VYBRAT REGION
Zavřít mapu

výsledky a tabulky

5.2.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

BASKETBAL
2. liga žen, skupina B
17. kolo: Valosun Brno B - Univerzita Brno 82:51 (19:10, 33:25, 54:34), BK DE Prosek - Lokomotiva Krnov 79:96 (20:25, 40:41, 61:66), BK Brandýs nad Labem - SK UP Olomouc B 84:47 (23:6, 41:23, 63:34), BSK Jičín - BC Orlová 66:87 (13:16, 35:41, 49:69), BK Pliska Studánka Pardubice B - BK Příbor 88:61 (16:19, 36:35, 57:49)
18. kolo: BK Brandýs nad Labem - Lokomotiva Krnov 76:89 (15:25, 35:44, 56:68), BK DE Prosek - SK UP Olomouc B 88:66 (19:21, 43:36, 61:53), BK Pliska Studánka Pardubice B - BC Orlová 84:80 (21:16, 41:36, 66:52), BSK Jičín - BK Příbor 83:88 (21:22, 45:55, 65:73)
1. Krnov 16 14 2 1364:1122 30
2. Valosun B 16 13 3 1220:938 29
3. Brandýs n. L. 16 10 6 1244:1132 26
4. Un. Brno 16 10 6 1118:1047 26
5. Příbor 16 10 6 1116:1112 26
6. Orlová 16 8 8 1191:1125 24
7. Pardubice B 17 7 10 1158:1242 24
8. Prosek 16 4 12 1110:1127 20
9. Jičín 17 3 14 1121:1513 20
10. Olomouc B 16 2 14 928:1212 18


Liga mladších dorostenek, skupina B
BK Příbor - ŠBK Pelhřimov 71:60 (22:17, 30:24, 49:39)
Sestava a body Příbora: Bzirská 16, Štastná 14, Sorková 11, Drtilová 10, Fialová 8, Ryndová 6, Zlevorová, Večeřová a Pařilová, Busková 0
Ostatní výsledky 15. kola: SŠB Pardubice - BK Pliska Studánka Pardubice 53:110 (6:28, 23:57, 39:85), SK UP TBS Přerov - BK Pliska Studánka Pardubice B 127:37 (23:8, 53:16, 97:22), OSK Olomouc B - TJ Žďár nad Sázavou 21:104 (8:21, 10:43, 14:77)
BK Příbor - TJ Žďár nad Sázavou 51:59 (19:23, 30:39, 38:54)
Body: Fialová a Bzirská 10, Štastná 9, Drtilová 7, Sorková 6, Pařilová 4, Ryndová 3, Zlevorová 2 - Kašparová 29, Havlíková 18, Junová 8, Růžičková a Prokopová 2, trojky: 3:3, fauly: 18:21, TH: 26/12:19/8
Ostatní výsledky 16. kola: SK UP TBS Přerov - BK Pliska Studánka Pardubice 54:88 (18:24, 30:34, 38:62), SŠB Pardubice - BK Pliska Studánka Pardubice B 74:42 (13:6, 36:14, 49:27), OSK Olomouc B - ŠBK Pelhřimov 44:76 (11:19, 19:39, 27:61)
1. Žďár n. S. 16 15 1 1200:622 31
2. Pardubice 16 15 1 1318:750 31
3. Kroměříž 16 13 3 1165:614 29
4. Pelhřimov 16 11 5 1041:913 27
5. Příbor 16 10 6 1188:898 26
6. Přerov 16 9 7 1179:996 25
7. Ostrava B 16 5 11 958:1129 21
8. Kyjov 16 5 11 829:1046 21
9. Ostrava C 16 5 11 919:1229 21
10. Olomouc B 16 4 12 886:1181 20
11. SŠB Pardubice 16 4 12 840:1187 20
12. Pardubice B 16 0 16 618:1576 16


Liga juniorů U18, skupina B
BC Nový Jičín - TJ Sokol Karviná 77:51 (17:6, 46:22, 61:39)
Body: Langer 19, Podhajský 14, Pindroch, Fajkus a Ftáčik 9, Slaný 6, Luňáček 5, Urbánek 4, Teršl 2 - Hadinec 10, Kraina 8, Šeda a Gremlica 7, Frühauf 6, Neškera 4, Poruba 3, Vavruša, Mosler a Horváth 2, trojky: 9:2, fauly: 24:25, TH: 41/20:19/11
Ostatní výsledky 17. kola: Sokol Hradec Králové - Basketbal Svitavy 62:53 (16:5, 31:19, 44:33), NH Ostrava - BK Ekotempo Krnov 58:67, AŠ Mladá Boleslav - Sokol Šlapanice 88:57 (16:20, 44:34, 64:48), BC Kolín - SBK Valašské Meziříčí 63:74 (16:17, 36:42, 50:59)
BC Nový Jičín - BK Ekotempo Krnov 100:50 (29:10, 44:18, 75:38)
Body: Pindroch 15, Langer 14, Teršl 13, Krutílek 9, Luňáček a Ftáčik 8, David 7, Rubeš a Slaný 6, Urbánek a Fajkus 5, Podhajský 4 - Gazdík 19, Hradečný a Biskup 8, Kopecký 7, Volný 4, Hubený 3, Mokráš 1, trojky: 12:4, fauly: 20:19, TH: 24/14:20/12
Ostatní výsledky 18. kola: NH Ostrava - Sokol Karviná 58:91 (18:20, 30:43, 48:66), BC Kolín - Sokol Šlapanice 58:70 (17:17, 30:35, 46:55), AŠ Mladá Boleslav - SBK Valašské Meziříčí 101:51 (34:16, 60:30, 86:42)
1. Ml. Boleslav 17 16 1 1449:1019 33
2. Nový Jičín 16 12 4 1216:987 28
3. Hr. Králové 2 16 11 5 1184:1082 27
4. Karviná 15 9 6 1110:973 24
5. Val. Meziříčí 14 9 5 913:926 23
6. Kolín 17 4 13 1030:1188 21
7. Krnov 14 7 7 841:1011 21
8. Ostrava 16 5 11 998:1212 21
9. Šlapanice 15 4 11 887:1021 19
10. Svitavy 16 1 15 941:1150 17


Oblastní přebor mužů
11. kolo: BK Opava C - BC Orlová A 95:67
1. Karviná 13 12 1 1108:812 25
2. Opava C 13 12 1 1112:869 25
3. Fr.-Místek 13 9 4 975:875 22
4. Hladnov A 13 8 5 981:932 21
5. Krnov 12 5 7 850:904 17
6. Nový Jičín B 13 4 9 951:1076 17
7. Přerov 13 4 9 844:1023 17
8. Frenštát p. R. 12 4 8 774:867 16
9. Ostrava A 13 3 10 926:1023 16
10. Orlová A 13 3 10 997:1137 16


Oblastní přebor žáků U14
7. kolo: BC Orlová - TBS Sokol Přerov 55:94 a 42:59, Sokol Karviná - Hlučín 75:56 a 77:48, INTEXT Krnov – TJ MEZ Mohelnice 35:49 a 47:43
1. Nový Jičín 14 14 0 1307:622 28
2. Krnov 16 12 4 1150:700 28
3. Mohelnice 16 10 6 877:847 26
4. Přerov 18 5 13 887:1257 23
5. Karviná 14 7 7 874:828 21
6. Hlučín 16 5 11 866:1003 21
7. Opava 12 7 5 821:654 19
8. Havířov 12 6 6 933:785 18
9. Orlová 14 0 14 608:1627 14


Oblastní přebor mladších minižáků
8. kolo: BK Snakes Ostrava - BK NH Ostrava B mix 137:2 a 154:6
1. Snakes 10 10 0 1246:150 20
2. NH A 8 3 5 330:407 11
3. Karviná 8 3 5 380:492 11
4. Nový Jičín 6 4 2 355:295 10
5. NH B 8 0 8 34:1001 8


STOLNÍ TENIS
3. liga mužů, skupina E
15. kolo: SK Přerov A - Jiskra Strážnice A 5:10 (27:34), TJ Rožnov pod Radhoštěm A - Sokol Vracov A 10:6 (39:26), KST Holešov A - KST Dolní Němčí A 10:7 (37:36), Sokol Zlín Kostelec A - KST Zlín B 5:10 (28:38), MSV Studénka A - Omya Jeseník B 9:9 (34:39), SK Svinov A - TTC Poruba A 3:10 (21:33)
16. kolo: TJ Rožnov pod Radhoštěm A - Jiskra Strážnice A 10:2 (31:14), SK Přerov A - Sokol Vracov A 9:9 (35:36), Sokol Zlín Kostelec A - KST Dolní Němčí A 10:3 (33:14), KST Holešov A - KST Zlín B 9:9 (38:38), SK Svinov A - Omya Jeseník B 9:9 (37:34), MSV Studénka A - TTC Poruba A 9:9 (34:33)
1. Kostelec A 15 12 2 1 143:61 41
2. Zlín B 15 11 2 2 139:88 39
3. Holešov A 15 10 3 2 142:98 38
4. Jeseník B 15 9 4 2 131:93 37
5. Poruba A 15 8 3 4 125:103 34
6. Rožnov p. R. A 15 7 4 4 128:108 33
7. Studénka A 15 7 3 5 128:108 32
8. Strážnice A 15 4 1 10 90:130 24
9. Vracov A 15 3 1 11 100:126 22
10. Dolní Němčí A 15 3 0 12 72:140 21
11. Svinov A 15 2 1 12 76:142 20
12. Přerov A 15 1 2 12 67:144 19


Divize mužů
19. kolo: Slezan Opava B - Horní Datyně A 10:5, SIKO Orlová B - Nový Jičín A 10:4, TŽ Třinec B - Kateřinky A 10:4, Bobrovníky A - Vratimov A 9:9, MSA D.Benešov A - Odry A 10:7 (34:29), Frenštát pod RadhoštěmA - Slávia Orlová A 10:2, Kopřivnice A - SIKO Orlová C 10:2 (31:16)
20. kolo: TŽ Třinec B - Nový Jičín A 10:1, SIKO Orlová B - Kateřinky A 10:3, MSA Dolní Benešov A - Vratimov A 10:2 (34:7), Bobrovníky A - Odry A 10:5, Kopřivnice A - Slávia Orlová A 10:0 (30:6), Frenštát pod Radoštěm A - SIKO Orlová C 10:7
1. Kopřivnice A 17 14 2 1 0 164:79 61
2. Opava B 16 14 1 1 0 156:79 59
3. Orlová B 16 14 1 1 0 154:65 59
4. Frenštát p. R. A 17 11 3 3 0 153:102 53
5. D. Benešov A 17 9 2 6 0 128:117 46
6. Bobrovníky A 17 8 2 7 0 128:118 43
7. Sl. Orlová A 17 7 2 8 0 117:142 40
8. H. Datyně A 16 5 3 8 0 116:128 34
9. Orlová C 17 5 2 10 0 116:147 34
10. Vratimov A 17 4 4 9 0 125:141 33
11. Třinec B 16 6 0 9 1 90:124 33
12. Kateřinky A 17 3 2 12 0 91:151 28
13. Odry A 17 3 2 12 0 112:152 28
14. Nový Jičín A 17 1 0 16 0 58:163 20


Krajská soutěž, skupina C
16. kolo: Vratimov B - Paskov A 10:3 (35:17), Brušperk B - MSV Studénka B 10:0 (30:9), Nový Jičín B - TŽ Třinec C 9:9, Příbor A - Pstruží A 8:10, Horní Datyně B - Ferrum Frýdlant nad Ostravicí B 3:10, Lískovec A - Slezan Frýdek-Místek A 0:10
15. kolo: Brušperk B - Paskov A 10:5 (36:26), Vratimov B - MSV Studénka B 10:4 (34:17), Příbor A - TŽ Třinec C 10:1, Nový Jičín B - Pstruží A 2:10 (15:32), Lískovec A - Ferrum Frýdlant nad Ostravicí B 7:10, Horní Datyně B - Slezan Frýdek-Místek A 2:10
1. Slezan A 15 15 0 0 150:32 60
2. Brušperk B 15 13 0 2 145:66 54
3. Pstruží A 15 8 4 3 126:106 43
4. Příbor A 15 7 2 6 121:115 38
5. Nový Jičín B 15 7 1 7 111:108 37
6. Paskov A 15 5 3 7 112:129 33
7. Frýdlant B 15 5 2 8 100:119 32
8. Třinec C 15 4 4 7 102:124 31
9. Studénka B 15 4 4 7 100:131 31
10. Vratimov B 15 5 1 9 85:126 31
11. H. Datyně B 15 4 1 10 89:126 28
12. Lískovec A 15 1 2 12 80:139 20


Okresní přebor I. třídy
15. kolo: TJ Fulnek A - TJ Slatina A 8:10, TJ Frenštát pod Radhoštěm C - Tatra Kopřivnice B 10:8 (41:34), TJ Mořkov B - TJ Frenštát pod Radhoštěm D 12:6 (43:28), TJ Mořkov A - TJ Mořkov C 14:4 (45:17), TJ Příbor B - TJ Odry B 5:13
1. Odry B 15 13 1 1 205:65 42
2. Frenštát p. R. B 14 12 1 1 169:83 39
3. Příbor B 15 10 1 4 171:99 36
4. Fulnek A 15 10 1 4 170:100 36
5. Frenštát p. R. C 15 7 2 6 143:127 31
6. Mořkov A 15 6 3 6 153:117 30
7. Kopřivnice B 15 6 1 8 134:136 28
8. Slatina A 15 4 3 8 122:148 26
9. Mořkov B 15 5 1 9 102:168 26
10. Nový Jičín D 14 5 0 9 104:148 24
11. Frenštát p. R. D 15 4 0 11 113:157 23
12. Mořkov C 15 0 0 15 16:254 15


Okresní přebor II. třídy
15. kolo: TJ Odry C - TJ Bílovec B 18:0 (54:4), TJ Bílovec A - TJ Nový Jičín E 17:1 (53:4), MSV Studénka C - MSV Studénka D 11:7 (33:27), TJ Frenštát pod Radhoštěm E - TJ Fulnek B 10:8 (32:30)
1. Odry C 12 11 1 0 0 184:32 35
2. Studénka C 13 7 4 2 0 123:111 31
3. Bílovec A 12 9 0 3 0 147:69 30
4. Příbor C 12 7 1 4 0 124:92 27
5. Odry D 12 7 1 3 1 113:103 26
6. Nový Jičín E 13 4 2 7 0 98:136 23
7. Studénka D 13 4 1 8 0 97:137 22
8. Bílovec B 11 4 1 6 0 87:111 20
9. Frenštát p. R. E 12 2 1 9 0 77:139 17
10. Fulnek B 12 0 0 12 0 48:168 12


VOLEJBAL
1. liga žen, skupina II (o 7. – 12. místo)
3. kolo: Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno B - VŠSK Slavia PF České Budějovice 0:3 (-19, -20, -19), TJ Nový Jičín - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 3:0 (15, 15, 20), TJ Sokol Nusle - TJ Sokol Bedřichov 3:0 (13, 18, 21)
1. Nusle 4 3 1 0 10:7 7
2. Nový Jičín 3 3 0 0 9:1 6
3. Uh. Hradiště 4 2 2 0 8:7 6
4. Č. Budějovice 3 1 2 0 5:6 4
5. Brno 3 1 2 0 4:6 4
6. Bedřichov 3 0 3 0 0:9 3


Extraliga juniorek, skupina II (o 7. – 12. místo)
31. a 32. kolo: PVK Přerov - VK Pegas Znojmo 3:1 (22, 6, -18, 18) a 3:0 (14, 13, 22), TJ Sokol Šternberk - VK Madeta 3:1 (-22, 18, 20, 17) a 3:0 (25, 15, 23), TJ Slezan Opava - SK Slavia Kometa Praha 1:3 (21, -22, -22, -18) a 0:3 (-21, -18, -15), TJ Nový Jičín - TJ Tatran Střešovice 3:0 (12, 19, 18) a 3:0 (16, 15, 19)
1. Praha 16 13 3 0 39:20 29
2. Přerov 16 13 3 0 40:21 29
3. Nový Jičín 16 12 4 0 38:19 28
4. Šternberk 16 10 6 0 36:21 26
5. Madeta 16 10 6 0 34:25 26
6. Střešovice 16 3 13 0 14:44 19
7. Znojmo 16 2 14 0 24:44 18
8. Opava 16 1 15 0 15:46 17


Extraliga kadetek, skupina II (o 7. – 14. místo)
31. a 32. kolo: PVK Přerov - INet Home Rokycany 3:0 (13, 17, 18) a 3:0 (14, 21, 18), TJ Sokol Frýdek-Místek - SK Hlincovka 3:2 (8, -24, 23, -15, 10) a 3:2 (-16, 20, 24, -17, 8), KCTM Volejbal Vysočina - SK Slavia Kometa Praha 0:3 (-18, -22, -13) a 2:3 (22, -19, -16, 14, -4), SK Španielka Řepy - TJ Nový Jičín 3:0 (13, 13, 7) a 3:0 (22, 7, 15)
1. Španielka 16 13 3 0 43:10 29
2. Přerov 16 11 5 0 36:20 27
3. Fr.-Místek 16 9 7 0 35:27 25
4. Rokycany 16 9 7 0 32:31 25
5. Hlincovka 16 7 9 0 29:32 23
6. Nový Jičín 16 6 10 0 21:33 22
7. Vysočina 16 5 11 0 21:40 21
8. Praha 16 4 12 0 17:41 20


Krajský přebor juniorek, skupina B
13. a 14. kolo: TJ Sokol Frýdek-Místek B - TJ Sokol Palkovice 3:0 (15, 15, 9) a 3:0 (15, 21, 16)
1. Fr.-Místek B 14 14 0 0 42:3 28
2. Kopřivnice 12 7 5 0 24:19 19
3. Polanka n. O. 12 6 6 0 23:20 18
4. Raškovice 12 6 6 0 22:20 18
5. Český Těšín 12 4 8 0 14:29 16
6. Palkovice 14 1 13 0 6:40 15

Autor: Jan Kešelák

5.2.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto
11

Česko zasáhne extrémně silný vítr. Meteorologové doporučují zajistit okna

Deník - Naši prvňáci

Tento týden představíme prvňáčky ZŠ svaté Zdislavy, Kopřivnice

Dívka zaujala porotu projektu

Desetiletá Nikol Harabišová ze Základní školy Lubina získala ve čtvrtek 7. prosince ocenění ve 13. ročníku projektu Dětský čin roku. Na Staroměstské radnici si převzala speciální cenu poroty.

Bezpečně do školky i do parku

Nového přechodu pro chodce se dočkali občané Nového Jičína u největšího městského parku Smetanovy sady v těsné blízkosti místní mateřské školy.

AKTUALIZUJEME

Lidi vzbudil silný otřes. Zemětřesení mělo epicentrum kousek od Ostravy

Chvíli před 4. hodinou ranní se v noci na neděli na celém severu Moravy a ve Slezsku najednou probudily tisíce lidí. 

Meteorologové varují před extrémně silným větrem

Meteorologové vydali výstrahu před extrémně silným větrem. Ta platí i pro Moravskoslezský kraj od nedělní 16. hodiny až do úterního poledne.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT