VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené, stolní tenisu a volejbalu.

9.10.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Dočkal

BASKETBAL

Oblastní přebor starších minižáků, skupina A

2. kolo: Příbor (dívky) - INTEXT Krnov 27:34 a 52:31

Oblastní přebor starších minižáků, skupina B

2. kolo: Sportovní basketbalová škola Ostrava (dívky) - Snakes Ostrava C 87:9 a 83:11

HÁZENÁ

2. liga mužů (severní Morava)

5. kolo: TJ Sokol Trnávka - TJ Sokol Ostrava 20:20 (8:7), TJ STM Olomouc - KH Zbrojovka Vsetín 31:23 (14:12), TJ Šumperk - Házená Uničov 33:25 (16:11), TJ Holešov - TJ Sokol II Prostějov 25:22 (13:15), SK Velká Bystřice - KH Orel Paskov 28:33 (13:15)

Severomoravská liga mužů

5. kolo: TJ Lesana Zubří B - DTJ Polanka B 34:28, Baník Havířov - TJ TŽ Třinec 24:14, TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Nový Jičín 28:19, TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou - TJ Veselá B 43:10, Sokol Krmelín - TJ Veselá A 21:18, Sokol Klimkovice - TJ Sokol Krnov 38:22

Severomoravská liga žen

5. kolo: TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou - Sokol Hrabůvka 24:30, HC Ostrava - SK Pema Opava 15:9

1. liga staršího dorostu

KH Kopřivnice – Sokol Nové Veselí 32:33 (17:17)
Sestava a branky Kopřivnice: Petr, Hejduk – Hodslavský 4, Purdek 4, Paseka 2, Kramoliš, Samek 1, Ulrych 4, Krejčiřík 9, Koudelka 2, Jaroň, Martinásek 5, Škarpich 1, Žižkovský. Trenér družstva Petr Paseka

Ostatní výsledky 5. kola: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Ostrava 26:28 (12:11), HCB OKD Karviná - Tatran Bohunice 39:17 (23:7), HBC Jičín - TJ Jiskra Lázně Třeboň 32:28 (15:13), HK .A.S.A. Město Lovosice - TJ Lokomotiva Plzeň 28:30 (16:16)
1. liga mladšího dorostu (Morava)

KH Kopřivnice – Sokol Nové Veselí 29:23 (17:9)
Sestava a branky Kopřivnice: Žingor, Chalupa – Podhráský, Pola 4, Gřes 9, Mička 1, Kroča 4, Žižkovský, Schafer 5, Pavlík 2, Kováč 2, Dostalík, Volný, Krčmář 2. Trenér Michal Mayer

Ostatní výsledky 5. kola: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Ostrava 41:21 (18:9), HCB OKD Karviná - HK Královo Pole 46:16 (24:8), HC Zlín - HC Zubří 33:34 (17:18), SHC Maloměřice - Sokol II Prostějov 45:18 (22:3), SK Velká Bystřice - TJ Tatran Litovel 29:34 (18:15)

Severomoravská liga dorostu

5. kolo: DTJ Polanka B - HC Hlučín 22:22, Sokol Trnávka - TJ TŽ Třinec 10:9, TJ Rožnov pod Radhoštěm B - TJ Nový Jičín 37:24, Sokol Krmelín - TJ Cement Hranice B 20:18, Sokol Klimkovice - KH OREL Paskov 21:18

Severomoravská liga starších žáků, skupina C

Sokol Ostrava A – KH Kopřivnice A 25:26 (9:11)
Sestava a branky Kopřivnice: Chalupa, Lipový – Filouš, Fulnek 1, Karban 5, Zahradník, Zima 1, Hanus 3, Bukovský 1, Žižkovský 5, Reček 10, Tížek. Trenér Jan Martínek

Ostatní výsledky 5. kola: SKP Frýdek-Místek A - DTJ Polanka 30:19, TJ Meteor Orlová - HC Zubří B 21:31

Severomoravská liga starších žáků, skupina D

Sokol Ostrava B - KH Kopřivnice B 29:32 (14:15)
Sestava a branky Kopřivnice: Gerlich, Lipový - Bača, Bukovský 2, Fulnek 9, Hanus 3, Kudělka 2, Molnár, Přadka, Tichavský, Veřmiřovský, Zima 16. Trenér Petr Palán

Ostatní výsledky 5. kola: TJ Rožnov pod Radhoštěm - KH Zbrojovka Vsetín 29:22, Sokol Krmelín - HCB Karviná A 6:33
Severomoravská liga mladších žáků, skupina E

Sokol Ostrava A – KH Kopřivnice A 29:11 (14:7)
Sestava a branky Kopřivnice: Antes 3, Bezděk 3, Beran 2, Kubín 1, Drápal 1, Pavlík 1, Matula, Klos, Bittala, Ovšák, Tůma, Vraspír, br: Dostalík, Sobek. Trenér Miroslav Kubín

Ostatní výsledky 5. kola: SKP Frýdek-Místek A - DTJ Polanka 22:11, KH OREL Paskov - HCB Karviná B 3:33, TJ Meteor Orlová - HC Zubří B 10:13
Severomoravská liga mladších žáků, skupina F

Sokol Ostrava B – KH Kopřivnice B 9:20 (4:10)
Sestava a branky Kopřivnice: Chromečka, Jonák, Petrovič 1,Žalmánek 3, Kabát 1, Hanzelka 2, Přadka, Filouš, Kučera, Kovář, Lakatoš 6, Dobečka 7. Trenér Jiří Petrovič

Ostatní výsledky 5. kola: TJ Rožnov pod Radhoštěm - KH Zbrojovka Vsetín 12:12, Sokol Krmelín - HCB Karviná A 4:32, Sokol Klimkovice - HC Zubří A 4:19

Severomoravská liga mladších žaček

5. kolo: HC Hlučín – Sokol Poruba 8:17, TJ Lesana Zubří - Sokol Hrabůvka 12:2, Sokol Karviná - TJ Nový Jičín 30:2

NÁRODNÍ HÁZENÁ

8. kolo: SK Chomutov NH - SK Studénka 21:10, HK Hlinsko v Čechách - Spartak Modřany 11:7, Sokol Dobruška - TJ Spoje Praha 26:14, SK Rub. Náchod - TJ Přeštice 15:23, Sokol Krčín - Sokol Tymákov 23:29, TJ Šroub. Žatec - TJ S. Rokytnice 25:22

2. liga mužů, skupina B

8. kolo: TJ Sokol Pustějov - SK Aut. Jihlava 17:16 (6:8), SK Studénka - TJ S. Opatovice 14:16 (6:8), Sokol Albrechtičky - TJ S. Podh. Újezd 18:15, SSK Vítkovice - Sokol Krčín B 25:10, TJ S. Ostopovice - TJ S. Rokytnice 24:17

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor I. třídy

3. kolo: TJ Bílovec A - TJ Nový Jičín C 2:16 (14:51), TJ Fulnek A - TJ Mořkov B 15:3 (48:19), TJ Frenštát pod Radhoštěm C - TJ Odry C 12:6 (41:22), TJ Odry B - TJ Frenštát pod Radhoštěm D 13:5 (42:25), TJ Studénka B - TJ Slatina A 9:9 (38:30), Tatra Kopřivnice B - TJ Příbor B 12:6 (44:33)

Okresní přebor II. třídy

3. kolo: TJ Příbor C - TJ Studénka C 11:7 (36:31), TJ Frenštát pod Radhoštěm E - Tatra Kopřivnice C 7:11, TJ Nový Jičín D - TJ Mořkov D 18:0, TJ Odry D - TJ Nový Jičín E 15:3 (45:20), TJ Bílovec C - TJ Fulnek B 12:6 (40:21), TJ Mořkov C - TJ Bílovec B 18:0 (54:3)

VOLEJBAL

Extraliga juniorů, skupina B

3. a 4. kolo: Volejbal Brno - TJ Nový Jičín 3:0 (13, 16, 17) a 3:0 (19, 13, 17), SCM ČVS - Hradec Králové 3:0 a 3:1, Velké Meziříčí - Ostrava 3:1 a 3:1, Olomouc - Zlín 1:3 a 0:3

Extraliga juniorek, skupina B

3. a 4. kolo: VK KP - SG Ludvíka Daňka Brno – TJ Nový Jičín 3:1 (24, -23, 19, 25) a 2:3 (-26, 21, -26, 24, -11), SCM ČVS - Šternberk 3:2 a 3:0, Ostrava - Přerov 3:0 a 3:0, Doming - Fr.–Místek 0:3 a 0:3

1. liga juniorů, skupina H

3. a 4. kolo: Volejbalový klub Opava - Volejbalový klub DHL Ostrava B 3:0 a 3:0

Extraliga kadetek, skupina B

3. a 4. kolo: PVK Přerov Precheza – TJ Nový Jičín 3:1 (11, -23, 10, 22) a 1:3 (-21, -20, 21, -17), Ostrava - Jihlava 3:0 a 3:0, KP Brno - Frýdek-Místek 0:3 a 1:3

Krajský přebor I. třídy mužů

1. a 2. kolo: Karviná - VK Opava B 1:3 (-20, -12, 19, -23) a 0:3 (-21, -19, -20), D. Benešov - VŠB Ostrava 1:3 a 0:3, Kopřivnice - Morávka 0:3 a 0:3, AZ Kylešovice - Metylovice 3:0 (21, 16, 22) a 3:0 (20, 12, 18), OU Ostrava - Nový Jičín A 3:2 (16, -19, 22, -19, 14) a 2:3 (23, -25, -21, 16, -11)

Krajský přebor II. třídy mužů

5. a 6. kolo: Nový Jičín B - SKV Orlová 3:0 (14, 17, 12) a 3:0 (12, 24, 15), Krnov - Odry 3:0 (17, 24, 22) a 3:0 (23, 23, 23), Vítkov - Frenštát p. R. 3:0(17, 19, 16) a 3:0(17, 23, 17), Kozlovice - Pstruží 3:0 (22, 18, 18) a 3:2 (-15, -16, 16, 24, 13), Frýdek-Místek - Břidličná 0:3 (-24, -16, -20) a 1:3 (23, -23, -24, -16).

Krajský přebor I. třídy žen

1. a 2. kolo: Vratimov - Štramberk 3:1 (15, -23, 22, 18) a 2:3 (15, -27, -20, 22, -9), Bílovec - Svinov 2:3 (20, -21, 25, -26, -10) a 2:3 (-14, 24, -18, 18, -9), Frýdlant n.O. - Fulnek 0:3 (-20, -21, -21) a 1:3 (25, -16, -23, -20), VK Kylešovice - Orlová 3:2 (-16, 19, -21, 23, 13) a 1:3 (25, -21, -18, -18), Frenštát p. R. - Odry 3:0 (22, 20, 26) a 1:3 (-25, 23, -18, -17)

9.10.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Hygienici kontrolovali vánoční trhy, žádné prohřešky neobjevili

Před nedávnem ekologové v záchranné stanici v Bartošovicích převzali sedm mloků skvrnitých, které nalezli pracovníci kamenické firmy na hřbitově v obci Veselá.

Ze hřbitova do stanice a zpět

Kdo má psa a bydliště na radnici, ten si připlatí

Za svoz odpadů si občané Nového Jičín v příštím roce nepřiplatí. O sedm set korun více ale zaplatí někteří majitelé psů.

Sídliště je po letech opravené

Nový Jičín dokončil poslední etapu přeměny obytné zóny, která se rozkládá na území ohraničeném továrnou Tonak, říčkou Jičínkou, Zborovskou ulicí a Základní školou Komenského 66.

Lodní kanál propojující Dunaj, Odru a Labe je na dosah

Už Karel IV. snil o vodní cestě, která by spojila povodí Baltského, Černého a Severního moře, a po které by mohly proplouvat velké nákladní lodě. Po téměř 700 letech teď jeho představa získává podstatně reálnou podobu.

Deník nám fandí: Fotbal Fulnek

Redakce každý týden v pondělí v tištěné verzi Deníku zveřejňuje skupinové fotografie fotbalových týmů. Každé pondělí tak představí konkrétní klub a je přitom úplně jedno, jakou ligu hrají - zda třeba kraj či okres.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT