VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky házené, národní házené a stolního tenisu.

7.10.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Zdeněk Šrubař

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

2. kolo: Polanka - Paskov 35:21, Holešov - Napajedla 28:38, Trnávka - Olomouc 25:33, V. Bystřice – Lesana Zubří 30:22, Přerov B - Vsetín 28:27, Zubří jun. - Havířov 26:27

1. Polanka 2 2 0 0 65:41 4
2. V. Bystřice 2 2 0 0 57:48 4
3. Havířov 2 2 0 0 61:55 4
4. Přerov B 2 2 0 0 51:49 4
5. Vsetín 2 1 0 1 66:54 2
6. Napajedla 2 1 0 1 64:55 2
7. Zubří jun. 2 1 0 1 63:57 2
8. Olomouc 2 1 0 1 63:62 2
9. Trnávka 2 0 0 2 47:56 0
10. Holešov 2 0 0 2 57:72 0
11. L. Zubří 2 0 0 2 42:60 0
12. Paskov 2 0 0 2 47:74 0

Severomoravská liga mužů

5. kolo: Třinec - Polanka B 23:23, Veselá B - Hlučín 22:22, Veselá A - Klimkovice 25:13, Nový Jičín - Krnov 30:18

1. Rožnov p. R. 4 4 0 0 122:73 8
2. Veselá A 5 3 2 0 128:87 8
3. Hlučín 5 3 1 1 100:89 7
4. Krmelín 5 3 0 2 112:72 6
5. Nový Jičín 5 3 0 2 97:96 6
6. Suchdol n. O. 3 2 1 0 69:54 5
7. Val. Meziříčí 4 2 1 1 94:94 5
8. Třinec 5 2 1 2 103:111 5
9. Polanka B 5 0 3 2 107:132 3
10. Klimkovice 5 1 0 4 95:112 2
11. Veselá B 5 0 1 4 74:138 1
12. Krnov 5 0 0 5 90:133 0

Severomoravská liga žen

4. kolo: Paskov - HC Ostrava 33:23

1. Paskov 3 3 0 0 83:58 6
2. Ostrava 3 1 0 2 61:67 2
3. Suchdol n. O. 2 0 0 2 29:48 0

1. liga staršího dorostu

KH Kopřivnice - SKP Frýdek-Místek 20:26 (10:13)

Sestava a branky Kopřivnice: Chalupa, Žingor, Janíček – Žižkovský V. 2, Dobrovodský, Podhráský 2/1, Reček 4, Karban 1, Kahánek 4/2, Dostalík, Zima, Žižkovský P. 3, Mička 3, Pavlík 1

Ostatní výsledky 2. kola: Bohunice - Ostrava 25:30, Dukla - Karviná 29:37, Náchod - Jičín 21:29, N. Veselí - Talent Plzeň 28:30, Zubří - Třeboň 27:22

1. Talent Plzeň 3 3 0 0 88:60 6
2. Karviná 2 2 0 0 76:60 4
3. Jičín 2 2 0 0 61:48 4
4. Fr.-Místek 2 2 0 0 52:43 4
5. Dukla 2 1 0 1 68:60 2
6. Třeboň 2 1 0 1 51:52 2
7. Zubří 2 1 0 1 58:61 2
8. Ostrava 2 1 0 1 46:57 2
9. N. Veselí 2 0 0 2 51:56 0
10. Náchod 2 0 0 2 46:58 0
11. Kopřivnice 3 0 0 3 63:84 0
12. Bohunice 2 0 0 2 48:69 0

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

KH Kopřivnice - SKP Frýdek-Místek 35:29 (17:14)

Sestava a branky Kopřivnivce: Chalupa, Lipový, Tichavský – Reček 9/2, Bittala 1, Fulnek 3, Karban 8, Kudělka, Hanus 2, Zima 5, Bača, Šustala, Fila 3, Žižkovský 4. Trenér Jan Martínek

Ostatní výsledky 2. kola: Brno - Ostrava 29:33, Maloměřice - Hranice 31:30, N. Veselí - Zlín 34:13, Zubří - Prostějov 47:17

1. N. Veselí 2 2 0 0 62:36 4
2. Kopřivnice 2 2 0 0 72:53 4
3. Zubří 2 1 0 1 66:42 2
4. Karviná 1 1 0 0 25:19 2
5. Hranice 2 1 0 1 58:55 2
6. Ostrava 2 1 0 1 60:59 2
7. Maloměřice 2 1 0 1 55:67 2
8. Zlín 2 1 0 1 43:61 2
9. Brno 1 0 0 1 29:33 0
10. Fr.-Místek 2 0 0 2 52:63 0
11.. Prostějov 2 0 0 2 41:75 0

Severomoravská liga starších žáků

KH Kopřivnice - DTJ Polanka 21:24 (13:9)

Sestava a branky Kopřivnice: Tůma, Dostalík, Bezděk, Antes 3, Kubín 1, Beran, Dobečka 3, Pavlík 1, Divín 7, Lakatoš 4, Sobek, Matula, Kabát 2. Trenér Petr Paseka

Ostatní výsledky 5. kola: Fr.-Místek A - Zubří A 29:35, Ostrava A - Vsetín 33:27, Karviná A - Rožnov pod Radhoštěm 32:11

1. Zubří A 6 6 0 0 188:110 12
2. Karviná A 6 5 0 1 193:98 10
3. Ostrava A 6 5 0 1 163:123 10
4. F.-Místek A 6 3 0 3 163:141 6
5. Kopřivnice A 6 2 0 4 105:131 4
6. Rožnov p. R. 6 1 0 5 94:142 2
7. Polanka 6 1 0 5 107:170 2
8. Vsetín 6 1 0 5 101:199 2

Severomoravská liga mladších žáků

5. kolo: Fr.-Místek A - Zubří A 14:20, Ostrava A - Vsetín 27:4, Kopřivnice A - Polanka 16:11, Karviná A - TJ Rožnov p. R. 16:7

1. Ostrava A 6 6 0 0 125:62 12
2. Karviná A 6 4 1 1 92:58 9
3. Zubří A 6 4 0 2 94:75 8
4. Kopřivnice A 6 4 0 2 73:72 8
5. Fr.-Místek A 6 2 0 4 92:93 4
6. Polanka 6 1 1 4 64:90 3
7. Rožnov p. R. 6 1 0 5 61:93 2
8. Vsetín 6 1 0 5 45:103 2

NÁRODNÍ HÁZENÁ

1. liga žen

7. kolo: TJ Sokol Rokytnice - TJ Božkov 15:15 (11:9), SK Studénka - Sokol Tymákov 16:19 (8:10), Bakov nad Jizerou - TJ Šroubárna Žatec 14:13 (5:6), HK Hlinsko - SK Chomutov 9:13 (4:6), TJ Přeštice - Sokol Dobruška 22:19 (10:10), Blovice - Sokol Krčín 9:14 (5:8)

8. kolo: TJ Sokol Rokytnice - Sokol Tymákov 19:30 (8:15), SK Studénka - TJ Božkov 13:13 (7:9), Bakov nad Jizerou - SK Chomutov 18:22 (8:12), HK Hlinsko - Žatec 28:12 (16:4), TJ Přeštice - Sokol Krčín 9:13 (4:7), Sokol Blovice - Sokol Dobruška 10:23 (3:11)

1. Dobruška 8 7 0 1 165:105 14
2. Tymákov 8 6 0 2 153:122 12
3. Krčín 8 6 0 2 114:88 12
4. Chomutov 8 6 0 2 144:122 12
5. Přeštice 8 5 0 3 131:110 10
6. Hlinsko 8 4 0 4 103:114 8
7. Žatec 8 4 0 4 116:138 8
8. Rokytnice 8 3 1 4 131:136 7
9. Blovice 8 2 0 6 95:121 4
10. Bakov n. Jiz. 8 2 0 6 77:114 4
11. Studénka 8 1 1 6 102:130 3
12. Božkov 8 0 2 6 92:123 2

2. liga mužů – skupina B

7. kolo: TJ Sokol Rokytnice - Sokol Dobruška B 20:14 (10:6), SK Studénka - TJ Sokol Podhorní Újezd 24:12 (12:5), Draken Brno - KNH MS Brno 18:20 (7:11), TJ Pustějov - SK Autonot Jihlava 13:19 (8:6), SK Veselí nad Moravou - SSK Vítkovice 19:24 (9:12), TJ Sokol Vracov - Sokol Albrechtičky 15:16 (9:7)

8. kolo: TJ Sokol Rokytnice - TJ Sokol Podhorní Újezd 18:16 (9:12), SK Studénka - Sokol Dobruška B 30:18 (13:12), Draken Brno - SK Autonot Jihlava 15:12 (6:7), TJ Pustějov - KNH MS Brno 16:17 (5:6), SK Veselí nad Moravou - Sokol Albrechtičky 20:15 (11:6), TJ Sokol Vracov - SSK Vítkovice 14:24 (7:13)

1. Studénka 9 8 0 1 198:147 16
2. Rokytnice 9 7 1 1 185:164 15
3. Draken Brno 8 6 0 2 163:137 12
4. Vítkovice 8 5 0 3 148:135 10
5. Veselí n. M. 8 5 0 3 150:144 10
6. Jihlava 8 3 1 4 138:128 7
7. MS Brno 8 3 1 4 141:149 7
8. Podh. Újezd 8 2 2 4 158:159 6
9. Pustějov 8 3 0 5 137:145 6
10. Dobruška B 8 2 1 5 139:166 5
11. Albrechtičky 8 2 0 6 105:125 4
12. Vracov 10 1 0 9 172:235 2

STOLNÍ TENIS

3. liga mužů, skupina E

1. kolo: Robot Mokré Lazce B - TTC Poruba A 10:6 (38:24), Mittal Ostrava C - MSV Studénka A 10:4 (36:24), Jiskra Strážnice A - SK Slavičín A 10:4 (37:22), Sokol Zlín Kostelec A - KST Holešov A BM plus 9:9 (34:35), TJ Rožnov pod radhoštěm A - TŽ Třinec A 7:10 (32:37), Slezan Opava A - Omya Jeseník B 10:6 (39:21)

1. Strážnice A 1 1 0 0 10:4 3
2. Ostrava C 1 1 0 0 10:4 3
3. Opava A 1 1 0 0 10:6 3
4. Mokré Lazce B 1 1 0 0 10:6 3
5. Třinec A 1 1 0 0 10:7 3
6. Holešov A 1 0 1 0 9:9 2
7. Kostelec A 1 0 1 0 9:9 2
8. Rožnov p. R. A 1 0 0 1 7:10 1
9. Poruba A 1 0 0 1 6:10 1
10. Jeseník B 1 0 0 1 6:10 1
11. Studénka A 1 0 0 1 4:10 1
12. Slavičín A 1 0 0 1 4:10 1

Divize mužů

1. kolo: Siko Orlová C - TTC Poruba B 10:0 (30:8), SK Svinov A - ASK Tatra Kopřivnice A 10:3 (35:17), TJ Frenštát pod Radhoštěm A - KLUBsten Karviná A 5:10 (25:36), Ferrum Frýdlant n. O. A - Odry A 10:5 (37:23), Horní Datyně A - Mittal Ostrava D 8:10 (37:35), PM Ostrava A - Slávia Orlová A 5:10 (25:36), Slezan Frýdek-Místek A - Siko Orlová B 3:10 (19:31)

2. kolo: SK Svinov A - KLUBsten Karviná A 3:10 (20:33), TJ Frenštát pod Radhoštěm A - ASK Tatra Kopřivnice A 10:7 (37:28), Ferrum Frýdlant n. O. A - Mittal Ostrava D 10:8 (38:32), Horní Datyně A - Odry A 10:1 (31:9), PM Ostrava A - Siko Orlová B 6:10 (25:36), Slezan Frýdek-Místek A - Slávia Orlová A 10:6 (34:27)

1. Karviná A 2 2 0 0 20:8 8
2. Siko Orlová B 2 2 0 0 20:9 8
3. Frýdlant n. O. A 2 2 0 0 20:13 8
4. Horní Datyně A 2 1 0 1 18:11 5
5. Sl. Orlová A 2 1 0 1 16:15 5
6. Svinov A 2 1 0 1 13:13 5
7. M. Ostrava D 2 1 0 1 18:18 5
8. Frenštát p. R. A 2 1 0 1 15:17 5
9. Fr.-Místek A 2 1 0 1 13:16 5
10. Siko Orlová C 1 1 0 0 10:0 4
11. PM Ostrava A 2 0 0 2 11:20 2
12. Kopřivnice A 2 0 0 2 10:20 2
13. Odry A 2 0 0 2 6:20 2
14. Poruba B 1 0 0 1 0:10 1

Krajská soutěž, skupina C

1. kolo: Nový Jičín A - Pstruží A 10:8 (40:32), Příbor A - Krmelín A 10:5 (33:27), Horní Datyně B - Paskov A 10:4 (38:22), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - Sokol Kateřinky A 2:10 (14:33), Klimkovice A - Odry B 10:7 (38:30), Brušperk B - Frýdlant n. O. C 10:8 (39:36)

1. Kateřinky A 1 1 0 0 10:2 4
2. Horní Datyně B 1 1 0 0 10:4 4
3. Příbor A 1 1 0 0 10:5 4
4. Klimkovice A 1 1 0 0 10:7 4
5. Nový Jičín A 1 1 0 0 10:8 4
6. Brušperk B 1 1 0 0 10:8 4
7. Frýdlant n. O. C 1 0 0 1 8:10 1
8. Pstruží A 1 0 0 1 8:10 1
9. Odry B 1 0 0 1 7:10 1
10. Krmelín A 1 0 0 1 5:10 1
11. Paskov A 1 0 0 1 4:10 1
12. Frenštát p. R. B 1 0 0 1 2:10 1

Okresní přebor I. třídy

3. kolo: Frenštát p. R. C - ASK Tatra Kopřivnice B 4:14 (23:45), Příbor B - MSV Studénka B 5:13 (28:44), Mořkov B - Nový Jičín C 7:11 (33:37), Nový Jičín B - Mořkov A 9:9 (37:35), Slatina A - Odry C 8:10 (32:34), Fulnek A - Frenštát pod Radhoštěm D 15:3 (48:19)

1. Studénka B 3 3 0 0 36:18 9
2. Nový Jičín B 3 2 1 0 33:21 8
3. Mořkov A 3 2 1 0 31:23 8
4. Kopřivnice B 3 2 0 1 32:22 7
5. Odry C 3 2 0 1 29:25 7
6. Nový Jičín C 3 2 0 1 28:26 7
7. Fulnek A 3 1 1 1 31:23 6
8. Frenštát p. R. C 3 1 0 2 21:33 5
9. Slatina A 2 0 1 1 17:19 3
10. Příbor B 3 0 0 3 21:33 3
11. Mořkov B 3 0 0 3 19:35 3
12. Frenštát p. R. D 2 0 0 2 8:28 2

Okresní přebor II. třídy

3. kolo: Odry D - Fulnek B 13:5 (43:22), Frenštát p. R. E - Nový Jičín D 0:18 (0:54), MSV Studénka C - Mořkov C 4:14 (17:47), Kopřivnice C - Příbor C 9:9 (34:30), MSV Studénka D - Bílovec A 0:18 (3:54)

1. Bílovec A 3 3 0 0 47:7 9
2. Nový Jičín D 3 3 0 0 46:8 9
3. Mořkov C 3 3 0 0 43:11 9
4. Příbor C 3 2 1 0 38:16 8
5. Kopřivnice C 3 1 1 1 24:28 6
6. Odry D 3 1 0 2 27:27 5
7. Bílovec B 2 1 0 1 12:24 4
8. Studénka C 3 0 0 3 13:41 3
9. Frenštát p. R. E 3 0 0 3 0:54 3
10. Fulnek B 2 0 0 2 12:24 2
11. Studénka D 2 0 0 2 6:28

7.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Obchod - Obchod Nákupčí 23 000 Kč

Nákupčí Strategický /á nákupčí. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: z: 11.7.2018 Náplň práce: , řídí, organizuje a koordinuje aktivity nákupu zaměřené na dlouhodobější, plánované činnosti za účelem vytvoření a udržování dodavatelské základny; zabývá se obchodními aktivitami jako je vyhledávání nových dodavatelů, vyjednávání cen s dodavateli, tvorbou obchodních smluv, spolu s administrací podkladů pro VZ aj.; provádí hodnocení dodavatelů, Požadavky:, vzdělání VŠ/SŠ technického směru; praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti; znalost obchodního a občanského zákoníku; znalost čtení technické dokumentace; znalost práce v SW - Office (Word, Excel atd.); znalost anglického jazyka, min. úroveň B1; řidičský průkaz sk. B; komunikační dovednosti, Zaměstnanecké výhody: - týden dovolené navíc, - dotované závodní stravování, - příspěvek na dopravu, - příspěvek na penzijní připojištění, příspěvky nad rámec ZP (jubilea, výročí), - příplatky na rámec ZP (např. profesní) - závodní preventivní péči, - cafeteria program, - volnočasové aktivity a další, Kontakt: osobně na adrese společnosti, odbor personalistiky, v pracovní dny PO až PÁ v době od 6:30 do 14:30 hodin, p. Jana Venzarová, tel.: 556 783 605, písemně na email: venzarova.j@vop.cz. Pracoviště: Vop cz, s.p., Dukelská, č.p. 102, 742 42 Šenov u Nového Jičína. Informace: Venzarová Jana, +420 556 783 605.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 85 Kč

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech Pracovníci úklidu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 85 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: z: 5.4.2018 a 10.7.2018 , Úklid prodejny s nábytkem. , Pracovní doba: PO až PÁ denně 5,5 hodiny, Kontakt: Boris Ležák, telefonicky ve dnech PO až PÁ v době od 9:00 do 15:00 hodin na č.: 602 459 985, písemně na email: lezak@bruco.cz. Pracoviště: Bruco spol. s r.o. pracoviště přemyslovců 2255/1, Přemyslovců, č.p. 2252, 741 01 Nový Jičín 1. Informace: Boris Ležák, +420 602 459 985.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 18 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidiči nákladních automobilů do 3,5 tuny. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dělené směny, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: z: 2.5.2018 a 10.7.2018, Požadavky: Řidičský průkaz skupiny B, zkušenosti s řízením automobilu a popřípadě anglický jazyk nižší úroveň., Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení., Kontakt: p. Karolína Machová, telefonicky na č.: 721 864 246, e-mail: malunetshop@gmail.com. Pracoviště: Malunet s.r.o., Nádražní, č.p. 414, 742 72 Mořkov. Informace: Karolína Machová, +420 721 864 246.

Výroba - Výroba Seřizovači 21 000 Kč

Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) Seřizovač lisů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: SOU, strojní obor výhodou, praxe 2 roky ve strojírenství, znalost základních strojních procesů, znalost čtení výkresové dokumentace, manuální zručnost, schopnost logického myšlení, základní počítačová gramotnost. Výhodou průkaz na VZV a jeřábnický průkaz. Pracovní náplň: Seřizování, nastavování a obsluha lisu, odvíjecích a rovnacích zařízení, výměna lisovacích nástrojů, jednoduchých, postupových a transferových, skladování nástrojů,výměny svitků, uvolňování výroby dle příslušného kontrolního postupu, základní úkony údržby lisovacích nástrojů aj. Nabízíme: Mzdu dle dosavadní praxe, možnost odborného růstu, 25 dnů dovolené, závodní stravování, příplatky nad rámec zákoníku práce, odměny za docházku, příspěvek na penzij. a život. poj., roční plošné navyšování mezd, poukázky na zdraví, firemní akce aj. , Nástup dle dohody. Místo pracoviště Fulnek.. Pracoviště: Moravia stamping a.s., Nádražní, č.p. 336, 742 45 Fulnek 1. Informace: M. Volná, +420 725 451 340.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Videosouhrn 13.–15. července 2018

Školní spoj ve stromě a kosení jako české tchai-ťchi: zhlédněte videa víkendu

Francouzi se radují z vítězství na MS.
8

Triumf po dvaceti letech. Francouzi přestříleli Chorvaty a jsou mistry světa

Kryštof kraloval na Hukvaldech

Richard Krajčo a jeho družina „rytířů od kulatého stolu“ předvedli, že jejich vlastní festival, s nímž už potřetí objíždějí republiku, návštěvníky baví a přináší atmosféru, kterou jinde nenajdete.

OBRAZEM: Začala demolice Bazalů

Demolice hlavní budovy včetně kryté tribuny a také protější části fotbalového stadionu Bazaly ve Slezské Ostravě o tomto víkendu nabrala na obrátkách.

Osobnosti regionů: Vodákům povolte dvě piva, cyklistům jedno a lyžařům žádné

/INFOGRAFIKA/ Ať si vodáci klidně sjíždějí řeky s mírnou hladinkou alkoholu, shodují se tři čtvrtiny osobností českých, moravských a slezských krajů, které oslovily regionální redakce Deníku.

Modernizace potrubí spolkne miliony korun

Rekonstrukce vodovodu a kanalizace v malebném městečku Štramberk se dotkne konkrétně ulic Plaňava a Dolní.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT