BASKETBAL

2. liga mužů, skupina C

BC Nový Jičín - SK Žabovřesky 92:74 (24:19, 47:35, 70:50)

Body: Kraus 26, Mrštík 22, Křídlo 16, Zdražil 14, Krba 11, Pindroch 3 - Makovický 20, Šmíd 15, Helan 13, Svojanovský 9, Strašák 8, Gregor 6, Hulva 3, trojky: 11:6, fauly: 18:19, TH: 15/9:15/8, rozhodčí: Holubek, Kašparová

Ostatní výsledky 13. kola: Slavia Kroměříž - Spartak Uherský Brod 82:83 (17:15, 35:35, 57:57), Sokol Šlapanice - BK Valašské Meziříčí 68:54 (19:17, 33:33, 48:43), TJ Šumperk - Sokol Karviná 71:54 (15:13, 28:25, 46:30), MEZ Mohelnice - VŠB Ostrava 47:78 (18:25, 30:45, 36:63)

14. kolo: Basketbalové centrum mládeže Ostrava - SK Žabovřesky 86:77 (20:23, 45:36, 68:55), Sokol Šlapanice - Spartak Uherský Brod 72:59 (10:17, 31:30, 48:47), Slavia Kroměříž - BK Valašské Meziříčí 65:60 (24:20, 31:37, 47:50), MEZ Mohelnice - Sokol Karviná 72:51 (21:12, 38:25, 52:39), TJ Šumperk - VŠB Ostrava 63:77 (14:20, 30:37, 46:52)

1. VSK VŠB Ostrava 14 11 3 1128:855 25
2. Sokol Šlapanice 14 10 4 1043:881 24
3. TJ Šumperk 14 9 5 1061:1031 23
4. BC Nový Jičín 13 9 4 1025:1015 22
5. BCM Ostrava 13 8 5 998:944 21
6. TJ Sokol Karviná 14 7 7 1009:1024 21
7. SK Žabovřesky 14 6 8 1042:1028 20
8. TJ Slavia Kroměříž 14 5 9 1015:1054 19
9. Spartak Uherský Brod 13 5 8 966:1015 18
10. BK Valašské Meziříčí 13 4 9 863:948 17
11. TJ Třebíč 12 5 7 857:950 17
12. TJ MEZ Mohelnice 14 2 12 761:1023 16

Liga starších dorostenek, skupina B

BK Příbor - BK Velké Meziříčí 89:49 (23:6, 44:25, 71:34)

Sestava a body Příbora: Drtilová Michaela 16, Cvernová Jana 15, Bzirská Renata 14, Rečková Simona 12, Šťastná Barbora 10, Ryndová Vendula a Sorková Zuzana 7, Bartošová Zuzana 6, Pařilová Jana 2

Ostatní výsledky 13. kola: Slavia Kroměříž - ŠBK Parker Hannifin Sadská 62:68, SŠB Pardubice - Jiskra Kyjov 61:47 (24:8, 42:22, 52:38), Sportovní basketbalová škola Ostrava B - BK Žďár nad Sázavou 42:60 (12:16, 20:30, 28:43)

BK Příbor - BK Žďár nad Sázavou 55:66 (15:20, 25:39, 46:52)

Sestava a body Příbora: Bartošová Zuzana a Šťastná Barbora 11, Cvernová Jana a Rečková Simona 9, Drtilová Michaela 8, Ryndová Vendula 4, Bzirská Renata 2, Sorková Zuzana 1, Pařilová Jana 0

Ostatní výsledky 14. kola: SK UP Olomouc - ŠBK Parker Hannifin Sadská 74:61 (29:18, 46:36, 65:44), BK Pliska Studánka Pardubice B - Jiskra Kyjov 54:48, Sportovní basketbalová škola Ostrava B - BK Velké Meziříčí 89:78 (28:17, 49:34, 70:54)

1. BK Žďár nad Sázavou 12 9 3 753:603 21
2. TJ Slavia Kroměříž 10 9 1 765:560 19
3. ŠBK P-H Sadská 11 8 3 821:633 19
4. SK UP Olomouc 10 8 2 734:562 18
5. BK Příbor 11 6 5 841:695 17
6. SBŠ Ostrava B 11 4 7 750:741 15
7. Studánka Pardubice B 11 3 8 533:779 14
8. TJ Jiskra Kyjov 9 4 5 456:514 13
9. SŠB Pardubice 11 2 9 555:749 13
10. BK Velké Meziříčí 12 1 11 587:959 13

Oblastní přebor mužů

11. kolo: Frýdek-Místek - Orlová 76:75, Hladnov - Krnov 81:60, Nový Jičín B - Snakes A 70:56

1. Snakes A 10 8 2 827:676 18
2. Opava C 8 8 0 674:494 16
3. Krnov 10 6 4 718:693 16
4. Hladnov 10 6 4 630:662 16
5. TBS Sokol Přerov 10 5 5 637:675 15
6. Poski Ostrava A 9 5 4 610:568 14
7. Frenštát p. R. 9 4 5 625:614 13
8. Orlová 10 3 7 728:761 13
9. Frýdek-Místek 10 3 7 651:772 13
10. Nový Jičín B 8 3 5 555:567 11
11. Start Havířov 8 0 8 478:651 8

STOLNÍ TENIS

3. liga mužů, skupina E

12. kolo: TTC Poruba A - Robot Mokré Lazce B 4:10 (20:35), TJ MSV Studénka A - Mittal Ostrava C 6:10 (26:37), SK Slavičín A - Jiskra Strážnice A 7:10 (30:40), KST Holešov A BM plus - Sokol Zlín Kostelec A 2:10 (19:31), TŽ Třinec A - TJ Rožnov A 10:2 (32:19), Omya Jeseník B - Slezan Opava A 9:9 (34:33)

1. Sokol Zlín Kostelec A 12 11 1 0 119:52 35
2. Slezan Opava A 12 7 4 1 112:86 30
3. TŽ Třinec A 12 8 2 2 109:70 30
4. Mittal Ostrava C 12 8 1 3 107:72 29
5. TJ Rožnov p. R. A 12 6 1 5 92:83 25
6. Omya Jeseník B 12 5 1 6 84:99 23
7. TJ MSV Studénka A 12 4 2 6 91:94 22
8. Jiskra Strážnice A 12 5 0 7 70:97 22
9. Robot Mokré Lazce B 12 5 0 7 95:100 22
10. TTC Poruba A 12 3 2 7 86:106 20
11. KST Holešov A BM plus 12 2 2 8 73:111 18
12. SK Slavičín A 12 0 0 12 52:120 12

Divize mužů

15. kolo: TTC Poruba B - Siko Orlová C 3:10, Kopřivnice A - SK Svinov A 10:8, KLUBsten Karviná A - Frenštát p. R. A 10:1, Odry A - Ferrum Frýdlant n. O. A 7:10, Mittal Ostrava D - Horní Datyně A 10:8, Slávia Orlová A - 1. PM Ostrava A 7:10, Siko Orlová B - Slezan Frýdek-Místek A 10:7

16. kolo: KLUBsten Karviná A - SK Svinov A 10:7, Kopřivnice A - Frenštát p. R. A 9:9, Mittal Ostrava D - Ferrum Frýdlant n. O. A 10:4, Odry A - Horní Datyně A 2:10, Siko Orlová B - 1. PM Ostrava A 10:3, Slávia Orlová A - Slezan Frýdek-Místek A 10:7

1. Siko Orlová B 15 14 0 1 142:59 57
2. Mittal Ostrava D 15 11 2 2 141:88 50
3. Horní Datyně A 15 11 1 3 143:70 49
4. Siko Orlová C 14 9 0 5 114:89 41
5. KLUBsten Karviná A 15 8 1 6 125:98 40
6. Slezan FM A 15 8 1 6 129:116 40
7. Slávia Orlová A 15 8 1 6 120:110 40
8. Ferrum Frýdlant n. O. A 15 8 1 6 116:115 40
9. Frenštát p. R. A 15 4 3 8 98:131 30
10. 1. PM Ostrava A 15 4 2 9 99:133 29
11. Kopřivnice A 15 4 2 9 96:132 29
12. SK Svinov A 15 3 2 10 97:129 26
13. Odry A 15 2 2 11 80:143 23
14. TTC Poruba B 14 1 0 13 45:132 17

Krajská soutěž mužů skupina C

12. kolo: Pstruží A - Nový Jičín A 9:9, Krmelín A - Příbor A 9:9, Paskov A - Horní Datyně B 9:9, Sokol Kateřinky A - Frenštát p. R. B 10:1, Odry B - Klimkovice A 10:8, Ferrum Frýdlant n. O. C - Sokol Brušperk B 10:5

1. Sokol Kateřinky A 12 10 1 1 117:44 43
2. Nový Jičín A 12 8 3 1 112:74 39
3. Sokol Brušperk B 12 8 1 3 105:85 37
4. Pstruží A 12 6 3 3 103:80 33
5. Horní Datyně B 12 5 3 4 99:91 30
6. Paskov A 12 4 3 5 96:101 27
7. Klimkovice A 12 5 0 7 88:101 27
8. Odry B 12 5 0 7 86:99 27
9. Ferrum Frýdlant n. O. C 12 4 2 6 91:99 26
10. Příbor A 12 4 1 7 81:94 25
11. Krmelín A 12 4 1 7 78:104 25
12. Frenštát p. R. B 12 0 0 12 36:120 12

Okresní přebor I. třídy

12. kolo: ASK Tatra Kopřivnice B - TJ MSV Studénka B 8:10 (28:34), TJ Nový Jičín C - TJ Frenštát p. R. C 5:13 (29:44), TJ Mořkov A - TJ Sokol Příbor B 8:10 (36:36), TJ Odry C - TJ Mořkov B 8:10 (30:33), TJ Frenštát p. R. D - TJ Nový Jičín B 5:13, TJ Fulnek A - TJ Slatina A 8:10 (35:34)

1. TJ MSV Studénka B 12 11 0 1 147:69 34
2. TJ Nový Jičín B 12 8 2 2 126:90 30
3. TJ Mořkov A 12 8 1 3 126:90 29
4. ASK Tatra Kopřivnice B 12 8 1 3 140:76 29
5. TJ Fulnek A 12 6 2 4 115:101 26
6. TJ Sokol Příbor B 12 5 3 4 108:108 25
7. TJ Frenštát p. R. C 12 6 0 6 112:104 24
8. TJ Mořkov B 12 3 1 8 93:123 19
9. TJ Odry C 12 3 1 8 92:124 19
10. TJ Nový Jičín C 12 3 1 8 84:132 19
11. TJ Sokol Slatina A 12 2 2 8 82:134 18
12. TJ Frenštát p. R. D 12 2 0 10 71:145 16

Okresní přebor II. třídy

12. kolo: TJ Nový Jičín D - TJ Spartak Bílovec B 16:2 (51:13), TJ Mořkov C - TJ Odry D 18:0 (54:0), TJ Sokol Příbor C - TJ Frenštát p. R. E 14:4 (46:20), TJ Spartak Bílovec A - TJ MSV Studénka C 16:2 (50:11), TJ MSV Studénka D - ASK Tatra Kopřivnice C 6:12

1. TJ Spartak Bílovec A 11 10 1 0 167:31 32
2. TJ Nový Jičín D 11 10 0 1 160:38 31
3. TJ Mořkov C 11 9 1 1 156:42 30
4. TJ Sokol Příbor C 11 6 2 3 107:91 25
5. ASK Tatra Kopřivnice C 11 5 2 4 94:102 23
6. TJ Odry D 11 5 0 6 104:94 21
7. TJ Spartak Bílovec B 11 4 0 7 75:123 19
8. TJ MSV Studénka D 11 3 0 8 63:133 17
9. TJ MSV Studénka C 11 2 0 9 69:129 15
10. TJ Fulnek B 10 1 2 7 62:118 14
11. TJ Frenštát p. R. E 11 1 0 10 21:177 13