VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky

Novojičínsko - Sportovní výsledky basketbalu, futsalu, házené a volejbalu.

16.10.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační foto - basketbalFoto: Vilém Fischl

BASKETBAL

II. liga mužů – skupina C

2. kolo: BC Nový Jičín - BK Opava B 73:78, BCS Husovice - TJ Třebíč 62:84, BK Uherský Brod - SK Žabovřesky 55:104, Valašské Meziříčí - BCM Ostrava 89:67, Sokol Šlapanice - Slavia Kroměříž 84:65, Sokol Boskovice - UP Olomouc 90:70

3. kolo: BC Nový Jičín - BCM Ostrava 74:66, BCS Husovice - SK Žabovřesky 58:78, BK Uherský Brod - TJ Třebíč 65:96, Valašské Meziříčí - BK Opava B 77:86, Sokol Šlapanice - UP Olomouc 74:57, Sokol Boskovice - Slavia Kroměříž 79:76

Liga kadetů U16 – skupina B

3. kolo: BC Nový Jičín - Start Havířov 62:76, BC Kolín - BVK Holice 32:64, BK Nymburk - Sokol H. Králové 2 83:53, Den Braven Krnov - JBC Brno B 64:69, Gymn. Hladnov NH - Slavia Kroměříž 94:81

4. kolo: BC Kolín - Sokol H. Králové 2 73:48, BK Nymburk - BVK Holice 79:48, Den Braven Krnov - Slavia Kroměříž 107:109, Gymn. Hladnov NH - JBC Brno B 77:76

Oblastní přebor mužů

3. kolo: BC Nový Jičín B - Sokol Karviná 65:75, Orlová - Poruba 73:81, Frýdek-Místek - Den Braven Krnov 71:55
Oblastní přebor juniorů U18

2. kolo: Snakes U20 – BC Nový Jičín 87:76 a 75:71, BCM Olomouc - Frýdek-Místek 107:34 a 120:41, TJ Šumperk - Havířov 87:46 a 102:37, SK Přerov U20 - Orlová 87:59 a 68:71

FUTSAL

3. kolo: Tatran Baracuda Jakubčovice - SKP Likop Třinec 4:6, Nasan - Havířov 1:5, Tango - FC Agromeli 7:1, Hradec Králové - Choceň 3:2, Mikeska - Hodonín 9:2

HÁZENÁ

2. liga mužů (severní Morava)

6. kolo: DTJ Polanka n. O. - KH Orel Paskov 36:31 (15:15), TJ Sokol II Prostějov - SK Velká Bystřice 27:28 (12:14), Házená Uničov - TJ Holešov 28 : 25 (15:11), KH Zbrojovka Vsetín - TJ Šumperk 24:32 (12:14) TJ Sokol Ostrava - TJ STM Olomouc 35:23 (18:15), TJ Lesana Zubří - TJ Sokol Trnávka 33:30 (10:13)

Severomoravská liga mužů

6. kolo: TJ Nový Jičín - TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou 28:35, DTJ Polanka B - TJ Sokol Krnov 30:24, TJ Veselá A - Sokol Klimkovice 21:17, TJ Veselá B - Sokol Krmelín 8:31, TJ TŽ Třinec - TJ Rožnov pod R. 19:37, TJ Lesana Zubří B - B. Havířov 26:20

Severomoravská liga žen

6. kolo: TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou - TJ Lesana Zubří 23:20, HC Ostrava - Sokol Ostrava-Zábřeh 18:20

1. liga staršího dorostu

6. kolo: KH Kopřivnice - SKP Frýdek-Místek 26:18 (14:6), TJ Sokol Nové Veselí - TJ Lokomotiva Plzeň 25:24 (12:10), TJ Jiskra Lázně Třeboň - HK .A.S.A. Město Lovosice 34:22 (18:9), Tatran Bohunice - HC Dukla Praha 19:35 (11:16), TJ Sokol Ostrava - HCB OKD Karviná 25:37 (9:16)

1. liga mladšího dorostu (Morava)

6. kolo: KH Kopřivnice - SKP Frýdek-Místek 30:21 (16:11), TJ Sokol Nové Veselí - TJ Tatran Litovel 24:21 (14:12), Sokol II Prostějov - SK Velká Bystřice 26:33 (16:15), HC Zubří - SHC Maloměřice 38:20 (19:5), HK Královo Pole - HC Zlín 27:31 (11:14), TJ Sokol Ostrava - HCB OKD Karviná 23:49 (11:21)

Severomoravská liga dorostu

6. kolo: HC Hlučín - Sokol Trnávka 28:13, TJ Nový Jičín - Sokol Krmelín 28:29, DTJ Polanka B - KH Orel Paskov 31:25, TJ C.Hranice B - Sokol Klimkovice 42:22, TJ TŽ Třinec - TJ Rožnov pod R. B 13:35

Severomoravská liga starších žáků, skupina C

6. kolo: DTJ Polanka - HC Zubří B 26:23, HCB Karviná B - TJ Meteor Orlová 29:7, SKP Frýdek-Místek A - Sokol Ostrava A 18:20

Severomoravská liga starších žáků, skupina D

6. kolo: KH Kopřivnice B - TJ Rožnov pod Radhoštěm 36:25, SKP Frýdek-Místek B - Sokol Ostrava B 23:23

Severomoravská liga mladších žáků, skupina E

6. kolo: DTJ Polanka nad Odrou- HC Zubří B 16:8, HCB Karviná B - TJ Meteor Orlová 22:9, SKP Frýdek-Místek A - Sokol Ostrava A 13:20
Družstvo KH Orel Paskov odstoupilo ze soutěže

Severomoravská liga mladších žáků, skupina F

6. kolo: KH Kopřivnice B - TJ Rožnov pod Radhoštěm 6:20, HCB Karviná A - Sokol Klimkovice 37:4, SKP Frýdek-Místek B - Sokol Ostrava B 21:3

Severomoravská liga mladších žákyň

6. kolo: TJ Nový Jičín - HC Ostrava 7:6, Hrabůvka - Karviná 4:28, HC Hlučín - TJ Lesana Zubří 24:6
Družstvo TJ Meteor Orlová odstoupilo ze soutěže

NÁRODNÍ HÁZENÁ

1. liga žen

9. kolo: SK Studénka - HK Hlinsko v Č. 8:19 (4:7), Sokol Tymákov - TJ Spoje Praha 22:13 (13:7), TJ Přeštice - Spartak Modřany 9:5 (7:4), SK Chomutov NH - TJ Šroub. Žatec 22:20 (10:9), TJ S. Rokytnice - Sokol Dobruška 20:33 (9:16), Sokol Krčín - SK Rub.Náchod 28:17 (17:8)

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor I. třídy

4. kolo: TJ Nový Jičín C - TJ Příbor B 10:8, TJ Slatina A - Tatra Kopřivnice B 9:9, TJ Frenštát pod Radhoštěm D - TJ Studénka B 4:14, TJ Odry C - TJ Odry B 5:13, TJ Mořkov B - TJ Frenštát pod Radhoštěm C 10:8, TJ Bílovec A - TJ Fulnek A 3:15

Okresní přebor II. třídy

4. kolo: TJ Studénka C - TJ Bílovec B 11:7, TJ Fulnek B - TJ Mořkov C 0:18, TJ Nový Jičín E - TJ Bílovec C 16:2, TJ Mořkov D - TJ Odry D 0:18, TJ Příbor C - TJ Frenštát pod Radhoštěm E 16:2

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina B

3. a 4. kolo: Šternberk - Nový Jičín 3:0 (13, 16, 16) a 3:0 (19, 22, 19), Opava - Přerov B 2:3 a 1:3, Uherské Hradiště - UNI Brno 3:1 a 3:1

Extraliga juniorů, skupina B

5. a 6. kolo: Nový Jičín - Olomouc 3:0 (13, 21, 26) a 3:0 (15, 13, 16), Ostrava - Brno 1:3 a 2:3, Hradec Králové - Velké Meziříčí 3:2 a 0:3

Extraliga juniorek – skupina B

5. a 6. kolo: Nový Jičín - Ostrava 1:3 (29, -12, -12, -15) a 3:0 (18, 21, 17), Přerov - Doming 3:0 a 3:0, Šternberk - KP Brno 3:1 a 3:0

1. liga juniorů, skupina H

5. a 6. kolo: Frýdek-Místek - Opava 0:3 a 0:3

Extraliga kadetek, skupina B

5. a 6. kolo: Nový Jičín - KP Brno 0:3 (-12, -10, -25) a 2:3 (-19, 17, 23, -10, -8), Jihlava - Přerov 3:2 a 3:0, Olomouc - Ostrava 0:3 a 0:3

1. liga kadetek, skupina H

5. a 6. kolo: Prostějov - Bílovec 0:3 (-15, -21, -15) a 0:3 (-15, -13, -14), Ostrava B - Šternberk 3:0 a 3:0

Krajský přebor mužů I. třídy

3. a 4. kolo: VK Opava B - Nový Jičín A 2:3 (22, -21, 13, -22, -11) a 0:3 (-20, -20, -20), Metylovice - OU Ostrava 0:3 (-26, -23, -18) a 1:3 (26, -15, -18, -13), Morávka - AZ Kylešovice 3:2 (19, 18, -16, -23, 14) a 1:3 (24, -12, -23, -19), VŠB Ostrava - Kopřivnice 3:0 (14, 22, 23) a 3:1 (-22, 18, 16, 14), Karviná - D. Benešov 3:0 (22, 20, 21) a 3:0 (16, 20, 28)

Krajský přebor I. třídy žen

3. a 4. kolo: Štramberk - Odry 1:3 (-10, -22, 15, -27) a 1:3 (-18, -15, 23, -20), Frenštát p. R. - Orlová 3:2 (18, -16, 24, -21, 24) a 1:3 (23, -19, -20, -20), Fulnek - VK Kylešovice 3:0 (22, 19, 22) a 3:0 (21, 20, 23), Svinov - Frýdlant n. O. 3:1 (24, 23, -25, 17) a 2:3 (24, 14, -15, -18, -13), Vratimov - Bílovec 3:1 (25, 22, -17, 18) a 3:1 (17, -18, 24, 18)

Krajský přebor mužů II. třídy

7. a 8. kolo: Pstruží - Frýdek-Místek 0:3 (-22, -20, -18) a 2:3 (15, -23, 23, -19, -11), Frenštát p. R. - Kozlovice 3:0 (14, 20, 22) a 2:3 (9, 19, -22, -23, -11), Odry - Polanka n. O. 1:3 (17, -17, -21, -14) a 2:3 (-16, 15, -18, 22, -12), Nový Jičín B - Krnov 3:0 (20, 23, 21) a 0:3 (-22, -21, -21)

Krajský přebor juniorek, skupina B

3. a 4. kolo: Raškovice - Kopřivnice 0:3 (-14, -19, -10) a 1:3 (23, -19, -11, -9), Palkovice - Frýdek - Místek 3:0 a 3:0, Mosty u Jablunkova - Kunčice p. O. 2:3 a 0:3

Krajský přebor kadetů

3. a 4. kolo: VK Opava - Nový Jičín 3:0 (16, 24, 21) a 3:1 (-23, 15, 12, 15), Frýdek-Místek - Kopřivnice 1:3 (-18, -14, 20,- 12) a 0:3 (-11, -13, -13)

Krajský přebor kadetek

3. a 4. kolo: Frýdlant n. O. - Frenštát p. R. 2:3 (16, -19, 8, -17, -14) a 2:3 (18, 20, -20, -16, -12), Frýdek-Místek - TJ Pražmo-Raškovice 1:3 a 2:3, Svinov - Polanka n. O. 0:3 a 0:3, DHL Ostrava - Krnov 3:0 a 3:0

16.10.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Lumír Kaválek dne 13. prosince skončil ve funkci ředitele Regionálního muzea v Kopřivnici o.p.s.

Správní rada odvolala ředitele Regionálního muzea v Kopřivnici

ZŠ svaté Zdislavy, Kopřivnice

Představujeme prvňáčky ZŠ svaté Zdislavy, Kopřivnice

Nově vybudované a upravené přechody zvýší bezpečnost v obci

Viditelnou změnou prošel úsek silnice I/57 v Kuníně. Vzniklo několik nových přechodů pro chodce, které vyhovují platným normám, jsou nasvíceny a hlavně jsou bezpečnější.

Strážníci poučí chodce

Preventivní akci zaměřenou na chodce s názvem „Akce viditelnost“ připravuje Městská policie Frenštát pod Radhoštěm.

Vítr ničil na Novojičínsku střechy a lámal stromy

Přes sedmdesát výjezdů zaznamenali od nedělního podvečera do dnešního rána hasiči na Novojičínsku. Nejčastěji likvidovali popadané stromy, naštěstí se všechny případy obešly bez zranění.

MHD v Novém Jičíně prošla radikální změnou

Od neděle brázdí ulice Nového Jičína tři nové elektrobusy pod vlajkou společnosti Arriva Morava. Cestující čeká řada novinek.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT