VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, stolního tenisu a volejbalu.

4.12.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Miroslav Elsnic

BASKETBAL

Liga mladších dorostenek, skupina B

Sportovní basketbalová škola Ostrava C - BK Příbor 69:88 (10:22, 32:40, 53:61)

Body: Raszková 21, Leczová 13, Kárníková 10, Šénová a Karabínová 7, Šenkeříková 6, Lukášová 5 - Bednarská 20, Bzirská 17, Šťastná 16, Fialová 12, Busková 10, Richterová 7, Večeřová 6, trojky: 1:1, fauly: 23:15, TH: 17/7:20/13

Ostatní výsledky 8. kola: Sportovní basketbalová škola Ostrava B - Start Havířov 82:66, OSK Olomouc B - ŠBK Parker Hannifin Sadská 70:72, Jiskra Kyjov - ČEZ Basketball Nymburk 62:63 (13:19, 30:33, 53:43), TJ Žďár nad Sázavou - BK Pliska Studánka Pardubice 53:50 (13:9, 30:32, 45:35), SK UP Olomouc - Sokol Pečky 62:45 (18:13, 34:20, 48:39)

Sportovní basketbalová škola Ostrava B - BK Příbor 64:65 (15:23, 35:32, 46:47)

Body: Vejsadová 20, Močáryová 11, Bernadyová 9, Pikonská 7, Jachová 6, Zaoralová 5, Salajková 4, Osičková 2 - Šťastná 18, Rečková 11, Bzirská 9, Pařilová a Fialová 8, Večeřová a Busková 4, Richterová 3, trojky: 1:1, fauly: 19:13, TH: 16/9:19/14

Ostatní výsledky 9. kola: Sportovní basketbalová škola Ostrava C - Start Havířov 65:101, OSK Olomouc B - ČEZ Basketball Nymburk 64:61 (21:8, 36:17, 50:36), Jiskra Kyjov - ŠBK Parker Hannifin Sadská 43:57, TJ Žďár nad Sázavou - Sokol Pečky 81:29 (20:12, 41:16, 60:21), SK UP Olomouc - BK Pliska Studánka Pardubice 80:78 (19:18, 42:28, 50:47, 71:71)

Liga mladých mužů U20, skupina B

9. kolo: TJ Sokol, BC Darren Chrudim - Sokol Nová Paka 113:53 (37:9, 67:23, 85:33), BK Nymburk - Snakes Ostrava 95:62, TJ Sokol Karviná - Jiskra Humpolec 96:63 (24:16, 49:33, 68:45)

BC Nový Jičín – TJ Jiskra Humpolec 55:57 (11:22, 29:31, 40:40)
Body: Šturala 21, Mílek a Rýc 10, Gregor 5, Kraus 4, Pospíšil a Pyžík 2, Mattivi 1 - Sláma 25, Beránek 11, Ságl 8, Taičman 7, Zet a Růžička 3, trojky: 3:4, fauly: 20:12, TH: 13/6:14/9

Zbylý výsledek 10. kola: BK Nymburk - Gymnázium Hladnov 90:80

Oblastní přebor juniorů U18

6. kolo: Basketbalové centrum mládeže Olomouc - BK Příbor 69:66 a 78:67, TJ Start Havířov - BC Nový Jičín 74:101 a 65:83, TJ Šumperk - SK Přerov U20 71:53 a 71:60, Frýdek-Místek - Orlová 53:64 a 35:54

Oblastní přebor žáků U14

5. kolo: BK Snakes Ostrava B - Sokol Karviná 79:69 a 75:78, Orlová - Zlín B 117:20 a 179:14, Opava – Basketbalové centrum mládeže Olomouc 46:111 a 54:77

Oblastní přebor starších minižáků, skupina B

8. kolo: Sportovní basketbalová škola Ostrava dívky - Havířov dívky 43:27 a 32:29
10. kolo: Sokol Karviná - Snakes Ostrava C 70:40 a 69:32

STOLNÍ TENIS

Divize mužů

11. kolo: Sokol Bobrovníky A - MSA Dolní Benešov A 8:10 (33:38), Komorní Lhotka A - Sokol Lískovec A 10:8 (38:33), TŽ Trinec B - TJ Bohumín A 10:1 (30:12), MSV Studénka A - Slezan Opava B 10:0 (30:3), TJ Frenštát pod Radhoštěm A - TJ Nový Jicín A 10:6 (38:33), TJ Odry A - SK Svinov A 2:10 (11:32), TJ Horní Datyně A - Slávia Orlová A 10:1 (32:8)
12. kolo: Komorní Lhotka A - TJ Bohumín A 8:10 (31:37), TŽ Třinec B - Sokol Lískovec A 10:4 (36:17), MSV Studénka A - TJ Nový Jičín A 10:5 (37:21), TJ Frenštát pod Radhoštěm A - Slezan Opava B 10:3 (33:13), TJ Odry A - Slávia Orlová A 9:9 (37:34), TJ Horní Datyňe A - SK Svinov A 9:9 (34:35)

Krajská soutěž mužů, skupina C

8. kolo: Slezan Frýdek-Místek A - Nervy Čeladná A10:1 (31:9), TŽ Třinec C - TJ Mořkov A 10:4 (34:18), Sokol Brušperk B - TJ Horní Datyně B 10:3 (34:17), TJ Nový Jičín B - Orel Paskov A 9:9 (34:37), Sokol Příbor A - Ferrum Frýdlant A 6:10 (24:37), Tatra Kopřivnice A - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:2 (32:13)
9. kolo: Slezan Frýdek-Místek A - TJ Mořkov A 10:1 (32:10), TŽ Třinec C - Nervy Čeladná A 10:7 (40:28), Sokol Brušperk B - Orel Paskov A 10:8 (34:31), TJ Nový Jičín B - TJ Horní Datyně B 10:3 (32:20), Sokol Příbor A - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:2 (34:15), Tatra Kopřivnice A - Ferrum Frýdlant A 10:4 (34:13)

Okresní přebor I. třídy

9. kolo: TJ Odry B - TJ Nový Jičín C 3:15 (25:46), MSV Studénka B - TJ Frenštát C 18:0 (54:0), Tatra Kopřivnice B - TJ Fulnek A 9:9, TJ Příbor B - TJ Bílovec A 14:4, TJ Slatina A - TJ Mořkov B 11:7 (42:30), TJ Frenštát D - TJ Odry C 13:5 (44:22)

Okresní přebor II. třídy

9. kolo: TJ Odry D - MSV Studénka C 3:15 (14:48), TJ Bílovec C - TJ Nový Jičín D 0:18 (1:54), TJ Mořkov C - TJ Frenštát pod Radhoštěm E 8:10, TJ Bílovec B - TJ Příbor C 8:10 (26:38), TJ Fulnek B - Tatra Kopřivnice C 3:15 (12:45), TJ Nový Jičín E - TJ Mořkov D 13:5

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina B

17. a 18. kolo: VSK Univerzita Brno – TJ Nový Jičín 3:1 (19, 19, -22, 16) a 0:3 (-16, -21, -21), TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště - Opava 0:3 a 0:3, PVK Přerov Precheza B - TJ Sokol Šternberk 2:3 a 1:3

1. liga juniorů, skupina H

15. a 16. kolo: Klub volejbalu Tatra Kopřivnice - TJ Nivnice 3:0 (15, 23, 16) a 3:1 (-13, 24, 22, 23), VK Opava - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:0 a 3:1

1. liga juniorek, skupina H

15. a 16. kolo: TJ Mittal Ostrava B - TJ Frenštát pod Radhoštěm 3:0 (18, 19, 16) a 3:0 (10, 22, 11), TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí - TJ Slezan Opava 0:3 a 1:3

1. liga kadetek, skupina H

15. a 16. kolo: TJ Sokol Šternberk - TJ Mittal Ostrava B 3:1 a 1:3

Krajský přebor I. třídy mužů

13. a 14. kolo: AZ Kylešovice - VK Opava B 3:1 (19, 21, -28, 10) a 2:3 (-13, -22, 10, 20, -17), OU Ostrava - Kopřivnice 3:0 (24, 18, 24) a 3:1 (17, 20, -16, 18), Nový Jičín A - D. Benešov 3:0 (18, 11, 18) a 3:0 (19, 23, 15), Metylovice - Karviná 1:3 (-19, 22, -20, -9) a 0:3 (-17, -17, -30), Morávka - VŠB Ostrava 1:3 (-18, -13, 17, -20) a 1:3 (17, -22, -21, -14)

Krajský přebor I. třídy žen

13. a 14. kolo: VK Kylešovice - Štramberk 3:1 (23, 15, -18, 23) a 3:1 (17, 26, -33, 20), Frenštát pod Radhoštěm - Frýdlant n. O. 2:3 (22, 19, -17, -16, -10) a 2:3 (-19, -22, 20, 22, -13), Odry - Bílovec 3:0 (25, 22, 21) a 3:0 (21, 19, 23), Orlová - Vratimov 3:1 (-22, 18, 25, 19) a 0:3 (-20, -21, -10), Fulnek - Svinov 3:1 (17, 22, -19, 22) a 3:0 (19, 22, 24)

Krajský přebor II. třídy mužů

17. a 18. kolo: Kozlovice - Polanka n. O. 0:3 (-20, -17, -13) a 2:3 (-16, 22, 21, -23, -12), Frýdek-Místek - Krnov 0:3 (-18, -14, -23) a 2:3 (-21, 24, 16, -12, -7), Břidličná - Nový Jičín B 0:3 (-10, -25, -17) a 3:0 (22, 22, 20), Pstruží - Odry 2:3 (-15, 23, 21, -27, -11) a 3:1 (22, 19, -22, 15), Vítkov - SKV Orlová nenahlášeno.

Krajský přebor kadetů

13. a 14. kolo: TJ Nový Jičín - VK Opava 0:3 (-17, -16, -12) a 2:3 (20, -23, 22, -17, -8), VK DHL Ostrava B - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 3:0 a 3:0, Klub volejbalu Tatra Kopřivnice - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:0 (12, 20, 14) a 3:0 (18, 18, 14)

Krajský přebor kadetek

13. a 14. kolo: TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:1 (18, 21, -15, 17) a 3:0 (20, 17, 16), TJ Pražmo-Raškovice - TJ Krnov 3:1 a 3:0, TJ Sokol Střítež - VK DHL Ostrava 0:3 a 0:3, TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí - TJ Sokol Svinov 3:0 a 3:0

4.12.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

KOPŘIVNIČTÍ HÁZENKÁŘI potvrdili roli favorita a mohou se těšit na osmifinálový los. 

Extraligová Kopřivnice splnila povinnost

Senior taxi. Ilustrační foto.

Nový Jičín zřídí senior a baby taxi

Komentář šéfredaktora Deníku: Kdo zastaví ANO?

S jídlem roste chuť! Loni ovládli hejtmanství, letos dolní komoru Parlamentu ČR a v příštím roce může bez větších problémů hnutí ANO zaútočit i na třetí triumf v komunálních volbách. A to i v Moravskoslezském kraji, který býval dlouhou dobu baštou ČSSD.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Vaše miminka - noví občánci našeho okresu

Také tento týden díky vstřícnosti nemocnic v Novém Jičíně a ve Frýdku-Místku se souhlasem jejich rodičů vám přinášíme fotografie nově narozených občánků v našem okrese.

Skokan Janda doskočil až do sněmovny, s Plocem se v lavici nepotká

/FOTOGALERIE/ Devětatřicetiletý Jakub Janda z Frenštátu pod Radhoštěm byl doposud známý hlavně jako vynikající skokan na lyžích, mimo jiné vítěz světového poháru.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT