Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, stolního tenisu a volejbalu.

3.2.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Petr Šilar

BASKETBAL

2. liga mužů, skupina C

15. kolo: MEZ Mohelnice - BC Nový Jičín 80:67 (20:17, 37:36, 59:50), TJ Šumperk – Basketbalové centrum mládeže Ostrava 87:93 (18:26, 40:44, 66:68), VŠB Ostrava - Sokol Šlapanice 69:70 (18:13, 36:34, 55:50), Sokol Karviná - Slavia Kroměříž 86:77 (19:21, 38:44, 63:57), BK Valašské Meziříčí - SK Žabovřesky 68:66 (11:17, 29:43, 48:54), Spartak Uherský Brod - TJ Třebíč 100:67 (26:18, 50:35, 82:46)

16. kolo: MEZ Mohelnice - Basketbalové centrum mládeže Ostrava 63:69 (19:18, 40:30, 53:59), TJ Šumperk - BC Nový Jičín 86:80 (25:32, 43:45, 68:61), Sokol Karviná - Sokol Šlapanice 62:92 (21:21, 25:43, 45:73), VŠB Ostrava - Slavia Kroměříž 75:51 (25:14, 34:27, 54:38), Spartak Uherský Brod - SK Žabovřesky 104:87 (26:26, 43:50, 71:71), BK Valašské Meziříčí - TJ Třebíč 82:90 (15:26, 34:37, 53:63)

1. VSK VŠB Ostrava 16 12 4 1272:976 28
2. Sokol Šlapanice 16 12 4 1205:1012 28
3. TJ Šumperk 16 10 6 1234:1204 26
4. BCM Ostrava 15 10 5 1160:1094 25
5. Spartak Uherský Brod 16 8 8 1264:1254 24
6. BC Nový Jičín 15 9 6 1172:1181 24
7. TJ Sokol Karviná 16 8 8 1157:1193 24
8. SK Žabovřesky 16 6 10 1195:1200 22
9. TJ Slavia Kroměříž 16 5 11 1143:1215 21
10. BK Valašské Meziříčí 16 5 11 1098:1198 21
11. TJ Třebíč 14 6 8 1014:1132 20
12. TJ MEZ Mohelnice 16 3 13 904:1159 19

Liga starších dorostenek, skupina B

BK Příbor - SK UP Olomouc 76:86 (18:22, 39:48, 56:70)

Body: Bzirská Renata 21, Cvernová Jana 16, Šťastná Barbora 11, Drtilová Michaela 9, Rečková Simona 8, Sorková Zuzana 7, Pařilová Jana a Ryndová Vendula 2 - Lachnitová 25, Burzová 20, Vildová 13, Fašánková, Husičková a Tomášková A. 6, Skrovná a Zemková 4, Tomášková K. 2, trojky: 4:4, fauly: 15:21, TH: 32/24:16/4, rozhodčí: Dombrovský, Rychlý

Ostatní výsledky 15. kola: Sportovní basketbalová škola Ostrava B - tělovýchovná jednota Slavia Kroměříž 53:76 (9:18, 16:35, 34:54), Basketbalový klub Žďár nad Sázavou – Basketbalový klub Pliska Studánka Pardubice B 83:25 (15:5, 34:5, 57:19), Basketbalový klub Velké Meziříčí - SŠB Pardubice 72:62 (19:17, 35:31, 49:46)

BK Příbor - Slavia Kroměříž 38:70 (7:18, 15:35, 28:44)

Sestava a body Příbora: Cvernová Jana 14, Ryndová Vendula 13, Bzirská Renata 6, Drtilová Michaela 3, Rečková Simona a Šťastná Barbora 1, Pařilová Jana

Ostatní výsledky 16. kola: Sportovní basketbalová škola Ostrava B - SK UP Olomouc 73:86 (14:17, 33:48, 50:68), BK Velké Meziříčí - BK Pliska Studánka Pardubice B 82:50 (20:11, 43:26, 61:35), BK Žďár nad Sázavou - SŠB Pardubice 85:38 (20:8, 43:12, 66:20), Jiskra Kyjov - ŠBK Parker Hannifin Sadská 49:71 (7:16, 19:43, 31:57)

1. BK Žďár nad Sázavou 14 11 3 921:666 25
2. TJ Slavia Kroměříž 12 11 1 911:651 23
3. SK UP Olomouc 12 10 2 906:711 22
4. ŠBK Parker Hannifin Sadská 12 9 3 892:682 21
5. BK Příbor 14 7 7 1024:895 21
6. SBŠ Ostrava B 14 5 9 945:963 19
7. BK Velké Meziříčí 14 3 11 741:1071 17
8. TJ Jiskra Kyjov 12 4 8 609:723 16
9. BK Studánka Pardubice B 13 3 10 608:944 16
10. SŠB Pardubice 13 2 11 655:906 15

STOLNÍ TENIS

3. liga mužů, skupina E

13. kolo: Sokol Zlín Kostelec A - Slezan Opava A 10:4 (35:24), KST Holešov A BM plus - Omya Jeseník B 7:10 (28:39), Jiskra Strážnice A - TJ Rožnov pod Radhoštěm A 6:10 (28:37), SK Slavičín A - TŽ Třinec A 4:10 (19:32), Mittal Ostrava C - Robot Mokré Lazce B 10:3 (33:19), TJ MSV Studénka A - TTC Poruba A 10:3 (35:15)

14. kolo: KST Holešov A BM plus - Slezan Opava A 7:10 (31:35), Sokol Zlín Kostelec A - Omya Jeseník B 10:1 (31:7), SK Slavičín A - TJ Rožnov pod Radhoštěm A 6:10 (25:35), Jiskra Strážnice A - TŽ Třinec A 10:4 (35:23), TJ MSV Studénka A - Robot Mokré Lazce B 7:10 (31:38), Mittal Ostrava C - TTC Poruba A 10:3 (32:11)

1. Sokol Zlín Kostelec A 14 13 1 0 139:57 41
2. Mittal Ostrava C 14 10 1 3 127:78 35
3. Slezan Opava A 14 8 4 2 126:103 34
4. TŽ Třinec A 14 9 2 3 123:84 34
5. TJ Rožnov p. R. A 14 8 1 5 112:95 31
6. Omya Jeseník B 14 6 1 7 95:116 27
7. TJ MSV Studénka A 14 5 2 7 108:107 26
8. Robot Mokré Lazce B 14 6 0 8 108:117 26
9. Jiskra Strážnice A 14 6 0 8 86:111 26
10. TTC Poruba A 14 3 2 9 92:126 22
11. KST Holešov A BM plus 14 2 2 10 87:131 20
12. SK Slavičín A 14 0 0 14 62:140 14

Divize mužů

17. kolo: Siko Orlová B - Slávia Orlová A 10:5 (32:23), 1. PM Ostrava A - Odry A 10:3 (34:18), Slezan Frýdek-Místek A - Mittal Ostrava D 10:6 (33:25), Ferrum Frýdlant n. O. A - Kopřivnice A 9:9 (34:34), Horní Datyně A - KLUBsten Karviná A 9:9 (35:29), SK Svinov A - Siko Orlová C 10:4 (33:19), Frenštát p. R. A - TTC Poruba B 10:0 (30:3)

18. kolo: Slezan Frýdek-Místek A –Odry A 10:4 (34:17), 1. PM Ostrava A - Mittal Ostrava D 4:10 (24:32), Horní Datyně A - Kopřivnice A (řešeno STK), Ferrum Frýdlant n. O. A - KLUBsten Karviná A 6:10 (26:36), Frenštát p. R. A - Siko Orlová C 10:4 (34:14), SK Svinov A - TTC Poruba B 10:8 (38:33)

1. Siko Orlová B 16 15 0 1 152:64 61
2. Mittal Ostrava D 17 12 2 3 157:102 55
3. Horní Datyně A 16 11 2 3 152:79 51
4. Slezan Fr.-Místek A 17 10 1 6 149:126 48
5. KLUBsten Karviná A 17 9 2 6 144:113 46
6. Ferrum Frýdlant n. O. A 17 8 2 7 131:134 43
7. Siko Orlová C 16 9 0 7 122:109 43
8. Slávia Orlová A 16 8 1 7 125:120 41
9. Frenštát p. R. A 17 6 3 8 118:135 38
10. 1. PM Ostrava A 17 5 2 10 113:146 34
11. SK Svinov A 17 5 2 10 117:141 34
12. Kopřivnice A 16 4 3 9 105:141 31
13. Odry A 17 2 2 13 87:163 25
14. TTC Poruba B 16 1 0 15 53:152 19

Krajská soutěž mužů, skupina C

13. kolo: Frenštát p. R. B - Sokol Brušperk B 5:10 (27:35), Sokol Kateřinky A - Ferrum Frýdlant n. O. C 10:0 (30:5), Horní Datyně B - Klimkovice A 9:9 (32:37), Paskov A - Odry B 10:3 (34:14), Příbor A - Nový Jičín A 8:10 (36:37), Krmelín A - Pstruží A 3:10 (14:34)

14. kolo: Sokol Kateřinky A - Sokol Brušperk B 10:0 (30:4), Frenštát p. R. B - Ferrum Frýdlant n. O. C 4:10 (19:36), Paskov A - Klimkovice A 10:5 (37:26), Horní Datyně B - Odry B 3:10 (18:34), Krmelín A - Nový Jičín A 3:10 (15:32), Příbor A - Pstruží A 7:10 (32:37)

1. Sokol Kateřinky A 14 12 1 1 137:44 51
2. Nový Jičín A 14 10 3 1 132:85 47
3. Sokol Brušperk B 14 9 1 4 115:100 42
4. Pstruží A 14 8 3 3 123:90 41
5. Paskov A 14 6 3 5 116:109 35
6. Horní Datyně B 14 5 4 5 111:110 33
7. Odry B 14 6 0 8 99:112 32
8. Ferrum Frýdlant n. O. C 14 5 2 7 101:113 31
9. Klimkovice A 14 5 1 8 102:120 30
10. Příbor A 14 4 1 9 96:114 27
11. Krmelín A 14 4 1 9 84:124 27
12. Frenštát p. R. B 14 0 0 14 45:140 14

Okresní přebor I. třídy

14. kolo: ASK Tatra Kopřivnice B - TJ Frenštát p. R. C 16:2 (49:15), TJ MSV Studénka B - TJ Sokol Příbor B 12:6 (42:30), TJ Nový Jičín C - TJ Mořkov B 9:9 (36:34), TJ Mořkov A - TJ Nový Jičín B 11:7 (39:25), TJ Odry C - TJ Sokol Slatina A 10:8 (38:29), TJ Frenštát p. R. D - TJ Fulnek A 3:15 (18:48)

1. TJ MSV Studénka B 14 13 0 1 175:77 40
2. TJ Mořkov A 14 10 1 3 147:105 35
3. ASK Tatra Kopřivnice B 14 10 1 3 166:86 35
4. TJ Nový Jičín B 14 9 2 3 146:106 34
5. TJ Fulnek A 14 7 2 5 138:114 30
6. TJ Sokol Příbor B 14 6 3 5 130:122 29
7. TJ Frenštát p. R. C 14 6 0 8 116:136 26
8. TJ Odry C 14 4 1 9 107:145 23
9. TJ Mořkov B 14 3 2 9 110:142 22
10. TJ Sokol Slatina A 14 3 2 9 100:152 22
11. TJ Nový Jičín C 14 3 2 9 95:157 22
12. TJ Frenštát p. R. D 14 2 0 12 82:170 18

Okresní přebor II. třídy

14. kolo: TJ Fulnek B - TJ Odry D 5:13, TJ Nový Jičín D - TJ Frenštát p. R. E 16:2 (50:8), TJ Mořkov C - TJ MSV Studénka C 17:1 (51:6), TJ Sokol Příbor C - ASK Tatra Kopřivnice C 13:5 (46:23), TJ Spartak Bílovec A - TJ MSV Studénka D 18:0 (54:0)

1. TJ Spartak Bílovec A 13 12 1 0 201:33 38
2. TJ Mořkov C 13 11 1 1 189:45 36
3. TJ Nový Jičín D 13 11 0 2 183:51 35
4. TJ Sokol Příbor C 13 8 2 3 133:101 31
5. TJ Odry D 13 7 0 6 128:106 27
6. ASK Tatra Kopřivnice C 13 5 2 6 101:131 25
7. TJ Spartak Bílovec B 12 5 0 7 87:129 22
8. TJ MSV Studénka D 12 3 0 9 63:151 18
9. TJ MSV Studénka C 13 2 0 11 75:159 17
10. TJ Fulnek B 12 1 2 9 73:143 16
11. TJ Frenštát p. R. E 13 1 0 12 25:209 15

VOLEJBAL

1. liga juniorů, skupina B

27. a 28. kolo: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - Slavia Havířov 3:0 (12, 7, 15) a 3:0 (12, 6, 13), TJ Nový Jičín - VK Opava 1:3 (-17, 21, -9, -19) a 0:3 (-13, -22, -21), ŠSK Beskydy - KV Tatra Kopřivnice 3:1 (-23, 22, 22, 25) a 3:1 (25, -18, 18, 22)

1. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 20 20 0 0 60:8 40
2. VK Choceň 22 16 6 0 57:29 38
3. VK Opava 22 15 7 0 50:30 37
4. ŠSK Beskydy 24 12 12 0 45:44 36
5. KV Tatra Kopřivnice 22 12 10 0 41:32 34
6. TJ Nový Jičín 22 8 14 0 30:45 30
7. Rychnov nad Kněžnou 20 5 15 0 23:52 25
8. Slavia Havířov 24 0 24 0 6:72 24

3.2.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Tak vypadá vítězný model architektů Terezy Hozové a Davida Grabce z Bílovce. Jednotlivá zastavení křížové cesty budou vytvořena z kovu v kombinaci s betonem.

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Ilustrační foto.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Ve vlaku hořelo. Okolnosti vyšetřuje policie

Policisté vyšetřují okolnosti požáru, který vypukl na toaletě železničního vozu vlakového spoje R 820 směřujícího z Bohumína do Brna. Stálo se tak 1. října kolem jedenadvacáté hodiny.

Dvojitý úspěch novojičínských basketbalistů: výhra v soutěži a postup v poháru

Basketbalisté Nového Jičína se nejprve v neděli dočkali druhého vítězství v nové sezoně 1. ligy, sk. Východ, když v domácím prostředí zdolali rezervu Opavy 79:68 a ve středu pak uspěli i ve 3. kole českého poháru, když z palubovky druholigové Holice přivezli postup po vítězství 75:65.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení