VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportvní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Basketbalové, futsalové a volejbalové výsledky a tabulky.

25.1.2008
SDÍLEJ:

Poděbrady - DěčínFoto: DENÍK/Petr Bělka

BASKETBAL

2. liga mužů – skupina C

13. kolo: BC Nový Jičín - Sokol Šlapanice 84:61 (22:17, 38:36, 61:49), body Nového JičínaKřídlo a Medek 16, Šturala 10, Dihel a Kudělka 8, Valčák 7, Zdražil a Petr Mršťík 6, Pavel Mršťík 5, Vaněk 2. SBK Valašské Meziříčí - TJ Třebíč 104:74, BK Uherský Brod - BCS Husovice 81:85, Slavia Kroměříž - BK Prostějov B 65:76, BK Jihlava - BCM Ostrava 82:73, SK Žabovřesky - Den Braven Krnov 82:88

14. kolo: BC Nový Jičín - TJ Třebíč 94:91 (20:21, 34:39, 52:63, 76:76), body Nového Jičína: Křídlo 26, Šturala a Dihel 15, Valčák 11, Zdražil a Kudělka 8, Pavel Mršťík 7, Medek 4, trojky: 12:5, fauly: 31:30, TH: 42/24:33/22.SBK Valašské Meziříčí - Sokol Šlapanice 102:70, Slavia Kroměříž - BCS Husovice 72:62, BK Uherský Brod - BK Prostějov B 70:89, SK Žabovřesky - BCM Ostrava 76:80, BK Jihlava - Den Braven Krnov 94:87

1. Žabovřesky 14 8 6 1075:963 22
2. Kroměříž 14 8 6 1020:974 22
3. Nový Jičín 14 8 6 1105:1105 22
4. Prostějov B 14 7 7 1084:1025 21
5. Valašské Meziříčí 14 7 7 1086:1038 21
6. Krnov 14 7 7 1131:1114 21
7. BCM Ostrava 14 7 7 1049:1044 21
8. Uherský Brod 14 7 7 1030:1082 21
9. Husovice 14 7 7 1010:1082 21
10. Jihlava 14 7 7 945:1018 21
11. Třebíč 14 6 8 1073:1103 20
12. Šlapanice 14 5 9 915:975 19

Sdružený okresní přebor mužů – skupina C

10. kolo: Frenštát pod Radhoštěm - JB Valašské Meziříčí 73:65, BK Příbor - Zbrojovka Vsetín 71:80, BC Nový Jičín B - Sigma Hranice 85:70

1. Nový Jičín B 8 7 1 606:523 15
2. Vsetín 8 7 1 548:486 15
3. Frenštát p. R. 8 4 4 571:543 12
4. Hranice 9 3 6 648:626 12
5. Valašské Meziříčí 8 4 4 528:548 12
6. Lipník 8 4 4 522:570 12
7. Příbor 9 0 9 552:679 9

Oblastní přebor žen

7. a 8. kolo: Frýdek-Místek - Start Havířov 42:52, Start Havířov – BK Příbor 85:56

1. Havířov 6 6 0 441:322 12
2. Příbor 5 2 3 326:352 7
3. Frýdek-Místek 5 0 5 266:359 5

Liga mladších žákyň, skupina B

9. kolo: Sokol Hradec Králové B - Slavia MBA Kroměříž 40:50, Studánka Pardubice - Jiskra Kyjov 67:48, ŠBK Pelhřimov - SBŠ Ostrava 73:70, ŽĎAS Žďár nad Sázavou - BK Příbor 39:50

10. kolo: Studánka Pardubice – Slavia MBA Kroměříž 50:41, Sokol Hradec Králové B - Jiskra Kyjov 37:43, ŽĎAS Žďár nad Sázavou - SBŠ Ostrava 64:58, ŠBK Pelhřimov - BK Příbor 81:71

1. Pelhřimov 10 7 3 693:588 17
2. Žďár nad Sázavo. 10 7 3 508:471 17
3. Pardubice 10 6 4 602:578 16
4. SBŠ Ostrava 9 6 3 615:541 15
5. Kyjov 8 4 4 460:490 12
6. Příbor 9 3 6 532:567 12
7. Hradec Králové . 8 2 6 375:443 10
8. Kroměříž 8 1 7 357:464 9

Liga kadetů U16 – skupina B

17. kolo: Den Braven Krnov - BK Opava 74:76, Slavia Kroměříž - Sokol Karviná 86:69, SK UP-BCM Olomouc - BC Nový Jičín 49:107, BC Kolín - Basketbal Svitavy 56:54, Sokol Žižkov - Sokol Hradec Králové 2 72:87

18. kolo: SK UP-BCM Olomouc - Sokol Karviná 53:99, Slavia Kroměříž - BC Nový Jičín 71:54, Sokol Žižkov - Basketbal Svitavy 53:78, BC Kolín - Sokol Hradec Králové 2 52:87

1. Krnov 16 14 2 1300:1022 30
2. Opava 16 13 3 1327:995 29
3. Kroměříž 16 11 5 1286:1142 27
4. Nový Jičín 16 10 6 1170:1014 26
5. Hradec Králové 2 15 11 4 1174:1021 26
6. Karviná 16 9 7 1247:1060 25
7. Svitavy 15 6 9 1011:1074 21
8. Olomouc 16 3 13 1073:1244 19
9. Kolín 17 2 15 899:1370 19
10. Žižkov I 17 1 16 939:1484 18

Oblastní přebor kadetů U16

8. kolo: Krnov B - Hlučín 80:53 a 94:55, Frýdek-Místek - Opava B 46:45 a 43:59

1. Havířov A 16 14 2 1371:961 30
2. Krnov B 18 11 7 1202:1205 29
3. Příbor 12 12 0 1090:499 24
4. NH Ostrava B 14 10 4 1068:820 24
5. Opava B 18 6 12 1113:1145 24
6. Frýdek-Místek 18 6 12 844:1200 24
7. Orlová 16 7 9 972:1083 23
8. Havířov B 16 6 10 988:1169 22
9. Hlučín 16 0 16 688:1254 16

Oblastní přebor starších minižáků

9. kolo: NH Ostrava - Nový Jičín 61:38, Snakes Ostrava B - NH Ostrava 80:45, Nový Jičín - Snakes Ostrava B 23:71, Snakes Ostrava A - Orlová 61:75, SBŠ Ostrava A - Snakes Ostrava A 52:44, Orlová - SBŠ Ostrava A 45:50, Opava - Sokol Karviná 34:36, Snakes Ostrava C - Opava 91:18, Sokol Karviná - Snakes Ostrava C 20:88

1. S. Ostrava B 18 18 0 1475:460 36
2. S. Ostrava C 18 13 5 1074:777 31
3. SBŠ Ostrava A 18 12 6 1172:636 30
4. NH Ostrava 16 13 3 1450:598 29
5. Nový Jičín 18 8 10 932:857 26
6. Orlová 18 5 13 697:1148 23
7. S. Ostrava A 16 5 11 694:978 21
8. Opava 18 2 16 317:1505 20
9. Karviná 16 2 14 299:1151 18

Oblastní přebor starších minižákyň

12. kolo: Krnov – BK Příbor 20:69 a 30:71, SBŠ Ostrava C - SBŠ Ostrava B 57:15 a 53:18

1. Příbor 22 22 0 2448:451 44
2. SBŠ Ostrava A 20 18 2 2064:436 38
3. Frýdek-Místek 22 13 9 1118:1020 35
4. SBŠ Ostrava C 24 10 14 872:1779 34
5. Krnov 22 3 19 638:1777 25
6. SBŠ Ostrava B 22 0 22 402:2079 22

FUTSAL

III. liga

16. kolo: Jeseník – Brušperk 13:2 (5:0), Krmelín – Jakubčovice 4:2 (2:0), Sezam – Langer Ostrava – Příbor 5:2 (2:2), Kunčice pod Ondřejníkem – VŠB Ostrava B 9:1 (5:0), Parlament Ostrava – Horní Bludovice 6:2 (2:1), Zvěřaci Ostrava – Fer@net Ostrava 1:2 (0:2).

1. Jakubčovice 15 11 1 3 111:58 34
2. P. Ostrava 15 10 2 3 78:57 32
3. Krmelín 15 10 1 4 79:51 31
4. Kunčice p. O. 15 9 3 3 92:54 30
5. Brušperk 15 10 0 5 84:63 30
6. Jeseník 15 9 1 5 99:79 28
7. VŠB Ostrava B 14 6 2 6 51:54 20
8. H. Bludovice 14 6 2 6 72:79 20
9. Sezam – Langer 15 5 0 10 73:110 15
10. R. Vítkovice 14 3 1 10 46:72 10
11. Příbor 14 3 1 10 57:90 10
12. Fer@net. 14 3 0 11 40:92 9
13. Zvěřaci 15 2 2 11 41:63 8

VOLEJBAL

1. liga žen – skupina o 7. až 12. místo

2. kolo: Uherské Hradiště - Nový Jičín 2:3 (-21, -19, 12, 19, -9), MS Brno – Bedřichov 3:1 (17, -24, 26, 18)

1. MS Brno 2 2 0 0 6:1 4
2. Nový Jičín 2 2 0 0 6:3 4
3. Bedřichov 2 0 2 0 2:6 2
4. Uherské Hradiště 1 0 1 0 2:3 1
5. Zbečník 1 0 1 0 0:3 1

Extraliga juniorek – skupina o 7. až 12. místo

3. kolo: Nový Jičín - Český Krumlov 2:3 (-23, 14, 18, -17, -8), Frýdek-Místek – Slavia NH 3:1 (17, 19, -21, 22), Olomouc - DDM Brno 3:0 (16, 19, 23)

4. kolo: Nový Jičín - Český Krumlov 1:3 (-16, 18, -17, -16), Frýdek-Místek - Slavia NH3:2 (-25, -23, 23, 15, 12), Olomouc - DDM Brno 3:0 (20, 22, 22)

1. SK UP Olomouc 12 10 2 0 31:10 22
2. Frýdek - Místek 12 10 2 0 32:11 22
3. S. Praha 12 8 4 0 29:18 20
4. Č. Krumlov 12 6 6 0 25:23 18
5. DDM Brno 12 2 10 0 12:34 14
6. Nový Jičín 12 0 12 0 3:36 12

Extraliga kadetů – skupina II

1. kolo: Ervěnice - Ústí nad Labem 3:0 (15, 21, 22), Česká Třebová - České Budějovice 3:1 (-15, 17, 23, 22), Kopřivnice - Velké Meziříčí 1:3 (-23, 23, -16, -17), Ervěnice - Česká Třebová 2:3 (-23, 20, 18, -19, -6), Ústí nad Labem – Velké Meziříčí 0:3 (-15, -17, -15), České Budějovice – Kopřivnice 3:0 (15, 12, 22), Česká Třebová - Ústí nad Labem 3:2 (-22, -17, 21, 19, 17), Kopřivnice – Ervěnice 1:3 (-17, 17, -24, -22), Velké Meziříčí - České Budějovice 2:3 (20, -15, 17, -21, -7), Česká Třebová – Kopřivnice 3:0 (20, 25, 18), Ústí nad Labem - České Budějovice 0:3 (-19, -21, -14), Ervěnice – Velké Meziříčí 0:3 (-21, -10, -22), Kopřivnice - Ústí nad Labem 3:0 (9, 26, 16), Velké Meziříčí - Česká Třebová 1:3 (-11, 20, -22, -17), České Budějovice – Ervěnice 3:0 (18, 19, 21)

1. Č. Třebová 5 5 0 0 15:6 10
2. Č. Budějovice 5 4 1 0 13:5 9
3. V. Meziříčí 5 3 2 0 12:7 8
4. Ervěnice 5 2 3 0 8:10 7
5. Kopřivnice 5 1 4 0 5:12 6
6. Ústí n. L. 5 0 5 0 2:15 5

1. liga kadetek – skupina B

19. kolo: Přímětice - Uherské Hradiště 3:1 (23, -22, 15, 9), Česká Třebová – Zbečník 0:3 (-19, -19, -13), Lanškroun – Jihlava 3:0 (19, 15, 20), Šternberk - Nový Jičín 1:3 (-12, 21, -12, -13), SG Brno B - Havlíčkův Brod NH 3:0 (22, 15, 21)

20. kolo: Přímětice – Uherské Hradiště 3:0 (22, 13, 17), Česká Třebová – Zbečník 2:3 (-22, 18, -24, 19, -9), Lanškroun – Jihlava 3:1 (-23, 17, 17, 19), Šternberk - Nový Jičín 0:3 (-22, -12, -20), SG Brno B - Havlíčkův Brod NH 3:0 (23, 18, 9)

1. Přímětice 20 19 1 0 57:12 39
2. Nový Jičín 20 18 2 0 56:14 38
3. Šternberk 20 14 6 0 46:28 34
4. Jihlava 20 10 10 0 40:34 30
5. Zbečník 20 10 10 0 40:41 30
6. SG Brno B 20 9 11 0 35:37 29
7. U. Hradiště 20 7 13 0 28:47 27
8. Havl. Brod 20 5 15 0 28:52 25
9. Lanškroun 20 5 15 0 22:50 25
10. Č. Třebová 20 3 17 0 18:55 23
25.1.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Obchodní dům Odra v centru Oder.

Město koupí obchodní dům v centru Oder

ZATÍMCO fotbalisté Frenštátu pod Radhoštěm (v bílém) přezimují na 7. místě, tak Bílovec (ve žlutém) půjde do jarní části krajského přeboru až ze 13. pozice, když má na poslední Vratimov navíc náskok pouhých tří bodů.

Frenštát si podmanil derby v Bílovci

Novojičínsko: Skipasy někde podraží

Lyžařská sezona se pomalu blíží, někde, zejména v Moravskoslezských Beskydech, si lyžaři za skipasy připlatí.

Revoluce v údržbě silnic. Mají se řidiči bát nadcházející zimy?

/ROZHOVOR K TÉMATU/ Letošní zima na silnicích první třídy vyvolává velké obavy. Z rozhodnutí státu je budou vůbec poprvé udržovat soukromé firmy. Dopravní experti se děsí, co to v případě sněhových kalamit přinese. "Bojím se komedie, které lidé nebudou vůbec rozumět," říká předseda dozorčí rady Ostravských komunikací Josef Babka.

Z návěsu kamionu zmizely během noci pneumatiky

Krádež několika pneumatik za více než 380 tisíc korun vyšetřují v těchto dnech policisté na Novojičínsku.

Úspěšný závěr přinesl Kopřivnici cenný bod

Extraligová Kopřivnice si do Frýdku-Místku přijela nejprve pro postup v poháru a v neděli pak v závěru dokázala na stejné palubovce smazat dvoubrankové manko, když s Orly remizovala 26:26.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT