BASKETBAL

2. liga mužů, skupina B

Sokol Šlapanice - BC Nový Jičín 94:76 (25:19, 44:36, 78:53)

Body: Hilšer 18, Gazda, Kozel a Šebela 13, Helekal 10, Milčák 6, Němec a Rotrekl 5, Kammermayer a Malach 4, Malčík 2, Sova 1 - Kraus Karel 16, Mrštík Pavel 15, Mikulec Jakub 14, Pospíšil Michal 13, Pospíšil David 8, Zdražil Martin 7, Vaněk Dalibor 3, trojky: 3:3, fauly: 32:17, TH: 22/13:55/33, rozhodčí: Nejezchleb, Švancarová

Ostatní výsledky 19. kola: Slavia Kroměříž – Basketbalové centrum mládeže Ostrava 94:90, TJ Šumperk - SK Žabovřesky 69:71 (15:21, 27:33, 43:52), MEZ Mohelnice - TJ Třebíč 80:84 (24:20, 39:40, 60:65), VŠB Ostrava - Spartak Uherský Brod 84:74 (29:16, 44:37, 59:58), Sokol Karviná - BK Valašské Meziříčí 73:80 (15:18, 41:40, 54:58)

20. kolo: Sokol Šlapanice - Basketbalové centrum mládeže Ostrava 89:58, MEZ Mohelnice - SK Žabovřesky 59:65 (17:18, 36:34, 51:47), TJ Šumperk - TJ Třebíč 77:84 (24:21, 43:44, 58:63), Sokol Karviná - Spartak Uherský Brod 77:92 (26:24, 47:46, 62:69), VŠB Ostrava - BK Valašské Meziříčí 106:68 (24:23, 53:29, 82:47)

1. Sokol Šlapanice 20 16 4 1559:1259 36
2. VSK VŠB Ostrava 20 15 5 1593:1235 35
3. BCM Ostrava 20 12 8 1586:1540 32
4. TJ Šumperk 20 11 9 1545:1518 31
5. BC Nový Jičín 19 12 7 1523:1521 31
6. SK Žabovřesky 20 10 10 1486:1434 30
7. TJ Třebíč 20 10 10 1495:1625 30
8. Sp. Uherský Brod 20 9 11 1611:1611 29
9. TJ Sokol Karviná 20 8 12 1427:1530 28
10. TJ Slavia Kroměříž 19 7 12 1388:1450 26
11. Valašské Meziříčí 20 6 14 1388:1543 26
12. TJ MEZ Mohelnice 20 3 17 1136:1471 23

Liga starších dorostenek, skupina B

BK Příbor - ŠBK Parker Hannifin Sadská 72:70 (20:19, 32:36, 50:55)

Body: Drtilová Michaela 17, Bartošová Zuzana a Zlevorová Anna 13, Bzirská Renata 10, Rečková Simona 7, Šťastná Barbora 6, Cvernová Jana 5, Pařilová Jana 1 - Veselá 18, Kulhánková 15, Žampová 14, Holíková 11, Hojková L. 8, Hojková M. 4, trojky: 8:3, fauly: 21:18, TH: 19/12:18/9, rozhodčí: Dvorský, Stančík

Ostatní výsledky 19. kola: SŠB Pardubice - SK UP Olomouc 76:81 (17:16, 37:40, 53:57), BK Pliska Studánka Pardubice B - Slavia Kroměříž 47:83, BK Žďár nad Sázavoiu - Jiskra Kyjov 56:28 (19:4, 26:14, 46:28)

20. kolo: BK Pliska Studánka Pardubice B - SK UP Olomouc 49:73 (12:21, 29:44, 41:59), SŠB Pardubice - Slavia Kroměříž 44:80 (13:24, 18:44, 30:59), Sportovní basketbalová škola Ostrava B - ŠBK Parker Hannifin Sadská 59:101 (9:35, 27:55, 41:71), BK Velké Meziříčí - Jiskra Kyjov 55:59 (9:12, 26:18, 38:33, 50:50)

1. TJ Slavia Kroměříž 16 15 1 1214:833 31
2. SK UP Olomouc 16 13 3 1184:958 29
3. BK Žďár nad Sázavou 16 12 4 1035:755 28
4. BK Příbor 17 10 7 1265:1073 27
5. ŠBK P-H Sadská 15 11 4 1124:871 26
6. SBŠ Ostrava B 17 6 11 1147:1202 23
7. TJ Jiskra Kyjov 16 5 11 791:980 21
8. Studánka Pardubice B 17 4 13 840:1270 21
9. SŠB Pardubice 17 2 15 885:1209 19
10. BK Velké Meziříčí 15 3 12 796:1130 18

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

14. kolo: Polanka - Vsetín 34:25, Velká Bystřice - Paskov 23:18, Trnávka - Havířov 24:27, Přerov B - Olomouc 32:32, Holešov – Lesana Zubří 30:25, Zubří jun. - Napajedla 36:29

1. V. Bystřice 14 13 0 1 373:298 26
2. Napajedla 14 9 1 4 423:399 19
3. Zubří jun. 14 9 0 5 437:395 18
4. Vsetín 14 7 2 5 433:364 16
5. Polanka 14 8 0 6 405:363 16
6. Olomouc 14 7 1 6 405:381 15
7. Havířov 14 7 0 7 395:395 14
8. Holešov 14 6 0 8 383:405 12
9. Přerov B 14 4 1 9 362:425 9
10. Trnávka 14 3 2 9 354:386 8
11. L. Zubří 14 4 0 10 327:419 8
12. Paskov 14 3 1 10 337:404 7

1. liga staršího dorostu

14. kolo: Talent Plzeň - Kopřivnice 34:27, Bohunice - Karviná 18:32, Dukla - Třeboň 47:25, Náchod - Frýdek-Místek 20:20, Nové Veselí - Ostrava 31:18

1. Karviná 14 13 0 1 509:389 26
2. Jičín 13 13 0 0 418:307 26
3. Frýdek-Místek 14 8 3 3 369:338 19
4. Talent Plzeň 13 9 0 4 374:321 18
5. Dukla 14 6 3 5 430:394 15
6. Zubří 12 5 0 7 341:358 10
7. Ostrava 14 4 2 8 323:402 10
8. N. Veselí 13 4 0 9 359:369 8
9. Kopřivnice 14 4 0 10 372:411 8
10. Náchod 14 3 2 9 330:378 8
11. Bohunice 14 4 0 10 383:447 8
12. Třeboň 13 3 0 10 293:387 6

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

KH Kopřivnice - HC Zlín 38:19 (19:10)

Sestava a branky Kopřivnice: Chalupa, Lipový, Tichavský, Reček 5, Kocsis 1, Fulnak 2, Krpelík 3, Karban 1, Zima 5, Hanus 5, Bukovský 3, Tížek 2, Žižkovsvký 5, Bittala 6

Ostatní výsledky 14. kola: Brno - Karviná 20:40, Nové Veselí - Ostrava 24:24, Hranice - Frýdek-Místek 23:31

1. Kopřivnice 13 11 1 1 454:286 23
2. Zubří 12 10 1 1 459:280 21
3. Karviná 12 10 0 2 408:217 20
4. Ostrava 13 8 1 4 408:373 17
5. N. Veselí 13 7 2 4 364:335 16
6. Frýdek-Místek 13 7 0 6 369:321 14
7. Hranice 13 4 0 9 336:403 8
8. Zlín 13 4 0 9 292:410 8
9. Brno 12 2 1 9 306:409 5
10. Prostějov 12 2 0 10 308:492 4
11. Maloměřice 12 1 0 11 247:425 2

STOLNÍ TENIS

3. liga E, muži

17. kolo: TJ Rožnov pod Radhoštěm A - Slezan Opava A 8:10, TŽ Třinec A - Omya Jeseník B 10:3, Sokol Zlín Kostelec A - Robot Mokré Lazce B 10:6, KST Holešov A BM plus - TTC Poruba A 10:8, Jiskra Strážnice A - Mittal Ostrava C 5:10, SK Slavičín A - TJ MSV Studénka A 5:10

18. kolo: TŽ Třinec A - Slezan Opava A 10:4, TJ Rožnov pod Radhoštěm A - Omya Jeseník B 10:4, KST Holešov A BM plus - Robot Mokré Lazce B 5:10, Sokol Zlín Kostelec A - TTC Poruba A 10:2, SK Slavičín A - Mittal Ostrava C 3:10, Jiskra Strážnice A - TJ MSV Studénka A 6:10

1. Sokol Zlín Kostelec A 18 17 1 0 179:73 53
2. Mittal Ostrava C 18 13 1 4 162:98 45
3. TŽ Třinec A 18 12 2 4 161:108 44
4. Slezan Opava A 18 11 4 3 160:130 44
5. TJ Rožnov p. R. A 18 9 2 7 139:128 38
6. Robot Mokré Lazce B 18 9 0 9 144:137 36
7. TJ MSV Studénka A 18 8 2 8 142:132 36
8. Omya Jeseník B 18 6 1 11 108:156 31
9. Jiskra Strážnice A 18 6 0 12 106:151 30
10. TTC Poruba A 18 5 2 11 122:157 30
11. KST Holešov A 18 3 3 12 118:168 27
12. SK Slavičín A 18 0 0 18 77:180 18

Divize, muži

21. kolo: Mittal Ostrava D - Odry A 10:6, Slávia Orlová A - Kopřivnice A 9:9, Siko Orlová B - KLUBsten Karviná A 10:4, 1. PM Ostrava A - Siko Orlová C 9:9, Slezan Frýdek-Místek A - TTC Poruba B 10:2, Ferrum Frýdlant nad Ostravicí A - SK Svinov A 9:9, Horní Datyně A - Frenštát pod Radhoštěm A 5:10

22. kolo: Siko Orlová B - Kopřivnice A 10:0, Slávia Orlová A - KLUBsten Karviná A 10:6, Slezan Frýdek-Místek A - Siko Orlová C 10:0, 1. PM Ostrava A - TTC Poruba B 10:4, Horní Datyně A - SK Svinov A 6:10, Ferrum Frýdlant nad Ostravicí A - Frenštát pod Radhoštěm A 9:9

1. Siko Orlová B 20 18 1 1 191:78 75
2. Mittal Ostrava D 20 14 3 3 186:120 65
3. Slezan Fr-Místek A 21 13 2 6 188:145 62
4. Horní Datyně A 21 12 3 6 190:119 60
5. Frýdlant n. O. A 21 9 5 7 168:167 53
6. KLUBsten Karviná A 21 9 2 10 169:153 50
7. Slávia Orlová A 20 9 2 9 153:155 49
8. Siko Orlová C 20 9 3 8 149:146 49
9. Frenštát p. R. A 20 8 4 8 147:156 48
10. 1. PM Ostrava A 21 8 3 10 152:172 48
11. SK Svinov A 20 6 3 11 143:166 41
12. Kopřivnice A 21 5 5 11 138:187 41
13. Odry A 20 3 2 15 104:189 31
14. TTC Poruba B 20 1 0 19 67:192 23

Krajská soutěž C, muži

17. kolo: Klimkovice A - Sokol Brušperk B 10:4, Odry B - Ferrum Frýdlant nad Ostravicí C 10:1, Frenštát pod Radhoštěm B - Nový Jičín A 10:6, Sokol Kateřinky A - Pstruží A 10:8, Horní Datyně B - Příbor A 4:10, Paskov A - Krmelín A 10:3

18. kolo: Odry B - Sokol Brušperk B 9:9, Klimkovice A - Ferrum Frýdlant nad Ostravicí C 5:10, Sokol Kateřinky A - Nový Jičín A 10:2, Frenštát pod Radhoštěm B - Pstruží A 3:10, Paskov A - Příbor A 10:5, Horní Datyně B - Krmelín A 10:2

1. Sokol Kateřinky A 18 16 1 1 177:66 67
2. Nový Jičín A 18 11 4 3 159:116 55
3. Pstruží A 18 10 3 5 159:118 51
4. Sokol Brušperk B 18 10 2 6 141:133 50
5. Paskov A 18 8 4 6 150:136 46
6. Frýdlant n. O. C 18 8 2 8 132:141 44
7. Odry B 18 8 1 9 134:135 43
8. Horní Datyně B 18 7 4 7 137:140 43
9. Klimkovice A 18 7 1 10 133:151 40
10. Příbor A 18 6 1 11 128:141 37
11. Krmelín A 18 4 1 13 99:164 31
12. Frenštát p. R. B 18 1 0 17 68:176 21

VOLEJBAL

1. liga žen

Play-off, 2. kolo (semifinále): SG LD Brno - Nový Jičín 3:2 (19, -20, 20, -23, 5), Nusle – Moravská Slávia Brno 3:2 (-24, 15, 19, -22, 4), Sokol Rokycany - Univezita Brno 1:3 (-16, 20, -25, -19), Sokol Žižkov - České Budějovice 3:2 (-22, 21, 23, -20, 11), SG LD Brno - Nový Jičín 3:0 (21, 14, 21), Nusle – Moravská Slávia Brno 3:0 (20, 19, 14), Sokool Rokycany - Univerzita Brno 2:3 (20, -11, 22, -20, -13), Sokol Žižkov - České Budějovice 3:0 (15, 18, 10)

Extraliga juniorek, skupina II (o 7. – 14. místo)

7. a 8. kolo: Volejbalový klub TU Liberec - TJ Sokol Španielka Žižkov 3:1 (20, -20, 10, 16) a 3:2 (14, -25, -13, 19, 14), TJ Lokomotiva Plzeň - TJ Sokol Šternberk 3:0 (21, 19, 15) a 3:1 (-25, 21, 12, 10), SK Slavia Kometa Praha – TJ Nový Jičín 1:3 (14, -19, -21, -23) a 1:3 (-25, -15, 23, -19)

1. Nový Jičín 18 15 3 0 48:22 33
2. Lokomotiva Plzeň 16 15 1 0 46:7 31
3. Sokol Šternberk 18 9 9 0 35:37 27
4. Sokol Frýdek-Místek 18 7 11 0 32:40 25
5. Slavia Kometa Praha 16 7 9 0 30:35 23
6. TU Liberec 16 5 11 0 24:40 21
7. Španielka Žižkov I 18 2 16 0 16:50 20

Extraliga kadetů, skupina II

4. kolo: Ervěnice–Jirkov - Jiskra Havlíčkův Brod 3:1 (-25, 18, 19, 12), Sokol Ústí nad Labem - TJ Nový Jičín 0:3 (-12, -21, -21), Sokol Hradec Králové - Česká Třebová 3:0 (22, 19, 19), TJ Nový Jičín - Jiskra Havlíčkův Brod 2:3 (-24, 22, -20, 20, -12), Ervěnice–Jirkov - Slavia Hradec Králové 3:2 (-14, -28, 20, 17, 11), Česká Třebová - Ústí nad Labem 2:3 (22, -24, -23, 16, -12), Slavia Hradec Králové - TJ Nový Jičín 0:3 (-20, -22, -12), Ervěnice–Jirkov - Česká Třebová 3:1 (21, 9, -24, 13), Jiskra Havlíčkův Brod - Ústí nad Labem 2:3 (30, -13, -19, 23, -9), TJ Nový Jičín - Ervěnice–Jirkov 0:3 (-28, -23, -18), Česká Třebová - Jiskra Havlíčkův Brod 3:1 (20, -22, 15, 12), Ústí nad Labem - Slavia Hradec Králové 0:3 (-20, -21, -18), TJ Nový Jičín - Česká Třebová 3:0 (21, 13, 19), Slavia Hradec Králové - Havlíčkův Brod 3:0 (19, 19, 18), Ervěnice - Ústí nad Labem 3:2 (-23, 21, 19, -23, 8)

1. Ervěnice-Jirkov 10 9 1 0 27:12 19
2. Slavia Hradec Králové 10 8 2 0 26:9 18
3. Ústí nad Labem 10 4 6 0 18:24 14
4. Nový Jičín 10 3 7 0 15:21 13
5. Česká Třebová II. 10 3 7 0 15:25 13
6. Havlíčkův Brod 10 3 7 0 15:25 13