„Někdy se to tak prostě vyvine. Tak dlouho nás všichni dávali dohromady, tak dlouho se nás všichni ptali, až se z nás stal pár,“ vypálila Kvitová, lvice z Fulneku.

Poprvé se o vztahu Kvitové a Vaňka začalo spekuloval loni v létě, kdy kouč přespával u své o dvanáct let mladší svěřenkyně.

„Není tajemstvím, že Petra Kvitová poskytla trenéru Vaňkovi v jeho složité životní situaci azyl, aby v jejím prostorném apartmá v části pro hosty několikrát přespal,“ řekl tehdy Karel Tejkal, mluvčí Kvitové.

Fotbalová FORTUNA:LIGA Dynamo České Budějovice - Baník Ostrava. Fanoušci Baníku zaplnili celý sektor pro hosty.
Vše bez konfliktů, chválila jihočeská policie fanoušky Baníku po výjezdu

„Byla to však jen mimořádná výpomoc v době, kdy v jeho bytě probíhají stavební úpravy a kdy vzhledem k pandemii koronaviru bylo prakticky vyloučené sehnat náhradní bydlení,“ doplnil. „Oba dva spolupracují čistě v profesionální rovině hráčka – trenér,“ dodal Karel Tejkal na konci června 2020.

Znovu se potvrdilo, že kvůli extrémnímu časovému vytížení, kdy nemalou část zabere cestování po celém světě, je složité najít si partnera mimo sportovní prostředí. A Kvitová by o tom mohla vyprávět.

Dřív chodila aktuálně dvanáctá hráčka světa, kterou nyní čeká turnaj v Montrealu, s tenisty Adamem Pavláskem a Radkem Štěpánkem. Poslední oficiálně přiznaný vztah měla Kvitová s hokejistou Radkem Meidlem, se kterým byla dokonce zasnoubená.