Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, futsalu, házené, stolního tenisu a volejbalu.

6.11.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Foto: DENÍK/Vladimír Malinovský

BASKETBAL

Liga mladých mužů U 20, skupina B

Basketball Nymburk - BC Nový Jičín 97:63 (24:15, 50:40, 74:53)
Body: Valc 23, Haffner 18, Pavlíček a Hubálek 12, Koucký 9, Tůma 8, Holík 6, Procházka 5, Šup a Burián 2 - Šturala 23, Rýc 16, Kraus 8, Mílek 6, Zapletal 5, Gregor 4, Polach 1, trojky: 8:4, fauly: 30:18, TH: 13/7:31/15

Ostatní výsledky 5. kola: Gymnázium Hladnov - Snakes Ostrava 92:73 (32:19, 50:38, 75:53), TJ Sokol, BC Darren Chrudim - Jiskra Humpolec 78:48 (19:13, 36:28, 52:44)

6. kolo: Sokol Nová Paka - Jiskra Humpolec 72:89 (15:20, 38:46, 56:73), BK Nymburk - TJ Sokol Karviná 96:88

Oblastní přebor juniorů U 18

4. kolo: Snakes Ostrava U 20 – BK Příbor 74:61 a 74:75, Basketbalové centrum mládeže Olomouc – TJ Nový Jičín 41:29 a 68:44, TJ Šumperk - Orlová 82:53 a 78:50, Frýdek-Místek - Havířov 57:62 a 52:83, Mohelnice - SK Přerov U 20 81:70 a 59:64

FUTSAL

II. liga, skupina Východ

5. kolo: Tatran Baracuda Jakubčovice - FC Agromeli Brno 5:3 (0:0), Tango Brno - Slávie Havířov 4:3, Salamandr UFA Hradec Králové - Nasan Brno 8:2, Tomson STŽ Brno - Gillotina Choceň 4:3, FC Mikeska Ostrava - SKP Likop Třinec 0:6, Bulldogs Hodonín - Pramen Havlíčkův Brod 2:0

HÁZENÁ

Severomoravská liga mužů

11. kolo: TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou - DTJ Polanka B 31:18, Sokol Krmelín - TJ Rožnov pod Radhoštěm 34:22, Klimkovice - Baník Havířov 20:26, TJ Sokol Krnov - TJ Lesana Zubří B 25:27, TJ Veselá A - TJ TŽ Třinec 48:19, TJ Veselá B - TJ Nový Jičín 15:34

Severomoravská liga žen

9. kolo: TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou - SK Pema Opava 25:20, TJ Lesana Zubří - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh 23:22

Severomoravská liga dorostu

9. kolo: TJ Rožnov pod Radhoštěm B - DTJ Polanka B 27:25, Sokol Krmelín - Sokol Trnávka 24:15, Sokol Klimkovice - HC Hlučín 24:24, KH Orel Paskov - TJ TŽ Třinec 41:18, TJ C. Hranice B - TJ Nový Jičín 42:6

Severomoravská liga starších žáků, skupina C

9. kolo: TJ Meteor Orlová - SKP Frýdek-Místek A 6:31, HC Zubří B - KH Kopřivnice A 19:38, HCB Karviná B - TJ C. Hranice 31:18

Severomoravská liga starších žáků, skupina D

9. kolo: HC Zubří A - KH Kopřivnice B 31:21, HCB Karviná A - KH Z Vsetín 47:22
Družstvo starších žáků Sokol Krmelín odstoupilo ze soutěže

Severomoravská liga mladších žáků, skupina E

9. kolo: TJ Meteor Orlová - TJ SKP Frýdek-Místek A 10:41, HC Zubří B - KH Kopřivnice A 21:25, HCB Karviná B - TJ Cement Hranice 15:23
Družstvo mladších žáků KH Orel Paskov odstoupilo ze soutěže

Severomoravská liga mladších žáků, skupina F

9. kolo: Sokol Krmelín - Sokol Ostrava B 9:12, Sokol Klimkovice - SKP Frýdek-Místek B 11:25, HC Zubří A - KH Kopřivnice B 38:6, HCB Karviná A - KH Z Vsetín 25:9

Severomoravská liga mladších žákyň

9. kolo: Sokol Karviná - Sokol Poruba 16:9, TJ Lesana Zubří - HC Ostrava 8:4, Sokol Hrabůvka - TJ Nový Jičín 15:1
Družstvo mladších žaček TJ Meteor Orlová odstoupilo ze soutěže

STOLNÍ TENIS

Divize mužů

7. kolo: Sokol Lískovec A - TJ Bohumín A 2:10 (19:32), Sokol Bobrovníky A - Slezan Opava B 8:10 (31:37), MSA Dolní Benešov A - TJ Nový Jičín A 10:5 (35:22), Komorní Lhotka A Reg. Stonávka - SK Svinov A MARA Servis 8:10 (32:35), TŽ Třinec B - Slávia Orlová A 10:0, MSV Studénka A - TJ Odry A 10:1 (30:10), TJ Frenštát p.R. A - TJ Horní Datyně A 10:6 (39:32)

8. kolo: Sokol Bobrovníky A - TJ Nový Jičín A 10:6 (34:32), MSA Dolní Benešov A - Slezan Opava B 10:2 (32:17), Komorní Lhotka A Reg. Stonávka - Slávia Orlová A 9:9 (36:34), TŽ Třinec B - SK Svinov A MARA Servis 10:4, MSV Studénka A - TJ Horní Datyně A 9:9 (37:31), TJ Frenštát pod Radhoštěm A - TJ Odry A 8:10 (35:38)

Krajská soutěž mužů, skupina C

4. kolo: TJ Horní Datyně B - Nervy Čeladná A 5:10 (26:38), Orel Paskov A - TJ Mořkov A 10:1 (31:10), Slezan Frýdek-Místek A - Ferrum Frýdlant A 10:8 (37:35), TŽ Třinec C - TJ Frenštát p.R. B 10:0 (30:5), Sokol Brušperk B - Sokol Příbor A 9:9 (38:35), TJ Nový Jičín B - Tatra Kopřivnice A 2:10 (14:33)

5. kolo: TJ Horní Datyně B - TJ Mořkov A 10:0 (30:7), Orel Paskov A - Nervy Čeladná A 6:10 (25:40), Slezan Frýdek-Místek A - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:1 (31:8), TŽ Třinec C - Ferrum Frýdlant A 10:7 (38:25), Sokol Brušperk B - Tatra Kopřivnice A 4:10 (17:35), TJ Nový Jičín B - Sokol Příbor A 10:8 (36:35)

Okresní přebor I. třídy

6. kolo: TJ Nový Jičín C - TJ Slatina A 11:7, TJ Frenštát pod Radhoštěm D - TJ Příbor B 13:5 (46:22), TJ Odry C - Tatra Kopřivnice B 12:6 (42:28), TJ Mořkov B - TJ Studénka B 1:17, TJ Bílovec A - TJ Odry B 1:17, TJ Fulnek A - TJ Frenštát pod Radhoštěm C 12:6 (41:29)

Okresní přebor II. třídy

6. kolo: TJ Studénka C - TJ Fulnek B 16:2 (49:10), TJ Nový Jičín E - TJ Bílovec B 7:11, TJ Mořkov D - TJ Mořkov C 0:18, TJ Příbor C - TJ Odry D 9:9, TJ Frenštát pod Radhoštěm E - TJ Nový Jičín D 5:13 (19:43)

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina B

9. a 10. kolo: PVK Přerov Precheza B - Nový Jičín 3:0 (20, 15, 15) a 3:2 (-19, -26, 11, 15, 14), UNI Brno - Opava 3:2 a 3:0, Uherské Hradiště - Šternberk 1:3 a 3:1

Extraliga juniorů, skupina B

9. a 10. kolo: Ostrava - Zlín 3:0 a 0:3, Hradec Králové - Olomouc 3:1 a 3:0, Velké Meziříčí - Brno 0:3 a 0:3

Extraliga juniorek, skupina B

9. a 10. kolo: TJ Nový Jičín - Frýdek-Místek 1:3 (-9, 23, -20, -16) a 0:3 (-23, -23, -17), Šternberk - Doming 3:0 a 3:0, KP Brno – Ostrava 0:3 a 1:3

1. liga juniorů, skupina H

9. a 10. kolo: KV Tatra Kopřivnice - VK Opava 1:3 (-22, -21, 22, -17) a 0:3 (-18, -18, -21), Nivnice - Ostrava B 3:0 a 3:1

1. liga juniorek, skupina H

9. a 10. kolo: Sl. Opava - DaVing 3:2 a 3:1, Frýdlant n. O. - Ostrava B 2:3 a 1:3

Extraliga kadetek, skupina B

9. a 10. kolo: Jihlava - Frýdek-Místek 2:3 a 3:0, Olomouc - KP Brno 2:3 a 0:3, Ostrava - Přerov 3:0 a 3:0

1. liga kadetek, skupina H

9. a 10. kolo: Prostějov - Přerov B 3:1 a 3:0

Krajský přebor I. třídy mužů

7. a 8. kolo: VK Opava B - Metylovice 3:0 a 3:0, Morávka - Nový Jičín A 3:0 (20, 22, 23) a 1:3 (-22, -20, 20, -20), VŠB Ostrava - OU Ostrava 3:1 a 3:0, Karviná - AZ Kylešovice 0:3 a 0:3, D. Benešov - Kopřivnice 1:3 (13, -22, -21, -22) a 2:3 (22, 20, -22, -21, -9)

Krajský přebor I. třídy žen

7. a 8. kolo: Štramberk - Orlová 0:3 (-17, -22, -19) a 3:2 (13, -23, 15, -16, 9), Fulnek - Odry 0:3 (-26, -22, -24) a 3:2 (-17, 14, -23, 16, 13), Svinov - Frenštát p. R. 2:3 (22, -20, -21, 18, -6) a 1:3 (-23, 14, -22, -24), Vratimov - VK Kylešovice 3:1 a 3:1, Bílovec - Frýdlant nad Ostravicí 3:2 (-23, 17, -26, 18, 10) a 3:1 (20, 19, -13, 15), předehrávka: Orlová - Fulnek 3:1 (20, -24, 12, 23) a 3:2 (-18, 20, -12, 19, 14)

Krajský přebor II. třídy mužů

11. a 12. kolo: Frenštát p. R. - Břidličná 1:3 (-22, 19, -18, -22) a 3:2 (19, -24, 21, -13, 10), Odry - Kozlovice 3:0 (21, 25, 23) a 2:3 (-15, -15, 11, 21, -6), Nový Jičín B - Vítkov 3:1 (-24, 22, 27, 21) a 3:0 (22, 19, 24), SKV Orlová - Pstruží 3:0 a 3:1

Krajský přebor juniorek, skupina B

7. a 8. kolo: Kunčice p. O. - Kopřivnice 2:3 (-15, -16, 12, 25, -8)a 0:3 (-17, -14, -10), Palkovice - Raškovice 0:3 a 0:3, Mosty u Jablunkova - Frýdek-Místek 0:3 a 1:3

Krajský přebor kadetů

7. a 8. kolo: Frýdek-Místek - Nový Jičín 3:0 (18, 22, 22) a (-20, -23, -21), VK Opava - Mosty u Jablunkova 3:0 a 3:0

Krajský přebor kadetek

7. a 8. kolo: DHL Ostrava - Frenštát pod Radhoštěm 3:1 (20, -15, 20, 17) a 3:2 (20, 24, -14, -12, 10), Frýdek-Místek - Střítež 3:2 a 3:0, Frýdlant n. O. - TJ Pražmo - Raškovice 3:1 a 3:1, Krnov - Polanka n. O. 1:3 a 2:3

6.11.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
FOTBALISTÉ VLČOVIC se mohli poprvé v sezoně radovat z vítězství, když doma zdolali celek z popředí tabulky ze Spálova.

Souhrn I. B třídy, sk. D: V Tiché se po emotivním závěru body dělily

Prvňáčci z 1.B třídy Základní školy Komenského 68, Nový Jičín.

Představujeme prvňáčky ze Základní školy Komenského 68, Nový Jičín

Vojáci opětovali palbu. Aktivní zálohy střežily a bránily důležité objekty

/FOTOGALERIE/ Militantní skupiny vysazené v kraji s cílem škodit zajišťovali a v případě přepadení nebo léček palbou ničili záložáci spadající pod Krajské vojenské velitelství Ostrava. I to měli v náplni cvičení Safeguard 2017.

ON-LINE rozhovor s Ivo Vondrákem, hejtmanem a krajským lídrem ANO 2011

Ivo Vondrák, hejtman Moravskoslezského kraje a lídr hnutí ANO 2011 za Moravskoslezský kraj jako host on-line rozhovoru Deníku odpovídal na dotazy čtenářů.

Nový Jičín se konečně dočká nových bytů

Útlum nabídky nových bytů končí. Zkušený developer nabízí bydlení v zahradě se vzrostlými stromy.

Vedoucí Studénka v derby přejela mladé Ďábly

Kdo se mu prozatím postavil do cesty, toho nemilosrdně smetl z cesty. Studénecký vagón nadále kráčí novou sezonou krajské ligy bez jediného zaváhání, když naposledy uspěl v derby v Novém Jičíně, kde tamní B tým porazil 7:1.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení