Z nich nejlépe zabojoval Jiří Venský do 48 kilogramů benjamínků (zdolal 11 soupeřů). Vše zvítězil před limitem a právem získal 1. místo. Podobně si vedl i Ondřej Veselý do 29 kilogramů benjamínků (12 soupeřů). Bez problémů se probojoval do finále, kde nestačil jen na poláka Zykubeka.

Po dlouhé době nastoupil Jan Sviderek. Absence byla znát, ale přesto vítězil. Nakonec ve váze do 34 kilogramů benjamínků (8 soupeřů) obsadil 2. místo, když prohrál ve finále se Seleckým z Kroměříže.

Velice pěkně začal i Martin Hruška mezi nejtěžšími benjamínky (3 soupeři), když porazil o 10 kilogramů těžšího Krále z Ostravy. Pak prohrál a bylo z toho stříbro. Výborný byl i Adam Křístek. Se dvěma výhrami se dostal do finále váhy 46 kilogramů mladších žáků (9 soupeřů) proti Šmehlíkovi z Baníku Ostrava. Ten získal převahu hlavně levým úchopem, který zřejmě štramberskému borci neseděl. V jedné chvíli pak spadl na ruku a vykloubil si loket. Stříbrná medaile byla jen slabou náplastí na následující problémy.

Do 55 kilogramů mladších žáků (3 soupeři) bojoval Alex Georgiadis, ale stačilo to jen na bronz. Úspěšnost družstva dovršil Jan Zátopek do 24 kilogramů (8 soupeřů) benjamínků. Byl vyřazen ve skupině od Poláka Krolikowského. V opravách pak nedal nikomu šanci a získal bronz.

„Upozorňujeme zájemce, že probíhá nábor všech kategorií. Vše v nové tělocvičně štramberské sokolovny,“ doplnil trenér štramberského oddílu Judo Josef Štábl.