BASKETBAL

II. liga, muži – skupina C

BC Nový Jičín - Slavia Kroměříž 64:77,

nejvíce bodů Nového Jičína: P. Mrštík 19, Medek 14, šturala 10, Valčák 9, Břečka 4.

Ostatní výskledky 8. kola: Valašské Meziříčí - BK Uherský Brod 98:72, TJ Třebíč - SK Žabovřesky 82:87, Sokol Šlapanice - BK Jihlava 56:60, BCS Husovice - BCM Ostrava 83:67, BK Prostějov B - Den Braven Krnov 92:74

BC Nový Jičín - BK Uherský Brod 87:74 (23:11, 36:35, 57:52),

nejvíce bodů Nového Jičína: Valčák 22, Medek 19, P. Mrštík 16, Kudělka a Segeťa 11.

Ostatní výsledky 9. kola: Valašské Meziříčí - Slavia Kroměříž 79:74, TJ Třebíč - BK Jihlava 65:76, Sokol Šlapanice - SK Žabovřesky 58:71, BCS Husovice - Den Braven Krnov 86:78, BK Prostějov B - BCM Ostrava 67:91

Liga, kadeti U16 – skupina B

BC Nový Jičín - Karviná 62:84,

nejvíce bodů Nového Jičína: Podhajský 22, Langer 14, Pospíšil 8, Urbánek 6, Kolář 6.

Ostatní výsledky 11. kola: Sokol Žižkov - Slavia Kroměříž 52:87, BC Kolín - SK UP-BCM Olomouc 65:66

12. kolo: BK Opava - Basketbal Svitavy 89:48, Sokol Žižkov - SK UP-BCM Olomouc 75:68, BC Kolín - Slavia Kroměříž 44:69

Sdružený oblastní přebor, muži - skupina C

6. kolo: BC Nový Jičín B – Frenštát pod Radhoštěm 66:65, Sigma Hranice - Vsetín 68:73, Lipník - Valašské Meziříčí 58:63

Oblastní přebor, ženy

5. kolo: Start Havířov - Frýdek-Místek 94:55

Oblastní přebor, kadeti U16

Dohrávka 4. kola: Hlučín - NH Ostrava B 61:69 a 38:70

Oblastní přebor, mladší minižáci

4. kolo: BC Nový Jičín - Hlučín 18:46 a 22:31, Start Havířov - Krnov 89:32 a 75:26, BK Příbor - NH Ostrava B 78:20 a 107:12, Snakes Ostrava - NH Ostrava A 40:63 a 41:39

Oblastní přebor, nejmladší minižáci

2. kolo: BK Příbor - Start Havířov 107:8 a 131:6, NH Ostrava A - Snakes Ostrava 43:29 a 37:24

FUTSAL

Divize F

10. kolo: Kavárna Fer@net Ostrava - SVP Tsunami Příbor 3:6, SK Krmelín - Apollón Horní Bludovice 5:2, KFV Roub Vítkovice - FSC KOMAX Kunčice pod Ondřejníkem 3:3, Tahouni-Zvěřaci Ostrava - F.T. Brušperk 2:9, AC Gamaspol Jeseník - FC VSK VŠB-TU Industroprofil Ostrava B 7:5, FC Sezam - Langer Ostrava - FC Parlament Ostrava 6:4

VOLEJBAL

Krajský přebor, 1. třída muži

13. a 14. kolo: Karviná - N.Jičín 1:3 (21, -23, -23, -22) a 3:1 (21, 22, -25, 22), AZ Kylešovice - Morávka 3:0 a 0:3, Palkovice - Opava B 3:0 a 3:0, VŠB Ostrava - Metylovice 3:0 a 3:0

Krajský přebor, 1. třída žen

13. a 14. kolo: TJ Odry - Krnov 3:1 (20, -22, 15, 13) a 3:1(-23, 19, 12, 25), Kylešovice - Bílovec 3:0 (22, 18, 20) a 1:3 (-24, -12, 18, -23), Frenštát pod Radhoštěm - Vratimov 2:3 (-23, 20, 22, -19, -10) a 1:3 (-23, 24, -22, -24), Frýdlant nad Ostravicí - Fulnek 1:3 (-18, -23, 25, -21) a 3:1 (-19, 17, 23, 17), Svinov - VŠB Ostrava 0:3 a 0:3

Krajský přebor, junioři

13. a 14. kolo: Krnov - Pstruží 3:2 a 2:3, Frýdek-Místek - Polanka 3:0 a 3:0, Raškovice - Havířov 1:3 a 2:3

Krajský přebor, juniorky – skupina B

19. a 20. kolo: TJ TŽ Třinec - TJ Kotouč Štramberk 0:3 (-21, -15, -19) a 1:3 (-16, -17, 23, -15), TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí 2:3 (-16, 21, -18, 10, -8) a 1:3 (22,-21,-23,-15), TJ Pražmo - Raškovice - TJ Sokol Kozlovice 0:3 a 3:1, Mosty u Jablunkova - TJ Sokol Kunčice pod Ondřejníkem 1:3 a 1:3, SK ANAJ Metylovice - TJ Rožnov 3:1 a 1:3

Krajský přebor, kadeti

11. a 12. kolo: TJ Intext Krnov – TJ Nový Jičín 1:3 (-19, 15, -11, -11) a 0:3 (-13,-20,-21), VK DHL Ostrava B - VK Opava 0:3 a 0:3, TJ Sokol Frýdek-Místek - SK Slezan Orlová 3:0 a 3:1

Krajský přebor, kadetky

13. a 14. kolo: ŠSK IR-PROGRES ŠSK Bílovec - TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí 3:0 (13, 25, 25) a 3:1 (-18, 19, 14, 24), Klub volejbalu Kopřivnice - TJ Mittal Ostrava C 3:0 (5, 19, 16) a 3:1 (-19, 13, 23, 12), SKG Český Těšín - TJ Mittal Ostrava B 0:3 a 0:3, TJ Sokol Poruba - VK DHL Ostrava 0:3 a 1:3