Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené a stolního tenisu.

17.2.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Kacerovský

BASKETBAL

2. liga mužů, skupina C

BC Nový Jičín - Spartak Uherský Brod 95:87 (22:18, 46:39, 68:64)

Body: Kraus Karel 27, Krba Tomáš 23, Zdražil Martin 14, Mrštík Pavel 11, Křídlo Martin a Pospíšil Michal 8, Pindroch Lukáš a Pospíšil David 2 - Formánek 39, Dostál 22, Mrlík 7, Kaša 6, Mikel 5, Dvořák a Kryštof 4, trojky: 6:10, fauly: 22:18, TH: 21/11:23/15, rozhodčí: Kašparová, Giecek

Ostatní výsledky 17. kola: Basketbalové centrum mládeže Ostrava - BK Valašské Meziříčí 87:72, TJ Třebíč - Sokol Karviná 80:74 (20:14, 39:33, 61:51), SK Žabovřesky - VŠB Ostrava 70:60 (15:14, 33:27, 49:43), Slavia Kroměříž - MEZ Mohelnice 74:54 (18:13, 29:31, 50:42), Sokol Šlapanice - TJ Šumperk 82:74

BC Nový Jičín - BK Valašské Meziříčí 79:70 (13:19, 40:39, 58:53)

Sestava a body Nového Jičína: Valčák Miloš 17, Mrštík Pavel 16, Vošlajer Tomáš 15, Kraus Karel, Krba Tomáš a Křídlo Martin 8, Zdražil Martin 7, Pindroch Lukáš

Ostatní výsledky 18. kola: Basketbalové centrum mládeže Ostrava - Spartak Uherský Brod 101:94 (19:30, 38:44, 68:71), SK Žabovřesky - TJ Sokol Karviná 85:46 (16:8, 38:24, 66:35), TJ Třebíč - VŠB Ostrava 47:71 (11:17, 24:38, 32:58), Sokol Šlapanice - TJ MEZ Mohelnice 89:39 (26:10, 38:19, 60:29), Slavia Kroměříž - TJ Šumperk 77:91

1. Sokol Šlapanice 18 14 4 1376:1125 32
2. VSK VŠB Ostrava 18 13 5 1403:1093 31
3. BCM Ostrava 18 12 6 1438:1357 30
4. TJ Šumperk 18 11 7 1399:1363 29
5. BC Nový Jičín 17 11 6 1346:1338 28
6. SK Žabovřesky 18 8 10 1350:1306 26
7. Spartak Uherský Brod 18 8 10 1445:1450 26
8. TJ Sokol Karviná 18 8 10 1277:1358 26
9. TJ Třebíč 17 8 9 1238:1367 25
10. TJ Slavia Kroměříž 18 6 12 1294:1360 24
11. BK Valašské Meziříčí 18 5 13 1240:1364 23
12. TJ MEZ Mohelnice 18 3 15 997:1322 21

Liga starších dorostenek, skupina B

BK Pliska Studánka Pardubice B - BK Příbor 63:99

Sestava a body Příbora: Cvernová Jana 22, Šťastná Barbora 20, Sorková Zuzana 16, Pařilová Jana 13, Bartošová Zuzana 11 a Drtilová Michaela 11, Večeřová Petra 8

Ostatní výsledky 17. kola: Slavia Kroměříž - Jiskra Kyjov 73:40 (24:15, 39:23, 61:28), ŠBK Parker Hannifin Sadská - Basketbalový klub Žďár nad Sázavou 61:58 (12:12, 27:25, 49:40), SŠB Pardubice – Sportovní basketbalová škola Ostrava B 65:72 (15:29, 29:45, 50:63)

SŠB Pardubice - BK Příbor 45:70 (11:22, 17:37, 33:52)

Body: Medková 18, Schmidtová 10, Hidvéghy 8, Kadavá 5, Johnová 4 - Šťastná Barbora 17, Bartošová Zuzana 16, Cvernová Jana 15, Večeřová Petra 12, Drtilová Michaela 7, Pařilová Jana 2, Sorková Zuzana 1, trojky: 1:4, fauly: 12:12, TH: 9/2:12/10, rozhodčí: Šafařík, Cibulka

Ostatní výsledky 18. kola: SK UP Olomouc - Jiskra Kyjov 73:55 (14:17, 32:30, 51:42), BK Pliska Studánka Pardubice B - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 73:71

1. BK Žďár nad Sázavou 15 11 4 979:727 26
2. SK UP Olomouc 14 12 2 1052:815 26
3. TJ Slavia Kroměříž 13 12 1 984:691 25
4. BK Příbor 16 9 7 1193:1003 25
5. ŠBK P-H Sadská 13 10 3 953:740 23
6. SBŠ Ostrava B 16 6 10 1088:1101 22
7. Studánka Pardubice B 16 4 12 793:1187 20
8. TJ Jiskra Kyjov 14 4 10 704:869 18
9. SŠB Pardubice 15 2 13 765:1048 17
10. BK Velké Meziříčí 14 3 11 741:1071 17

Liga kadetů U16, skupina B

17. kolo: Jiskra Kyjov - BC Kolín 73:49 (18:16, 39:26, 54:40), Slávia MBA Kroměříž - Sokol pražský B 118:35 (26:10, 60:17, 87:25), BC Nový Jičín - Sokol Karviná 85:61 (19:16, 41:30, 59:51), BK Opava - Start Havířov 81:49 (27:10, 48:30, 67:38), Lions Jindřichův Hradec - Sokol Hradec Králové 2 103:108 (23:24, 37:35, 53:56, 74:74, 83:83, 93:93), Jiskra Havlíčkův Brod - BK Pardubice B 76:78 (17:25, 40:38, 58:51)

18. kolo: Slávia MBA Kroměříž - BC Kolín 94:50 (24:8, 50:22, 65:36), Jiskra Kyjov - Sokol pražský B 95:33 (24:4, 51:8, 73:14), BK Opava - Sokol Karviná 66:80 (15:14, 27:33, 48:51), BC Nový Jičín - Start Havířov 76:52 (21:4, 35:19, 54:35), Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Hradec Králové 2 88:87 (26:17, 38:35, 66:65), Lions Jindřichův Hradec - BK Pardubice B 70:79 (9:13, 22:38, 43:58)

1. BC Nový Jičín 20 19 1 1476:1048 39
2. Synthesia Pardubice B 20 16 4 1653:1237 36
3. Slavia MBA Kroměříž 20 15 5 1788:1307 35
4. Jiskra Kyjov 20 14 6 1388:1159 34
5. TJ Sokol Karviná 20 14 6 1531:1316 34
6. BK B & W Opava 20 12 8 1360:1280 32
7. Hradec Králové 2 20 10 10 1450:1529 30
8. Jiskra Havlíčkův Brod 20 7 13 1486:1535 27
9. Jindřichův Hradec 20 5 15 1238:1454 25
10. TJ Sokol pražský B 20 4 16 1263:1538 24
11. BC Kolín 20 4 16 1191:1454 24
12. TJ Start Havířov 20 0 20 927:1894 20

Oblastní přebor mužů

8. kolo: Opava C - Nový Jičín B 113:74

1. Opava C 11 11 0 953:711 22
2. Snakes A 11 8 3 897:757 19
3. Frenštát 12 7 5 866:810 19
4. Poski Ostrava A 12 6 6 814:776 18
5. Krnov 12 6 6 846:841 18
6. Hladnov 11 7 4 712:722 18
7. TBS Sokol Přerov 12 6 6 777:813 18
8. Orlová 12 4 8 883:917 16
9. Nový Jičín B 12 4 8 856:895 16
10. Frýdek-Místek 11 4 7 725:840 15
11. Start Havířov 12 1 11 712:959 13

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

12. kolo: Polanka – Lesana Zubří 32:19, Vsetín - Paskov 29:16, Holešov - Havířov 27:22, Přerov B - Trnávka 26:29

1. V. Bystřice 11 10 0 1 298:242 20
2. Napajedla 11 8 1 2 346:309 17
3. Vsetín 12 6 2 4 370:306 14
4. Zubří jun. 12 7 0 5 371:339 14
5. Polanka 12 6 0 6 343:317 12
6. Olomouc 12 6 0 6 345:327 12
7. Havířov 12 6 0 6 341:341 12
8. Holešov 12 5 0 7 329:353 10
9. Trnávka 12 3 2 7 308:331 8
10. Přerov B 12 4 0 8 306:355 8
11. L. Zubří 12 4 0 8 285:367 8
12. Paskov 12 3 1 8 298:353 7

1. liga staršího dorostu

12. kolo: Frýdek-Místek - N. Veselí 28:19, Bohunice - Dukla 32:28, Kopřivnice - Jičín 27:34, Ostrava - Talent Plzeň 22:30, Zubří - Karviná 23:38

1. Jičín 12 12 0 0 386:289 24
2. Karviná 12 11 0 1 436:332 22
3. Talent Plzeň 13 9 0 4 374:321 18
4. Fr.-Místek 12 7 2 3 317:299 16
5. Dukla 12 5 3 4 344:328 13
6. Zubří 12 5 0 7 341:358 10
7. Kopřivnice 13 4 0 9 353:379 8
8. Bohunice 12 4 0 8 340:387 8
9. Ostrava 12 3 2 7 277:346 8
10. N. Veselí 12 3 0 9 328:351 6
11. Třeboň 11 3 0 8 268:330 6
12. Náchod 11 2 1 8 282:326 5

1. liga mladšího dorostu

12. kolo: Frýdek-Místek - N. Veselí 30:28, Kopřivnice - Maloměřice 47:16, Hranice - Prostějov 36:28, Zubří - Karviná 28:25, Ostrava - Zlín 40:29

1. Zubří 11 9 1 1 404:253 19
2. Kopřivnice 11 9 1 1 391:248 19
3. Karviná 11 9 0 2 368:197 18
4. Ostrava 11 7 0 4 349:322 14
5. N. Veselí 11 6 1 4 311:293 13
6. Fr.-Místek 11 6 0 5 319:273 12
7. Zlín 11 4 0 7 255:343 8
8. Hranice 11 3 0 8 281:353 6
9. Brno 10 2 1 7 259:334 5
10. Prostějov 11 2 0 9 281:437 4
11. Maloměřice 11 1 0 10 228:393 2

STOLNÍ TENIS

3. liga mužů, skupina E

15. kolo: Slezan Opava A - Mittal Ostrava C 10:5 (36:26), Omya Jeseník B - TJ MSV Studénka A 4:10 (19:33), Robot Mokré Lazce B - Jiskra Strážnice A 10:2 (32:14), TTC Poruba A - SK Slavičín A 10:4 (34:20), TJ Rožnov pod Radhoštěm A - Sokol Zlín Kostelec A 0:10 (7:30), TŽ Třinec A - KST Holešov A BM plus 10:7 (38:31)

16. kolo: Omya Jeseník B - Mittal Ostrava C 2:10 (9:30), Slezan Opava A - TJ MSV Studénka A 10:4 (33:26), TTC Poruba A - Jiskra Strážnice A 10:7 (38:28), Robot Mokré Lazce B - SK Slavičín A 10:3 (34:16), TŽ Třinec A - Sokol Zlín Kostelec A 8:10 (33:39), TJ Rožnov pod Radhoštěm A - KST Holešov A BM plus 9:9 (33:37)

1. Sokol Kostelec A 16 15 1 0 159:65 47
2. Slezan Opava A 16 10 4 2 146:112 40
3. Mittal Ostrava C 16 11 1 4 142:90 39
4. TŽ Třinec A 16 10 2 4 141:101 38
5. TJ Rožnov p. R. A 16 8 2 6 121:114 34
6. Mokré Lazce B 16 8 0 8 128:122 32
7. TJ MSV Studénka A 16 6 2 8 122:121 30
8. Omya Jeseník B 16 6 1 9 101:136 29
9. Jiskra Strážnice A 16 6 0 10 95:131 28
10. TTC Poruba A 16 5 2 9 112:137 28
11. Holešov A 16 2 3 11 103:150 23
12. SK Slavičín A 16 0 0 16 69:160 16

Divize mužů

19. kolo: Frenštát p. R. A - SK Svinov A 10:7, Siko Orlová C - Ferrum Frýdlant n. O. A 9:9, TTC Poruba B - Horní Datyně A 2:10, Kopřivnice A - 1. PM Ostrava A 6:10, KLUBsten Karviná A - Slezan Frýdek-Místek A 8:10, Odry A - Slávia Orlová A 10:6, Mittal Ostrava D - Siko Orlová B 9:9

20. kolo: TTC Poruba B - Ferrum Frýdlant n. O. A 6:10, Siko Orlová C - Horní Datyně A 9:9, KLUBsten Karviná A - 1. PM Ostrava A 7:10, Kopřivnice A - Slezan Frýdek-Místek A 9:9, Mittal Ostrava D - Slávia Orlová A 10:3, Odry A - Siko Orlová B 1:10

1. Siko Orlová B 18 16 1 1 171:74 67
2. Mittal Ostrava D 19 13 3 3 176:114 61
3. Horní Datyně A 19 12 3 4 179:99 58
4. Slezan Fr.-Místek A 19 11 2 6 168:143 54
5. Frýdlant n. O. A 19 9 3 7 150:149 49
6. KLUBsten Karviná A 19 9 2 8 159:133 48
7. Siko Orlová C 18 9 2 7 140:127 47
8. Slávia Orlová A 18 8 1 9 134:140 43
9. Frenštát p. R. A 18 7 3 8 128:142 42
10. 1. PM Ostrava A 19 7 2 10 133:159 42
11. Kopřivnice A 19 5 4 10 129:168 38
12. SK Svinov A 18 5 2 11 124:151 35
13. Odry A 19 3 2 14 98:179 30
14. TTC Poruba B 18 1 0 17 61:172 21

Krajská soutěž C, muži

15. kolo: Sokol Brušperk B - Příbor A 3:10, Ferrum Frýdlant n. O. C - Krmelín A 10:6, Nový Jičín A - Horní Datyně B 10:2, Pstruží A - Paskov A 10:5, Klimkovice A - Frenštát p. R. B 10:7, Odry B - Sokol Kateřinky A 6:10

16. kolo: Ferrum Frýdlant n. O. C - Příbor A 10:7, Sokol Brušperk B - Krmelín A 10:5, Pstruží A - Horní Datyně B 8:10, Nový Jičín A - Paskov A 9:9, Odry B - Frenštát p. R. B 10:3, Klimkovice A - Sokol Kateřinky A 6:10

1. Sokol Kateřinky A 16 14 1 1 157:56 59
2. Nový Jičín A 16 11 4 1 151:96 53
3. Sokol Brušperk B 16 10 1 5 128:115 47
4. Pstruží A 16 9 3 4 141:105 46
5. Frýdlant n. O. C 16 7 2 7 121:126 39
6. Horní Datyně B 16 6 4 6 123:128 38
7. Paskov A 16 6 4 6 130:128 38
8. Odry B 16 7 0 9 115:125 37
9. Klimkovice A 16 6 1 9 118:137 35
10. Příbor A 16 5 1 10 113:127 32
11. Krmelín A 16 4 1 11 95:144 29
12. Frenštát p. R. B 16 0 0 16 55:160 16

OP I. třídy mužů

16. kolo: ASK Tatra Kopřivnice B - TJ Sokol Příbor B 16:2 (51:17), TJ Frenštát p. R. C - TJ Mořkov B 11:7 (41:35), TJ MSV Studénka B - TJ Nový Jičín B 17:1 (53:17), TJ Nový Jičín C - TJ Sokol Slatina A 9:9, TJ Mořkov A - TJ Fulnek A 12:6 (44:22), TJ Odry C - TJ Frenštát p. R. D 16:2 (51:17)

1. TJ MSV Studénka B 16 15 0 1 205:83 46
2. TJ Mořkov A 16 12 1 3 171:117 41
3. Tatra Kopřivnice B 16 12 1 3 197:91 41
4. TJ Nový Jičín B 16 10 2 4 158:130 38
5. TJ Fulnek A 16 8 2 6 157:131 34
6. TJ Sokol Příbor B 16 7 3 6 146:142 33
7. TJ Frenštát p. R. C 16 7 0 9 131:157 30
8. TJ Odry C 16 5 1 10 128:160 27
9. TJ Nový Jičín C 16 3 3 10 111:177 25
10. TJ Sokol Slatina A 16 3 3 10 115:173 25
11. TJ Mořkov B 16 3 2 11 122:166 24
12. TJ Frenštát p. R. D 16 2 0 14 87:201 20

OP II. třídy mužů

16. kolo: TJ Spartak Bílovec B - TJ Frenštát p. R. E 16:2 (50:11), TJ Fulnek B - TJ MSV Studénka C 9:9 (37:30), TJ Nový Jičín D - ASK Tatra Kopřivnice C 16:2, TJ Mořkov C - TJ MSV Studénka D odloženo, TJ Sokol Příbor C - TJ Spartak Bílovec A 5:13 (24:42)

1. TJ Spartak Bílovec A 14 13 1 0 214:38 41
2. TJ Nový Jičín D 15 13 0 2 215:55 41
3. TJ Mořkov C 14 12 1 1 203:49 39
4. TJ Sokol Příbor C 15 8 2 5 146:124 33
5. TJ Odry D 14 8 0 6 141:111 30
6. Tatra Kopřivnice C 15 5 2 8 107:161 27
7. TJ Spartak Bílovec B 14 6 0 8 108:144 26
8. TJ MSV Studénka D 13 4 0 9 73:159 21
9. TJ MSV Studénka C 15 2 1 12 86:184 20
10. TJ Fulnek B 14 1 3 10 88:164 19
11. TJ Frenštát p. R. E 15 2 0 13 39:231 19

17.2.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Vizualizace.
4

Nový Jičín se konečně dočká nových bytů

STUDÉNKA zvládla úvodní derby v sezoně, když novojičínské béčko (v bílo-modrém) srazila po výhře 7:1 a už ve středu ji čeká šlágr v Orlové.

Vedoucí Studénka v derby přejela mladé Ďábly

Chystáte se zítra ke svému lékaři? Nechoďte, bude zavřeno

Celkem 160 praktických lékařů pro dospělé ordinuje v okrese Ostrava. Pokud se ke svému praktikovi vydáte zítra (ve středu 18. října), budete mít smůlu. Bude mít zavřeno. Praktičtí lékaři totiž budou stávkovat.

Tatra brala s Bobry bod. Teď ji čeká v derby Nový Jičín

Druholigoví hokejisté Kopřivnice padli ve Valašském Meziříčí v prodloužení a už ve středu v 18 hodin hostí rozjetý Nový Jičín.  

Obránce kopřivnické Tatry Stříž: Na Švédsko i Francii budu rád vzpomínat

/ROZHOVOR/ Patnáct let. Tak dlouhou část kariéry strávil v zahraničí odchovanec Frýdku-Místku David Stříž, který před sezonou vyztužil defenzivu druholigové Kopřivnice. Zkušený zadák, kterému bude 8. listopadu 36 let, strávil sedm sezon ve druhé švédské lize, což následně trumfl osmiletým angažmá ve francouzském Štrasburku.

Tento týden představíme školáky ze ZŠ Komenského 68, Nový Jičín

Spolu se začátkem nového školního roku odstartoval ojedinělý projekt Deníku, který má ambice stát se stejně oblíbeným a úspěšným, jako jsou například Miminka - pravidelné série fotografií novorozeňat z českých porodnic.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení