První dvě utkání Kopřivnice na palubovce prohrála. O víkendu byly na programu odvety v Kopřivnici, a oba duely byly bitvami až do závěrečných vteřin. V té první slavili po brance Boloma v předposlední minutě vítězství domácí hráči a snížili tak stav série na 1:2. Čtvrtý díl skončil v základním čase remízou a rozhodnutí přineslo prodloužení. Po 66 minutách se Pražané dostali poprvé v utkání do vedení, což jim zaručilo postup do semifinále druhé nejvyšší soutěže.

FBC Vikings Kopřivnice – TJ Sokol Královské Vinohrady 7:6 (2:1, 3:2, 2:3)

Branky: 2. Rebroš, 6. L. Fojtík, 22. Sládkovský, 27. Sládkovský (Rebroš), 29. Hykel (L. Fojtík), 50. vlastní branka, 59. Bolom (Sládkovský) – 5. Piňos (F. Mikeš), 32. Vlk (Piňos), 39. Veselý, 41. Piňos (M. Mikeš), 41. Stavjaňa (Michálek), 51. Vlk (Vondra).

Kopřivnice: Lacina, Žárský – Baďura, Bolom, Divák, Dorňák, L. Fojtík, Gajdůšek, Hykel, Jehlár, Kresta, Matúš, Plhal, Rebroš, Sládkovský, Uvíra, Závodný. Trenér Filip Bordovský

Královské Vinohrady: Beneš, Šmíd – Hrdina, Kraus, Michálek, F. Mikeš, M. Mikeš, Nigrin, Piňos, Stavjaňa, Svoboda, Tojnar, Vaniš, Veselý, Vlk, Vondra, Zralý. Trenér Václav Hudeček

FBC Vikings Kopřivnice – TJ Sokol Královské Vinohrady 3:4 (2:1, 1:0, 0:2 – 0:1) po prodloužení

Branky: 9. Hykel (L. Fojtík), 10. Rebroš (Bolom), 24. Uvíra (L. Fojtík) – 17. F. Mikeš (Kraus), 46. Kraus, 52. Vondra (Vlk), 66. Michálek.

Královské Vinohrady: Beneš, Šmíd – Doubek, Hrdina, Kraus, Michálek, F. Mikeš, M. Mikeš, Nigrin, Piňos, Stavjaňa, Svoboda, Tojnar, Vaniš, Veselý, Vlk, Vondra, Zíka, Zralý. Trenér Václav Hudeček

Ostatní výsledky 1. ligy florbalu, čtvrtfinále:

SK Bivoj Litvínov – AC Sparta Praha 5:2 a 4:6 (stav série 2:2), Spartak Pelhřimov – Paskov Saurians 6:4 a 6:5 po prodlužení (stav série 3:1, postupuje Pelhřimov), FBC Kladno – TJ VHS Znojmo 4:6 a 4:15 (konečný stav série 1:3, postupuje Znojmo), skupina o udržení, 3. a 4. kolo: FBŠ Jihlava – FTS Florbal Náchod 5:6 a 14:5, TJ MEZ Vsetín – 1. MVIL Hrabová 8:4 a 3:6.