BASKETBAL

Kadeti U16, 1. liga - skupina B

BC Nový Jičín - TJ Slavia Kroměříž 76:63 (16:16, 33:29, 54:47),

nejvíce bodů (Nový Jičín): Ftáčik 22, P. Langer 18, Pindroch 10, Pospíšil 10.

Ostatní výsledky 7. kola:

BK Opava - Den Braven Krnov 68:69 (23:18, 39:29, 57:54), Sokol H. Králové 2 - BC Kolín 104:78 (37:12, 48:30, 87:47), Sokol Karviná - SK UP-BCM Olomouc 85:56, Basketbal Svitavy - Sokol Žižkov 82:59 BC Nový Jičín - SK UP-BCM Olomouc 67:62 (21:14, 41:33, 49:46), nejvíce bodů (Nový Jičín): Ftáčik 15, P. Langer 14, Podhajský 11, Pindroch 11.

Ostatní výsledky 8. kola:

Sokol H. Králové 2 - Sokol Žižkov 97:57 (23:17, 51:27, 79:41), Basketbal Svitavy - BC Kolín 81:64, Sokol Karviná - Slavia Kroměříž 95:101

Oblastní přebor - ženy

3. kolo: BK Příbor - BK Frýdek-Místek 83:53

Oblastní přebor - starší minižákyně

4. kolo: Krnov - Ostrava C 43:72, Krnov - Ostrava C 38:39

5. kolo: Ostrava C - Ostrava A 12:112, Ostrava C - Ostrava A 11:111

Oblastní přebor - mladší minižáci

BC Nový Jičín - NH Ostrava A 4:143, BC Nový Jičín - NH Ostrava A 5:151, BK Příbor - Krnov 60:26,, BK Příbor - Krnov 65:24

Ostatní výsledky 2. kola: Ostrava B - Hlučín 45:47 a 48:44

Oblastní přebor - mladší minižákyně

2. kolo: SBŠ Ostrava B - Krnov 2:73, SBŠ Ostrava B - Krnov 8:92

FUTSAL

III. liga, divize F

6. kolo: Kunčice pod Ondřejníkem - Brušperk 8:2 (6:1), Krmelín - Parlament Ostrava 3:8 (0:6), Zvěřaci Ostrava - Jakubčovice 5:5 (2:2), Jeseník - KFV Roub Vítkovice 5:4 (1:2), VŠB Ostrava B - Fer@net Ostrava 8:3 (3:1), Sezam-Langer Östrava -Horní Bludovice 4:9 (2:2)

HÁZENÁ

Severomoravská liga mužů

8. kolo: TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Nový Jičín 35:26, KH Orel Paskov - DTJ Polanka B 38:26, TJ Sokol Krnov - TJ Meteor Orlová 16:23, Sokol Krmelín - TJ Veselá 13:17, Sokol Klimkovice - TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou 17:17

Severomoravská liga žen

8. kolo: TJ Lesana Zubří B - Hrabůvka 36:19, Zubří B - HC Ostrava 28:29, TJ Lesana Zubří A - Sokol Hrabůvka 29:32

Severomoravská liga dorostenců

8. kolo: KH Orel Paskov - TJ TŽ Třinec 30:19, HC Hlučín - DTJ Polanka 19:24, Sokol Krmelín - TJ Meteor Orlová 21:13, Sokol Klimkovice - Sokol Trnávka 25:14

Severomoravská liga starších žáků - skupina C

8. kolo: HCB Karviná A - KH Kopřivnice A 24:24 (15:15) sestava a branky Kopřivnice: Žingor, Janíček - Reček 5, Krčmář, Kroča 5, Špaček, Podhráský 2, Pola, Volný, Kahánek 3, Gřes 6, Mička 3, Karban. Trenér Jan Martínek. TJ Nový Jičín - Sokol Ostrava A nenahlášeno, Sokol Krnov - Cement Hranice 21:29, Sokol Trnávka - HC Zubří A 9:28

Severomoravská liga starších žáků - skupina D

8. kolo: HCB Karviná B - KH Kopřivnice B 21:22 (11:10) sestava a branky Kopřivnice: Chalupa - Fila 2, Karban 5, Mikulenka 1, Reček 9, Šustala, Tížek 1, Vlasák, Zahradník, Zeman, Žižkovský 4. Trenér Petr Palán. TJ Rožnov pod Radhoštěm -Sokol Ostrava B 28:25, KH Orel Paskov - DTJ Polanka odloženo na 2. listopadu, KH Z Vsetín - SKP Frýdek-Místek A 26:31

Severomoravská liga mladších žáků - skupina E

8. kolo: HCB Karviná A - KH Kopřivnice A 18:30 (10:16) sestava a branky Kopřivnice: Gerlich - Zima 10, Fulnek 4, Bukovský 2, Hanus 8, Veřmiřovský 1, Molnár 1, Kocsis 1, Kudělka 1, Tichavský 1, Přadka 1. Trenér Ondřej Bílek. TJ Rožnov pod Radhoštěm B - Sokol Ostrava A 9:28, Cement Hranice volno, Sokol Krmelín - SKP Frýdek-Místek B 17:12, Meteor Orlová - HC Zubří A 2:26

Severomoravská liga mladších žáků - skupina F

8. kolo: HCB Karviná B - KH Kopřivnice B 19:8 (12:4) sestava a branky Kopřivnice: Dostalík, Sobek - Bezděk 3, Bittala 3, Drápal 2, Antes, Filouš, Divín, Ovšák, Dobečka. Trenér Milan Krpelík. TJ Rožnov pod Radhoštěm A - Sokol Ostrava B 27:14, DTJ Polanka volno, KH Z Vsetín -SKP Frýdek-Místek A 15:35, Sokol Klimkovice - HC Zubří B 3:27, Sokol Klimkovice -TJ Rožnov pod Radhoštěm A 4:40

VOLEJBAL

1. liga žen - skupina B

7. kolo: Přerov B - Nový Jičín 3:1 (-20, 19, 20, 19), Uherské Hradiště - Šternberk 3:1(-24, 21, 17, 17), Uni Brno - MS Brno 3:0 (14, 16, 10) 8. kolo: Přerov B - Nový Jičín 0:3 (-28, -13, -23), Uherské Hradiště - Šternberk 3:0(26, 20, 12), Uni Brno - MS Brno 3:1 (20, 15, -18, 19)

Extraliga juniorek - skupina B

7. kolo: Přerov - Brno 0:3 (-11, -17, -22), Nový Jičín - Olomouc 0:3 (-19, -17, -19), Frýdek-Místek - Ostrava 3:2 (25, -12, 24, -16, 14) 8. kolo: Přerov - Brno 2:3 (-24, 18, -18, 16, -13), Nový Jičín -Olomouc 0:3 (-20, -11, -20), Frýdek-Místek - Ostrava 3:0 (22, 23, 18)

1. liga juniorů - skupina B

5. kolo: Hronov - Opava 3:1 (24, 20, -19, 25), Lanškroun -Dansport 3:1 (-26, 20, 25, 22), Č. Třebová - Brno B 3:1 (21, -18, 21, 18), Chvaletice - Znojmo 3:1 (-22, 16, 22, 21), Nový Jičín - Drásov 3:0 (17, 16, 20) 6. kolo: Hronov - Opava 3:1 (-25, 26, 19, 24), Lanškroun -Dansport 3:0 (17, 23, 19), Č. Třebová - Brno B 3:1 (21, 24, -15, 18), Chvaletice - Znojmo 2:3 (21, -14, 23, -26, -13), Nový Jičín -Drásov 1:3 (-21, -20, 22, -22)

1. liga kadetek - skupina B

5. kolo: Zbečník - Přímětice 2:3 (-19, -23, 19, 22, -11), Jihlava - Uh. Hradiště 3:0 (20, 12, 13), Nový Jičín - Č. Třebová 3:0 (5, 15, 15), H. Brod - Lanškroun 3:0 (20, 10, 20), SG Brno B -Šternberk 0:3 (-16, -18, -21) 6. kolo: Zbečník - Přímětice 1:3 (23, -11, -18, -15), Jihlava - Uh. Hradiště 3:1 (19, -23, 11, 13), Nový Jičín - Česká Třebová 3:0 (15, 14, 25), Havlíčkův Brod - Lanškroun 3:2(-20, 13, 17, -17, 7), SG Brno B - Šternberk 0:3 (-12, -16, -18)

Krajský přebor, 1. třída mužů

7. kolo: Nový Jičín - DHL Ostrava 3:0 (16, 19, 21), Morávka -Palkovice 0:3 (-13, -20, -21), VŠB Ostrava - Karviná 3:0 (21, 22, 15), Metylovice - Kopřivnice 1:3 (23, -16, -22, -20), Opava B - AZ Kylešovice 3:2 (-19, -20, 13, 22, 14) 8. kolo: Nový Jičín - DHL Ostrava 3:0 (23, 15, 14), Morávka -Palkovice 0:3 (-17, -15, -23), VŠB Ostrava - Karviná 3:1 (13, -28, 14, 23), Metylovice - Kopřivnice 1:3 (19, -16, -24, -21), Opava B - AZ Kylešovice 3:1 (19, 18, -19, 14)

Krajský přebor, 1. třída žen

7. kolo: Frenštát p. R. - TJ Odry 1:3 (-20, 14, -22, -26), Vratimov - Svinov 3:0 (21, 24, 15), Bílovec - Frýdlant n. O. 3:1 (19, 23, -19, 22), Krnov - VŠB Ostrava 0:3 (-17, -15, -26) 8. kolo: Frenštát p. R. - TJ Odry 1:3 (-22, 29, -18, -16), Vratimov - Svinov 3:1 (-14, 19, 22, 23), Bílovec - Frýdlant n. O. 3:0 (25, 14, 19), Krnov - VŠB Ostrava 0:3 (-12, -18, -18)

Krajský přebor, juniorky B

11. kolo: Třinec - Frenštát p. R. 0:3 (-17, -15, -18), Raškovice -Mosty u Jablunkova 3:1 (15, 17, -24, 12), Štramberk - Metylovice 3:0 (9, 14, 17), Kozlovice - Rožnov p. R. 3:0 (14, 19, 19), Frýdlant n. O. - Kunčice p. O. 3:1 (15, 14, -22, 7) 12. kolo: Třinec - Frenštát p. R. 0:3 (-14, -23, -15), Raškovice -Mosty u Jablunkova 3:1 (23, 19, -11, 21), Štramberk - Metylovice 3:0 (11, 21, 9), Kozlovice - Rožnov p. R. 3:1 (-10, 18, 14, 16), Frýdlant n. O. - Kunčice p. O. 3:0 (16, 19, 11)

Krajský přebor, kadeti

5. kolo: Opava - Krnov 3:0 (20, 14, 11), Orlová - Nový Jičín 0:3 (-6, -11, -22), Frýdek-Místek - Ostrava B 3:0 (13, 22, 21) 6. kolo: Opava - Krnov 3:0 (16, 18, 17), Orlová - Nový Jičín 0:3 (-22, -6, -21), Frýdek-Místek - Ostrava B 3:0 (13, 23, 20)