První třetina byla v režii domácích Vikingů, jež se dokázali dostat, po brankách Sladkovského, Nehery a Klemense, do vedení 3:0. Byly to však poslední gólové radosti, kterých si domácí užili. V závěru třetiny hosté využili početní výhodu a snížili na 1:3. Valaši pak využili přesilovou hru také ve druhém dějství, čímž ztráceli už jen jednu branku, a za další dvě minuty už bylo dokonce srovnáno na 3:3. Hosté však poté využili ještě třetí přesilovku, čímž dokonali obrat.

Ve snaze o vyrovnání pak přišla v polovině závěrečné třetiny pátá branka Rožnova, který tak na Kopřivnici vyzrál i podruhé v sezoně.

Vikingům patří šest kol před koncem základní části 10. příčka s patnácti body. Na osmé Svitavy ztrácejí svěřenci Marka Jehlára pět bodů. Ještě více se o utkání dočtete v zítřejším vydání týdeníku Region.

1. florbalová liga mužů, 16. kolo

FBC Vikings Kopřivnice - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm 3:5 (3:1, 0:3, 0:1)

Branky Vikingů: 7. Sladkovský (Nehera), 14. Nehera, 18. Klemens (Rebroš). Diváci: 167