VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené, stolního tenisu a volejbalu.

19.11.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Karel Rozehnal

BASKETBAL

2. liga žen, skupina B

5. kolo: BK DE Prosek - BK Příbor 70:64 (15:24, 35:36, 47:46), BSK Jičín - Basket SMB 61:77, Lokomotiva Krnov - TESLA UNI Brno 83:50, BC Orlová - BK Pliska Studánka Pardubice B 73:53, BK Brandýs nad Labem - Proton Zlín 78:51

6. kolo: BK Brandýs nad Labem - BK Příbor 90:51 (21:10, 45:22, 69:41), Lokomotiva Krnov - BK Pliska Studánka Pardubice B 105:53, BC Orlová - TESLA UNI Brno 60:66, BK DE Prosek - Proton Zlín 101:68

1. Lokomotiva Krnov 6 6 0 507:338 12
2. Basket SMB 5 5 0 366:282 10
3. BC Orlová 6 4 2 390:348 10
4. Brandýs nad Labem 5 4 1 378:300 9
5. BSK TJ Jičín 5 3 2 366:372 8
6. BK DE Prosek 5 2 3 372:377 7
7. VSK UNI Brno 5 2 3 324:341 7
8. Studánka Pardubice B 5 1 4 308:388 6
9. Proton Zlín 6 0 6 370:492 6
10. BK Příbor 6 0 6 321:464 6

Liga mladších dorostenek, skupina B

BK Pelhřimov - BK Příbor 74:56 (17:13, 30:23, 74:56)

Sestava a body Příbora: Sorková 16, Machetanzová a Večeřová 10, Zlevorová 8, Pařilová a Ryndová 4, Broskevičová a Pekarčíková 2, Monsportová a Šťastná V 0

Ostatní výsledky 6. kola: Start Havířov – Sportovní basketbalová škola Ostrava B 75:39, BK Frýdek-Místek - Slavoj Bruntál 55:53, BK Žďár nad Sázavou - TJ Slavia Proton Kroměříž 41:60, OP Prostějov - BK Pliska Studánka Pardubice B 76:73, SK UP Olomouc - BC Kolín 71:46

BK Žďár nad Sázavou - BK Příbor 60:42 (11:9, 28:22, 43:29)

Body: Dobiášová 21, Kalábová 15, Bláhová 9, Sochová 6, Šírová 5, Málková 4 - Machetanzová 14, Ryndová a Zlevorová 8, Večeřová 7, Sorková 5, Broskevičová, Fialová, Monsportová, Pařilová, Pekarčíková a Šťastná V. 0, trojky: 2:0, TH: 26/16:22/14, fauly: 17:17, rozhodčí: Šuška, Ryšánek

Ostaní výsledky 7. kola: Start Havířov - Slavoj Bruntál 55:68, BK Frýdek-Místek - Ostrava B 54:51, BK Pelhřimov - TJ Slavia Proton Kroměříž 87:71, OP Prostějov - BC Kolín 47:72, SK UP Olomouc - BK Pliska Studánka Pardubice B 116:41

1. SK UP Olomouc 6 6 0 480:277 12
2. TJ Slavia Kroměříž 6 5 1 427:341 11
3. BC Kolín 6 5 1 353:294 11
4. BK Pelhřimov 6 4 2 391:343 10
5. BK Příbor 6 4 2 372:334 10
6. Žďár nad Sázavou 6 3 3 310:281 9
7. BK Frýdek-Místek 6 3 3 313:379 9
8. Slavoj Bruntál 6 2 4 335:331 8
9. TJ Start Havířov 6 2 4 359:366 8
10. SBŠ Ostrava B 6 1 5 282:407 7
11. TJ OP Prostějov 6 1 5 255:392 7
12. Studánka Pardubice 6 0 6 312:444 6

Liga juniorů U18, skupina B

6. kolo: BC Nový Jičín - BK Krnov 134:50 (29:14, 70:24, 101:37), Proton Zlín – Basketbalové centrum mládeže Nymburk 59:93, Jiskra Kyjov - Sokol Hradec Králové 86:56, Sokol Karviná - BK Žďár nad Sázavou 79:67, Start Havířov - BC Kolín 65:50, Valašské Meziříčí - NH Ostrava 69:89

7. kolo: BC Nový Jičín - NH Ostrava 108:61 (30:14, 51:28, 79:45), Proton Zlín - Sokol Hradec Králové 70:65, Jiskra Kyjov - Basketbalové centrum mládeže Nymburk 68:74, Sokol Karviná - BC Kolín 82:79, Start Havířov - BK Žďár nad Sázavou 73:72, Valašské Meziříčí - BK Krnov 84:56

1. BCM Nymburk 7 7 0 645:417 14
2. BC Kolín 8 5 3 583:564 13
3. TJ Start Havířov 7 5 2 523:460 12
4. TJ Sokol Karviná 7 5 2 543:500 12
5. BK NH Ostrava 7 5 2 482:505 12
6. BC Nový Jičín 7 4 3 609:488 11
7. TJ Jiskra Kyjov 7 4 3 489:421 11
8. Proton Zlín 7 3 4 429:436 10
9. Žďár nad Sázavou 8 2 6 526:580 10
10. Sokol Hradec Králové 2 7 2 5 457:541 9
11. SBK Valašské Meziříčí 7 1 6 405:551 8
12. BK Krnov 7 0 7 369:597 7

Liga žáků U14, skupina B

BC Nový Jičín – Torola BT Příbor 39:84 (20:18, 31:39, 35:64)

Sestava a body Nového Jičína: Pernický 10, Macháček 8, Nawracala 7, Rudolf a Střítezský 5, Bezděk, Jakubů a Ševela 2, Baller, Cagaš, Kelnar, Kramoliš a Polák 0

Ostatní výsledky 6. kola: BK Pardubice - Jihomoravské basketbalové centrum Brno 89:59, BC Vysočina - BK Prostějov 42:106, Sokol Hradec Králové - USK Praha 48:85, Baskeťáci TJ Sokol Josefov - BC Kolín 85:30, Slavia MBA Kroměříž - NH Ostrava 62:56

BC Nový Jičín - NH Ostrava 63:57 (11:24, 27:26, 38:51)

Body: Ševela 24, Pernický 11, Jakubů 9, Nawracala 6, Kelnar a Macháček 4, Střítezský 2, Rudolf 1 - Šotlík 25, Mimra 14, Sochacki a Teixeira 6, Šubert 4, Baranec 2, TH: 28/11:13/5, fauly: 14:28, rozhodčí: Dolinek, Kapaňa

Ostatní výsledky 7. kola: Slavia MBA Kroměříž - Torola BT Příbor 65:53 (24:12, 45:27, 53:31), BK Pardubice - BK Prostějov 96:36, BC Vysočina - Jihomoravské basketbalové centrum Brno 34:104, Sokol Hradec Králové - BC Kolín 70:60, Baskeťáci TJ Sokol Josefov - USK Praha 82:84

1. Synthesia Pardubice 8 8 0 679:341 16
2. TJ Sokol Josefov 7 5 2 478:393 12
3. Slavia MBA Kroměříž 6 5 1 401:325 11
4. USK Praha 6 4 2 491:332 10
5. JBC Brno 6 4 2 492:339 10
6. Sokol Hradec Králové 7 3 4 423:548 10
7. BK Prostějov 6 3 3 417:420 9
8. Basket Team Příbor 6 2 4 376:364 8
9. BK NH Ostrava 6 2 4 411:402 8
10. BKNový Jičín 6 1 5 318:507 7
11. BC Kolín 6 1 5 286:526 7
12. BC Vysočina 6 0 6 274:549 6

Oblastní přebor mužů

6. kolo: Krnov - Orlová 78:71, Start Havířov - Snakes A 58:97, Opava C - TBS Sokol Přerov 80:44, Poski Ostrava A - Frýdek-Místek 83:48, Hladnov - Nový Jičín B 64:49

1. Opava C 5 5 0 408:291 10
2. Hladnov 6 4 2 380:371 10
3. Poski Ostrava A 5 4 1 309:236 9
4. Snakes A 6 4 2 425:365 9
5. Sokol Přerov 5 4 1 308:319 9
6. Krnov 5 3 2 338:327 8
7. Frenštát 5 3 2 350:348 8
8. Orlová 6 1 5 409:459 7
9. Frýdek-Místek 5 1 4 311:368 6
10. Nový Jičín B 5 0 5 326:363 5
11. Start Havířov 5 0 5 292:409 5

Oblastní přebor žáků U14

5. kolo: Sokol Karviná - Zlín 48:92 a 55:74

1. Zlín 10 10 0 810:415 20
2. Intext Krnov 8 4 4 412:394 12
3. Příbor 6 4 2 388:364 10
4. BCM Olomouc 4 4 0 292:141 8
5. NH Ostrava B 6 0 6 260:388 6
6. Sokol Karviná 6 0 6 226:456 6
7. Opava 4 1 3 214:250 5
8. Šumperk 4 1 3 174:368 5

Oblastní přebor mladších minižáků

3. kolo: BK Příbor - Frýdek-Místek 54:37 a 44:27, Snakes B - Snakes A 24:95

1. NH Ostrava 4 4 0 258:115 8
2. Příbor 6 2 4 213:333 8
3. Snakes A 3 3 0 254:74 6
4. Frýdek-Místek 4 1 3 117:147 5
5. Nový Jičín 4 1 3 99:201 5
6. Snakes B 1 0 1 24:95 1

Oblastní přebor starších minižákyň

6. kolo: Havířov - Příbor 121:8 a 93:24

1. SBŠ Ostrava A 12 10 2 1059:305 22
2. Frýdek-Místek 10 10 0 756:238 20
3. Havířov 10 5 5 643:405 15
4. Javorník 10 3 7 437:513 13
5. SBŠ Ostrava B 12 0 12 135:1179 12
6. Příbor 6 2 4 152:542 8

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

7. kolo: Polanka - Zubří jun. 28:23, Vsetín - Trnávka 27:27, Paskov - Olomouc 24:29, V. Bystřice - Holešov 24:15, Napajedla - Přerov B 38:27, Lesana Zubří - Havířov 29:28

1. V. Bystřice 7 7 0 0 198:149 14
2. Napajedla 7 6 0 1 233:192 12
3. Olomouc 7 4 0 3 215:188 8
4. Havířov 7 4 0 3 213:192 8
5. Vsetín 7 3 1 3 206:189 7
6. Zubří jun. 7 3 0 4 209:204 6
7. Polanka 7 3 0 4 188:187 6
8. Přerov B 7 3 0 4 174:212 6
9. L.Zubří 7 3 0 4 159:201 6
10. Trnávka 7 1 2 4 175:189 4
11. Holešov 7 2 0 5 187:215 4
12. Paskov 7 1 1 5 180:219 3

1. liga staršího dorostu

7. kolo: Frýdek-Místek - Třeboň 34:24, Kopřivnice - Náchod 29:21, Jičín - Bohunice 26:21, N. Veselí - Zubří 38:31, Ostrava - Dukla 28:28, Talent Plzeň - Karviná 25:29

1. Jičín 7 7 0 0 234:178 14
2. Karviná 7 6 0 1 257:203 12
3. Talent Plzeň 7 6 0 1 211:173 12
4. Frýdek-Místek 7 4 1 2 194:183 9
5. Dukla 7 2 2 3 205:198 6
6. Zubří 7 3 0 4 211:221 6
7. Ostrava 7 2 1 4 177:217 5
8. N. Veselí 7 2 0 5 206:202 4
9. Kopřivnice 7 2 0 5 175:199 4
10. Náchod 7 2 0 5 176:202 4
11. Bohunice 7 2 0 5 198:227 4
12. Třeboň 7 2 0 5 185:226 4

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

7. kolo: Frýdek-Místek - Prostějov 44:14, Kopřivnice - Hranice 43:20, N. Veselí - Zubří 14:32, Zlín - Karviná 11:25, Maloměřice - Brno 24:34

1. Kopřivnice 7 7 0 0 251:159 14
2. Karviná 6 6 0 0 220:91 12
3. Zubří 7 6 0 1 259:142 12
4. N. Veselí 7 3 1 3 182:178 7
5. Ostrava 6 3 0 3 185:190 6
6. Brno 6 2 1 3 159:197 5
7. Frýdek-Místek 6 2 0 4 167:167 4
8. Zlín 6 2 0 4 119:183 4
9. Hranice 7 1 0 6 173:223 2
10. Maloměřice 6 1 0 5 134:221 2
11. Prostějov 6 1 0 5 136:234 2

Severomoravská liga mužů

12. kolo: TJ Valašské Meziříčí - Klimkovice 21:15, Polanka B - Krnov 34:25, Rožnov pod Radhoštěm - Hlučín 31:27, Třinec - Suchdol nad Odrou 21:25, Nový Jičín - Veselá B 39:15

1. Rožnov p. R. 10 9 0 1 307:225 18
2. Nový Jičín 11 9 0 2 307:241 18
3. Veselá A 11 6 3 2 292:219 15
4. Suchdol n. O. 10 7 1 2 246:205 15
5. Krmelín 10 6 0 4 232:177 12
6. Polanka B 11 4 4 3 280:266 12
7. Hlučín 11 4 2 5 239:272 10
8. Valašské Meziříčí 10 4 1 5 215:246 9
9. Třinec 11 3 1 7 216:249 7
10. Klimkovice 11 2 0 9 210:259 4
11. Krnov 11 2 0 9 249:317 4
12. Veselá B 11 1 2 8 191:308 4

Severomoravská liga starších žáků

12. kolo: Rožnov pod Radhoštěm - Karviná A 12:30, Polanka - Kopřivnice A 25:21, Vsetín - Ostrava A 19:23, Zubří A - Frýdek-Místek A 28:28

1. Karviná A 13 12 0 1 428:236 24
2. Ostrava A 14 12 0 2 409:320 24
3. Zubří A 14 8 1 5 405:320 17
4. Fr.-Místek A 13 7 1 5 371:308 15
5. Rožnov p. R. 13 5 0 8 221:279 10
6. Polanka 13 4 0 9 242:338 8
7. Kopřivnice A 13 3 0 10 258:364 6
8. Vsetín 13 1 0 12 230:399 2

Severomoravská liga mladších žáků

12. kolo: Vsetín - Ostrava A 10:20, Polanka - Kopřivnice A 5:15, TJ Rožnov pod Radhoštěm - Karviná A 6:17, Zubří A - Frýdek-Místek A 16:11

1. Ostrava A 14 14 0 0 284:159 28
2. Karviná A 13 9 1 3 212:157 19
3. Zubří A 14 9 0 5 241:201 18
4. Kopřivnice A 13 6 0 7 161:171 12
5. Fr.-Místek A 13 4 1 8 189:197 9
6. Polanka 13 3 2 8 140:194 8
7. Rožnov p. R. 13 4 0 9 141:202 8
8. Vsetín 13 2 0 11 120:207 4

STOLNÍ TENIS

3. liga E, muži

6. kolo: Slezan Opava A - TJ Rožnov pod Radhoštěm A 10:8 (39:35), Omya Jeseník B - TŽ Třinec A 10:5, Robot Mokré Lazce B - Sokol Zlín Kostelec A 6:10 (26:37), TTC Poruba A - KST Holešov A BM plus 9:9 (41:34), Mittal Ostrava C - Jiskra Strážnice A 10:1 (31:11), MSV Studénka A - SK Slavičín A 10:4 (34:23)

7. kolo: Slezan Opava A - TŽ Třinec A 9:9 (36:34), Omya Jeseník B - TJ Rožnov pod Radhoštěm A 3:10, Robot Mokré Lazce B - KST Holešov A BM plus 10:7 (34:23), TTC Poruba A - Sokol Zlín Kostelec A 4:10 (21:34), Mittal Ostrava C - SK Slavičín A 10:3 (34:13), MSV Studénka A - Jiskra Strážnice A 10:3 (33:17)

1. Sokol Kostelec A 7 6 1 0 69:33 20
2. Mittal Ostrava C 7 5 1 1 66:37 18
3. Slezan Opava A 7 4 2 1 64:51 17
4. TŽ Třinec A 7 4 1 2 60:41 16
5. TJ Rožnov p. R. A 7 4 0 3 55:42 15
6. Robot Mokré Lazce B 7 4 0 3 54:56 15
7. TTC Poruba A 7 3 1 3 54:57 14
8. MSV Studénka A 7 3 0 4 54:50 13
9. Jiskra Strážnice A 7 3 0 4 37:52 13
10. KST Holešov A 7 1 2 4 44:64 11
11. Omya JeseníkB 7 1 0 6 35:65 9
12. SK Slavičín A 7 0 0 7 26:70 7

Divize mužů

7. kolo: Odry A - Mittal Ostrava D 3:10 (18:33), Kopřivnice A - Slávia Orlová A 7:10 (35:35), KLUBsten Karviná A - Siko Orlová B 3:10 (14:33), Siko Orlová C - 1. PM Ostrava A 10:6 (37:24), TTC Poruba B - Slezan Frýdek-Místek A 4:10 (19:36), SK Svinov A - Ferrum Frýdlant nad Ostravicí A 9:9 (37:36), Frenštát pod Radhoštěm A - Horní Datyně A 9:9 (39:38)

8. kolo: Kopřivnice A - Siko Orlová B 4:10 (21:35), KLUBsten Karviná A - Slávia Orlová A 10:2 (31:15), Siko Orlová C - Slezan Frýdek-Místek A 10:8 (33:35), TTC Poruba B - 1. PM Ostrava A 6:10 (28:37), SK Svinov A - Horní Datyně A 3:10 (18:34), Frenštát pod Radhoštěm A - Ferrum Frýdlant nad Ostravicí A 6:10 (26:34)

1. Frýdlant n. O. A 8 7 1 0 79:48 30
2. Horní Datyně A 8 6 1 1 77:37 27
3. Siko Orlová B 7 6 0 1 62:33 25
4. Mittal Ostrava D 7 5 1 1 67:44 23
5. Slezan Fr.-Místek A 8 5 0 3 69:59 23
6. Siko Orlová C 7 5 0 2 62:43 22
7. KLUBsten Karviná A 8 4 0 4 65:52 20
8. SK Svinov A 7 3 1 3 51:50 17
9. Slávia Orlová A 7 3 1 3 54:54 17
10. Frenštát p. R. A 7 2 1 4 51:59 14
11. 1. PM Ostrava A 8 1 1 6 50:75 12
12. Odry A 7 1 0 6 29:68 10
13. Kopřivnice A 8 0 1 7 41:79 9
14. TTC Poruba B 7 0 0 7 14:70 7

Krajská soutěž mužů, skupina C

6. kolo: Sokol Brušperk B - Klimkovice A 10:7 (35:32), Ferrum Frýdlant n. O. C - Odry B 5:10 (21:32), Nový Jičín A - Frenštát p. R. B 10:1 (31:10), Pstruží A - Sokol Kateřinky A 1:10 (12:31), Příbor A - Horní Datyně B 5:10 (25:33), Krmelín A - Paskov A 10:6 (34:25)

7. kolo: Sokol Brušperk B - Odry B 10:5 (35:22), Ferrum Frýdlant n. O. C - Klimkovice A 10:8 (40:31), Nový Jičín A - Sokol Kateřinky A 5:10 (25:33), Pstruží A - Frenštát pod Radhoštěm B 10:1 (30:11), Příbor A - Paskov A 8:10 (32:38), Krmelín A - Horní Datyně B 10:6 (32:28)

1. Sokol Kateřinky A 7 6 1 0 69:23 26
2. Sokol Brušperk B 7 6 0 1 63:46 25
3. Nový Jičín A 7 4 2 1 63:42 21
4. Pstruží A 7 4 1 2 58:43 20
5. Klimkovice A 7 4 0 3 58:58 19
6. Frýdlant n. O. C 7 3 1 3 56:55 17
7. Odry B 7 3 0 4 50:56 16
8. Horní Datyně B 7 2 2 3 57:57 15
9. Paskov A 7 2 1 4 52:65 14
10. Příbor A 7 2 0 5 45:59 13
11. Krmelín A 7 2 0 5 44:62 13
12. Frenštát p. R. B 7 0 0 7 21:70 7

Okresní přebor I. třídy mužů

8. kolo: ASK Tatra Kopřivnice B - TJ Mořkov A 8:10 (35:40), TJ Nový Jičín C - TJ Odry C 11:7 (40:29), TJ MSV Studénka B - TJ Frenštát p. R. D 14:4 (44:21), TJ Frenštát p. R. C - TJ Fulnek A 13:5 (47:20), TJ Sokol Příbor B - TJ Sokol Slatina A 12:6 (42:28), TJ Mořkov B - TJ Nový Jičín B 8:10

1. MSV Studénka B 8 7 0 1 98:46 22
2. Mořkov A 8 6 1 1 86:58 21
3. Nový Jičín B 8 5 2 1 85:59 20
4. Tatra Kopřivnice B 8 5 1 2 93:51 19
5. Fulnek A 8 4 2 2 76:68 18
6. Frenštát p. R. C 8 4 0 4 70:74 16
7. Sokol Příbor B 8 2 3 3 71:73 15
8. Odry C 8 3 1 4 69:75 15
9. Nový Jičín C 8 3 1 4 66:78 15
10. Sokol Slatina A 8 1 2 5 56:88 12
11. Frenštát p. R. D 8 1 0 7 41:103 10
12. Mořkov B 8 0 1 7 53:91 9

Okresní přebor II. třídy mužů

8. kolo: TJ Nový Jičín D - TJ Sokol Příbor C 18:0 (54:7), TJ Fulnek B - TJ Spartak Bílovec A 0:18 (5:54), TJ Spartak Bílovec B - TJ MSV Studénka D 13:5 (45:21), TJ Odry D - ASK Tatra Kopřivnice C 14:4 (44:24), TJ Frenštát pod Radhoštěm E - TJ MSV Studénka C 3:15 (19:48)

1. Nový Jičín D 8 7 0 1 118:26 22
2. Mořkov C 7 6 1 0 94:32 20
3. Spartak Bílovec A 7 6 1 0 103:23 20
4. Odry D 7 5 0 2 87:39 17
5. Spartak Bílovec B 7 4 0 3 64:62 15
6. Tatra Kopřivnice C 8 2 2 4 56:86 14
7. Sokol Příbor C 7 3 1 3 63:63 14
8. MSV Studénka C 8 2 0 6 51:93 12
9. Fulnek B 7 1 1 5 51:75 10
10. MSV Studénka D 7 1 0 6 26:98 9
11. Frenštát p. R. E 7 0 0 7 5:121 7

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina B

13. a 14. kolo: MS Brno - Uherské Hradiště 3:1 a 3:0, Břeclav - Nový Jičín 1:3 (-18, 23, -21, -22) a 0:3 (-17, -20, -19), Opava - Uni Brno 1:3 a 3:2, SCM-ČVS-kadetky - SG LD Brno 0:3

1. SG Brno 13 13 0 39:12 26
2. Nový Jičín 13 8 5 31:24 21
3. MS Brno 13 8 5 27:23 21
4. Un. Brno 13 7 6 30:23 20
5. SK Opava 12 5 7 21:26 17
6. Lok. Břeclav 13 3 10 16:32 16
7. Uh. Hradiště 13 2 11 16:35 15
8. SCM-ČVS 6 2 4 9:14 8

Extraliga juniorek, skupina B

15. a 16. kolo: Frýdek-Místek - Nový Jičín 3:1 (18, -23, 23, 18) a 2:3 (-23, -19, 22, 17, -15), Ostrava - Přerov 1:3 a 2:3, Brno – Šternberk 1:3 a 0:3

1. PVK Přerov 14 11 3 36:16 25
2. Královo Pole 14 10 4 32:17 24
3. Mittal Ostrava 14 9 5 31:19 23
4. Frýdek-Místek 14 6 8 28:28 20
5. Nový Jičín 14 6 8 22:30 20
6. Šternberk 14 5 9 21:32 19
7. Španielka Žižkov 12 1 11 7:35 13

1. liga kadetů, skupina C

11. a 12. kolo: Lanškroun - Prostějov B 3:1 a 3:0, Nový Jičín - Moravská Třebová 3:2 (15, -19, 23, -21, 11) a 1:3 (20, -15, -24, -20), Olomouc B - Šternberk B 0:3 a 3:2, Zlín - Šternberk A 0:3 a 3:1, Kroměříž - Opava 0:3 a 1:3

1. Sport Opava 12 12 0 36:3 24
2. Lanškroun 12 12 0 36:4 24
3. Sokol Šternberk 12 10 2 31:7 22
4. Nový Jičín 12 7 5 23:20 19
5. Prostějov B 12 6 6 22:18 17
6. Zlín 12 5 7 18:26 17
7. Moravská Třebová 12 3 9 14:28 15
8. Kroměříž 12 3 9 13:31 15
9. UP Olomouc B 12 1 11 7:35 13
10. Šternberk B 12 1 11 5:33 13

Krajský přebor I. třídy mužů

11. a 12. kolo: Kopřivnice - VK Opava 1:3 a 1:3, OU Ostrava - Morávka 2:3 (24, -20, 24, -23, -13) a 1:3 (-19, -23, 20, -23), 1, 20), Metylovice - Polanka 1:3 (22, -10, Karviná - Odry 3:1 (-19, 15, 16, 10) a 3:0 (11, 1 -27, -24) a 3:0 (16, 16, 19), AZ Kylešovice - VŠB Ostrava 0:3 (-21, -18, -22) a 3:0 (22, 19, 16).

1. VŠB-TU Ostrava 12 10 2 30:9 22
2. AZ Kylešovice 12 9 3 29:18 21
3. VK Opava 12 8 4 28:18 20
4. Morávka 12 8 4 26:17 20
5. OU Ostrava 12 7 5 26:18 19
6. Karviná 12 7 5 25:19 19
7. Kopřivnice 12 6 6 22:23 18
8. Polanka 12 3 9 14:30 15
9. Metylovice 12 1 11 10:33 13
10. Odry 12 1 11 9:34 13

Krajský přebor I. třídy žen

11. a 12. kolo: ŠSK Bílovec - SKV Orlová 1:3 (-19, 22, -21, -18) a 0:3 (-19, -20, -21), VŠB Ostrava - Frenštát p. R. 3:0 (26, 12, 23) a 3:0 (13, 17, 21), Odry - Český Těšín 1:3 (-12, 24, -23, -21) a 2:3 (-16, -19, 19, 21, -12), Frýdlant n. O. - Vratimov 1:3 (-21, -20, 21, -19) a 2:3 (18, -16, 16, -13, -10), Frýdek-Místek C - Fulnek 1:3(19, -10, -13, -12) a 3:1 (20, 21, -23, 23).

1. Slavia Orlová 12 10 2 33:13 22
2. VŠB-TU Ostrava 12 9 3 29:17 21
3. Vratimov 12 8 4 29:20 20
4. Frýdek-Místek C 12 7 5 25:20 19
5. Fulnek 12 6 6 26:22 18
6. Český Těšín 12 6 6 24:24 18
7. Bílovec 12 5 7 19:27 17
8. Frýdlant 12 4 8 22:27 16
9. Frenštát 12 4 8 15:30 16
10. Odry 12 1 11 11:33 13

19.11.2010
SDÍLEJ:
Ve středu budou stávkovat praktičtí lékaři a lékárny.
11

Chystáte se zítra ke svému lékaři? Nechoďte, bude zavřeno

DRUHÉ DERBY LETOŠNÍ SEZONY je na programu ve středu 18. října od 18 hodin na ledě kopřivnické Tatry.

Tatra brala s Bobry bod. Teď ji čeká v derby Nový Jičín

Obránce kopřivnické Tatry Stříž: Na Švédsko i Francii budu rád vzpomínat

/ROZHOVOR/ Patnáct let. Tak dlouhou část kariéry strávil v zahraničí odchovanec Frýdku-Místku David Stříž, který před sezonou vyztužil defenzivu druholigové Kopřivnice. Zkušený zadák, kterému bude 8. listopadu 36 let, strávil sedm sezon ve druhé švédské lize, což následně trumfl osmiletým angažmá ve francouzském Štrasburku.

Tento týden představíme školáky ze ZŠ Komenského 68, Nový Jičín

Spolu se začátkem nového školního roku odstartoval ojedinělý projekt Deníku, který má ambice stát se stejně oblíbeným a úspěšným, jako jsou například Miminka - pravidelné série fotografií novorozeňat z českých porodnic.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

Jistebník doma zdolal v derby Libhošť

/FOTOGALERIE/ Novojičínské derby v I. A třídě, sk. B, nakonec dopadlo lépe pro nováčka, který porazil oslabené hosty 2:0.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení