V úvodním poločase hosté se soupeřem drželi krok a dvakrát dokázali vést o jednu branku. Naposledy 11:10. „

Tentokráte byl soupeř lepší, což šlo vidět. Byl více sehraný a měl lépe zorganizovanou hru. Naše slabinou bylo, že se nám neprosazovaly spojky, včetně mě. Domácí obrana nám hodně střel zblokovala a z bloků se potom domácí dostávali do protiútoků. Ve druhém poločase tam byla z naší strany ukvapená a nepřipravená střelba," vracel se k průběhu zápasu hrající trenér Trnávky Karel Hanzelka.

Poslední celek tabulky, který doposud posbíral pouhé dva body, uvítal výpomoc na trenérské lavičce v podobě staronového trenéra Miroslava Pavlíka.

„S kluky jsme se domluvili, že to někoho na lavičku chce. Míra to vidí z lavičky lépe, takže nám zase pomáhá," vysvětloval Karel Hanzelka, jehož spolu s celým týmem čeká sobotní domácí utkání (18 hodin) proti předposlední rezervě Hranic, na kterou Trnávka ztrácí pět bodů.

„Vypadá už to víceméně beznadějně, ale vše záleží na tom, kdo bude padat a kdo bude mít zájem postoupit. Nyní už jedeme jenom jednou ven a ještě máme pět zápasů doma s hratelnými soupeři. Potřebujeme konečně trošku štěstí," má jasno bývalý hráč extraligové Kopřivnice.

Slavia Fatra Napajedla - Sokol Trnávka 28:23 (16:12)

Trnávka: Holeček, Hejduk - Michal Veřmiřovský, Stanislav 5, Kovalák 1, I. Hanzelka, K. Hanzelka 5, Novák, Krčmář 3, Zahradník 1, V. Žižkovský Vojtěch, Hála 3, Mička 4, Doležal 1. Trenéři: Karel Hanzelka a Miroslav Pavlík.