Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu házené, volejbalu a stolního tenisu.

11.11.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Radek Halva

BASKETBAL

2. liga mužů, skupina C

6. kolo: BK Valašské Meziříčí - BC Nový Jičín 92:66 (19:16, 39:36, 71:59), Spartak Uherský Brod – Basketbalové centrum mládeže Ostrava 70:82, Sokol Karviná - SK Žabovřesky 79:78, VŠB Ostrava - TJ Třebíč 96:74, MEZ Mohelnice - Sokol Šlapanice 59:55, TJ Šumperk - Slavia Kroměříž 82:73

7. kolo: Spartak Uherský Brod - BC Nový Jičín 80:84 (25:28, 50:40, 64:55), BK Valašské Meziříčí - Basketbalové centrum mládeže Ostrava 58:68, Sokol Karviná - TJ Třebíč 94:46, VŠB Ostrava - SK Žabovřesky 74:60, MEZ Mohelnice - Slavia Kroměříž 64:86, TJ Šumperk - Sokol Šlapanice 71:86

1. BC Nový Jičín 6 5 1 493:448 11
2. VSK VŠB Ostrava 6 4 2 467:364 10
3. BCM Ostrava 6 4 2 462:404 10
4. TJ Sokol Karviná 6 4 2 458:423 10
5. Sokol Šlapanice 6 3 3 423:375 9
6. SK Žabovřesky 6 3 3 460:433 9
7. TJ Slavia Kroměříž 6 3 3 446:443 9
8. TJ Třebíč 6 3 3 437:490 9
9. BK Valašské Meziříčí 6 2 4 419:421 8
10. Spartak Uherský Brod 6 2 4 436:469 8
11. TJ Šumperk 6 2 4 429:497 8
12. TJ MEZ Mohelnice 6 1 5 310:473 7

Liga starších dorostenek, skupina B

6. kolo: BK Příbor - SŠB Pardubice 105:49 (25:18, 43:26, 72:36), Jiskra Kyjov - SK UP Olomouc 44:67, BK Velké Meziříčí - ŠBK P-H Sadská 39:85, Sportovní basketbalová Ostrava B – Studánka Pardubice B 103:53

7. kolo: BK Příbor - Studánka Pardubice B 82:54 (22:13, 45:25, 59:37), Jiskra Kyjov - Slavia Kroměříž 35:73, BK Žďár nad Sázavou - ŠBK P-H Sadská 65:55, Sportovní basketbalová Ostrava B - SŠB Pardubice 67:56

1. BK Žďár nad Sázavou 5 5 0 307:237 10
2. BK Příbor 6 3 3 464:349 9
3. SBŠ Ostrava B 6 3 3 430:347 9
4. TJ Slavia Kroměříž 4 4 0 279:204 8
5. Sadská 5 3 2 345:289 8
6. SK UP Olomouc 4 3 1 280:236 7
7. TJ Jiskra Kyjov 5 2 3 247:306 7
8. Studánka Pardubice B 5 1 4 248:358 6
9. BK Velké Meziříčí 5 1 4 214:395 6
10. SŠB Pardubice 5 0 5 241:334 5

Liga kadetů U16, skupina B

6. kolo: Start Havířov - BC Nový Jičín 41:73 (8:14, 16:32, 23:51), BC Kolín - Slavia MBA Kroměříž 81:89, Sokol pražský B - Jiskra Kyjov 52:69, Sokol Karviná - BK Opava 73:54, Sokol Hradec Králové 2 - Jiskra Havlíčkův Brod 89:72, BK Pardubice B - Lions Jindřichův Hradec 100:47

7. kolo: Sokol Karviná - BC Nový Jičín 65:55 (24:9, 40:21, 52:42), BC Kolín - Jiskra Kyjov 42:79, Sokol pražský B - Slavia MBA Kroměříž 91:93, Start Havířov - BK Opava 56:66, Sokol Hradec Králové 2 - Lions Jindřichův Hradec 66:59, BK Pardubice B - Jiskra Havlíčkův Brod 99:68

1. TJ Sokol Karviná 7 6 1 587:446 13
2. BC Nový Jičín 7 6 1 501:392 13
3. Slavia MBA Kroměříž 7 6 1 620:520 13
4. Jiskra Kyjov 7 5 2 471:420 12
5. Synthesia Pardubice B 7 4 3 581:455 11
6. Jiskra Havlíčkův Brod 7 4 3 587:535 11
7. BK B & W Opava 7 3 4 457:470 10
8. Sokol Hradec Králové 2 7 3 4 500:560 10
9. TJ Sokol pražský B 7 2 5 502:530 9
10. BC Kolín 7 2 5 445:491 9
11. Jindřichův Hradec 7 1 6 423:537 8
12. TJ Start Havířov 7 0 7 368:686 7

Oblastní přebor mužů

5. kolo: Frýdek-Místek - Hladnov 62:69, Snakes A - Krnov 78:69, Nový Jičín B - Frenštát pod Radhoštěm 69:77, Orlová - Opava C 53:85

1. Snakes A 5 4 1 402:355 9
2. TBS Sokol Přerov 4 4 0 264:239 8
3. Frenštát p. R. 5 3 2 350:348 8
4. Hladnov 5 3 2 316:322 8
5. Opava C 3 3 0 235:171 6
6. Poski Ostrava A 4 2 2 274:262 6
7. Krnov 4 2 2 260:256 6
8. Orlová 5 1 4 338:381 6
9. Frýdek-Místek 4 1 3 263:285 5
10. Nový Jičín B 4 0 4 277:299 4
11. Start Havířov 3 0 3 158:219 3

Sdružený okresní přebor mužů, skupina C

4. kolo: Vsetín - Příbor 64:44

1. Vsetín 4 4 0 285:207 8
2. Val. Meziříčí 3 2 1 206:162 5
3. Rožnov 3 1 2 162:213 4
4. Příbor 4 0 4 204:275

Oblastní přebor žáků U14

4. kolo: Příbor - NH Ostrava B 76:63 a 67:52

1. Zlín 8 8 0 644:312 16
2. INTEXT Krnov 8 4 4 412:394 12
3. Příbor 6 4 2 388:364 10
4. BCM Olomouc 4 4 0 292:141 8
5. NH Ostrava B 6 0 6 260:388 6
6. Opava 4 1 3 214:250 5
7. Šumperk 4 1 3 174:368 5
8. Sokol Karviná 4 0 4 123:290 4

Oblastní přebor starších minižáků

4. kolo: Nový Jičín - Snakes B 74:23 a 80:18

1. Snakes A 6 6 0 607:128 12
2. Nový Jičín 6 6 0 417:170 12
3. Sokol Karviná 4 0 4 128:303 4
4. NH Ostrava 4 0 4 107:348 4
5. Snakes B 4 0 4 63:373 4

Oblastní přebor mladších minižáků

2. kolo: NH Ostrava - Příbor 56:33 a 54:32

1. NH Ostrava 4 4 0 258:115 8
2. Nový Jičín 4 1 3 99:201 5
3. Snakes A 2 2 0 159:50 4
4. Příbor 4 0 4 115:269 4
5. Frýdek-Místek 2 1 1 53:49 3

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

6. kolo: Trnávka - Paskov 27:27, Havířov - Napajedla 27:30, Holešov - Polanka 31:25, Přerov B - V. Bystřice 25:27, Zubří jun. - Vsetín 35:25, Olomouc – Lesana Zubří 34:19

1. V. Bystřice 6 6 0 0 174:134 12
2. Napajedla 6 5 0 1 195:165 10
3. Havířov 6 4 0 2 185:163 8
4. Olomouc 6 3 0 3 186:164 6
5. Vsetín 6 3 0 3 179:162 6
6. Zubří jun. 6 3 0 3 186:176 6
7. Přerov B 6 3 0 3 147:174 6
8. Polanka 6 2 0 4 160:164 4
9. Holešov 6 2 0 4 172:191 4
10. L. Zubří 6 2 0 4 130:173 4
11. Trnávka 6 1 1 4 148:162 3
12. Paskov 6 1 1 4 156:190 3

Severomoravská liga mužů

10. kolo: Rožnov pod Radhoštěm - Suchdol nad Odrou 27:23, Krnov - Klimkovice 31:25, Polanka B - Hlučín 35:15, Třinec - Veselá A 24:29, Krmelín - Veselá B 29:5

1. Rožnov p. R. 9 8 0 1 276:198 16
2. Nový Jičín 10 8 0 2 268:226 16
3. Veselá A 11 6 3 2 292:219 15
4. Suchdol n. O. 9 6 1 2 221:184 13
5. Krmelín 10 6 0 4 232:177 12
6. Polanka B 10 3 4 3 246:241 10
7. Hlučín 10 4 2 4 212:241 10
8. Třinec 10 3 1 6 195:224 7
9. TJ Valašské Meziříčí 9 3 1 5 194:231 7
10. Klimkovice 10 2 0 8 195:238 4
11. Krnov 10 2 0 8 224:283 4
12. Veselá B 10 1 2 7 176:269 4

1. liga staršího dorostu

Tatran Bohunice - KH Kopřivnice 43:29 (18:12)

Sestava a branky Kopřivnice: Žingor, Janíček - Žižkovský V. , Schafer 1, Gřes 6, Podhráský 5, Krčmář, Karban 1, Kahánek 5, Dostalík 1, Kroča 1, Reček 3/2, Mička 6, Pavlík. Trenér Michal Mayer

Ostatní výsledky 6. kola: Dukla - Talent Plzeň 25:26, Náchod - N. Veselí 28:25, Karviná - Frýdek-Místek 39:29, Třeboň - Jičín 22:37, Zubří - Ostrava 39:24

1. Jičín 6 6 0 0 208:157 12
2. Karviná 6 5 0 1 228:178 10
3. Talent Plzeň 5 5 0 0 149:116 10
4. Frýdek-Místek 6 3 1 2 160:159 7
5. Zubří 5 3 0 2 152:146 6
6. Dukla 6 2 1 3 177:170 5
7. Náchod 6 2 0 4 155:173 4
8. Bohunice 6 2 0 4 177:201 4
9. Třeboň 6 2 0 4 161:192 4
10. Ostrava 6 2 0 4 149:189 4
11. N. Veselí 6 1 0 5 168:171 2
12. Kopřivnice 6 1 0 5 146:178 2

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

KP Brno - KH Kopřivnice 16:34 (8:16)

Sestava a branky Kopřivnice: Chalupa, Lipový - Reček 3, Kocsis 1, Krpelík 1, Karban 1, Bittala, Veřmiřovský 5, Zima 4, Tichavský 1, Bukovský 3/2, Tížek 5, Fila 5, Žižkovský 5. Trenér Jan Martínek

Ostatní výsledky 6. kola: Sokol Prostějov - Maloměřice 33:27, Hranice - N. Veselí 21:28, Zubří - Ostrava 43:29, Karviná - Frýdek-Místek 32:16

1. Kopřivnice 6 6 0 0 208:139 12
2. Karviná 5 5 0 0 195:80 10
3. Zubří 6 5 0 1 227:128 10
4. N. Veselí 6 3 1 2 168:146 7
5. Ostrava 6 3 0 3 185:190 6
6. Zlín 5 2 0 3 108:158 4
7. Brno 5 1 1 3 125:173 3
8. Hranice 6 1 0 5 153:180 2
9. Frýdek-Místek 5 1 0 4 123:153 2
10. Prostějov 5 1 0 4 122:190 2
11. Maloměřice 5 1 0 4 110:187 2

Severomoravská liga starších žáků

TJ Rožnov pod Radhoštěm - KH Kopživnice 14:17 (7:8)

Sestava a branky Kopřivnice: Tůma, Dostalík - Bezděk 1, Antes 3, Kubín, Beran, Dobečka, Pavlík 4, Divín 5, Klos, Kabát 2, Lakatoš 2, Sobek, Matul. Trenér Petr Paseka

Ostatní výsledky 10. kola: Ostrava A - Sokol Karviná A 26:27, Polanka - Zubří A 16:30, Vsetín - Volejbalový klub Frýdek-Místek A 19:37

1. Karviná A 12 11 0 1 398:224 22
2. Ostrava A 11 10 0 1 341:242 20
3. Zubří A 12 8 0 4 347:261 16
4. F.-Místek A 12 7 0 5 343:280 14
5. Rožnov p. R. 11 4 0 7 180:235 8
6. Polanka 12 3 0 9 217:317 6
7. Kopřivnice A 12 3 0 9 237:339 6
8. Vsetín 12 1 0 11 211:376 2

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina B

11. a 12. kolo: TJ Nový Jičín - VK Moravská Slávia Brno 2:3 (-18, -24, 18, 23, -7) a 0:3 (-20, -23, -21), VSK Univerzita Brno - Břeclav 3:1, Uherské Hradiště - SG LD Brno

1. SG Brno 13 13 0 0 39:12 26
2. VSK Brno 11 6 5 0 25:19 17
3. TJ Nový Jičín 11 6 5 0 25:23 17
4. MS Brno 11 6 5 0 21:22 17
5. Opava 10 4 6 0 17:21 14
6. Uherské Hradiště 11 2 9 0 15:29 13
7. Břeclav 10 2 8 0 12:25 12
8. SCM-ČVS 5 2 3 0 8:11 7

Extraliga juniorek, skupina B

13. a 14. kolo: TJ Mittal Ostrava – TJ Nový Jičín 3:0 (12, 19, 22) a 3:0 (15, 21, 14), Brno - PVK Přerov 3:2, Frýdek-Místek - Sokol Žižkov 2:3

1. Královo Pole 12 10 2 0 31:11 22
2. PVK Přerov 12 9 3 0 30:13 21
3. Mittal Ostrava 12 9 3 0 28:13 21
4. Frýdek-Místek 12 5 7 0 23:24 17
5. Nový Jičín 12 5 7 0 18:25 17
6. Sokol Šternberk 12 3 9 0 15:31 15
7. Španielka Žižkov I 12 1 11 0 7:35 13

Extraliga kadetek, skupina B

1. kolo: Zlín - Nový Jičín 3:0 (14, 14, 10), Brno - Ostrava 3:1, Havlíčkův Brod - Česká Třebová 3:0, Zlín - Brno 1:3, Nový Jičín - Česká Třebová 3:1 (-17, 13, 14,1 5), Ostrava - Havlíčkův Brod 3:0, Brno - Nový Jičín 3:1 (-22, 14, 21, 22), Havlíčkův Brod - Zlín 0:3, Česká Třebová - Ostrava 0:3, Brno - Havlíčkův Brod 3:0, Nový Jičín - Ostrava 1:3 (-13, -23, 22, -17), Zlín - Česká Třebová 3:0, Havlíčkův Brod - Nový Jičín 2:3 (15, -18, 17, -18, -5), Česká Třebová - Brno 0:3, Ostrava - Zlín 0:3

1. Ludvíka Daňka 5 5 0 0 15:3 10
2. Fatra Zlín 5 4 1 0 13:3 9
3. DHL Ostrava 5 3 2 0 10:7 8
4. Nový Jičín 5 2 3 0 8:12 7
5. Havlíčkův Brod 5 1 4 0 5:12 6
6. Česká Třebová II. 5 0 5 0 1:15 5

1. liga kadetek, skupina C

9. a 10. kolo: Sokol Šternberk B - TJ Nový Jičín 0:3 (-4, -4, -6) a 0:3 (-4, -6, -11), Kroměříž - Lanškroun 0:3, Sport Opava - Zlín 3:0, Sokol Šternberk A - Olomouc B 3:0, Moravská Třebová - Sokol Prostějov B 0:3

1. Sport Opava 10 10 0 0 30:2 20
2. Lanškroun 10 10 0 0 30:3 20
3. Sokol Šternberk A 9 8 1 0 24:4 17
4. Nový Jičín 10 6 4 0 19:15 16
5. Mod. Prostějov B 9 6 3 0 21:9 15
6. Zlín 10 4 6 0 15:22 14
7. Kroměříž 10 3 7 0 12:25 13
8. Moravská Třebová 10 2 8 0 9:24 12
9. Olomouc B 10 0 10 0 4:30 10
10. Sokol Šternberk B 10 0 10 0 0:30 10

Krajský přebor I. třídy mužů

9. a 10. kolo: AZ Kylešovice - Kopřivnice 3:0 (23, 24, 18) a 3:1 (17, 19, -21, 18), VŠB Ostrava - Metylovice 3:0 (13, 16, 12) a 3:0 (16, 12, 16), Polanka - Karviná 0:3 (-12, -15, -20) a 3:2 (22, 12, -20, -23, 13), Odry - OU Ostrava 0:3 (23, 22, 21) a 1:3, Morávka - VK Opava 3:0 (23, 21, 20) a 3:0 (21, 19, 19).

1. VŠB-TU Ostrava 10 9 1 0 27:6 19
2. AZ Kylešovice 10 8 2 0 26:15 18
3. OU Ostrava 10 5 3 0 23:12 17
4. VK Opava 10 6 4 0 22:16 16
5. Kopřivnice 10 6 4 0 20:17 16
6. Morávka 10 6 4 0 20:14 16
7. Karviná 10 5 5 0 19:18 15
8. Polanka 10 2 8 0 11:26 12
9. Odry 10 1 9 0 8:28 11
10. Metylovice 10 0 10 0 6:30 10

Krajský přebor I. třídy žen

9. a 10. kolo: Frýdek-Místek C - ŠSK Bílovec 3:1 (-21, 20, 21, 17) a 3:0 (24, 17, 12), TJ Fulnek - Frýdlant nad Ostravicí 3:1 (12, -22, 22, 15) a 1:3 (-20, -29, 16, -24), Vratimov - Odry 3:0 (12, 10, 20) a 3:1 (23, -22, 17, 17), Český Těšín - VŠB Ostrava 1:3 (-22, -17, 22, -18) a 2:3 (-11, -17, 25, 17, -15), Frenštát pod Radhoštěm - SKV Orlová 1:3 (16, -24, -15, -15) a 0:3 (-23, -18, -8).

1. Slavia Orlová 10 8 2 0 27:12 18
2. VŠB-TU Ostrava 10 7 3 0 23:17 17
3. Vratimov 10 6 4 0 23:17 16
4. Frýdek-Místek C 10 6 4 0 21:16 16
5. Fulnek 10 5 5 0 22:18 15
6. Bílovec 10 5 5 0 18:21 15
7. Frýdlant 10 4 6 0 19:21 14
8. Český Těšín 10 4 6 0 18:21 14
9. Frenštát p. R. 10 4 6 0 15:24 14
10. Odry 10 1 9 0 8:27 11

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor I. třídy

7. kolo: TJ Mořkov B - ASK Tatra Kopřivnice B 6:12 (30:44), TJ Nový Jičín B - TJ Sokol Příbor B 9:9 (32:35), TJ Sokol Slatina A - TJ Frenštát p. R. C 7:11 (29:36), TJ Fulnek A - TJ MSV Studénka B 10:8 (38:30), TJ Frenštát p. R. D - TJ Nový Jičín C 10:8 (35:36), TJ Odry C - TJ Mořkov A odloženo

1. MSV Studénka B 7 6 0 1 84:42 19
2. Tatra Kopřivnice B 7 5 1 1 85:41 18
3. Nový Jičín B 7 4 2 1 75:51 17
4. Fulnek A 7 4 2 1 71:55 17
5. Mořkov A 6 4 1 1 64:44 15
6. Odry C 6 3 1 2 56:52 13
7. Frenštát p. R. C 7 3 0 4 57:69 13
8. Nový Jičín C 7 2 1 4 55:71 12
9. Sokol Příbor B 7 1 3 3 59:67 12
10. Sokol Slatina A 7 1 2 4 50:76 11
11. Frenštát p. R. D 7 1 0 6 37:89 9
12. Mořkov B 7 0 1 6 45:81 8

Okresní přebor II. třídy

7. kolo: TJ MSV Studénka C - TJ Odry D 5:13 (22:46), ASK Tatra Kopřivnice C - TJ Spartak Bílovec B 10:8 (35:31), TJ MSV Studénka D - TJ Fulnek B 12:6 (45:27), TJ Spartak Bílovec A - TJ Nový Jičín D 14:4 (46:20), TJ Sokol Příbor C - TJ Mořkov C 5:13 (17:47)

1. Mořkov C 7 6 1 0 94:32 20
2. Nový Jičín D 7 6 0 1 100:26 19
3. Spartak Bílovec A 6 5 1 0 85:23 17
4. Odry D 6 4 0 2 73:35 14
5. Tatra Kopřivnice C 7 2 2 3 52:72 13
6. Sokol Příbor C 6 3 1 2 63:45 13
7. Spartak Bílovec B 6 3 0 3 51:57 12
8. MSV Studénka C 7 1 0 6 36:90 9
9. Fulnek B 6 1 1 4 51:57 9
10. MSV Studénka D 6 1 0 5 21:85 8
11. Frenštát p. R. E 6 0 0 6 2:106 6

11.11.2010
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Tak vypadá vítězný model architektů Terezy Hozové a Davida Grabce z Bílovce. Jednotlivá zastavení křížové cesty budou vytvořena z kovu v kombinaci s betonem.

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Ilustrační foto.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Ve vlaku hořelo. Okolnosti vyšetřuje policie

Policisté vyšetřují okolnosti požáru, který vypukl na toaletě železničního vozu vlakového spoje R 820 směřujícího z Bohumína do Brna. Stálo se tak 1. října kolem jedenadvacáté hodiny.

Dvojitý úspěch novojičínských basketbalistů: výhra v soutěži a postup v poháru

Basketbalisté Nového Jičína se nejprve v neděli dočkali druhého vítězství v nové sezoně 1. ligy, sk. Východ, když v domácím prostředí zdolali rezervu Opavy 79:68 a ve středu pak uspěli i ve 3. kole českého poháru, když z palubovky druholigové Holice přivezli postup po vítězství 75:65.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení