Akce se zúčastnilo 37 družstev a bylo odehráno 103 utkání. Vítězem v hlavní kategorii bylo družstvo Zašmolená peřina (Ostrava), druhý tým vystupoval pod názvem Kvetináč (Slovensko) a třetí místo zůstalo v držení družstva Tři a půl věže (Nový Jičín).

„Celý turnaj proběhl hladce, bez potíží a přálo nám také počasí. Vítězem se stal tým složený s prvoligových basketbalistů ostravské Nové huti. Tak silné družstvo na turnaji v Novém Jičíně ještě nehrálo,“ připomněl jeden z organizátorů, Tomáš Vindiš.

„Pro všechny pořadatele je potěšující, že si turnaj našel své místo v kalendáři přátel tohoto sportu nejenom v Novém Jičíně, ale i okolí. Je vidět, že má turnaj své pevné místo mezi akcemi podobného druhu na celé Moravě,“ pokračoval Vindiš a uzavřel: „Je pravda, že oproti nejsilnějším ročníkům bylo účastníků o něco méně. Letošní ročník byl také drobně poznamenán přestavbou novojičínského náměstí. Ale na druhou stranu zde dochází ke skloubení krásného prostoru náměstí se sportem, což není úplně obvyklé, ale vzájemně se to hezky doplňuje.“