Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, futsalu, stolního tenisu a volejbalu.

7.2.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Jan Škrle

BASKETBAL

2. liga mužů, skupina C

BK Jihlava - BC Nový Jičín 103:105 (16:27, 48:40, 66:67, 82:82, 89:89)

Ostatní výsledky 15. kola: SK Žabovřesky - BK Valašské Meziříčí 89:63, Den Braven Krnov - TJ Slavia Kroměříž 80:100, BCM Ostrava - BK Uherský Brod 88:83, BK Prostějov B - TJ Slavia Třebíč 83:76, BCS Husovice - TJ Sokol Šlapanice 55:74

SK Žabovřesky - BC Nový Jičín 98:80 (30:25, 54:45, 77:55), body: Auda 20, Strašák 19, Mikšík 12, Burian 11, Šmíd 10, Makovický 6, Rotrekl 5, Svojanovský, Kvapil a Kovář 4, Souček 3 - Mršťík 18, Segeťa 16, Šturala 10, Medek 10, Valčák 8, Janík 6, Křídlo a Pospíšilík 3, Kudělka, Vaněk a Dihel 2, Trojky: 4:4, Fauly: 23:28, TH: 43/26:23/18.

Ostatní výsledky 16. kola: BK Jihlava - Valašské Meziříčí 53:56, BCM Ostrava - Slavia Kroměříž 67:79, Den Braven Krnov - BK Uherský Brod 81:73, BCS Husovice - TJ Třebíč 86:79, BK Prostějov B - Sokol Šlapanice 66:54

1. Žabovřesky 16 10 6 1262:1106 26
2. Kroměříž 16 10 6 1199:1121 26
3. Prostějov B 16 9 7 1233:1155 25
4. Nový Jičín 16 9 7 1290:1306 25
5. Val.. Meziříčí 16 8 8 1205:1180 24
6. Krnov 16 8 8 1292:1287 24
7. Ostrava 16 8 8 1204:1206 24
8. Husovice 16 8 8 1151:1235 24
9. Uh. Brod 16 7 9 1186:1251 23
10. Jihlava 16 7 9 1101:1179 23
11. Třebíč 16 6 10 1228:1272 22
12. Šlapanice 16 6 10 1043:1096 22

Liga mladších žákyň, skupina B

11. kolo: BK Příbor - Slavia MBA Kroměříž 53:70 (18:20, 26:31, 43:43), ŠBK Pelhřimov - TJ Pliska Studánka Pardubice 71:77, ŽĎAS Žďár nad Sázavou - Sokol Hradec Králové B 62:48

12. kolo: ŽĎAS Žďár nad Sázavou - Studánka Pardubice 58:48, ŠBK Pelhřimov - Sokol Hradec Králové B 81:41, SBŠ Ostrava - Slavia MBA Kroměříž 89:52

1. Žďár n. S. 12 9 3 628:567 21
2. Pelhřimov 12 8 4 845:706 20
3. Ostrava 11 8 3 771:641 19
4. Pardubice 12 7 5 727:70 19
5. Příbor 11 4 7 658:684 15
6. Kroměříž 11 3 8 541:646 14
7. Hr. Králové B 12 2 10 559:726 14
8. Kyjov 9 4 5 500:552 13

Liga kadetů U16, skupina B

19. kolo: BC Nový Jičín - BK Opava 58:66, BC Kolín - Sokol Žižkov 53:71, Sokol Hradec Králové 2 - SK UP-BCM Olomouc 89:82, Basketbal Svitavy - Slavia Kroměříž 54:83, Sokol Karviná - Den Braven Krnov 89:96

20. kolo: BC Nový Jičín - Den Braven Krnov 70:63, Basketbal Svitavy - SK UP-BCM Olomouc 80:62, Sokol Hradec Králové 2 - Slavia Kroměříž 97:86, Sokol Karviná - BK Opava 75:72

1. Krnov 18 15 3 1459:1181 33
2. Opava 18 14 4 1465:1128 32
3. Hr. Králové 2 18 14 4 1437:1248 32
4. Kroměříž 18 12 6 1455:1293 30
5. Nový Jičín 18 11 7 1298:1143 29
6. Karviná 18 10 8 1411:1228 28
7. Svitavy 18 7 11 1204:1296 25
8. Olomouc 18 3 15 1217:1413 21
9. Žižkov I 18 2 16 1010:1537 20
10. Kolín 18 2 16 952:1441 20

Sdružený okresní přebor mužů, skupina C

11. kolo: TJ Zbrojovka Vsetín – BC Nový Jičín B 72:70, Basketbal Jameson Boys Valašské Meziříčí – BK Příbor 67:60, TJ Sigma Hranice – BK Lipník nad Bečvou 95:69

1. Vsetín 9 8 1 620:556 17
2. Nový Jičín B 9 7 2 676:595 16
3. Val. Meziříčí 9 6 3 603:600 15
4. Hranice 10 4 6 743:695 14
5. Lipník n. B. 9 4 5 591:665 13
6. Frenštát p. R. 8 3 5 563:551 11
7. Příbor 10 0 10 612:746 10

Oblastní přebor žen

9.kolo: BK Příbor - BK Frýdek-Místek 68:47

 

1. Havířov 6 6 0 436:322 12
2. Příbor 6 3 3 394:394 9
3. Fr.-Místek 6 0 6 313:427 6

Oblastní přebor kadetů U16

9. kolo: TJ Lokomotiva Krnov B – BK Příbor 51:95 a 37:83, TJ Hlučín – BK Frýdek-Místek 43:71 a 48:78

 

1. Havířov A 18 16 2 1537:1070 34
2. Příbor 16 16 0 1415:700 32
3. Krnov B 20 11 9 1290:1383 31
4. Fr.-Místek 20 8 12 993:1291 28
5. Ostrava B 16 10 6 1181:967 26
6. Opava B 18 6 12 1113:1145 24
7. Havířov B 18 6 12 1097:1335 24
8. Orlová 16 7 9 972:1083 23
9. Hlučín 18 0 18 779:1403 18

Oblastní přebor starších minižáků

10. kolo: Sportovní basketbalová škola Ostrava A - BC Nový Jičín 26:44, BC Nový Jičín - Sokol Karviná 80:24, J Sokol Orlová – BK NH Ostrava 31:107, TJ Sokol Opava - BC Orlová 20:75, BK NH Ostrava - BK Opava 135:16, TJ Sokol Karviná - Sportovní basketbalová škola Ostrava A 8:85, Snakes Ostrava A - Snakes Ostrava B 34:91, Snakes Ostrava C - Snakes Ostrava A 67:68, Snakes Ostrava B - Snakes Ostrava C 89:26

 

1. Snakes B 20 20 0 1655:520 40
2. NH 18 15 3 1692:645 33
3. SBŠ A 20 13 7 1283:688 33
4. Snakes C 20 13 7 1167:934 33
5. Nový Jičín 20 10 10 1056:907 30
6. Orlová 20 6 14 803:1275 26
7. Snakes A 18 6 12 796:1136 24
8. Opava 20 2 18 353:1715 22
9. Karviná 18 2 16 331:1316 20

Oblastní přebor starších minižákyň

13. kolo: BK Příbor - Sportovní basketbalová škola Ostrava C 77:27 a 94:22, BK Frýdek-Místek – TJ Lokomotiva Krnov 85:37 a 77:31

15. kolo: Sportovní basketbalová škola Ostrava C - Sportovní basketbalová škola Ostrava A 15:59 a 20:62

 

1. Příbor 24 24 0 2619:500 48
2. SBŠ A 24 22 2 2371:507 46
3. Fr.-Místek 24 15 9 1280:1088 39
4. SBŠ C 28 10 18 956:2071 38
5. Krnov 24 3 21 706:1939 27
6. SBŠ B 24 0 24 438:2265 24

Oblastní přebor mladších minižáků

7. kolo: NH Ostrava B - NH Ostrava A 23:99 a NH Ostrava B - NH Ostrava A 13:152

 

1. NH A 14 13 1 1605:281 27
2. Snakes 14 13 1 1149:375 27
3. Příbor 14 10 4 902:640 24
4. Havířov 14 8 6 758:625 22
5. NH B 16 4 12 456:1104 20
6. Krnov 14 5 9 531:1022 19
7. Hlučín 14 4 10 397:879 18
8. Nový Jičín 16 1 15 327:1199 17

FUTSAL

Divize F

18. kolo: SK Krmelín - SVP Tsunami Příbor 3:5, AC Gamaspol Jeseník - FSC KOMAX Kunčice pod Ondřejníkem 7:7, Kavárna Fer@net Ostrava - Apollón Horní Bludovice 4:8, KFV Roub Vítkovice - Zvěřaci Ostrava 1:2

 

1. Parlament 16 11 2 3 87:63 35
2. Jakubčovice 16 11 1 4 115:63 34
3. Kunčice p. O. 17 10 4 3 104:65 34
4. Brušperk 17 11 0 6 97:71 33
5. Jeseník 17 10 2 5 116:87 32
6. Krmelín 17 10 2 5 85:59 32
7. Megas B 16 7 3 6 60:61 24
8. H. Bludovice 16 7 2 7 87:92 23
9. S.-Langer 16 5 0 11 74:120 15
10. Vítkovice 16 4 1 11 56:81 13
11. Příbor 16 4 1 11 64:102 13
12. Zvěřaci 16 3 2 11 43:64 11
13. Fer@net 16 3 0 13 49:109 9

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor, 1. třída

15. kolo: TJ Sokol Slatina A - TJ Fulnek A 7:11, TJ Sokol Příbor B - TJ Frenštát D 9:9, TJ Frenštát C - TJ Mořkov A 5:13, TJ Fulnek B - TJ Spartak Bílovec A 4:14

 

1. Mořkov A 13 1 1 191:79 42
2. Odry B 12 2 1 206:64 41
3. Frenštát C 11 1 3 169:101 38
4. Příbor B 9 4 2 170:100 37
5. Slatina A 5 4 6 135:135 29
6. Odry C 6 2 7 129:141 29
7. Bílovec A 7 0 8 122:148 29
8. Frenštát D 6 1 8 127:143 28
9. Fulnek A 5 2 8 107:163 27
10. Kopřivnice B 5 1 8 116:136 25
11. Fulnek B 0 1 14 57:213 16
12. Studénka C 0 1 13 73:179 15

Okresní přebor, 2. třída

11. kolo: TJ Frenštát E - TJ Spartak Bílovec B 8:10

 

1. Bílovec B 8 1 0 109:53 26
2. Mořkov B 6 2 1 120:42 23
3. Frenštát E 5 1 4 103:77 21
4. Kopřivnice C 5 0 3 81:63 18
5. Studénka D 3 0 5 76:68 14
6. Příbor C 2 0 7 59:103 13
7. TJ Mořkov C 0 0 9 10:152 9

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina B, o 7. – 11. místo

4. kolo: TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště - VK Moravská Slávia Brno 3:0, Sokol Zbečník - TJ Sokol Bedřichov 1:3

 

1. NovýJičín 3 3 0 9:5 6
2. Brno 4 2 2 8:7 6
3. Uh. Hradiště 3 2 1 8:3 5
4. Bedřichov 3 1 2 5:7 4
5. Zbečník 3 0 3 1:9 3

Extraliga juniorek, skupina B, o 7. – 11. místo

7. a 8. kolo: TJ Nový Jičín - SK Slavia Praha 1:3 (-23, -17, 23, -14) a 0:3 (-27, -19, -23), SK UP Olomouc - VSK Český Krumlov 3:0 a 3:0, TJ Sokol Frýdek-Místek - TJ DDM Brno 3:1 a 3:0

 

1. Fr.-Místek 16 13 3 41:16 29
2. Olomouc 14 12 2 37:10 26
3. Praha 14 10 4 35:19 24
4. Č. Krumlov 16 7 9 29:32 23
5. Brno 16 3 13 18:45 19
6. Nový Jičín 16 1 15 9:47 17

1. liga juniorů, skupina B

23. a 24. kolo: TJ Sokol Drásov - TJ Nový Jičín 0:3 (-16, -13, -23) a 1:3 (14, -18, -19, -15), VK Opava - VK Hronov 3:1 a 3:0, SK Dansport Praha - VO TJ Lanškroun 3:0 a 3:0, JMP Brno B - TJ Sokol Česká Třebová 3:0 a 3:0, TJ Znojmo - TJ Energetik Chvaletice 2:3 a 3:2

 

1. Nový Jičín 24 21 3 67:18 45
2. Dansport 22 17 5 54:21 39
3. Chvaletice 24 15 9 55:41 39
4. Č. Třebová 24 12 12 45:44 36
5. Brno B 24 12 12 47:46 36
6. Opava 22 12 10 46:37 34
7. Lanškroun 22 11 11 39:40 33
8. Drásov 24 5 19 26:61 29
9. Hronov 24 5 19 24:61 29
10. Znojmo 22 6 16 24:58 28

1. liga kadetek, skupina B

23. a 24. kolo: TJ Sokol Česká Třebová - TJ Nový Jičín 0:3 (-15, -11, -17) a 1:3 (-20, -22, 19, -7), PSK Přímětice - TJ Sokol Zbečník 3:1 a 3:0, TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště - ŠSK Demlova Jihlava 0:3 a 0:3, VO TJ Lanškroun - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:2 a 0:3, TJ Sokol Šternberk - SG Ludvíka Daňka Brno B 0:3 a 3:2

 

1. Přímětice 24 23 1 69:14 47
2. Nový Jičín 24 22 2 68:16 46
3. Šternberk 24 16 8 53:38 40
4. Jihlava 24 13 11 50:37 37
5. Zbečník 24 12 12 47:48 36
6. Brno B 24 10 14 41:46 34
7. Hav. Brod 24 7 17 38:59 31
8. Uh. Hradiště 24 7 17 29:59 31
9. Lanškroun 24 6 18 26:61 30
10. Č. Třebová 24 4 20 22:65 28

Krajský přebor mužů, 1. třída

21. a 22. kolo: Klub volejbalu Kopřivnice - TJ Sokol Palkovice 3:1 a 3:1, TJ Nový Jičín - VK Opava B 2:3 (21, -16, 23, -21, -11) a 0:3 (-23, -23, -20), TJ Jäkl Karviná - TJ SK LIGNUM Morávka 0:3 a 1:3, SK AZ Kylešovice - VSK VŠB-TU Ostrava 0:3 a 3:2, VK DHL Ostrava - SK ANAJ Metylovice 0:3 a 1:3

 

1. Palkovice 22 19 3 61:13 41
2. VŠB-TU 22 15 7 56:27 37
3. Morávka 22 15 7 48:32 37
4. Opava B 22 14 8 48:36 36
5. Kylešovice 22 11 11 41:45 33
6. Kopřivnice 22 14 4 45:36 32
7. Metylovice 22 8 14 32:46 30
8. Nový Jičín A 22 7 15 30:51 29
9. Karviná 22 6 16 30:51 28
10. DHL 22 1 19 10:64 21

Krajský přebor žen, 1. třída

21. a 22. kolo: TJ Odry - TJ Fulnek 3:2 (-22, 21, 19, -18, 14) a 0:3 (-14, -27, -18), TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí - TJ Frenštát pod Radhoštěm 0:3 (-15, -15, -20) a 0:3 (-22, -23, -23), TJ Sokol Svinov - VK Kylešovice 0:3 a 3:2, VSK VŠB-TU Ostrava - VK Vratimov 3:2 a 3:1

 

1. Ostrava 22 21 1 64:16 43
2. Odry 22 17 5 53:29 39
3. Frenštát p. R. 22 11 11 43:41 33
4. Vratimov 22 11 11 46:44 33
5. Kylešovice 22 9 13 36:43 31
6. Frýdlant n. O. 22 9 13 36:47 31
7. Fulnek 22 8 14 36:49 30
8. Svinov 22 8 14 33:49 30
9. Bílovec 20 9 11 34:43 29
10. Krnov 20 5 15 29:49 25

Krajský přebor juniorů

21. a 22. kolo: Klub volejbalu Kopřivnice A - Slavia Havířov 3:1 (-22, 21, 20, 17) A 3:0 (19, 23, 21), TJ Krnov - Klub volejbalu Kopřivnice B 1:3 (17, -24, -22, -22) a 2:3 (21, -16, 19, -12, -9), DTJ Polanka nad Odrou - TJ MSA Dolní Benešov 0:3 a 1:3

 

1. Kopřivnice A 20 17 3 54:16 37
2. Kopřivnice B 20 16 4 52:26 36
3. Frýdek-Místek 16 14 2 45:8 30
4. Pstruží 18 12 6 42:25 30
5. D. Benešov 20 9 11 34:36 29
6. Krnov 18 9 9 33:34 27
7. Polanka n. O. 20 4 16 17:55 24
8. Havířov 20 3 17 20:55 23
9. Raškovice 16 0 16 6:48 16

Krajský přebor juniorek, skupina B

31. a 32. kolo: TJ Kotouč Štramberk - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 3:0 (7, 11, 18) a 3:0 (11, 14, 5), TJ Pražmo-Raškovice - TJ Frenštát pod Radhoštěm 1:3 (-9, 24, -22, -17) a 0:3 (-21, -14, -23), TJ TŽ Třinec - TJ Sokol Kunčice pod Ondřejníkem 1:3 a 1:3, TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí - TJ Rožnov 3:0 a 3:0

 

1. Frýdlant n. O. 32 29 3 90:20 61
2. Štramberk 32 29 3 89:20 61
3. Frenštát p. R. 32 28 4 91:22 60
4. Kozlovice 30 17 13 63:46 47
5. Kunčice p. O. 32 14 18 53:65 46
6. Rožnov 32 13 19 47:66 45
7. Raškovice 32 12 20 44:72 44
8. Třinec 32 9 23 36:79 41
9. Mosty u Jabl. 32 3 29 21:88 35
10. Metylovice 30 4 26 25:81 34

Krajský přebor kadetů

21. a 22. kolo: TJ Nový Jičín - TJ Intext Krnov 3:0 (20, 23, 19) a 3:2 (-27, -20, 16, 11, 12), VK Opava - VK DHL Ostrava B 3:0 a 3:0, SK Slezan Orlová - TJ Sokol Frýdek-Místek 1:3 a 3:1

 

1. Nový Jičín 22 20 2 63:13 42
2. Opava 22 18 4 57:17 40
3. Fr.-Místek 22 12 10 42:39 34
4. Ostrava B 22 8 14 28:47 30
5. Krnov 22 6 16 29:52 28
6. Orlová 22 2 20 12:63 24

Krajský přebor kadetek

21. a 22. kolo: Klub volejbalu Kopřivnice - ŠSK IR-PROGRES Bílovec 2:3 (24, 23, -12, -16, -4) a 0:3 (-19, -13, -22), TJ Sokol Poruba - TJ Mittal Ostrava C 0:3 a 0:3, SKG Český Těšín - TJ Jäkl Karviná 3:0 a 3:0, TJ Mittal Ostrava B - TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí 3:0 a 3:2

 

1. Bílovec 20 18 2 55:13 38
2. Mittal B 20 18 2 55:14 38
3. Kopřivnice 20 13 7 46:23 33
4. Frýdlant n. O. 20 12 8 43:28 32
5. Karviná 20 7 13 22:45 27
6. Č. Těšín 20 6 14 24:44 26
7. DHL 18 7 11 24:39 25
8. Mittal C 18 6 12 26:37 24
9. Poruba 20 1 17 5:57 19
7.2.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
PATRIK FULNEK přispěl k výhře nad pražskou Duklou, ve které působil jednu sezonu, sedmi góly.

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Ilustrační foto.

Ve vlaku hořelo. Okolnosti vyšetřuje policie

Dvojitý úspěch novojičínských basketbalistů: výhra v soutěži a postup v poháru

Basketbalisté Nového Jičína se nejprve v neděli dočkali druhého vítězství v nové sezoně 1. ligy, sk. Východ, když v domácím prostředí zdolali rezervu Opavy 79:68 a ve středu pak uspěli i ve 3. kole českého poháru, když z palubovky druholigové Holice přivezli postup po vítězství 75:65.

Ďáblové nenechali rozjet Tatru a ovládli i druhé derby

Druhé derby v sezoně mezi druholigovými hokejisty Kopřivnice a Nového Jičína, které shlédlo devět stovek diváků, nabídlo drama až do závěrečné sirény, tři větší tresty, ale na konci pak znovu novojičínskou radost. Hostující Ďáblové totiž stopli Tatru i podruhé v sezoně a díky pátému vítězství v řadě si drží výtečné 3. místo.

Třetí výhru Nového Jičína zajistila parádní trefa Opatřila

/FOTOGALERIE/ Divizní fotbalisté Nového Jičína udolali ve středeční dohrávce Nové Sady 1:0 a díky parádní Opatřilově ráně mohli slavit třetí vítězství v aktuálním ročníku.

Zábavní park v Bílovci nebude. Projekt narazil u zastupitelů

O jediný hlas zastupitelé Bílovce na svém mimořádném úterním zasedání neschválili smlouvu s investorem pro výstavbu velkolepého zábavního indoor parku pro rodiny s dětmi.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení