Jako první Nový Jičín zavítal do Hradce Králové, kde se od 12 hodin utkal s místními ILHK. Vstup do utkání se Novému Jičínu vyšel výborně, už ve třetí minutě prosadil Jakub Heralt. Reakce Hradce Králové však byla velice rychlá a o čtyři minuty později už vedl 2:1.

Na začátku druhé čtvrtiny dokázal Nový Jičín vyrovnat, když se trefil Lukáš Kaukič, ale závěr čtvrtiny hostům nevyšel a třikrát inkasovali. Třetí čtvrtina pak rozhodla o výhře domácích. Nejprve sice snížil na 4:5 David Janiczek, ale domácí odpověděli třemi zásahy a v poslední čtvrtiny přidali branku na konečných 9:4.

„Myslím, že 34 minut jsme hráli vyrovnanou partii a náš výkon snesl nějaké měřítko,“ hodnotil zápas vedoucí mužstva Nového Jičína Zbyněk Kubičík. „Na konci třetí čtvrtiny jsme si ale nechali dát tři branky, tam to od nás byla velká herní nedisciplinovanost.“

Ani v Olomouci se Novému Jičínu nevedlo lépe. Po třech čtvrtinách bylo přitom skóre vyrovnané 3:3. Jenže závěr Novému Jičínu nevyšel. Na začátku poslední čtvrtiny dala Olomouc rychlé dvě branky a na snížení Nového Jičína reagovala znovu dvěma góly a vyhrála 7:4. „S předvedenou hrou jsme stoprocentně spokojeni. Zápas nám však prohrála vyloučení,“ zhodnotil zápas Kubičík.