Tichavské zápasníky reprezentoval v Třinci, kde nechybělo ani patnáct oddílů z Německa, Polska, Maďarska a Slovenska, v seniorské kategorii Martin Šoukal (váha 71 kg), jenž na úvod prohrál na body s Fabiánem z Krnova, ale poté se předvedl proti domácímu Brukovi, kterého zdolal na lopatky a stejně si vedl i proti Špatnému z Chomutova. V souboji o bronz si pak zástupce oddílu zápasu SK Tichá připsal cenný skalp s dalším domácím borcem Tomiczkem, který se letos může pyšnit ziskem bronzových medailí z MČR juniorů i seniorů v zápase řecko-římském. 

Cenný kov bronzového lesku získal i mladší žák Jakub Konvička (váha 43 kg), pátý skončil Dan Vlček (váha 80 kg) a Jan Rozsíval (váha 39 kg) pak v boji o zlatu podlehl na body polskému soupeři. „V prvním kole sice vedl 4:0, ale ve druhém kole se vloudila malá nepozornost. Polský závodník dostal Honzu na lopatky a byla z toho stříbrná medaile,“ vzpomínal za tichavský oddíl zkušený trenér Zdeněk Liška.

Ještě předtím se začínající zápasníci přestavili na náborové soutěži ve volném stylu v Novém Jičíně, kde se kromě domácích závodníků představili ještě zástupci Vítkovic, Krnova, Čechovic a Tiché. Právě tichavský Sebastián Srněnský vybojoval první místo a bronzové medaile si pak přivezli Jonáš Knebl a Ondřej Váša. „Byly vidět pěkné souboje a po prohraném utkání byly vidět i nějaké ty slzičky,“ dodal Liška.