VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené, stolního tenisu a volejbalu.

2.12.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/David Taneček

BASKETBAL

2. liga žen., skupina B

7. kolo: Proton Zlín - BK Příbor 74:76 (16:17, 35:38, 57:55), BK Pliska Studánka Pardubice B - BK DE Prosek 64:60, BSK Jičín - Lokomotiva Krnov 72:90, Basket Slovanka - BC Orlová 77:61

8. kolo: VSK Tesla Univerzita Brno - BK DE Prosek 59:71, BSK Jičín - BC Orlová 76:87, Basket Slovanka - Lokomotiva Krnov 69:67

1. Lokomotiva Krnov 8 7 1 664:479 15
2. Basket SMB 7 7 0 512:410 14
3. BC Orlová 8 5 3 538:501 13
4. BK DE Prosek 7 3 4 503:500 10
5. BSK TJ Jičín 7 3 4 514:549 10
6. BK Brandýs nad Labem 5 4 1 378:300 9
7. VSK Univerzita Brno 6 2 4 383:412 8
8. Studánka Pardubice B 6 2 4 372:448 8
9. BK Příbor 7 1 6 397:538 8
10. Proton Zlín 7 0 7 444:568 7

Liga mladších dorostenek, skupina B

BK Příbor - SK UP Olomouc 56:84 (11:22, 29:40, 37:70)

Body: Sorková 22, Veselá a Zlevorová 8, Machetanzová a Ryndová 6, Večeřová 4, Pekarčíková M. 2 - Lachnitová 23, Husičková a Tomášková 12, Knápková a Matušková 10, Vildová 7, Burzová a Matyášová 4, Kučerová 2, trojky: 0:7, fauly: 13:13, TH: 12/6:12/9, rozhodčí: Dvorský, Sanetříková

Ostatní výsledky 8. kola: Sportovní basketbalová škola Ostrava B – BK Pliska Studánka Pardubice B 75:62, Slavoj Bruntál - BC Kolín 52:75, TJ Slavia Proton Kroměříž - OP Prostějov 76:51, Start Havířov - BK Žďár nad Sázavou 41:32

BK Příbor - OP Prostějov 81:63 (23:12, 54:31, 65:49)

Sestava a body Příbora: Zlevorová 19, Veselá 16, Večeřová 13, Sorková 10, Ryndová 8, Monsportová 5, Machetanzová 4, Pařilová, Pekarčíková K. a Šťastná 2, Pekarčíková M. 0

Ostatní výsledky 9. kola: Sportovní basketbalová škola Ostrava B - BC Kolín 50:60, Slavoj Bruntál - BK Pliska Studánka Pardubice B 86:44, TJ Slavia Proton Kroměříž - SK UP Olomouc 37:84, BK Frýdek-Místek - BK Žďár nad Sázavou 24:44

1. SK UP Olomouc 8 8 0 648:370 16
2. BC Kolín 8 7 1 488:396 15
3. TJ Slavia Kroměříž 8 6 2 540:476 14
4. BK Příbor 8 5 3 509:481 13
5. Žďár nad Sázavou 8 4 4 386:346 12
6. Slavoj Bruntál 8 3 5 473:450 11
7. BK Pelhřimov 6 4 2 391:343 10
8. TJ Start Havířov 7 3 4 400:398 10
9. BK Frýdek-Místek 7 3 4 337:423 10
10. SBŠ Ostrava B 8 2 6 407:529 10
11. TJ OP Prostějov 8 1 7 369:549 9
12. Studánka Pardubice B 8 0 8 418:605 8

Liga juniorů U18, skupina B

8. kolo: Basketbalové centrum mládeže Nymburk - NH Ostrava 114:41, Sokol Hradec Králové - BK Krnov 106:45, BK Žďár nad Sázavou - Valašské Meziříčí 67:56, BC Kolín - BC Nový Jičín 69:74 (15:15, 31:29, 54:52), Proton Zlín - Sokol Karviná 70:57, Jiskra Kyjov - Start Havířov 69:62

9. kolo: Basketbalové centrum mládeže Nymburk - BK Krnov 127:31, Sokol Hradec Králové - NH Ostrava 82:53, BK Žďár nad Sázavou - BC Nový Jičín 69:67 (21:22, 35:35, 51:53), BC Kolín - Valašské Meziříčí 77:57 (18:17, 32:31, 53:45), Proton Zlín - Start Havířov 45:38, Jiskra Kyjov - Sokol Karviná 56:76

1. BCM Nymburk 9 9 0 886:489 18
2. BC Kolín 10 6 4 729:695 16
3. TJ Sokol Karviná 9 6 3 676:626 15
4. BC Nový Jičín 9 5 4 750:626 14
5. TJ Jiskra Kyjov 9 5 4 614:559 14
6. TJ Start Havířov 9 5 4 623:574 14
7. Proton Zlín 9 5 4 544:531 14
8. BK Žďár nad Sázavou 10 4 6 662:703 14
9. BK NH Ostrava 9 5 4 576:701 14
10. Sokol Hradec Králové 2 9 4 5 645:639 13
11. SBK Valašské Meziříčí 9 1 8 518:695 10
12. BK Krnov 9 0 9 445:830 9

Liga žáků U14, skupina B

BC Kolín - BC Nový Jičín 43:72

Body: Krempaský a Růžička 9, Lonek 8, Šafařík 6, Havlín a Svoboda 4, Vošlajer 2, Koláčný 1 - Jakubů a Pernický 12, Nawracala 11, Rudolf 9, Kelar 7, Macháček 5, Kelnar a Střítezský 2, fauly: 20:17, TH: 26/11:19/10, rozhodčí: Kec, Drápal

Ostatní výsledky 8. kola: Jihomoravské basketbalové centrum Brno - NH Ostrava 83:39, BK Prostějov - Torola Basket Team Příbor 64:75 (15:28, 31:38, 49:49), USK Praha - Slavia MBA Kroměříž 65:54, BK Pardubice - Sokol Hradec Králové 99:39, BC Vysočina - Baskeťáci TJ Sokol Josefov 34:103

USK Praha - BC Nový Jičín 106:54 (28:8, 54:20, 84:40)

Sestava a body Nového Jičína: Pernický 11, Nawracala 10, Jakubů 8, Rudolf 6, Kelnar 5, Střítezský 3, Baller a Kelar 2, Macháček 1, Bezděk a Ševela Radek 0

Ostatní výsledky 9. kola: Jihomoravské basketbalové centrum Brno - Torola Basket Team Příbor 68:37, BK Prostějov - NH Ostrava 77:42, BC Kolín - Slavia MBA Kroměříž 31:101, BK Pardubice - TJ Sokol Josefov 49:33, BC Vysočina - Sokol Hradec Králové 65:70

1. BK Synthesia Pardubice 8 8 0 679:341 16
2. JBC Brno 8 6 2 643:415 14
3. USK Praha 8 6 2 662:440 14
4. TJ Sokol Josefov 8 6 2 581:427 14
5. Slavia MBA Kroměříž 8 6 2 556:421 14
6. BK Prostějov 8 4 4 558:537 12
7. Sokol Hradec Králové 2 8 4 4 493:613 12
8. Basket Team Příbor 8 3 5 488:496 11
9. BK NH Ostrava 8 2 6 492:562 10
10. BK Nový Jičín 8 2 6 444:656 10
11. BC Kolín 8 1 7 360:699 9
12. BC Vysočina 8 0 8 373:722 8

Oblastní přebor mužů

7. kolo: Frýdek-Místek - Opava C 75:94, TBS Sokol Přerov - Krnov 83:89, Frenštát pod Radhoštěm – Gymnazium Hladnov 91:46, BC Nový Jičín B - Poski Ostrava A 82:80, Orlová - Start Havířov 84:67

1. Opava C 5 5 0 408:291 10
2. Hladnov 6 4 2 380:371 10
3. Poski Ostrava A 5 4 1 309:236 9
4. Snakes A 6 4 2 425:365 9
5. TBS Sokol Přerov 5 4 1 308:319 9
6. Krnov 5 3 2 338:327 8
7. Frenštát 5 3 2 350:348 8
8. Orlová 6 1 5 409:459 7
9. Frýdek-Místek 5 1 4 311:368 6
10. Nový Jičín B 5 0 5 326:363 5
11. Start Havířov 5 0 5 292:409 5

Sdružený okresní přebor mužů, skupina C

5. kolo: Vsetín – Jameson Boys Valašské Meziříčí 75:85

1. Vsetín 4 4 0 285:207 8
2. Val. Meziříčí 4 2 2 265:233 6
3. Rožnov 4 2 2 233:272 6
4. Příbor 4 0 4 204:275 4

Oblastní přebor žáků U14

6. kolo: Opava - Šumperk 56:45 a 102:38

1. Zlín 12 11 1 955:530 23
2. BCM Olomouc 8 7 1 569:366 15
3. Příbor 10 4 6 572:656 14
4. INTEXT Krnov 8 4 4 412:394 12
5. Sokol Karviná 8 2 6 356:560 10
6. NH Ostrava B 6 0 6 260:388 6
7. Opava 4 1 3 214:250 5
8. Šumperk 4 1 3 174:368 5

Oblastní přebor starších minižáků

5. kolo: Opava - BC Nový Jičín 38:87 a 26:84

1. Snakes A 6 6 0 607:128 12
2. Nový Jičín 6 6 0 417:170 12
3. Sokol Karviná 8 4 4 384:432 12
4. NH Ostrava 6 0 6 178:458 6
5. Snakes B 6 0 6 121:519 6

Oblastní přebor mladších minižáků

4. kolo: NH Ostrava - Snakes B 119:10 a 83:22

1. NH Ostrava 4 4 0 258:115 8
2. Příbor 6 2 4 213:333 8
3. Snakes A 3 3 0 254:74 6
4. Frýdek-Místek 4 1 3 117:147 5
5. Nový Jičín 4 1 3 99:201 5
6. Snakes B 1 0 1 24:95 1

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

9. kolo: Vsetín - Havířov 37:21, Paskov - Napajedla 26:30, V. Bystřice - Trnávka 26:19, Holešov - Zubří jun. 33:30, Lesana Zubří - Přerov B 32:28, Polanka - Olomouc 32:34

1. Napajedla 9 8 0 1 297:248 16
2. V. Bystřice 9 8 0 1 246:202 16
3. Olomouc 9 6 0 3 278:248 12
4. Havířov 9 5 0 4 267:252 10
5. Vsetín 9 4 1 4 271:239 9
6. Zubří jun. 9 4 0 5 273:259 8
7. Polanka 9 4 0 5 248:246 8
8. Přerov B 9 4 0 5 234:272 8
9. L. Zubří 9 4 0 5 221:263 8
10. Holešov 9 3 0 6 248:277 6
11. Trnávka 9 1 2 6 219:243 4
12. Paskov 9 1 1 7 229:282 3

1. liga staršího dorostu

KH Kopřivnice - Dukla Praha 28:29 (15:17)

Sestava a branky Kopřivnice: Žingor, Janíček, Žižkovský V. 1, Dobrovodský, Podhráský 3, Krčmář, Pola 2, Kahánek 7, Gřes 5, Dostalík 1, Reček 6, Žižkovský P. 1, Mička 2, Pavlík

Ostatní výsledky 9. kola: Talent Plzeň - Jičín 21:27, Frýdek-Místek - Bohunice 30:25, Náchod - Zubří 21:30, N. Veselí - Karviná 27:29

1. Jičín 9 9 0 0 287:216 18
2. Karviná 9 8 0 1 326:251 16
3. Talent Plzeň 10 7 0 3 290:253 14
4. Dukla 10 5 2 3 292:272 12
5. Frýdek-Místek 9 5 1 3 241:234 11
6. Zubří 10 4 0 6 283:294 8
7. Kopřivnice 10 3 0 7 256:279 6
8. Bohunice 9 3 0 6 259:291 6
9. Třeboň 8 3 0 5 211:250 6
10. Ostrava 8 2 1 5 198:257 5
11. N. Veselí 9 2 0 7 254:263 4
12. Náchod 9 2 0 7 231:268 4

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

9. kolo: Frýdek-Místek - Brno 30:18, Veselí - Karviná 28:27, Hranice - Zubří 25:43, Ostrava - Prostějov 47:17, Zlín - Maloměřice 28:21

1. Zubří 9 7 1 1 332:197 15
2. Kopřivnice 8 7 1 0 281:189 15
3. Karviná 8 7 0 1 289:139 14
4. N. Veselí 8 4 1 3 210:205 9
5. Frýdek-Místek 8 4 0 4 230:203 8
6. Ostrava 8 4 0 4 252:249 8
7. Zlín 8 3 0 5 179:239 6
8. Brno 8 2 1 5 199:259 5
9. Hranice 9 2 0 7 230:288 4
10. Prostějov 8 2 0 6 188:313 4
11. Maloměřice 8 1 0 7 173:282 2

STOLNÍ TENIS

3. liga E, muži

8. kolo: Jiskra Strážnice A - Slezan Opava A 6:10 (27:34), SK Slavičín A - Omya Jeseník B 6:10, Sokol Zlín Kostelec A - Mittal Ostrava C 10:7 (37:31), KST Holešov A BM plus - MSV Studénka A 6:10 (24:37), TJ Rožnov p. R. A - Robot Mokré Lazce B 10:7 (33:28), TŽ Třinec A - TTC Poruba A 10:6 (34:27)

9. kolo: Jiskra Strážnice A - Omya Jeseník B 3:10 (22:33), SK Slavičín A - Slezan Opava A 3:10, Sokol Zlín Kostelec A - MSV Studénka A 10:3 (33:15), KST Holešov A BM plus - Mittal Ostrava C 3:10 (22:31), TJ Rožnov p. R. A - TTC Poruba A 10:5 (33:24), TŽ Třinec A - Robot Mokré Lazce B 10:8 (37:29)

1. Sokol Kostelec A 9 8 1 0 89:43 26
2. Slezan Opava A 9 6 2 1 84:60 23
3. Mittal Ostrava C 9 6 1 2 83:50 22
4. TŽ Třinec A 9 6 1 2 80:55 22
5. TJ Rožnov p. R. A 9 6 0 3 75:54 21
6. Robot Mokré Lazce B 9 4 0 5 69:76 17
7. MSV Studénka A 9 4 0 5 67:66 17
8. TTC Poruba A 9 3 1 5 65:77 16
9. Omya Jeseník B 9 3 0 6 55:74 15
10. Jiskra Strážnice A 9 3 0 6 46:72 15
11. KST Holešov A 9 1 2 6 53:84 13
12. SK Slavičín A 9 0 0 9 35:90 9

Divize mužů

9. kolo: Ferrum Frýdlant n. O. A - Horní Datyně A 2:10 (17:32), 1. PM Ostrava A - SK Svinov A 10:4 (36:23), Slezan Frýdek-Místek A - Frenštát p. R. A 10:5 (35:22), Slávia Orlová A - Siko Orlová C 10:6 (38:23), Siko Orlová B - Poruba B 10:1 (30:11), Odry A - Kopřivnice A 6:10 (31:38), Mittal Ostrava D - Karviná A 9:9 (35:33)

10. kolo: 1. PM Ostrava A - Frenštát p.R. A 7:10 (33:37), Slezan Frýdek-Místek A - SK Svinov A 10:7 (42:32), Slávia Orlová A - TTC Poruba B 10:2 (32:11), Siko Orlová B - Siko Orlová C 10:1 (30:3), Odry A - KLUBsten Karviná A 10:7 (36:30), Mittal Ostrava D - Kopřivnice A 10:4 (30:24)

1. Siko Orlová B 9 8 0 1 82:35 33
2. Horní Datyně A 9 7 1 1 87:39 31
3. Frýdlant n. O. A 9 7 1 1 81:58 31
4. Slezan Fr-Místek A 10 7 0 3 89:71 31
5. Mittal Ostrava D 9 6 2 1 86:57 29
6. Slávia Orlová A 9 5 1 3 74:62 25
7. Siko Orlová C 9 5 0 4 69:63 24
8. KLUBsten Karviná A 10 4 1 5 81:71 23
9. SK Svinov A 9 3 1 5 62:70 19
10. Frenštát p. R. A 9 3 1 5 66:76 19
11. 1. PM Ostrava A 10 2 1 7 67:89 17
12. Odry A 9 2 0 7 45:85 15
13. Kopřivnice A 10 1 1 8 55:95 14
14. TTC Poruba B 9 0 0 9 17:90 9

Krajská soutěž mužů, skupina C

8. kolo: Horní Datyně B - Sokol Brušperk B 3:10 (17:36), Paskov A - Ferrum Frýdlant n. O. C 10:4 (35:19), Frenštát p. R. B - Příbor A 2:10 (13:32), Sokol Kateřinky A - Krmelín A 10:2 (34:13), Klimkovice A - Nový Jičín A 4:10 (19:35), Odry B - Pstruží A 5:10 (21:37)

9. kolo: Horní Datyně B - Ferrum Frýdlant n. O. C 10:5 (34:19), Paskov A - Sokol Brušperk B 9:9 (37:37), Frenštát p. R. B - Krmelín A 6:10 (22:38), Sokol Kateřinky A - Příbor A 10:2 (30:12), Klimkovice A - Pstruží A 4:10 (22:34), Odry B - Nový Jičín A 4:10 (19:32)

1. Sokol Kateřinky A 9 8 1 0 89:27 34
2. Sokol Brušperk B 9 7 1 1 82:58 31
3. Nový Jičín A 9 6 2 1 83:50 29
4. Pstruží A 9 6 1 2 78:52 28
5. Klimkovice A 9 4 0 5 66:78 21
6. Horní Datyně B 9 3 2 4 70:72 20
7. Paskov A 9 3 2 4 71:78 20
8. Frýdlant n. O. C 9 3 1 5 65:75 19
9. Příbor A 9 3 0 6 57:71 18
10. Odry B 9 3 0 6 59:76 18
11. Krmelín A 9 3 0 6 56:78 18
12. Frenštát p. R. B 9 0 0 9 29:90 9

Okresní přebor I. třídy

10. kolo: ASK Tatra Kopřivnice B - TJ Nový Jičín C 13:5 (48:20), TJ MSV Studénka B - TJ Mořkov A 12:6 (43:31), TJ Frenštát p. R. C - TJ Odry C 13:5 (43:24), TJ Sokol Příbor B - TJ Frenštát p. R. D 10:8 (33:27), TJ Mořkov B - TJ Fulnek A 7:11 (31:40), TJ Nový Jičín B - TJ Sokol Slatina A 14:4

1. TJ MSV Studénka B 10 9 0 1 125:55 28
2. TJ Mořkov A 10 7 1 2 108:72 25
3. Tatra Kopřivnice B 10 7 1 2 120:60 25
4. TJ Nový Jičín B 10 6 2 2 103:77 24
5. TJ Fulnek A 10 6 2 2 99:81 24
6. TJ Frenštát p. R. C 10 5 0 5 91:89 20
7. TJ Sokol Příbor B 10 3 3 4 87:93 19
8. TJ Nový Jičín C 10 3 1 6 73:107 17
9. TJ Odry C 10 3 1 6 77:103 17
10. TJ Sokol Slatina A 10 1 2 7 66:114 14
11. TJ Frenštát p. R. D 10 2 0 8 59:121 14
12. TJ Mořkov B 10 1 1 8 72:108 13

Okresní přebor II. třídy

10. kolo: TJ Fulnek B - TJ Mořkov C 0:18, TJ Spartak Bílovec B - TJ Sokol Příbor C 7:11 (30:38), TJ Odry D -. TJ Spartak Bílovec A 4:14 (18:45), TJ Frenštát p. R. E - TJ MSV Studénka D 10:8 (34:30), TJ MSV Studénka C - ASK Tatra Kopřivnice C 8:10 (29:36)

1. TJ Spartak Bílovec A 9 8 1 0 133:29 26
2. TJ Nový Jičín D 9 8 0 1 128:34 25
3. TJ Mořkov C 9 7 1 1 120:42 24
4. Tatra Kopřivnice C 10 4 2 4 82:96 20
5. TJ Odry D 9 5 0 4 96:66 19
6. TJ Sokol Příbor C 9 4 2 3 83:79 19
7. TJ Spartak Bílovec B 9 4 0 5 73:89 17
8. TJ Fulnek B 9 1 2 6 60:102 13
9. TJ MSV Studénka C 9 2 0 7 59:103 13
10. TJ MSV Studénka D 9 2 0 7 47:113 13
11. TJ Frenštát p. R. E 9 1 0 8 17:145 11

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina B

17. a 18. kolo: SG LD Brno - Břeclav 3:0 a 3:1, TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště - SK p.e.m.a. Opava 3:0 a 3:1, Nový Jičín - VSK Univerzita Brno 3:1 (12, 24, -22, 17) a 3:2 (-20, 17, -24, 16, 7)

1. SG Brno 17 16 1 0 50:17 33
2. Nový Jičín 17 11 6 0 42:32 28
3. MS Brno 15 9 6 0 31:28 24
4. VSK Brno 15 7 8 0 33:29 22
5. Opava 16 6 10 0 27:37 22
6. Uh. Hradiště 17 5 12 0 27:41 22
7. Břeclav 17 4 13 0 22:43 21
8. SCM-ČVS 6 2 4 0 9:14 8

Extraliga juniorek, skupina B

19.a 20. kolo: TJ Sokol Španielka Žižkov I - PVK Přerov Precheza 0:3 a 0:3, TJ Sokol Frýdek-Místek - TJ Sokol Šternberk 2:3 a 1:3, TJ Mittal Ostrava - VK Královo Pole 0:3 a 1:3

1. Přerov 18 15 3 0 48:16 33
2. Kr. Pole 16 12 4 0 38:18 28
3. Ostrava 18 10 8 0 36:28 28
4. Šternberk 18 8 10 0 30:39 26
5. Nový Jičín 16 8 8 0 28:32 24
6. Frýdek-Místek 18 6 12 0 31:40 24
7. Žižkov I 16 1 15 0 9:47 17

1. liga juniorů, skupina B

17. a 18. kolo: VK Opava - Volejbalový klub Choceň 1:3 a 2:3, TJ Nový Jičín - Jiskra Ústí n. Orlicí 0:3 (-18, -16, -25) a 0:3 (-16, -12, -19)

1. Ústí n. O. 14 14 0 0 42:5 28
2. Choceň 14 11 3 0 38:19 25
3. Kopřivnice 14 9 5 0 28:16 23
4. Opava 14 9 5 0 30:19 23
5. Rychnov n. K. 14 5 9 0 22:34 19
6. Beskydy 14 4 10 0 19:33 18
7. Nový Jičín 14 4 10 0 17:32 18
8. Havířov 14 0 14 0 4:42 14

1. liga kadetek, skupina C

15. a 16. kolo: VO TJ Lanškroun - TJ Nový Jičín 3:2 (20, -21, -17, 19, 6) a 3:0 (21, 20, 29), SK UP Olomouc B - VK Modřanská Prostějov B 0:3 a 0:3, VSC Zlín - TJ Slovan Moravská Třebová 3:2 a 3:2, VC Kroměříž - TJ Sokol Šternberk B 3:0 a 3:0, Happy Sport Opava - TJ Sokol Šternberk A 3:0 a 3:0

1. Opava 16 16 0 0 48:4 32
2. Lanškroun 16 14 2 0 43:12 30
3. Šternberk A 16 12 4 0 37:14 28
4. Nový Jičín 16 9 7 0 31:27 25
5. Zlín 16 9 7 0 30:30 25
6. Prostějov B 16 8 7 1 29:24 23
7. Moravská Třebová 16 5 11 0 24:34 21
8. Kroměříž 16 5 11 0 20:37 21
9. Olomouc B 16 1 15 0 7:47 17
10. Šternberk B 16 1 15 0 5:45 17

Krajský přebor I. třídy mužů

15. a 16. kolo: Kopřivnice - OU Ostrava 0:3 a 0:3, Karviná - VK Opava 0:3 (-13, -19, -25) a 0:3 (-17, -22, -23), Metylovice - Morávka 2:3 (23, -21, 20, -16, -7) a 1:3 (-15, 22, -21, -15), VŠB Ostrava - Polanka 3:1 (22, 16, -19, 9) a 3:1 (17, 13, -29, 22)

1. VŠB-TU Ostrava 16 14 2 0 42:12 30
2. VK Opava 16 11 5 0 38:21 27
3. OU Ostrava 16 10 6 0 35:22 26
4. Morávka 16 10 6 0 33:26 26
5. Karviná 16 9 7 0 31:26 25
6. AZ Kylešovice 14 10 4 0 34:22 24
7. Kopřivnice 16 6 10 0 23:35 22
8. Polanka 16 4 12 0 20:41 20
9. Metylovice 16 2 14 0 18:42 18
10. Odry 14 2 12 0 12:39 16

Krajský přebor I. třídy žen

15. a 16. kolo: Bílovec - VŠB Ostrava 2:3 (-23, 19, 17, -20, -12) a 3:1 (-22, 18, 23, 19), Odry - SKV Orlová 0:3 (-11, -10, -13) a 0:3 (-17, -13, -21), Frýdlant n. O. - Frenštát p. R. 2:3 (24, -20, -13, 13, -13) a 3:0 (21, 16, 21), Fulnek - Vratimov 3:1 (-22, 22, 18, 23) a 3:0 (13, 25, 17), Frýdek-Místek C - Český Těšín nenahlášeno

1. Orlová 16 13 3 0 42:17 29
2. VŠB-TU Ostrava 16 11 5 0 37:25 27
3. Vratimov 16 10 6 0 36:27 26
4. Fulnek 16 9 7 0 37:26 25
5. Bílovec 16 7 9 0 27:36 23
6. Český Těšín 14 8 6 0 30:24 22
7. Frenštát 16 6 10 0 23:40 22
8. Frýdek-Místek C 14 7 7 0 26:26 21
9. Frýdlant 16 5 11 0 27:36 21
10. Odry 16 2 14 0 16:44 18

2.12.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

JEDNA Z NADĚJÍ novojičínského plaveckého klubu Marie Skopalová (uprostřed) ukázala hned na úvod sezony výtečnou formu.

Skopalová přivezla ze Znojma zlato

ZÁVIŠICKÝ TALENT Radek Rýpar (vpravo) získal na Českém poháru v Brně v nabité konkurenci bronz. Na snímku s rovněž bronzovým Danem Šimkem. Snímky. TJ Závišice

Závišické judo znovu ukázalo kvalitu

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Křížová cesta povede z Bílovce směrem na Bílov a hotová má být na jaře příštího roku.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Odkup pozemku od Jednoty Hodonín schválili zastupitelé Mořkova.

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení