Jakubčovice pak čeká ve dnech 20. – 21. února mezinárodní turnaj v Ostravě, kde se představí mládežnické reprezentace ČR U21, ČR U19, Slovensko U21, Francie U19 a FC Baník Ostrava.

V předminulém kole uspěla Baracuda na palubovce beznadějně poslední Opavy 9:4 (branky: P. Zagol 3, Ďurica 2, Kunc, Michálek, M. Zagol, K. Molnár). Tradiční jedničku Pavelku nahradil v brance mladík Strempek, jenž se musel činit hlavně ve druhé půli, kdy domácí, kteří hrají svá domácí utkání v Hradci nad Moravicí, snížili na 3:4. Ve zbytku zápasu pak ale Jakubčovice navýšili své vedení, když se hattrickem blýskl Pavel Zagol.

Sobotní duel proti Orlové se málem ani neuskutečnil. Hosté totiž přijeli do Oder s půlhodinovým zpožděním, navíc bez soupisky a bez dresů. Domácí strana pak po dohodě zapůjčila nepřipraveného soupeři dresy a mohlo se jít na věc.

Duel začal v režii jakubčovického střelce Michálka, jenž měl z prvních šesti branek, které Baracuda nastřílela v první půli, na svědomí hned pět.

Odevzdaná Orlová se pak probrala až při stavu 4:9, kdy domácí nepochopitelně polevili a dovolili soupeři snížit až na konečných 7:10. Jakubčovice si tak devátým vítězstvím v sezoně upevnili první příčku v divizní tabulce.

Baracuda Jakubčovice – Oskarol Orlová 10:7 (6:2)

Branky Baracudy: Michálek 6, P. Zagol, Ďurica, D. Molnár, Vavroš.

Zbylé výsledky 12. kola:

FU Kopřivnice - FC Jokerit Kopřivnice 6:2 (2:0). Branky: Bednář 2, Štěpán, Petráš, Závodný, Juřena - Bartoš, Názalaník. Rozhodčí: Šulák, Ovšák. Delegát: Glogar. Diváci: 250.

Nový Jičín – Krmelín 5:5 (1:3). Branky: Strnadel, Bajer, Jachník, Sláma, Vavřík - Havránek 2, Mácha, Ertel, Pergler. Rozhodčí: Spitz, Mičkal.

Hukvaldy – Opava 5:3.