VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, futsalu, házené a volejbalu.

23.10.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Jan Škrle

BASKETBAL

Liga mladších dorostenek, skupina B

2. kolo: UP Olomouc - BK Příbor 83:57 (13:11, 34:26, 55:42), OSK Olomouc B - SBŠ Ostrava B 53:74, Jiskra Kyjov - SBŠ Ostrava C 89:60, TJ Žďár n. S. - Start Havířov 66:38, Studánka Pardubice - ŠBK Sadská 82:77, Sokol Pečky - ČEZ Nymburk 46:107
3. kolo: TJ Žďár nad Sázavou - BK Příbor 61:53 (14:18, 35:20, 46:35), OSK Olomouc B - SBŠ Ostrava C 78:67, Jiskra Kyjov - SBŠ Ostrava B 68:69, UP Olomouc - Start Havířov 71:54, Studánka Pardubice - ČEZ Nymburk 85:57, Sokol Pečky - ŠBK Sadská 49:100

Liga mladých mužů U 20, skupina B

3. kolo: BC Nový Jičín - Sokol Nová Paka 121:60, TJ Sokol Karviná - TJ Sokol Chrudim 68:92, Jiskra Humpolec - Gymnázium Hladnov 55:88
4. kolo: BC Nový Jičín - TJ Sokol Chrudim 64:72 (12:22, 30:38, 47:54), TJ Sokol Karviná - Sokol Nová Paka 136:60, Jiskra Humpolec - Snakes Ostrava 70:77

Oblastní přebor mužů

4. kolo: TBS Sokol Přerov – BC Nový Jičín B 64:83, TJ Frenštát pod Radhoštěm - Frýdek-Místek 59:54, VŠB Ostrava B - Hladnov A 68:83, Sokol Karviná - Orlová 83:77, Orlová - Poruba 73:81

Oblastní přebor starších minižáků, skupina A

3. kolo: Hlučín – BK Příbor (dívky) 51:55 a 40:45, INTEXT Krnov - Opava 44:40 a 48:41, Havířov (chlapci) - NH Ostrava A 19:93 a 26:115

Oblastní přebor starších minižáků, skupina B

3. kolo: BK Příbor (chlapci) - NH Ostrava B 86:30 a 105:32, BC Nový Jičín – Sportovní basketbalové škola Ostrava (dívky) 31:59 a 39:75, Snakes C - Sokol Karviná 21:56 a 17:62

FUTSAL

II. liga, skupina Východ

4. kolo: Gillotina Choceň - Tatran Baracuda Jakubčovice 7:4 (4:0), Hodonín - Havířov 7:3, SKP Likop Třinec - Tomson STŽ Brno 2:2, FC Agromeli Brno - Salamandr Hradec Králové 3:1, Pramen Havlíčkův Brod - FC Mikeska Ostrava 6:1, Nasan Brno - Tango Brno 2:6

HÁZENÁ

2. liga mužů (severní Morava)

7. kolo: TJ Sokol Trnávka - DTJ Polanka nad Odrou 24:21 (12:11), TJ STM Olomouc - TJ Lesana Zubří 28:25 (16:12), TJ Šumperk - TJ Sokol Ostrava 27:24 (13:11), TJ Holešov - KH Zbrojovka Vsetín 19:21 (6:12), KH Orel Paskov - TJ Sokol II Prostějov 31:26 (15:13)

Severomoravská liga mužů

7. kolo: TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou - TJ TŽ Třinec 30:19, Krmelín - TJ Nový Jičín 41:11, Havířov - DTJ Polanka B 31:21, TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Lesana Zubří B 30:31, Klimkovice - TJ Veselá B 37:7, TJ Krnov - TJ Veselá A 28:30

Severomoravská liga žen

7. kolo: TJ Lesana Zubří - HC Ostrava 37:18, S. Ostrava-Zábřeh - SK Opava 37:13

1. liga staršího dorostu

HCB OKD Karviná - KH Kopřivnice 44:22 (19:11)
Sestava a branky Kopřivnice: Hejduk, Maliňák, Hodslavský 2, Kos 1, Paseka, Samek, Ulrych 6, Krejčiřík 5, Koudelka 2, Jaroň 1, Martinásek 3, Škarpich 2, Purdek, Žižkovský. Trenér Petr Paseka
Ostatní výsledky 7. kola: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 26:22 (11:9), HC Dukla Praha - TJ Sokol Ostrava 45:31 (23:14), HBC Jičín - Tatran Bohunice 27:13 (10:10), HK .A.S.A. Město Lovosice - HC Zubří 25:27 (10:18)

1. liga mladšího dorostu (Morava)

7. kolo: HCB OKD Karviná - KH Kopřivnice 31:22 (14:10), SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 32:21 (18:10), HC Zlín - TJ Sokol Ostrava 35:23 (21:11), SHC Maloměřice - HK Královo Pole 25:25 (14:14), SK Velká Bystřice - HC Zubří 26:29 (10:14)

Severomoravská liga dorostu

7. kolo: Trnávka - DTJ Polanka B 15:18, TJ Rožnov p. R. B - HC Hlučín 21:34, Krmelín - TJ TŽ Třinec 35:13, Klimkovice - TJ Nový Jičín 48:15, KH Paskov - TJ C. Hranice B 25:25

Severomoravská liga starších žáků, skupina C

7. kolo: Ostrava A - DTJ Polanka 28:19, Orlová - TJ C. Hranice 17:45, HC Zubří B - HCB Karviná B 32:44

Severomoravská liga starších žáků, skupina D

7. kolo: TJ Rožnov p. R. - SKP Frýdek-Místek B 41:19, HC Zubří A - HCB Karviná A 24:29

Severomoravská liga mladších žáků, skupina E

7. kolo: Ostrava A - DTJ Polanka 7:13, Orlová - TJ C.Hranice 6:28, HC Zubří B - HCB Karviná B 11:15
Družstvo mladších žáků KH Orel Paskov odstoupilo ze soutěže

Severomoravská liga mladších žáků, skupina F

Krmelín - KH Kopřivnice B 15:14 (6:6)
Sestava a branky Kopřivnice: Chromečka 2, Žalmánek 2, Jonák, Petrovič, Kabát 2, Hanzelka 1, Přadka, Filouš 2, Kučera, Kovář, Lakatoš 5. Trenér Jiří Petrovič
Ostatní výsledky 7. kola: TJ Rožnov p. R. - SKP Frýdek-Místek B 9:12, Klimkovice - Vsetín 7:24, HC Zubří A - HCB Karviná A 19:13

Severomoravská liga mladších žákyň

7. kolo: TJ Lesana Zubří - Poruba 6:16, Karviná - HC Hlučín 20:7, HC Ostrava - Hrabůvka 7:18
Družstvo mladších žaček TJ Meteor Orlová odstoupilo ze soutěž

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina B

5. a 6. kolo: TJ Nový Jičín - Opava 0:3 (-14, -22, -22) a 3:0 (22, 18, 22), Brno - Šternberk 3:1 a 1:3, Přerov B - Uh. Hradiště 3:1 a 3:2

Extraliga juniorů, skupina B

7. a 8. kolo: Zlín – TJ Nový Jičín 3:1 (23, -23, 23,1 9) a 3:1 (14, 27, -20, 23), SCM ČVS - Velké Meziříčí 1:3 a 3:2, Brno - Hradec Králové 3:0 a 3:0, Ostrava - Olomouc 3:0 a 3:1

Extraliga juniorek, skupina B

7. a 8. kolo: Doming – TJ Nový Jičín 0:3 (-21, -22, -15) a 0:3 (-18, -22, -11), SCM ČVS - Brno 3:0 a 3:0, Ostrava - Šternberk 3:1 a 3:2

1. liga juniorek, skupina H

7. a 8. kolo: DaVing Sport Opava – TJ Frenštát pod Radhoštěm 3:0 (24, 20, 21) a 3:0 (19, 15, 21), Ostrava B - Sl. Opava 3:0 a 3:2

Extraliga kadetek, skupina B

7. a 8. kolo: Fr.-Místek – TJ Nový Jičín 3:2 (-15, 12, -22, 23, 8) a 3:0 (22, 11, 17), Přerov - Olomouc 0:3 a 3:0, Brno - Jihlava 3:0 a 3:0

23.10.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

JEDNA Z NADĚJÍ novojičínského plaveckého klubu Marie Skopalová (uprostřed) ukázala hned na úvod sezony výtečnou formu.

Skopalová přivezla ze Znojma zlato

ZÁVIŠICKÝ TALENT Radek Rýpar (vpravo) získal na Českém poháru v Brně v nabité konkurenci bronz. Na snímku s rovněž bronzovým Danem Šimkem. Snímky. TJ Závišice

Závišické judo znovu ukázalo kvalitu

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Křížová cesta povede z Bílovce směrem na Bílov a hotová má být na jaře příštího roku.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Odkup pozemku od Jednoty Hodonín schválili zastupitelé Mořkova.

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení