Tichavští zápasníci se na tomto turnaji neztratili. V mladších žácích si Ondřej Šrámek (váha 33 kg) vybojoval stříbrnou medaili, jeho bratr Stanislav Šrámek (váha 38 kg) si ve starších žácích dovezl rovněž stříbrnou medaili. Na nepopulárním 4. místě skončil Martin Šoukal (47 kg) a Adam Mechel (59 kg) se umístil na 9. místě.

O týden později proběhl ve slovenském Trenčíně III. ročník Memoriálu Ladislava Mlýnka ve volném stylu pro přípravku a mladší žáky za účasti 115 závodníků z Maďarska, Rumunska, Polska, Rakouska, České republiky a Slovenska.

Z tichavských borců si nejlépe vedl v přípravce Miroslav Vašinka (váha 28 kg), který postupně porazil na lopatky dva závodníky ze Slovenska, jednoho rakouského zápasníka a ve finálovém boji o zlatou medaili porazil, také na lopatky, Škeredu z Bánské Bystrice. V mladších žácích prohrál Ondřej Šrámek (33 kg) v boji o zlatou medaili s Cicákem z Gabčíkova a Matouš Ryška (48 kg) skončil na 9.- 10. místě.

Současně se v Ostravě konal VIII. ročník Memoriálu Jiřího Klepca ve volném stylu. V seniorské kategorii (120 kg) si Jan Zátopek vybojoval bronzovou medaili. V boji o bronzovou medaili ve starších žácích (47 kg) prohrál Martin Šoukal s Janicou z Lokomotivy Košice a umístil se na 4. místě. Jan Tesař (59 kg) skončil na 8. místě.