VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené, národní házené, stolního tenisu a volejbalu.

14.4.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Petr Kotala

BASKETBAL

2. liga mužů, skupina C, play-off

VSK VŠB Ostrava - BC Nový Jičín 83:79 (23:18, 43:40, 62:64)

Body: Pacut 20, Marek 14, Gerych 13, Maděra 11, Mičůnek 8, Pilař 7, Vlček 6, Lukenda 4 - Medek Roman 29, Kraus Karel 17, Mikulec Jakub 11, Křídlo Martin 9, Krba Tomáš 7, Mrštík Pavel, Pospíšil Michal a Valčák Miloš 2, trojky: 7:10, fauly: 15:17, TH: 24/18:9/7, rozhodčí: Menšík, Rektořík

Zbylý výsledek 1. kola: Sokol Šlapanice – Basketbalové centrum mládeže Ostrava 117:85 (27:20, 62:36, 84:56)

BC Nový Jičín – VSK VŠB Ostrava 68:79 (19:21, 37:35, 53:55)

Body: Kraus Karel 17, Pospíšil Michal 12, Mrštík Pavel 11, Krba Tomáš a Medek Roman 9, Křídlo Martin a Mikulec Jakub 5 - Marek 19, Pacut 17, Gerych a Vlček 11, Jurda a Maděra 9, Lukenda 3, trojky: 9:5, fauly: 22:20, TH: 21/11:19/14, rozhodčí: Fanta, Menšík

Zbylý výsledek 2. kola: Basketbalové centrum mládeže Ostrava - Sokol Šlapanice 61:74 (20:17, 34:40, 51:60)
2. liga žen, skupina B2 (o 7. - 10. místo)

3. kolo: BSK TJ Jičín - Proton Zlín 69:58 (19:15, 37:26, 54:40), VSK Tesla UNI Brno - BK Příbor 63:57 (13:14, 27:28, 43:46)

4. kolo: BSK TJ Jičín - BK Příbor 69:62 (19:19, 33:41, 56:54), Tesla UNI Brno - Proton Zlín 60:41 (17:6, 32:14, 45:28)

7. VSK Tesla UNI Brno 22 10 12 1321:1423 32
8. BSK TJ Jičín 22 7 15 1457:1751 29
9. BK Příbor 22 6 16 1294:1496 28
10. Proton Zlín 22 2 20 1225:1583 24

Liga kadetů U16, finále

6. kolo: BK Brandýs nad Labem - Sokol Karviná 76:52 (21:18, 41:30, 62:42), BC Nový Jičín - BK Děčín 95:67 (28:12, 47:33, 68:53), Kondoři Liberec - Slavia MBA Kroměříž 105:67 (22:20, 41:30, 67:48), BK Pardubice B - BA Sparta 78:75 (18:17, 39:44, 57:62)

7. kolo: BK Brandýs nad Labem - Sokol Karviná 74:54 (21:14, 37:27, 56:42), BC Nový Jičín - BK Děčín 83:62 (20:16, 46:32, 71:41), Kondoři Liberec - Slavia MBA Kroměříž 73:67 (18:18, 36:38, 57:49), BK Pardubice B - BA Sparta 58:66 (15:14, 33:34, 48:52)

Oblastní přebor mužů

19. kolo: Frýdek-Místek - Krnov 67:76

1. Opava C 15 15 0 1298:961 30
2. Hladnov 16 11 5 1023:979 27
3. Frenštát 16 10 6 1153:1031 26
4. Krnov 16 9 7 1165:1068 25
5. Snakes A 16 10 6 1160:1070 25
6. Poski Ostrava A 16 9 7 1087:1020 25
7. Orlová 16 6 10 1161:1217 22
8. TBS Sokol Přerov 16 6 10 962:1121 22
9. Frýdek-Místek 15 5 10 970:1103 20
10. Nový Jičín B 15 4 11 1050:1128 19
11. Start Havířov 15 1 14 879:1210 16

Oblastní přebor žáků U14

9. kolo: Zlín - BK Příbor 76:62 a 65:78

12. kolo: Zlín - Opava 69:84 a 62:80

18. kolo: BK Příbor – Intext Krnov 77:41 a 66:29

1. BCM Olomouc 24 21 3 1711:1051 45
2. Zlín 22 16 6 1465:1070 38
3. Intext Krnov 24 13 11 1215:1150 37
4. Příbor 22 13 9 1341:1264 35
5. Šumperk 24 8 16 1069:1498 32
6. Opava 18 13 5 945:782 31
7. Sokol Karviná 22 8 14 1003:1255 30
8. NH Ostrava B 28 0 28 307:986 8

Oblastní přebor starších minižáků

13. kolo: Opava - Sokol Karviná 8:76 a 25:99

1. Snakes A 18 18 0 1695:355 36
2. Nový Jičín 16 14 2 1045:633 30
3. Sokol Karviná 18 10 8 815:905 28
4. NH Ostrava 18 4 14 692:1115 22
5. Opava 14 4 10 455:896 18
6. Snakes B 16 0 16 346:1144 16

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

19. kolo: Vsetín - Olomouc 27:28, Paskov - Havířov 32:28, Holešov - Přerov B 38:29, Velká Bystřice - Zubří jun. 29:20, Lesana Zubří - Napajedla 23:21, Polanka - Trnávka 32:32

1. V. Bystřice 19 16 0 3 505:422 32
2. Olomouc 19 12 1 6 573:518 25
3. Zubří jun. 19 12 0 7 594:541 24
4. Napajedla 18 11 1 6 538:514 23
5. Polanka 19 10 1 8 556:506 21
6. Vsetín 19 9 2 8 573:513 20
7. Holešov 19 10 0 9 539:538 20
8. Havířov 18 8 0 10 523:522 16
9. Trnávka 19 5 3 11 494:519 13
10. Paskov 19 5 1 13 462:553 11
11. L. Zubří 19 5 0 14 445:572 10
12. Přerov B 17 4 1 12 434:518 9

Severomoravská liga mužů

15. kolo: TJ Valašské Meziříčí - Rožnov pod Radhoštěm 23:32, Třinec - Krnov 26:21, Krmelín - Hlučín 33:35, Veselá A - Polanka B 30:25, Nový Jičín - Suchdol nad Odrou 21:24

1. Rožnov p. R. 15 14 0 1 457:344 28
2. Veselá A 15 10 3 2 407:314 23
3. Suchdol n. O. 14 11 1 2 343:276 23
4. Nový Jičín 14 10 0 4 380:307 20
5. Polanka B 15 6 4 5 384:365 16
6. Krmelín 15 7 0 8 355:307 14
7. Hlučín 14 6 2 6 325:360 14
8. Třinec 15 5 1 9 301:342 11
9. Valašské Meziříčí 14 4 2 8 284:354 10
10. Krnov 15 3 0 12 341:403 6
11. Klimkovice 14 2 1 11 264:320 5
12. Veselá B 14 1 2 11 262:411 4

1. liga staršího dorostu

19. kolo: Náchod - Bohunice 26:23, Kopřivnice - Zubří 28:31, Talent Plzeň - Třeboň 37:15, Frýdek-Místek - Jičín 24:31, Ostrava - Karviná 21:29, Nové Veselí - Dukla 28:29

1. Jičín 19 18 1 0 625:461 37
2. Karviná 19 15 2 2 668:538 32
3. Talent Plzeň 19 13 2 4 584:476 28
4. Frýdek-Místek 19 10 3 6 483:461 23
5. Dukla 19 9 3 7 574:537 21
6. Zubří 19 9 0 10 575:583 18
7. Náchod 19 6 3 10 469:511 15
8. Kopřivnice 19 7 0 12 524:536 14
9. Ostrava 19 5 2 12 457:554 12
10. N. Veselí 19 5 0 14 508:560 10
11. Bohunice 19 5 0 14 499:592 10
12. Třeboň 19 4 0 15 409:566 8

2. liga mladšího dorostu, skupina Morava

19. kolo: Zlín - Prostějov 25:27, Kopřivnice - Zubří 22:36, F.-Místek - Maloměřice 29:22, Ostrava - Karviná 19:34, Hranice - Brno 43:25

1. Zubří 18 15 2 1 652:413 32
2. Kopřivnice 18 15 1 2 606:402 31
3. Karviná 17 15 0 2 590:299 30
4. Frýdek-Místek 17 9 1 7 477:433 19
5. N. Veselí 17 8 2 7 463:459 18
6. Ostrava 17 8 1 8 505:507 17
7. Hranice 18 7 0 11 477:528 14
8. Brno 17 4 2 11 451:576 10
9. Zlín 17 4 0 13 375:543 8
10. Prostějov 17 3 0 14 449:676 6
11. Maloměřice 17 2 1 14 349:558 5

Severomoravská liga starších žáků

23. kolo: Kopřivnice A - Vsetín 36:19, Frýdek-Místek A - Ostrava A 38:16, Karviná A - Polanka 29:18, Zubří A - Rožnov pod Radhoštěm 42:20

1. Karviná A 20 19 0 1 676:350 38
2. Zubří A 20 14 1 5 642:438 29
3. Ostrava A 20 14 0 6 513:490 28
4. Fr.-Místek A 20 12 1 7 575:460 25
5. Kopřivnice A 20 7 0 13 427:521 14
6. Rožnov p. R. 20 7 0 13 334:453 14
7. Polanka 20 5 0 15 352:511 10
8. Vsetín 20 1 0 19 358:654 2

Oblastní liga starších žáků

11. kolo: Frýdek-Místek B - Ostrava B 47:7, Kopřivnice B - Sokol Klimkovice 37:21, Sokol Krmelín - KH Orel Paskov 16:26

1. Fr.-Místek B 9 9 0 0 335:114 18
2. Kopřivnice B 9 7 0 2 261:131 14
3. Zubří B 8 6 0 2 247:143 12
4. Karviná B 8 5 0 3 193:143 10
5. Ostrava B 9 3 1 5 156:247 7
6. Sokol Klimkovice 9 2 1 6 176:280 5
7. Sokol Krmelín 9 1 0 8 127:262 2
8. KH Orel Paskov 9 1 0 8 121:296 2

Severomoravská liga mladších žáků

23. kolo: Kopřivnice A - Vsetín 23:3, Frýdek-Místek A - Ostrava A 16:22, Karviná A - Polanka 26:12, Zubří A - TJ Rožnov pod Radhoštěm 16:18

1. Ostrava A 20 20 0 0 407:245 40
2. Zubří A 20 12 2 6 348:299 26
3. Karviná A 20 12 1 7 349:259 25
4. Kopřivnice A 20 10 1 9 291:261 21
5. Fr.-Místek A 20 8 1 11 306:320 17
6. TJ Rožnov p. R. 20 7 0 13 239:308 14
7. Polanka 20 5 2 13 233:320 12
8. Vsetín 20 2 1 17 177:338 5

Oblastní liga mladších žáků

11. kolo: Frýdek-Místek B - Ostrava B 11:12, TJ TŽ Třinec - Klimkovice 40:4, Karviná B - DTJ Polanka B 30:4, Krmelín - Orlová 10:25

1. Orlová 10 9 0 1 249:68 18
2. Karviná B 10 9 0 1 187:73 18
3. Ostrava B 10 7 0 3 175:167 14
4. TJ TŽ Třinec 10 6 0 4 159:109 12
5. Zubří B 9 6 0 3 158:131 12
6. F.-Místek B 10 3 0 7 107:112 6
7. Krmelín 10 3 0 7 158:218 6
8. DTJ Polanka B 9 1 0 8 53:192 2
9. Klimkovice 10 0 0 10 94:270 0

NÁRODNÍ HÁZENÁ

1. liga žen

12. kolo: TJ Božkov - SK Chomutov 9:12 (4:7), Sokol Tymákov - TJ Přeštice 19:18 (11:6), Sokol Blovice - TJ Šroubárna Žatec 17:19 (10:10), SK Studénka - Sokol Dobruška 12:21 (5:11), Sokol Krčín - Sokol Bakov nad Jizerou 15:8 (10:4), TJ Sokol Rokytnice - HK Hlinsko 21:16 (10:8)

1. Sokol Dobruška 13 12 0 1 297:204 24
2. Sokol Krčín 13 10 0 3 207:152 20
3. Sokol Tymákov 13 9 1 3 271:218 19
4. SK Chomutov 13 8 1 4 226:210 17
5. TJ Přeštice 13 7 0 6 198:179 14
6. HK Hlinsko 13 7 0 6 204:202 14
7. TJ S. Rokytnice 13 6 1 6 231:232 13
8. TJ Šr. Žatec 13 6 0 7 195:241 12
9. Sokol Blovice 13 4 0 9 157:189 8
10. SK Studénka 13 3 1 9 166:202 7
11. TJ Božkov 13 1 2 10 137:176 4
12. Bakov n. Jiz. 13 2 0 11 118:202 4

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor I. třídy

22. kolo: ASK Tatra Kopřivnice B - TJ Sokol Slatina A 13:5, TJ Nový Jičín B - TJ Fulnek A 15:3 (48:24), TJ Mořkov B - TJ Frenštát pod Radhoštěm D 12:6 (37:23), TJ Sokol Příbor B - TJ Odry C 8:10 (32:36), TJ Frenštát pod Radhoštěm C - TJ Mořkov A 4:14 (21:44), TJ MSV Studénka B - TJ Nový Jičín C 7:11 (33:38)

1. TJ MSV Studénka B 22 18 2 2 265:131 60
2. Tatra Kopřivnice B 22 18 1 3 276:120 59
3. TJ Mořkov A 22 15 2 5 240:156 54
4. TJ Nový Jičín B 22 15 2 5 227:169 54
5. TJ Sokol Příbor B 22 10 3 9 211:185 45
6. TJ Fulnek A 22 10 2 10 197:199 44
7. TJ Odry C 22 8 2 12 185:211 40
8. TJ Frenštát p. R. C 22 8 0 14 179:217 38
9. TJ Nový Jičín C 22 5 3 14 140:256 35
10. TJ Mořkov B 22 5 3 14 172:224 35
11. TJ Sokol Slatina A 22 4 5 13 158:238 35
12. TJ Frenštát p. R. D 22 3 1 18 126:270 29

Okresní přebor II. třídy

22. kolo: TJ MSV Studénka C - TJ MSV Studénka D 10:8 (40:26), TJ Frenštát pod Radhoštěm E - TJ Spartak Bílovec A 0:18, TJ Odry D - TJ Sokol Příbor C 8:10, TJ Spartak Bílovec B - TJ Mořkov C 18:0 (54:14), TJ Fulnek B - TJ Nový Jičín D 1:17 (9:51)

1. TJ Spartak Bílovec A 20 18 2 0 287:73 58
2. TJ Mořkov C 20 16 2 2 267:93 54
3. TJ Nový Jičín D 20 15 1 4 268:92 51
4. TJ Sokol Příbor C 20 11 3 6 191:169 45
5. TJ Odry D 20 12 0 8 216:144 44
6. Tatra Kopřivnice C 20 7 3 10 149:209 37
7. TJ Spartak Bílovec B 20 8 0 12 163:197 36
8. TJ MSV Studénka C 20 5 1 14 134:226 31
9. TJ MSV Studénka D 20 5 0 15 111:247 30
10. TJ Fulnek B 20 2 3 15 129:231 27
11. TJ Frenštát p. R. E 20 3 1 16 63:297 27

VOLEJBAL

Extraliga kadetů, kvalifikace o postup

1. kolo: TJ Nový Jičín – ŠSK Beskydy 3:1 (-19, 23, 15, 25), Beskydy – SK Přerov 3:0 (14, 6, 7), TJ Nový Jičín – SK Přerov 3:0 (7, 14, 9)

1. TJ Nový Jičín 2 2 0 0 6:1 4
2. ŠSK Beskydy 2 1 1 0 4:3 3
3. SK Přerov 2 0 2 0 0:6 2

14.4.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

 V Beskydech vaří pivo pro ženy.
4

V Beskydech vaří pivo pro ženy: kouzlo vídeňského sladu v mramorové láhvi

Dívky z první třídy ze základní školy v Jistebníku.

Představujeme prvňáčky ZŠ v Mošnově a v Jistebníku

Vařiče pervitinu sledovala policie měsíce. Varnu měl i na Novojičínsku

Před soudem a následně ve vazební věznici skončil v závěru minulého týdne čtyřicetiletý muž z Rožnova pod Radhoštěm. Provinil se výrobou pervitinu.

Vrátí se branná výchova do škol?

/FOTOGALERIE/ Žáci základní školy oděni do pláštěnek s igelitovými sáčky na rukou i nohou, tvář sevřena do plynové masky, míří kamsi do lesa. Tam střílí ze vzduchovky, učí se házet granátem… Pamatujete?

První sníh, kalamita a s obnaženou hrudí na Sněžku: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 16. ledna 2018.

Obránce Tomeček po obnovení kariéry: Hokej mi strašně chyběl

Už to vypadalo, že jeho jméno zmizí z hokejové mapy. Hokej už totiž Jaroslava Tomečka v kombinaci s prací nenaplňoval, a tak se odchovanec přerovského hokeje rozhodl s aktivní kariérou praštit.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>