Na mistrovství pořádném oddílem TJ SK Jihlava reprezentovali Tichou žáci Miroslav Vašinka ve váze do 47 kg a Václav Petr ve váze do 80 kg. „Oba po dvou vítězstvích a jedné porážce bojovali o bronzové medaile," líčil trenér tichavských zápasníků Zdeněk Liška.

Miroslava Vašinka prohrál s Kairžanem z Ústí nad Labem a Václav Petr s Lišťákem z Hodonína. V seniorech se umístil na desátém místě Martin Šoukal (váha do 74 kg).

Následně se tichavští zápasníci předvedli na dvanáctém ročníku Memoriálu Jiřího Klepca v zápase ve volném stylu, který pořádal Sokol Vítkovice za účasti 200 závodníků z 25 oddílů. Z tohoto počtu se zúčastnilo 103 závodníků Slovenska, Polska, Ukrajiny a Německa. Z tichavských závodníků si nejlépe vedl žák Miroslav Vašinka, jenž ve váze do 47 kg, porazil domácího závodníka Kaliského.

„Ale v boji o zlatou medaili pak prohrál s Hoosem ze Staré Turné," doplnil Zdeněk Liška. V mladších žácích ve váze do 80 kg si Václav Petr vybojoval bronzovou medaili vítězstvím nad Toothem z Olomouce a Mostowiecem z Varšavy. Na pátých místech skončili v přípravce tichavští Konvička (váha do 29 kg), Zátopek (váha do 43 kg) a v seniorech Martin Šoukal, který zápasil ve váze do 66 kg.