Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, badmintonu, stolního tenisu, futsalu a volejbalu.

14.2.2008
SDÍLEJ:

Mladším žákyním při šesté Velké ceně Horažďovic kralovala domácí talentovaná stolní tenistka Iva ŠourováFoto: DENÍK/Radmila Nagovská

BASKETBAL

Liga starších dorostenek, skupina B

17. kolo: TJ Šumperk - BK Příbor 63:73 (27:25, 38:47, 54:58), BK Pliska Studánka Pardubice B – TJ Start Havířov 72:84, SBŠ Ostrava B - TJ Jiskra Kyjov 73:56, SBŠ Ostrava - SKB Tišnov 81:55, SK UP Olomouc - BSK TJ Jičín 70:66, OSK Olomouc - Sokol Hradec Králové B 82:51

18. kolo: BK Pliska Studánka Pardubice B - BK Příbor 66:73 (23:15, 36:32, 54:48), TJ Šumperk – TJ Start Havířov 69:98, SBŠ Ostrava - TJ Jiskra Kyjov 82:50, SBŠ Ostrava B - SKB Tišnov 68:59, OSK Olomouc - BSK TJ Jičín 92:58, SK UP Olomouc - Sokol Hradec Králové B 68:73

Liga mladých mužů U20, skupina B

19. kolo: A plus OHL ŽS Brno - BK Frýdek-Místek 82:46, Basketbal Svitavy - BC Vysočina 89:53, TJ Šumperk - Jiskra Humpolec 95:79, Proton Zlín - Gymnázium Hladnov 78:56, Jiskra Kyjov - BK Opava 36:86

20. kolo: A plus OHL ŽS Brno - BC Nový Jičín 104:54, TJ Šumperk - BC Vysočina 87:63, Basketbal Svitavy - Jiskra Humpolec 68:58, Jiskra Kyjov - Gymnázium Hladnov 64:74, Proton Zlín - BK Opava 79:77

Sdružený okresní přebor, skupina C

12. kolo: BC Nový Jičín B - Basketbal Jameson Boys Valašské Meziříčí 91:57, BK Lipník nad Bečvou – TJ Zbrojovka Vsetín 88:90

Oblastní přebor žen

10. kolo: BK Příbor - TJ Start Havířov 75:66

Oblastní přebor žáků U14

8. kolo: TJ Lokomotiva Krnov - TJ Gymnázium Hladnov 115:12 a 112:14, TŽ Třinec - SBK Valašské Meziříčí 64:32 a 84:52

Oblastní přebor starších minižákyň

14. kolo: TJ Lokomotiva Krnov – Sportovní basketbalová škola Ostrava C 51:53 a 42:40

Oblastní přebor mladších minižáků

8. kolo: BK Příbor - BC Nový Jičín 109:16 a 97:12, TJ Lokomotiva Krnov – TJ Hlučín 55:45 a 52:31, TJ Start Havířov – BK NH Ostrava A 18:84 a 34:76

Oblastní přebor mladších minižákyň

8. kolo: BK Příbor - Sportovní basketbalová škola Ostrava A 43:63 a 37:65, Sportovní basketbalová škola Ostrava B - BK Frýdek-Místek 11:79 a 12:82, TJ Start Havířov – TJ Lokomotiva Krnov 38:56 a 21:58

Oblastní přebor nejmladších minižáků

6. kolo: BK Příbor – BK Snakes Ostrava 111:14 a 90:18, BK NH Ostrava B – TJ Start Havířov 5:30 a 10:40

Tabulky najdete na stránkách: www.cbf.cz

BADMINTON

2. liga – skupina východ

Finálová část, 4. kolo: BK Tatra Kopřivnice - Sokol Dobruška B 5:3, TJ Orlová-Lutyně - BK Tatra Kopřivnice 2:6, TJ Orlová-Lutyně - Sokol Dobruška B 4:4, SK Badminton Přerov B - SK Badminton Přerov A 3:5, VŠTJ UK Hradec Králové - Sokol Brno Jehnice B 5:3, Sokol Brno Jehnice B - SK Badminton Přerov B 2:6, SK Badminton Přerov A - VŠTJ UK Hradec Králové 4:4, Sokol Brno Jehnice B - SK Badminton Přerov A 2:6, SK Badminton Přerov B - UK Hradec Králové 5:3

Tabulky najdete na stránkách: www.czechbadminton.cz

FUTSAL

19. kolo: Tatran Baracuda Jakubčovice - Zvěřaci Ostrava 3:1, Apollón Horní Bludovice - FC Sezam-Langer Ostrava 10:4, FC Parlament Ostrava - SK Krmelín 4:0, Kavárna Fer@net Ostrava - VŠB TU-Megas Ostrava B 3:7, F.T. Brušperk - FSC KOMAX Kunčice pod Ondřejníkem 4:1, KFV Roub Vítkovice - AC Gamaspol Jeseník 2:4

Tabulky najdete na stránkách: www.efutsal.cz

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor mužů, 1. třída

16. kolo: TJ Spartak Bílovec A - TJ Frenštát pod Radhoštěm C 5 13, TJ Mořkov A - TJ Odry B 12 6, TJ Odry C - TJ Sokol Příbor B 4 14, TJ Frenštát pod Radhoštěm D - TJ Sokol Slatina A 13 5, TJ Fulnek A - Tatra Kopřivnice B 12 6

Okresní přebor mužů, 2. třída

12. kolo: TJ Sokol Příbor C - TJ Mořkov C 15:3, Tatra Kopřivnice C - TJ Frenštát pod Radhoštěm E 2:16, TJ Spartak Bílovec B - TJ Studénka D 11:7

Tabulky najdete na stránkách: www.stolnitenis.kvalitne.cz

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina B, o 7. – 11. místo

5. kolo: TJ Nový Jičín - Sokol Zbečník 3:0 (15, 12, 27), TJ Sokol Bedřichov - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 0:3

Extraliga juniorek, skupina B, o 7. – 12. místo

5. a 6. kolo: SK Slavia Praha - SK UP Olomouc 3:2 a 3:1

Extraliga kadetů, skupina B, o 7. – 12. místo

Klub volejbalu Kopřivnice - Ervěnice-Jirkov 1:3 (15, -20, -22, -21), VK Sokol Česká Třebová - Klub volejbalu Kopřivnice 3:2 (13, -22, -21, 20, 9), Klub volejbalu Kopřivnice - Volejbalový klub České Budějovice 0:3 (-14, -22, -18), SKV Ústí nad Labem - Klub volejbalu Kopřivnice 2:3 (-16, 18, -11, 19, -13), Klub volejbalu Kopřivnice - TJ Spartak Velké Meziříčí 0:3 (-19, -11, -18)

Ostatní výsledky 2. kola: Volejbalový klub České Budějovice - TJ Spartak Velké Meziříčí 3:0, SKV Ústí nad Labem - Česká Třebová 0:3, Volejbalový klub České Budějovice - SKV Ústí nad Labem 3:0, TJ Spartak Velké Meziříčí - Ervěnice-Jirkov 3:0, SKV Ústí nad Labem - TJ Spartak Velké Meziříčí 0:3, Ervěnice-Jirkov - VK Sokol Česká Třebová 2:3, TJ Spartak Velké Meziříčí - Česká Třebová 3:0, Volejbalový klub České Budějovice - Ervěnice-Jirkov 3:0, Ervěnice-Jirkov - Ústí nad Labem 3:0, Česká Třebová - Volejbalový klub České Budějovice 0:3

Krajský přebor mužů, 1. třída

23. a 24. kolo: VSK VŠB-TU Ostrava - Klub volejbalu Kopřivnice 3:2 (24, -19, 19, -25, 12) a 3:0 (21, 18, 17), LIGNUM Morávka - TJ Nový Jičín 3:0 (13, 19, 23) a 2:3 (23, -22, 20, -19, -10), VK Opava B - VK DHL Ostrava 3:1 a 3:1, SK ANAJ Metylovice - SK AZ Kylešovice 3:2 a 1:3, TJ Sokol Palkovice - TJ Jäkl Karviná 3:0 a 3:0

Krajský přebor žen, 1. třída

23. a 24. kolo: VK Kylešovice - TJ Odry 3:2 (23, 14, -23, -13, 13) a 3:1 (19, 23, -10, 18), TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ Sokol Svinov 3:1 (-13, 18, 21, 24) a 2:3 (19, -18, 16, -19, -11), TJ Fulnek - TJ Krnov 3:1 (15, -23, 14, 22) a 3:0 (21, 23, 25), TJ Spartak Bílovec - VSK VŠB-TU Ostrava 1:3 (20, -22, -17, -19) a 0:3 (-23, -19, -24), VK Vratimov - TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí 3:1 a 3:1

Krajský přebor juniorů

23. a 24. kolo: TJ Sokol Pstruží - Klub volejbalu Kopřivnice A 0:3 (-18, -12, -22) a 3:1 (-21, 22, 23,1 3), Slavia Havířov - DTJ Polanka nad Odrou 0:3 a 3:1

Krajský přebor juniorek, skupina B

33. a 34. kolo: TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ Kotouč Štramberk 3:1 (21, 25, -12, 22) a 3:2 (20, -16, -19, 17, 13), TJ Pražmo - Raškovice - TJ TŽ Třinec 3:1 a 3:0, TJ Sokol Mosty u Jablunkova - TJ Sokol Kozlovice 0:3 a 0:3, SK ANAJ Metylovice - TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí 0:3 a 1:3, TJ Rožnov - TJ Sokol Kunčice pod Ondřejníkem 3:0 a 0:3

Krajský přebor kadetů

23. a 24. kolo: TJ Nový Jičín - VK Opava 3:1 (-25, 16, 16, 15) a 3:1 (-23, 19, 16, 25), TJ Intext Krnov - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:0 a 3:0, VK DHL Ostrava B - Orlová 2:3 a 3:1

Krajský přebor kadetek

23. a 24. kolo: ŠSK IR-PROGRES Bílovec - SKG Český Těšín 3:2 (18, -24, -21, 12, 8) a 3:0 (18, 18, 13), TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí - Klub volejbalu Kopřivnice 3:1 (23, -21, 20, 20) a 3:0 (15, 16, 14), TJ Mittal Ostrava C - VK DHL Ostrava 3:1 a 0:3, TJ Jäkl Karviná - TJ Sokol Poruba 3:0 a 3:1

Tabulky najdete na stránkách: www.cvf.cz nebo www.ofisport.cz

14.2.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Hokejisté HC Tatry Kopřivnice darovali krev v krevním centru v Ostravě-Porubě.
18

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

PATRIK FULNEK přispěl k výhře nad pražskou Duklou, ve které působil jednu sezonu, sedmi góly.

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Ve vlaku hořelo. Okolnosti vyšetřuje policie

Policisté vyšetřují okolnosti požáru, který vypukl na toaletě železničního vozu vlakového spoje R 820 směřujícího z Bohumína do Brna. Stálo se tak 1. října kolem jedenadvacáté hodiny.

Dvojitý úspěch novojičínských basketbalistů: výhra v soutěži a postup v poháru

Basketbalisté Nového Jičína se nejprve v neděli dočkali druhého vítězství v nové sezoně 1. ligy, sk. Východ, když v domácím prostředí zdolali rezervu Opavy 79:68 a ve středu pak uspěli i ve 3. kole českého poháru, když z palubovky druholigové Holice přivezli postup po vítězství 75:65.

Ďáblové nenechali rozjet Tatru a ovládli i druhé derby

Druhé derby v sezoně mezi druholigovými hokejisty Kopřivnice a Nového Jičína, které shlédlo devět stovek diváků, nabídlo drama až do závěrečné sirény, tři větší tresty, ale na konci pak znovu novojičínskou radost. Hostující Ďáblové totiž stopli Tatru i podruhé v sezoně a díky pátému vítězství v řadě si drží výtečné 3. místo.

Výstava ve Frenštátě připomíná svatební dny

/FOTOGALERIE/ Svatební den je jistě možno považovat za jeden z nejhezčích v životě. Tento slavnostní okamžik připomíná výstava v Klubu důchodců ve Frenštátě pod Radhoštěm.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení