Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky

Novojičínsko - Výsledky a tabulky basketbalu, futsalu, stolního tenisu a volejbalu.

31.1.2008
SDÍLEJ:

Foto:

BASKETBAL

Liga starších dorostenek, skupina B

15. kolo: SBŠ Ostrava B - BK Příbor 57:56, Sokol Hradec Králové B - BK Pliska Studánka Pardubice B 71:54, BSK TJ Jičín - TJ Šumperk 83:57, SKB Tišnov - OSK Olomouc 32:101, TJ Jiskra Kyjov - SK UP Olomouc 65:69, SBŠ Ostrava - Start Havířov 88:53

16. kolo: SBŠ Ostrava - BK Příbor 81:55, BSK TJ Jičín - BK Pliska Studánka Pardubice B 81:79, Sokol Hradec Králové B - TJ Šumperk 72:59, TJ Jiskra Kyjov - OSK Olomouc 50:82, SKB Tišnov - SK UP Olomouc 55:70, SBŠ Ostrava B - Start Havířov 61:56

1. OSK 16 15 1 1381:815 31
2. SBŠ 16 14 2 1282:949 30
3. SBŠ B 16 12 4 1152:1038 28
4. Hr. Králové B 16 9 7 1063:1052 25
5. Havířov 16 8 8 1136:1171 24
6. Tišnov 16 8 8 937:1039 24
7. Příbor 16 7 9 992:1064 23
8. Šumperk 16 6 10 1023:1131 22
9. SK UP 16 5 11 950:1168 21
10. Pardubice B 16 4 12 1035:1157 20
11. Kyjov 16 4 12 920:1073 20
12. Jičín 16 4 12 1053:1267 20

Liga mladých mužů U20, skupina B

17. kolo: BC Nový Jičín - Basketbal Svitavy 72:70 (10:14, 29:34, 54:55), A plus OHL ŽS Brno - BK Opava 78:74, Jiskra Humpolec - Jiskra Kyjov 67:76, BC Vysočina - Proton Zlín 80:108, BK Frýdek-Místek - TJ Šumperk 61:83

18. kolo: BC Nový Jičín - TJ Šumperk 79:73 (20:18, 43:39, 57:51), A plus OHL ŽS Brno - Gymnázium Hladnov 87:63, BC Vysočina - Jiskra Kyjov 70:54, Jiskra Humpolec - Proton Zlín 78:113, BK Frýdek-Místek - Basketbal Svitavy 68:58

1. Opava 16 15 1 1505:917 31
2. Zlín 16 14 2 1515:1049 30
3. Brno 16 12 4 1270:1021 28
4. Hladnov 16 10 6 1287:1178 26
5. Kyjov 17 9 8 1142:1245 26
6. Šumperk 16 9 7 1243:1114 25
7. Nový Jičín 17 7 10 1217:1390 24
8. Fr.-Místek 17 4 13 1118:1314 21
9. Humpolec 16 5 11 1066:1317 21
10. Vysočina 16 2 14 971:1510 18
11. Svitavy 15 2 13 882:1161 17

Oblastní přebor kadetů U16

8. kolo: BK Příbor - NH Ostrava B 70:57 a 77:56

1. Havířov A 18 16 2 1537:1070 34
2. Krnov B 18 11 7 1202:1205 29
3. Příbor 14 14 0 1237:612 28
4. NH B 16 10 6 1181:967 26
5. Opava B 18 6 12 1113:1145 24
6. Havířov B 18 6 12 1097:1335 24
7. Fr.-Místek 18 6 12 844:1200 24
8. Orlová 16 7 9 972:1083 23
9. Hlučín 16 0 16 688:1254 16

Oblastní přebor žáků U14

7. kolo: TŽ Třinec - Snakes Ostrava B 84:60 a 103:62, TJ Lokomotiva Krnov - SBK Valašské Meziříčí 82:22 a 72:27

1. Třinec 8 8 0 807:336 16
2. Nový Jičín 8 8 0 700:290 16
3. Snakes B 10 5 5 781:597 15
4. Krnov 10 5 5 607:551 15
5. Val. Meziříčí 10 2 8 418:774 12
6. Hladnov 10 0 10 214:979 10

Oblastní přebor starších minižákyň

13. kolo: SBŠ Ostrava B - SBŠ Ostrava A 18:90 a 18:96

1. Příbor 22 22 0 2448:451 44
2. SBŠ A 22 20 2 2250:472 42
3. Fr.-Místek 22 13 9 1118:1020 35
4. SBŠ C 24 10 14 872:1779 34
5. Krnov 22 3 19 638:1777 25
6. SBŠ B 24 0 24 438:2265 24

Oblastní přebor mladších minižáků

2. kolo: TJ Start Havířov - Snakes Ostrava 22:52 a 12:57

7. kolo: TJ Start Havířov - Nový Jičín 98:10 a 105:8

1. Snakes 14 13 1 1149:375 27
2. Příbor 14 10 4 902:640 24
3. NH A 12 11 1 1354:245 23
4. Havířov 14 8 6 758:625 22
5. Krnov 14 5 9 531:1022 19
6. NH B 14 4 10 420:853 18
7. Hlučín 14 4 10 397:879 18

Oblastní přebor mladších minižákyň

7. kolo: BK Frýdek-Místek - BK Příbor 33:62 a 28:66, TJ Lokomotiva Krnov - SBŠ Ostrava B 108:22 a 70:27, SBŠ Ostrava A – TJ Start Havířov 89:11 a 87:0

1. SBŠ A 14 14 0 1168:259 28
2. Příbor 14 12 2 1153:415 26
3. Fr.-Místek 14 6 8 724:700 20
4. Krnov 14 6 8 626:823 20
5. Havířov 14 4 10 487:823 18
6. SBŠ B 14 0 14 179:1317 14

Oblastní přebor nejmladších minižáků

5. kolo: BK Příbor - NH Ostrava A 76:28 a 70:29, NH Ostrava B - Snakes Ostrava 20:38 a 28:34

1. Příbor 8 8 0 689:133 16
2. NH A 8 6 2 393:269 14
3. NH B 8 2 6 179:431 10
4. Snakes 6 2 4 151:237 8
5. Havířov 6 0 6 76:418 6

FUTSAL

Divize F

17. kolo: Tatran Baracuda Jakubčovice - FSC KOMAX Kunčice pod Ondřejníkem 4:5, F.T. Brušperk - SVP Tsunami Příbor 9:2, FC Sezam - Langer Ostrava - AC Gamaspol Jeseník 1:10VŠB TU-Megas Ostrava B - SK Krmelín 3:3, KFV Roub Vítkovice - Apollón Horní Bludovice 9:7, Kavárna Fer@net Ostrava - FC Parlament Ostrava 5:9

1. Parlament 16 11 2 3 87:63 35
2. Jakubčovice 16 11 1 4 115:63 34
3. Kunčice p. O. 16 10 3 3 97:58 33
4. Brušperk 16 11 0 5 93:65 33
5. Krmelín 16 10 2 4 82:54 32
6. Jeseník 16 10 1 5 109:80 31
7. VŠB TU B 15 6 3 6 54:57 21
8. H. Bludovice 15 6 2 7 79:88 20
9. S.-Langer 16 5 0 11 74:120 15
10. Vítkovice 15 4 1 10 55:79 13
11. Příbor 15 3 1 11 59:99 10
12. Fer@net 15 3 0 12 45:101 9
13. Zvěřaci 15 2 2 11 41:63 8

STOLNÍ TENIS

3. liga mužů – skupina D

13. kolo: Mittal Ostrava C - KST Dolní Němčí A 10:0, KLUBsten Karviná A - KST Zlín B 10:8, MG O.GAS Vratimov A - Pramet Šumperk A 4:10, Vagónka Studénka A - Omya Jeseník B 6:10, OP Prostějov A - Sokol Čechovice A 9:9, LOKO Zábřeh A - TJ Rožnov p. R. A 9:9

14. kolo: KLUBsten Karviná A - KST Dolní Němčí A 10:7, Mittal Ostrava C - KST Zlín B 10:3, Vagónka Studénka A - Pramet Šumperk A 9:9, MG O.GAS Vratimov A - Omya Jeseník B 5:10, LOKO Zábřeh A - Sokol Čechovice A 4:10, OP Prostějov A - TJ Rožnov p. R. A 10:8.

1. Šumperk A 12 1 0 0 129:49 38
2. Mittal C 10 1 2 0 119:66 34
3. Karviná A 8 3 2 0 120:75 32
4. Jeseník B 8 1 4 0 106:86 30
5. Prostějov A 7 2 4 0 111:88 29
6. Zlín B 5 2 6 0 97:106 25
7. Rožnov p. R. A 3 5 5 0 98:117 24
8. Vratimov A 3 3 7 0 86:111 22
9. Zábřeh A 3 2 8 0 75:115 21
10. D. Němčí A 4 0 9 0 76:115 21
11. Čechovice A 2 2 9 0 83:115 19
12. Studénka A 1 2 10 0 69:126 17

Okresní přebor 1. třídy

14. kolo: TJ Studénka C - TJ Spartak Bílovec A 6:12, TJ Mořkov A - TJ Fulnek B 18:0, TJ Odry C - TJ Frenštát C 9:9, TJ Frenštát D - TJ Odry B 1:17, TJ Fulnek A - TJ Sokol Příbor B 9:9, Tatra Kopřivnice B - TJ Sokol Slatina A 9:9

1. Mořkov A 14 12 1 1 178:74 39
2. Odry B 14 11 2 1 193:59 38
3. Frenštát C 14 11 1 2 164:88 37
4. Příbor B 14 9 3 2 161:91 35
5. Slatina A 14 5 4 5 128:124 28
6. Odry C 14 6 2 6 124:128 28
7. Frenštát D 14 6 0 8 118:134 26
8. Bílovec A 14 6 0 8 108:144 26
9. Kopřivnice B 14 5 1 8 116:136 25
10. Fulnek A 14 4 2 8 96:156 24
11. Studénka C 14 0 1 13 73:179 15
12. Fulnek B 14 0 1 13 53:199 15

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina B, II. část

3. kolo: TJ Nový Jičín - VK Moravská Slávia Brno 3:2 (18, 23, -23, -14, 8), Sokol Zbečník - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 0:3

1. Nový Jičín 3 3 0 9:5 6
2. Brno 3 2 1 8:4 5
3. Uh. Hradiště 2 1 1 5:3 3
4. Bedřichov 2 0 2 2:6 2
5. Zbečník 2 0 2 0:6 2

1. liga juniorů, skupina B

21. a 22. kolo: TJ Nový Jičín - VK Opava 2:3 (-19, 16, 26, -14, -13) a 3:2 (-22, -18, 22, 26, 15), TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Drásov 3:0 a 3:1, TJ Sokol Česká Třebová - TJ Znojmo 3:0 a 3:0, VO TJ Lanškroun - JMP Brno B 2:3 a 3:2, VK Hronov - SK Dansport Praha 0:3 a 0:3

1. Nový Jičín 22 19 3 61:17 41
2. Chvaletice 22 14 8 50:36 36
3. Dansport 20 15 5 48:21 35
4. Č. Třebová 22 12 10 45:38 34
5. Brno B 22 10 12 41:46 32
6. Lanškroun 20 11 9 39:34 31
7. Opava 20 10 10 40:36 30
8. Drásov 22 5 17 25:55 27
9. Hronov 22 5 17 23:55 27
10. Znojmo 20 5 15 19:53 25

1. liga kadetek, skupina B

21. a 22. kolo: TJ Nový Jičín - VO TJ Lanškroun 3:0 (22, 22, 14) a 3:1 (23, 18, -23, 15), SG Ludvíka Daňka Brno B - PSK Přímětice 0:3 a 1:3, TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Šternberk 3:1 a 2:3, ŠSK Demlova Jihlava - TJ Sokol Česká Třebová 1:3 a 3:0, TJ Sokol Zbečník - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 3:1 a 3:0

1. Přímětice 22 21 1 63:13 43
2. Nový Jičín 22 20 2 62:15 42
3. Šternberk 22 15 7 50:33 37
4. Zbečník 22 12 10 46:42 34
5. Jihlava 22 11 11 44:37 33
6. Brno B 22 9 13 36:43 31
7. Uh. Hradiště 22 7 15 29:53 29
8. Hav. Brod 22 6 16 33:56 28
9. Lanškroun 22 5 17 23:56 27
10. Č. Třebová 22 4 18 21:59 26

Krajský přebor mužů, 1. třída

19. a 20. kolo: TJ Jäkl Karviná - Klub volejbalu Kopřivnice 2:3 (-14, 22, -19, 16, -11) a 1:3 (20, -23, -23, -23), SK ANAJ Metylovice - TJ Nový Jičín 3:0 (25, 24, 20) a 3:0 (10, 24, 20), LIGNUM Morávka - VK Opava B 3:2 a 3:1, VSK VŠB-TU Ostrava - VK DHL Ostrava 3:0 a 3:0, TJ Sokol Palkovice - SK AZ Kylešovice 3:1 a 3:1

1. Palkovice 20 19 1 59:7 39
2. VŠB-TU 20 14 6 51:24 34
3. Morávka 20 13 7 42:31 33
4. Opava B 20 12 8 42:34 32
5. Kylešovice 20 10 10 38:40 30
6. Kopřivnice 20 12 4 39:34 28
7. Nový Jičín A 20 7 13 28:45 27
8. Karviná 20 6 14 29:45 26
9. Metylovice 20 6 14 26:45 26
10. DHL 20 1 17 9:58 19

Krajský přebor žen, 1. třída

19. a 20. kolo: TJ Odry - TJ Sokol Svinov 3:0 (22, 19, 20) a 3:2 (12, -21, 23, -26, 8), TJ Frenštát pod Radhoštěm - VSK VŠB-TU Ostrava 2:3 (-20, 19, -21, 20, -9) a 0:3 (-21, -20, -14), TJ Fulnek - TJ Spartak Bílovec 3:2 (24, -23, 13,- 23, 7) a 3:0 (17, 14, 18), VK Vratimov - TJ Krnov 3:2 a 3:1, VK Kylešovice - TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí 3:1 a 0:3

1. VŠB-TU¨ 20 19 1 58:13 39
2. Odry 20 16 4 50:24 36
3. Vratimov 20 11 9 43:38 31
4. Frenštát p. R. 20 9 11 37:41 29
5. Frýdlant n. O. 20 9 11 36:41 29
6. Bílovec 20 9 11 34:43 29
7. Kylešovice 20 8 12 31:40 28
8. Svinov 20 7 13 30:44 27
9. Fulnek 20 7 13 31:46 27
10. Krnov 20 5 15 29:49 25

Krajský přebor juniorů

19. a 20 kolo: TJ MSA Dolní Benešov - Klub volejbalu Kopřivnice A 0:3 (-15, -7, -21) a 0:3 (-8, -14, -15), Klub volejbalu Kopřivnice B - DTJ Polanka nad Odrou 3:0 (12, 20, 11) a 3:1 (18, -24, 23, 16), TJ Sokol Pstruží - Slavia Havířov 3:2 a 3:1

1. Kopřivnice A 18 15 3 48:15 33
2. Kopřivnice B 18 14 4 46:23 32
3. Fr.-Místek 16 14 2 45:8 30
4. Pstruží 18 12 6 42:25 30
5. Krnov 16 9 7 30:28 25
6. D. Benešov 18 7 11 28:35 25
7. Polanka n. O. 18 4 14 16:49 22
8. Havířov 18 3 15 19:49 21
9. Raškovice 16 0 16 6:48 16

Krajský přebor juniorek, skupina B

29. a 30. kolo: TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ TŽ Třinec 3:0 (10, 14, 27) a 3:0 (5, 13, 14), TJ Sokol Mosty u Jablunkova - TJ Pražmo - Raškovice 1:3 a 1:3, TJ Rožnov - TJ Sokol Kozlovice 2:3 a 0:3, TJ Sokol Kunčice pod Ondřejníkem - TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí 3:0 a 3:0

1. Frenštát p. R. 30 26 4 85:21 56
2. Frýdlant n. O. 30 25 5 78:26 55
3. Štramberk 28 25 3 77:20 53
4. Kozlovice 30 17 13 63:46 47
5. Kunčice p. O. 30 14 16 53:57 44
6. Rožnov 30 13 17 47:60 43
7. Raškovice 30 12 18 43:66 42
8. Třinec 30 9 21 34:73 39
9. Mosty u Jabl. 30 3 27 21:82 33
10. Metylovice 28 4 24 25:75 32

Krajský přebor kadetů

19. a 20. kolo: TJ Nový Jičín - VK DHL Ostrava B 3:1 (-17, 18, 17, 20) a 3:0 (20, 22, 20), TJ Intext Krnov - SK Slezan Orlová 3:0 a 3:0, VK Opava - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:0 a 3:0

1. Nový Jičín 20 18 2 57:11 38
2. Opava 20 16 4 51:17 36
3. Fr.-Místek 20 11 9 38:35 31
4. Ostrava B 20 8 12 28:41 28
5. Krnov 20 6 14 27:46 26
6. Orlová 20 1 19 8:59 21

Krajský přebor kadetek

19. a 20. kolo: TJ Jäkl Karviná - Klub volejbalu Kopřivnice 0:3 (-4, -19, -19) a 0:3 (-13, -14, -7), TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí - VK DHL Ostrava 3:0 a 3:0, TJ Sokol Poruba - SKG Český Těšín 0:3 a 1:3

1. Mittal B 16 16 0 48:6 32
2. Kopřivnice 18 13 5 44:17 31
3. Bílovec 16 14 2 43:10 30
4. Frýdlant n. O. 18 12 6 41:22 30
5. DHL 18 7 11 24:39 25
6. Karviná 18 7 11 22:39 25
7. Č. Těšín 18 4 14 18:44 22
8. Mittal C 16 4 12 20:37 20
9. Poruba 18 1 15 5:51 17

Autor: Jan Kešelák

31.1.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ivo Vondrák.

ON-LINE rozhovor s Ivo Vondrákem, hejtmanem a krajským lídrem ANO 2011

Vizualizace.
4

Nový Jičín se konečně dočká nových bytů

Vedoucí Studénka v derby přejela mladé Ďábly

Kdo se mu prozatím postavil do cesty, toho nemilosrdně smetl z cesty. Studénecký vagón nadále kráčí novou sezonou krajské ligy bez jediného zaváhání, když naposledy uspěl v derby v Novém Jičíně, kde tamní B tým porazil 7:1.  

Chystáte se ve středu ke svému lékaři? Nechoďte, bude zavřeno

Celkem 160 praktických lékařů pro dospělé ordinuje v okrese Ostrava. Pokud se ke svému praktikovi vydáte zítra (ve středu 18. října), budete mít smůlu. Bude mít zavřeno. Praktičtí lékaři totiž budou stávkovat.

Tatra brala s Bobry bod. Teď ji čeká v derby Nový Jičín

Druholigoví hokejisté Kopřivnice padli ve Valašském Meziříčí v prodloužení a už ve středu v 18 hodin hostí rozjetý Nový Jičín.  

Obránce kopřivnické Tatry Stříž: Na Švédsko i Francii budu rád vzpomínat

/ROZHOVOR/ Patnáct let. Tak dlouhou část kariéry strávil v zahraničí odchovanec Frýdku-Místku David Stříž, který před sezonou vyztužil defenzivu druholigové Kopřivnice. Zkušený zadák, kterému bude 8. listopadu 36 let, strávil sedm sezon ve druhé švédské lize, což následně trumfl osmiletým angažmá ve francouzském Štrasburku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení