VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, stolního tenisu a volejbalu.

26.2.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotografieFoto: DENÍK/Petr Stříbrcký

BASKETBAL

Liga mladších dorostenek, skupina B

BK Příbor - ŠBK Parker Hannifin Sadská 45:72 (13:18, 23:41, 29:57)
Body: Rečková 19, Šťastná 10, Sorková 7, Drtilová 3, Richterová, Bzirská a Bednarská 2 – Štědrá 19, Veselá 14, Hojková 13, Povolná a Michlová 10, Douděrová 4, Žampová 2, trojky: 4:3, fauly: 9:8, TH: 7/1:11/5

Ostatní výsledky 17. kola: Sportovní basketbalová škola Ostrava C - TJ Žďár nad Sázavou 50:83, Sportovní basketbalová škola Ostrava B – SK UP Olomouc 55:70, Jiskra Kyjov - BK Pliska Studánka Pardubice 46:56, OSK Olomouc B - Sokol Pečky 92:49 (23:22, 40:33, 65:45), TJ Start Havířov - ČEZ Basketball Nymburk 59:60 (16:16, 41:31, 57:44)

BK Příbor - ČEZ Basketball Nymburk 50:56 (15:14, 25:37, 38:52)
Body: Rečková 16, Bzirská 11, Šťastná 10, Bednarská 6, Bencalíková 3, Sorková a Drtilová 2 – Hojsáková 14, Myšková 8, Filková 7, Rovenská, Novotná a Kraftová 6, Křížková 5, Havlíková a Balatková 2, trojky: 2:5, fauly: 9:17, TH: 24/12:12/5

Ostatní výsledky 18. kola: Sportovní basketbalová škola Ostrava B - TJ Žďár nad Sázavou 69:63, Sportovní basketbalová škola Ostrava C – SK UP Olomouc 49:105, OSK Olomouc B - BK Pliska Studánka Pardubice 66:57 (23:19, 50:26, 56:50), Jiskra Kyjov - Sokol Pečky 66:56, TJ Start Havířov - ŠBK Parker Hannifin Sadská 55:68

1. Sadská181441317:986 32
2. Olomouc171521188:905 32
3. Pardubice181351228:997 31
4. Havířov181171359:1169 29
5. Žďár n. S.171161041:851 28
6. Ostrava B171161177:1135 28
7. Olomouc B18991232:1098 27
8. Nymburk18991074:1051 27
9. Příbor186121071:1218 24
10. Kyjov14410756:885 18
11. Ostrava C17116925:1440 18
12. Pečky18018833:1466 18

Liga mladých mužů U20, skupina B

TJ Jiskra Humpolec - BC Nový Jičín 73:85 (22:21, 36:47, 53:57)
Body: Taičman 18, Zet, Růžička a Beránek 13, Ságl 12, Nešetřil 4 – Mílek 37, Šturala 25, Kraus 16, Gregor 3, Strnadl a Zapletal 2

Ostatní výsledky 19. kola: Sokol Nová Paka - TJ Sokol, BC Darren Chrudim 39:108 (10:21, 22:50, 31:79), Gymnázium Hladnov - Basketball Nymburk 76:100 (12:21, 33:47, 53:67)

20. kolo: Snakes Ostrava - Basketball Nymburk 102:98, Jiskra Humpolec - TJ Sokol Karviná 63:91 (12:17, 32:47, 55:70)

1. Nymburk141131336:1009 25
2. Karviná141131285:1030 25
3. Hladnov141131197:949 25
4. Ostrava14951233:1118 23
5. Chrudim14771132:971 21
6. Humpolec14410924:1195 18
7. Nový Jičín143111069:1175 17
8. Nová Paka14014820:1549 14

Oblastní přebor mužů

17. kolo: TJ Gymnázium Hladnov A - VŠB Ostrava B 74:78

1. VŠB Ostrava B141311088:794 27
2. Poruba12120917:746 24
3. Krnov13103945:871 23
4. Opava C1385903:894 21
5. Hladnov A13581018:965 18
6. Frýdek-Místek1358871:843 18
7. Sokol Karviná1358868:950 18
8. Frenštát1358780:870 18
9. Nový Jičín B14410968:1088 18
10. Orlová13310997:1108 16
11. Přerov13211782:1008 15

Oblastní přebor juniorů U18

13. kolo: BC Nový Jičín – Basketbalové centrum mládeže Olomouc 48:76 a 63:48, BK Příbor - BK Snakes Ostrava U20 97:42 s 72:57, SK Sokol Přerov U20 – TJ MEZ Mohelnice 99:64 a 86:68

1. Příbor262242149:1308 48
2. Olomouc262151927:1374 47
3. Šumperk242131765:1382 45
4. Snakes261882003:1788 44
5. Přerov U202615111956:1801 41
6. Nový Jičín2612141946:1717 38
7. Orlová246181478:1882 30
8. Mohelnice264221420:2143 30
9. Havířov245191518:2026 29
10. Frýdek-Místek242221179:1920 26

Oblastní přebor žáků U14

5. kolo: BC Nový Jičín – TJ Slavoj Bruntál 75:56 a 58:50

14. kolo: TJ Sokol Karviná - BC Orlová 108:34 a 79:63

1. Nový Jičín242402122:1039 48
2. Bruntál2414101558:1356 38
3. Karviná2414101627:1590 38
4. Orlová2413111936:1635 37
5. BCM Olomouc221391358:1307 35
6. Snakes B2410141544:1507 34
7. NH Ostrava B201371420:1058 33
8. TBS Přerov245191119:1771 29
9. SBŠ Ostrava207131185:1292 27
10. Zlín B207131010:1614 27
11. Opava224181132:1842 26

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor I. třídy

17. kolo: TJ Slatina A - TJ Nový Jičín C 1:17, Tatra Kopřivnice B - TJ Odry C 13:5, MSV Studénka B - TJ Mořkov B 18:0, TJ Odry B - TJ Bílovec A 14:4 (42:18)

1. Studénka B171511228:78 48
2. Nový Jičín C171511233:73 48
3. Odry B171214179:127 42
4. Frenštát C16835151:137 35
5. Slatina A17656146:160 34
6. Fulnek A16817167:121 33
7. Kopřivnice B17548138:168 31
8. Odry C176011117:189 29
9. Frenštát D16529126:162 28
10. Příbor B165110132:156 27
11. Bílovec A17301485:221 23
12. Mořkov B17211498:208 22

Okresní přebor II. třídy

17. kolo: TJ Fulnek B - MSV Studénka C 1:17, TJ Bílovec B - TJ Nový Jičín E 9:9 (33:31), TJ Mořkov C - TJ Mořkov D 18:0 (54:2), TJ Bílovec C - Tatra Kopřivnice C 4:14 (21:45), TJ Odry D - TJ Příbor C 6:12

1. Mořkov C171511262:44 48
2. Nový Jičín D161501252:36 46
3. Příbor C171214193:113 42
4. Studénka C171034188:118 40
5. Kopřivnice C171106180:126 39
6. Odry D171016177:129 38
7. Frenštát E16619135:153 29
8. Bílovec B175210121:185 29
9. Nový Jičín E174211100:206 27
10. Bílovec C17401390:216 25
11. Fulnek B17311373:233 24
12. Mořkov D17001747:259 17

VOLEJBAL

I. liga žen, skupina II (o 7. – 12. místo)

7. kolo: TJ Sokol Nusle B - VSK Univerzita Brno 1:3 (22, -22, -4, -18), TJ Sokol Žižkov - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 3:1 (19, -22, 19, 24), TJ Nový Jičín - TJ Sokol Bedřichov 3:0 (16, 19, 17)

1. Nový Jičín76118:513
2. Žižkov I75216:912
3. Uh. Hradiště75216:912
4. Brno74316:1011
5. Nusle B7165:188
6. Bedřichov7071:217

Extraliga juniorek, skupina II (baráž)

1. kolo: Liberec - Doming 3:0 (14, 16, 17), Plzeň - Přerov 3:2 (-23, -20, 15, 22, 7), Kometa - Nový Jičín 3:1 (22, -21, 11, 19), Frýdek-Místek - Madeta 3:0 (18, 11, 14), KP Brno - Žižkov 3:0 (13, 13, 8), Šternberk - Děčín 3:0 (9, 9, 19)

2. kolo: Liberec - Doming 3:0 (16, 9, 10), Plzeň - Přerov 3:2, Kometa - Nový Jičín 2:3 (-15, 16, 23, -19, -12), Frýdek-Místek - Madeta 1:3 (-19, -16, 21, -20), KP Brno - Žižkov 3:0 (13, 17, 21), Šternberk - Děčín 3:0 (19, 20, 16)

3. kolo: Liberec - Doming 3:0 (20, 13, 14), Plzeň - Přerov 0:3, Kometa - Nový Jičín 2:3 (20, 20, -23, -28, -13), Frýdek-Místek - Madeta 3:0 (18, 20, 19), KP Brno - Žižkov 3:0 (14, 17, 15), Šternberk - Děčín 3:0 (16, 17, 24)

4. kolo: Plzeň - Přerov 3:2 (-22, -18, 24, 19, 11), Kometa - Nový Jičín 3:1 (-17, 16, 17, 22), Frýdek-Místek - Madeta 3:1 (-25, 15, 23, 16)

5. kolo: Kometa - Nový Jičín 3:0 (22, 12, 20)
Stav série: Doming - Liberec 0:3, Děčín - Šternberk 0:3, Žižkov - KP Brno 0:3, Přerov - Plzeň 1:3, Madeta - Frýdek-Místek 1:3, Nový Jičín - Kometa 2:3

I. liga juniorek, skupina N

9. a 10. kolo: TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí – TJ Sokol Jehnice 3:0 (14, 15, 23) a 3:0 (11, 13, 10), DaVing Sport Opava - Doming B 3:0 (14, 9, 7) a 3:0 (19, 13, 23)

1. Ostrava B2018256:14 38
2. DaVing2216658:32 38
3. Frýdlant n. O.2215752:31 37
4. Zlín2013745:29 33
5. Jehnice2271527:51 29
6. Frenštát p. R.2081229:40 28
7. Brno2051527:52 25
8. Doming B2222016:61 24

Extraliga kadetek, skupina II (baráž)

1. kolo: Španielka - Nový Jičín 3:2 (-17, -20, 19, 17, 6), Olymp - Přerov 3:0 (12, 19, 21), Hlincovka - Olomouc 3:2 (22, 17, -16, -19, 10), Jihlava - Příbram 3:0 (23, 27, 16), Frýdek-Místek - Slavia 3:1 (9, -25, 22, 21), KP Brno - Madeta 3:0 (16, 18, 18)

2. kolo: Španielka - Nový Jičín 3:0 (12, 6, 29), Olymp Praha - PVK Přerov Precheza 3:0 (11, 9, 16), Hlincovka - SK UP Olomouc 3:1 (22, -25, 21, 15), ŠSK Demlova Jihlava - Příbram 0:3 (-25, -22, -26), Frýdek-Místek - Slavia 3:0 (16, 22, 13), KP Brno - Madeta 3:0 (14, 20, 17)

3. kolo: Španielka - Nový Jičín 3:1 (13, 18, -23, 16), Olymp - Přerov 3:0 (8, 9, 15), Hlincovka - Olomouc 3:2 (-14, 18, 24, -13, 6), Jihlava - Příbram 0:3 (-13, -20, -21), Frýdek-Místek - Slavia 3:1 (21, -23, 22, 19), KP Brno - Madeta 3:0 (11, 17, 15)

4. kolo: Jihlava - Příbram 1:3 (-16, 25, -17, -18)
Stav série: Nový Jičín - Španielka 0:3, Slavia - Frýdek-Místek 0:3, Přerov - Olymp 0:3, Olomouc - Hlincovka 0:3, Madeta - KP Brno 0:3, Příbram - Jihlava 3:1

I. liga kadetek, skupina N

9. a 10. kolo: PVK Přerov Precheza B - Volejbal klub Vyškov 3:2 (17, -20, 13, -23, 5) a 3:0 (16, 23, 22), Doming - Volejbalový klub Prostějov 0:3 (-6, -17, -14) a 0:3 (-25, -13, -14), TJ Sokol Šternberk - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 3:0 (13, 19, 12) a 3:0 (19, 12, 19)

1. Prostějov2220262:12 42
2. Šternberk2217555:25 39
3. Doming22121043:33 34
4. Vyškov22121042:40 34
5. Brno B22111143:38 33
6. Uh. Hradiště2261625:53 28
7. Přerov B2241817:59 26
8. Bílovec2261622:49 16

Krajský přebor I. třídy mužů

27. a 28. kolo: VK Opava B - Kopřivnice 3:0 (18, 19, 22) a 3:1 (23, 22, -20, 13), D. Benešov - AZ Kylešovice 2:3 (-23, -18, 21, 23, -10) a 3:1 (21, -21, 14, 21), Karviná - OU Ostrava 2:3 (15, 19, -23, -22, -12) a 3:2 (-18, -21, 9, 20, 12), VŠB Ostrava - Nový Jičín A 0:3 (-21,-19,-18) a 3:0 (21, 21, 21), Morávka - Metylovice 3:0 (16, 18, 21) a 3:1 (-22, 20, 17, 23)

1. VŠB-TU Ostrava2824476:28 52
2. Kylešovice28181068:42 46
3. OU Ostrava28181064:44 46
4. Opava B28171160:46 45
5. Morávka28161257:47 44
6. Karviná28141451:54 42
7. Nový Jičín A28131553:55 41
8. Kopřivnice28131550:53 41
9. Metylovice2852325:75 33
10. Dolní Benešov2822621:81 30

Krajský přebor I. třídy žen

27. a 28. kolo: Štramberk - Frýdlant nad Ostravicí 2:3 (-20, 22, -24, 23, -4) a 1:3 (-20, 23, -15, -19), Bílovec - VK Kylešovice 3:0 (18, 20, 23) a 3:1 (-23, 25, 16, 23), Vratimov - Frenštát p. R. 0:3 (-14, -20, -16) a 0:3 (-13, -16, -18), Svinov - Odry 3:1 (10, 22, -22, 13) a 2:3 (-19, 23, -15, 22, -10), Fulnek - Orlová 3:0 (24, 17, 16) a 2:3 (23, 21, -23, -17, -7)

1. Fulnek2821773:37 49
2. Odry2820869:35 48
3. Orlová28181062:49 46
4. Svinov28141457:55 42
5. Frýdlant n. O.28141456:58 42
6. Frenštát p. R.28131556:58 41
7. Vratimov26141250:49 40
8. Bílovec28111754:63 39
9. Kylešovice2681839:64 34
10. Štramberk2852330:78 33

Krajský přebor II. třídy mužů

23.a 24. kolo: Frenštát p. R. - Krnov 2:3 (19, -21, -23, 23, -8) a 0:3 (-20, -15, -22), Pstruží - Polanka n. O. 0:3 (-20, -17, -19) a 0:3 (-18, -20, -20), Břidličná - Vítkov 0:3 (-18, -18, -12) a 3:2 (23, -22,-19, 25, 15), Frýdek-Místek - Kozlovice 3:1 (23, -22, 17, 27) a 0:3 (-18, -23, -19)

1. Polanka n. O.2218461:29 40
2. Nový Jičín B2217553:22 39
3. Vítkov2215754:26 37
4. Krnov2215749:34 37
5. Břidličná22121048:40 34
6. Kozlovice22111140:48 33
7. Frenštát p. R.2291340:48 31
8. Odry2081237:50 28
9. Frýdek-Místek2261632:55 28
10. Pstruží2251727:58 27
11. Orlová2241825:56 26

Krajský přebor juniorek, skupina B

17. a 18. kolo: TJ Pražmo-Raškovice - TJ Sokol Palkovice 3:0 (21, 12, 12), TJ Sokol Frýdek-Místek - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 3:0 (15, 15, 14) a 3:0 (13, 17, 19), Klub volejbalu Tatra Kopřivnice - TJ Sokol Kunčice pod Ondřejníkem 3:1 (18, -23, 20, 20) a 3:0 (11, 6, 21)

1. Frýdek-Místek B1816249:10 34
2. Kopřivnice1816249:12 34
3. Kunčice p. O.169732:25 25
4. Raškovice1761122:37 23
5. Mosty u Jabl.1641219:37 20
6. Palkovice17017 1:51 17

Krajský přebor kadetů

21. a 22. kolo: TJ Sokol Frýdek-Místek - VK Opava 0:3 (-18, -19, -16) a 0:3 (-23, -12, -21), Klub volejbalu Tatra Kopřivnice - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 3:0 (18, 11, 13) a 3:0 (11, 13, 4), VK DHL Ostrava B - TJ Nový Jičín 3:0 (18, 15, 16) a 3:0 (19, 24, 21)

1. Opava2221165:11 43
2. Kopřivnice2218460:18 40
3. Nový Jičín22111138:36 33
4. Ostrava B2011936:27 31
5. Mosty u Jabl.2432111:64 27
6. Frýdek-Místek222208:62 22

Krajský přebor kadetek

27. a 28. kolo: TJ Sokol Frýdek-Místek - DTJ Polanka nad Odrou 3:0 (21, 23, 18) a 3:1 (15, 22, -14, 14), TJ Krnov - TJ Frenštát pod Radhoštěm 3:1 (19, 24, -14, 16) a 1:3 (-13, 22, -11, -17), TJ Sokol Svinov - TJ Pražmo-Raškovice 2:3 (14, -14, 19, -19, -6) a 0:3 (-13, -20, -10), TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí - TJ Sokol Střítež 3:1 (11, 25, -20, 11) a 3:0 (10, 10, 19)

1. Frenštát p. R.2617957:39 43
2. Raškovice2418661:33 42
3. Polanka n. O.26161060:39 42
4. Frýdek-Místek26161057:44 42
5. Ostrava2417758:31 41
6. Frýdlant n. O.2415953:36 39
7. Střítež2481634:54 32
8. Krnov2652129:65 31
9. Svinov240244:72 24

26.2.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Deník - Naši prvňáci

Tento týden představíme školáky ze ZŠ Komenského 68, Nový Jičín

KOPŘIVNIČTÍ HÁZENKÁŘI potvrdili roli favorita a mohou se těšit na osmifinálový los. 

Extraligová Kopřivnice splnila povinnost

Nový Jičín zřídí senior a baby taxi

Zajišťovat dotovanou dopravu budou technické služby dvěma elektromobily. Jedna jízda bude klienta stát 20 korun.

Komentář šéfredaktora Deníku: Kdo zastaví ANO?

S jídlem roste chuť! Loni ovládli hejtmanství, letos dolní komoru Parlamentu ČR a v příštím roce může bez větších problémů hnutí ANO zaútočit i na třetí triumf v komunálních volbách. A to i v Moravskoslezském kraji, který býval dlouhou dobu baštou ČSSD.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Vaše miminka - noví občánci našeho okresu

Také tento týden díky vstřícnosti nemocnic v Novém Jičíně a ve Frýdku-Místku se souhlasem jejich rodičů vám přinášíme fotografie nově narozených občánků v našem okrese.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT