BASKETBAL

2. liga mužů

2. kolo: SK Žabovřesky – Basketbalové centrum mládeže Ostrava 81:69 (22:19, 35:40, 56:61), TJ Třebíč - BC Nový Jičín 81:90 (19:23, 37:43, 62:68), Spartak Uherský Brod - Sokol Šlapanice 66:62 (7:15, 25:36, 50:49), BK Valašské Meziříčí - Slavia Kroměříž 60:75 (11:16, 24:41, 38:57), Sokol Karviná - MEZ Mohelnice 79:53 (20:12, 39:25, 59:38), VŠB Ostrava - TJ Šumperk 83:46 (30:9, 47:22, 69:37)

3. kolo: SK Žabovřesky - BC Nový Jičín 73:79 (17:21, 35:38, 57:50), TJ Třebíč – Basketbalové centrum mládeže Ostrava 74:72 (21:21, 33:30, 48:52), Spartak Uherský Brod - Slavia Kroměříž 86:59 (17:11, 43:26, 67:44), BK Valašské Meziříčí - Sokol Šlapanice 73:64 (14:12, 33:27, 51:52), Karviná - TJ Šumperk 77:78 (27:20, 39:40, 63:64), VŠB Ostrava - Mohelnice 86:43 (27:13, 48:25, 64:36)

1. VŠB Ostrava 2 2 0 169:89 4
2. Uherský Brod 2 2 0 152:121 4
3. Nový Jičín 2 2 0 169:154 4
4. Karviná 2 1 1 156:131 3
5. Žabovřesky 2 1 1 154:148 3
6. Val. Meziříčí 2 1 1 133:139 3
7. Třebíč 2 1 1 155:162 3
8. Kroměříž 2 1 1 134:146 3
9. Šumperk 2 1 1 124:160 3
10. BCM Ostrava 2 0 2 141:155 2
11. Šlapanice 2 0 2 126:139 2
12. Mohelnice 2 0 2 96:165 2

Liga starších dorostenek, skupina B

2. kolo: ŠBK Parker-Hannifin Sadská - SK UP Olomouc 62:57 (21:17, 31:32, 48:41), Jiskra Kyjov - Studánka Pardubice B 61:42 (19:6, 30:19, 49:28), BK Velké Meziříčí – Sportovní basketbalová škola Ostrava B 35:100 (9:25, 15:39, 23:64), BK Žďár nad Sázavou - BK Příbor 65:55 (16:15, 29:28, 47:42)

3. kolo: ŠBK Parker-Hannifin Sadská - Slavia Kroměříž 64:75 (21:22, 40:41, 46:56), Jiskra Kyjov - SŠB Pardubice 54:45 (15:13, 28:23, 42:29), BK Velké Meziříčí - BK Příbor 37:95 (1:26, 12:47, 24:73), BK Žďár nad Sázavou - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 60:52 (20:8, 30:25, 45:30)

1. Kyjov 2 2 0 115:87 4
2. Žďár n. S. 2 2 0 125:107 4
3. SBŠ Ostrava B 2 1 1 152:95 3
4. Příbor 2 1 1 150:102 3
5. Sadská 2 1 1 126:132 3
6. Kroměříž 1 1 0 75:64 2
7. Vel. Meziříčí 2 0 2 72:195 2
8. Olomouc 1 0 1 57:62 1
9. SŠB Pardubice 1 0 1 45:54 1
10. St. Pardubice B 1 0 1 42:61 1

Liga juniorů U18, skupina B

1. kolo: BK Žďár nad Sázavou - BC Kolín 70:87 (18:20, 38:34, 50:55), Proton Zlín - Jiskra Kyjov 73:59 (12:15, 35:27, 49:44), Valašské Meziříčí - BC Nový Jičín 52:64 (14:14, 23:28, 41:50), NH Ostrava - BK Krnov 76:67 (18:21, 35:30, 57:44), Basketbalové centrum mládeže Nymburk - Sokol Hradec Králové 97:65 (19:14, 41:32, 70:42)

1. Kolín 2 2 0 165:138 4
2. Nymburk 1 1 0 97:65 2
3. Zlín 1 1 0 73:59 2
4. Nový Jičín 1 1 0 64:52 2
5. NH Ostrava 1 1 0 76:67 2
6. Žďár n. S. 2 0 2 138:165 2
7. Krnov 1 0 1 67:76 1
8. Val. Meziříčí 1 0 1 52:64 1
9. Kyjov 1 0 1 59:73 1
10. Hr. Králové 2 1 0 1 65:97 1

Liga kadetů U16, skupina B

BC Nový Jičín - Jiskra Kyjov 92:54 (19:7, 44:27, 69:37)

Body: Krutílek 27, Choleva 22, Rýdel 10, Gerla a Panák 8, Polách 6, Kocián 4, Majer 3, Kostelník a Kudry 2 - Jedovnický 23, Čada 13, Klimeš 6, Urbánek 5, Šuráň 4, Kolman 3, Fridrich a Horák Vít 2, trojky: 7:1, fauly: 2:28, TH: 35/17:27/15, rozhodčí: Holubek, Kapl

Ostatní výsledky 2. kola: BK Breda & Weinstein Opava - Slavia MBA Kroměříž 78:79 (21:20, 36:35, 54:50), BC Kolín - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 67:75 (20:12, 37:30, 57:49), TJ Sokol pražský B - Lions Jindřichův Hradec 67:50 (24:6, 35:16, 47:37), Sokol Karviná - Sokol Hradec Králové 2 99:44 (27:13, 52:27, 76:33), TJ Start Havířov - BK JIP Pardubice B 35:109 (8:23, 16:56, 25:80)

BC Nový Jičín - Slavia MBA Kroměříž 78:69 (19:16, 46:38, 61:52)

Body: Krutílek 26, Choleva 20, Rýdel 14, Gerla 11, Kocián a Kostelník 2, Majer 1 - Šibor 25, Kalousek 9, Mráz a Procházka 8, Osina 7, Navrátil 5, Koukal 4, Pavlů 2, Vybíral 1, trojky: 4:3, fauly: 23:24, TH: 39/24:31/22, rozhodčí: Holubek, Kapl

Ostatní výsledky 3. kola: BC Kolín - Lions Jindřichův Hradec 56:39 (17:13, 31:19, 47:25), BK Breda & Weinstein Opava - Jiskra Kyjov 58:75 (13:15, 32:37, 49:60), Sokol pražský B - Jiskra Havlíčkův Brod 90:72 (17:21, 40:38, 65:53), Sokol Karviná - BK Pardubice B 80:68 (27:17, 43:44, 65:51), Start Havířov - Sokol Hradec Králové 2 57:124 (18:30, 31:51, 42:84)

1. Karviná 2 2 0 179:112 4
2. Nový Jičín 2 2 0 170:123 4
3. Praha 2 2 0 157:122 4
4. Pardubice B 2 1 1 177:115 3
5. Kolín 2 1 1 123:114 3
6. Hr. Králové 2 2 1 1 168:156 3
7. Kroměříž 2 1 1 148:156 3
8. Havl. Brod 2 1 1 147:157 3
9. Kyjov 2 1 1 129:150 3
10. Opava 2 0 2 136:154 2
11. Jindř. Hradec 2 0 2 89:123 2
12. Havířov 2 0 2 92:233 2

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

3. kolo: Napajedla - Zubří junioři 39:29, Zbrojovka Vsetín - Polanka 28:19, Sokol Olomouc - Sokol Přerov B 30:19, Paskov - V. Bystřice 18:31, Havířov - Sokol Trnávka 26:28, Lesana Zubří - Sokol Holešov 24:23

1. V. Bystřice 3 3 0 0 88:66 6
2. Vsetín 3 2 0 1 94:73 4
3. Napajedla 3 2 0 1 103:84 4
4. Polanka 3 2 0 1 84:69 4
5. Olomouc 3 2 0 1 93:81 4
6. Havířov 3 2 0 1 87:83 4
7. Přerov B 3 2 0 1 70:79 4
8. Zubří jun. 3 1 0 2 92:96 2
9. Trnávka 3 1 0 2 75:82 2
10. L. Zubří 3 1 0 2 66:83 2
11. Holešov 3 0 0 3 80:96 0
12. Paskov 3 0 0 3 65:105 0

Severomoravská liga mužů

6. kolo: Rožnov pod Radhoštěm - Nový Jičín 28:29, Hlučín - Veselá A 18:18, Krnov - Veselá B 32:15, Třinec - Krmelín 13:22, Polanka B - Suchdol nad Odrou 24:30

1. Krmelín 7 5 0 2 165:102 10
2. Veselá A 6 3 3 0 146:105 9
3. Rožnov p. R. 5 4 0 1 150:102 8
4. Hlučín 6 3 2 1 118:107 8
5. Nový Jičín 6 4 0 2 126:124 8
6. Suchdol n. O. 4 3 1 0 99:78 7
7. Val. Meziříčí 5 2 1 2 111:125 5
8. Třinec 6 2 1 3 116:133 5
9. Polanka B 6 0 3 3 131:162 3
10. Klimkovice 5 1 0 4 95:112 2
11. Krnov 6 1 0 5 122:148 2
12. Veselá B 6 0 1 5 89:170 1

1. liga staršího dorostu

3. kolo: Kopřivnice - Talent Plzeň 16:26, Frýdek-Místek - Náchod 32:22, Ostrava - N. Veselí 27:40, Karviná - Bohunice 39:23

1. Karviná 3 3 0 0 115:83 6
2. Plzeň 3 3 0 0 88:60 6
3. Fr.-Místek 3 3 0 0 84:65 6
4. Jičín 2 2 0 0 61:48 4
5. N. Veselí 3 1 0 2 91:83 2
6. Dukla 2 1 0 1 68:60 2
7. Třeboň 2 1 0 1 51:52 2
8. Zubří 2 1 0 1 58:61 2
9. Ostrava 3 1 0 2 73:97 2
10. Kopřivnice 3 0 0 3 63:84 0
11. Náchod 3 0 0 3 68:90 0
12. Bohunice 3 0 0 3 71:108 0

1. liga mladšího dorostu

HC Zlín - KH Kopřivnice 20:37 (14:19)

Sestava a branky Kopřivnice: Chalupa, Lipový, Reček 6, Fulnek 3, Krpelík 4, Karban 8, Šnyrych, Veřmiřovský, Zima 2, Hanus 1, Bukovský 3, Tichavský 1, Fila 4, Žižkovský 5. Trenér J. Martínek

Ostatní výsledky 3. kola: Frýdek-Místek - Dukla Hranice 30:21, Ostrava - N. Veselí 31:27, Maloměřice - Zubří 14:46, Karviná - Brno 45:18

1. Kopřivnice 3 3 0 0 109:73 6
2. Zubří 3 2 0 1 112:56 4
3. Karviná 2 2 0 0 70:37 4
4. N.Veselí 3 2 0 1 89:67 4
5. Ostrava 3 2 0 1 91:86 4
6. Fr.-Místek 3 1 0 2 82:84 2
7. Hranice 3 1 0 2 79:85 2
8. Zlín 3 1 0 2 63:98 2
9. Maloměřice 3 1 0 2 69:113 2
10. Brno 2 0 0 2 47:78 0
11. Prostějov 2 0 0 2 41:75 0

Severomoravská liga dorostu

Turnaj Házená Uničov: Uničov - Polanka 13:17, Polanka - Trnávka 22:14, Uničov - Trnávka 17:14, Polanka - Krmelín 16:13, Uničov - Krmelín 25:9

1. Uničov 9 6 1 2 136:108 13
2. Polanka 9 6 1 2 138:115 13
3. Trnávka 8 4 0 4 119:115 8
4. Krmelín 8 0 0 8 85:140 0

Severomoravská liga starších žáků

KH Kopřivnice - SKP Frýdek Místek 16:26 (6:10)

Sestava a branky Kopřivnice: Divín 1, Pavlík 1, Novotný 1, Lakatoš 1, Kučera, Kubín 2, Kladiva, Kabát 4, Dostalík, Dobečka 1, Bezděk 1, Beran 1, Antes 3, Lichnovský. Trenér P. Paseka

Ostatní výsledky 6. kola: Zubří A - Karviná A 24:30, Polanka - Vsetín 25:12

1. Karviná A 7 6 0 1 223:122 12
2. Zubří A 7 6 0 1 212:140 12
3. Ostrava A 6 5 0 1 163:123 10
4. Fr.-Místek A 7 4 0 3 189:157 8
5. Polanka 8 3 0 5 156:198 6
6. Kopřivnice A 7 2 0 5 121:157 4
7. Rožnov p. R. 6 1 0 5 94:142 2
8. Vsetín 8 1 0 7 129:248 2

Severomoravská liga mladších žáků

6. kolo: Kopřivnice A - Frýdek-Místek A 11:10, Zubří A - Karviná A 14:19, Polanka - Vsetín 14:11

1. Ostrava A 6 6 0 0 125:62 12
2. Karviná A 7 5 1 1 111:72 11
3. Kopřivnice A 7 5 0 2 84:82 10
4. Zubří A 7 4 0 3 108:94 8
5. Polanka 8 3 1 4 87:109 7
6. Fr.-Místek A 7 2 0 5 102:104 4
7. Rožnov p. R. 6 1 0 5 61:93 2
8. Vsetín 8 1 0 7 64:126 2

Oblastní liga starších žáků

6. kolo: Kopřivnice B - Sokol Krmelín 31:10, Sokol Klimkovice - Ostrava B 23:23, Zubří B - Frýdek-Místek B 20:29

1. Fr.-Místek B 5 5 0 0 183:67 10
2. Kopřivnice B 4 3 0 1 125:46 6
3. Karviná B 4 3 0 1 111:60 6
4. Zubří B 4 3 0 1 119:70 6
5. Ostrava B 5 2 1 2 89:111 5
6. Klimkovice 6 1 1 4 109:202 3
7. Krmelín 5 1 0 4 70:121 2
8. Paskov 5 0 0 5 46:175 0

NÁRODNÍ HÁZENÁ

1. liga žen

9. kolo: TJ Šroubárna Žatec - TJ Božkov 12:7 (7:4), SK Chomutov NH - Sokol Tymákov 24:24 (12:12), Sokol Blovice - TJ Přeštice 11:10 (8:8), Sokol Dobruška - TJ Sokol Rokytnice 29:25 (16:13), Sokol Krčín - SK Studénka 20:5 (11:7), HK Hlinsko - Sokol Bakov nad Jizerou 25:11 (13:3)

1. Dobruška 9 8 0 1 194:130 16
2. Krčín 9 7 0 2 134:103 14
3. Tymákov 9 6 1 2 177:146 13
4. Chomutov 9 6 1 2 168:146 13
5. Přeštice 9 5 0 4 141:121 10
6. Hlinsko 9 5 0 4 128:125 10
7. Žatec 9 5 0 4 128:145 10
8. Rokytnice 9 3 1 5 156:165 7
9. Blovice 9 3 0 6 106:131 6
10. Bakov n. Jiz. 9 2 0 7 88:139 4
11. Studénka 9 1 1 7 117:150 3
12. Božkov 9 0 2 7 99:135 2

2. liga mužů, skupina B

9. kolo: KNH MS Brno - Sokol Dobruška B 27:24 (13:14), SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Podhorní Újezd 22:16 (10:7), TJ Sokol Vracov - SK Veselí nad Moravou 13:19 (4:12), TJ Sokol Rokytnice - SSK Vítkovice 17:14 (10:8), Sokol Albrechtičky - SK Studénka 14:20 (8:13), Draken Brno - TJ Pustějov 26:18 (13:9)

1. Studénka 10 9 0 1 218:161 18
2. Rokytnice 10 8 1 1 202:178 17
3. Draken Brno 9 7 0 2 189:155 14
4. Veselí n. M. 9 6 0 3 169:157 12
5. Vítkovice 9 5 0 4 162:152 10
6. Jihlava 9 4 1 4 160:144 9
7. MS Brno 9 4 1 4 168:173 9
8. Podh. Újezd 9 2 2 5 174:181 6
9. Pustějov 9 3 0 6 155:171 6
10. Dobruška B 9 2 1 6 163:193 5
11. Albrechtičky 9 2 0 7 119:145 4
12. Vracov 11 1 0 10 185:254 2

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor I. třídy

4. kolo: ASK Tatra Kopřivnice B - Frenštát pod Radhoštěm D 16:2 (52:13), Odry C - Fulnek A 9:9 (33:37), Mořkov A - Slatina A 14:4 (47:16), Nový Jičín C - Nový Jičín B 3:15 (26:50), MSV Studénka B - Mořkov B 14:4 (42:17), Frenštát pod Radhoštěm C - Příbor B 7:11 (31:41)

1. Studénka B 4 4 0 0 50:22 12
2. Nový Jičín B 4 3 1 0 48:24 11
3. Mořkov A 4 3 1 0 45:27 11
4. Kopřivnice B 4 3 0 1 48:24 10
5. Odry C 4 2 1 1 38:34 9
6. Fulnek A 4 1 2 1 40:32 8
7. Nový Jičín C 4 2 0 2 31:41 8
8. Příbor B 4 1 0 3 32:40 6
9. Frenštát p. R. C 4 1 0 3 28:44 6
10. Slatina A 3 0 1 2 21:33 4
11. Mořkov B 4 0 0 4 23:49 4
12. Frenštát p. R. D 3 0 0 3 10:44 3

Okresní přebor II. třídy

4. kolo: Příbor C - MSV Studénka D 17:1 (53:13), Mořkov C - ASK Tatra Kopřivnice C 13:5 (48:20), Nový Jičín D - MSV Studénka C 18:0 (54:12), Fulnek B - Frenštát pod Radhoštěm E 17:1 (51:10), Spartak Bílovec B - Odry D 2:16 (17:49)

1. Nový Jičín D 4 4 0 0 64:8 12
2. Mořkov C 4 4 0 0 56:16 12
3. Příbor C 4 3 1 0 55:17 11
4. Bílovec A 3 3 0 0 47:7 9
5. Odry D 4 2 0 2 43:29 8
6. Kopřivnice C 4 1 1 2 29:41 7
7. Bílovec B 3 1 0 2 14:40 5
8. Fulnek B 3 1 0 2 29:25 5
9. Studénka C 4 0 0 4 13:59 4
10. Frenštát p. R. E 4 0 0 4 1:71 4
11. Studénka D 3 0 0 3 7:45 3