Jičín D 0:18 (0:54), MSV Studénka C - Mořkov C 4:14 (17:47), Kopřivnice C - Příbor C 9:9 (34:30), MSV Studénka D - Bílovec A 0:18 (3:54)

1. Bílovec A 3 3 0 0 47:7 9
2. Nový Jičín D 3 3 0 0 46:8 9
3. Mořkov C 3 3 0 0 43:11 9
4. Příbor C 3 2 1 0 38:16 8
5. Kopřivnice C 3 1 1 1 24:28 6
6. Odry D 3 1 0 2 27:27 5
7. Bílovec B 2 1 0 1 12:24 4
8. Studénka C 3 0 0 3 13:41 3
9. Frenštát p. R. E 3 0 0 3 0:54 3
10. Fulnek B 2 0 0 2 12:24 2
11. Studénka D 2 0 0 2 6:28

7.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Hokejisté HC Tatry Kopřivnice darovali krev v krevním centru v Ostravě-Porubě.
18

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

PATRIK FULNEK přispěl k výhře nad pražskou Duklou, ve které působil jednu sezonu, sedmi góly.

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Ve vlaku hořelo. Okolnosti vyšetřuje policie

Policisté vyšetřují okolnosti požáru, který vypukl na toaletě železničního vozu vlakového spoje R 820 směřujícího z Bohumína do Brna. Stálo se tak 1. října kolem jedenadvacáté hodiny.

Dvojitý úspěch novojičínských basketbalistů: výhra v soutěži a postup v poháru

Basketbalisté Nového Jičína se nejprve v neděli dočkali druhého vítězství v nové sezoně 1. ligy, sk. Východ, když v domácím prostředí zdolali rezervu Opavy 79:68 a ve středu pak uspěli i ve 3. kole českého poháru, když z palubovky druholigové Holice přivezli postup po vítězství 75:65.

Ďáblové nenechali rozjet Tatru a ovládli i druhé derby

Druhé derby v sezoně mezi druholigovými hokejisty Kopřivnice a Nového Jičína, které shlédlo devět stovek diváků, nabídlo drama až do závěrečné sirény, tři větší tresty, ale na konci pak znovu novojičínskou radost. Hostující Ďáblové totiž stopli Tatru i podruhé v sezoně a díky pátému vítězství v řadě si drží výtečné 3. místo.

Výstava ve Frenštátě připomíná svatební dny

/FOTOGALERIE/ Svatební den je jistě možno považovat za jeden z nejhezčích v životě. Tento slavnostní okamžik připomíná výstava v Klubu důchodců ve Frenštátě pod Radhoštěm.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení