V únoru se zápasníci z Tiché zúčastnili pražského turnaje. V přípravce osmi- až devítiletých ve váze do 25 kg Samuel Srněnský porazil Fojtíka z Nového Jičína i Martina ze Sokola Rtyně, v boji o zlatou medaili však prohrál. Jeho bratr Sebestián (váha 35 kg) získal bronz, Barbora Svobodová (váha 28 kg) se umístila na jedenáctém místě.

V přípravce deseti- až jedenáctiletých přípravek Sofie Srněnská ve váze do 52 kg prohrála až ve finále s Patrikem Škárkou z Nového Jičína. Ve váze do 35 kg získal Matěj Svoboda medaili bronzovou.

Na únorovém náborovém turnaji přípravek ve volném stylu v Krnově tradičně dobře zabojovali sourozenci Srněnští. Samuel vybojoval zlatou medaili a stříbrné medaile získali Sebestián a Sofie. Na stříbrnou medaili dosáhli také Martin Holášek a Matěj Svoboda. Bronzové medaile přivezli domů Barbora Svobodová a Aneta Řezníčková.

V březnu proběhl 33. ročník Memoriálu L. Holečka a K Odehnala v zápase řeckořímském pro přípravku, mladší a starší žáky. Na tomto turnaji zápasilo 180 závodníků ze šestnácti oddílů z Čech, Slovenska a Polska. Nejlépe si vedl v přípravce do 35 kg Sebestián Srněnský, který vybojoval zlatou medaili.

Ve skupině porazil Szuczika a Kvaczeka z Třince a ve finále porazil Kouřila z Čechovic. V nejlehčí váhové kategorii přípravky šesti- až sedmiletých do 20 kg porazil Daniel Bělohoubek Pavla Hrádka z Havlíčkova Brodu, pak následovala prohra s Daňhelem z Krnova a v boji o bronzovou medaili nestačil na Matěje Hrádka z Havlíčkova Brodu a umístil se na čtvrtém místě. Na šestém místě skončili Samuel Srněnský (váha 25 kg) a také Aneta Řezníčková (váha 43 kg).