Druhou medaili, tentokrát bronzového lesku, vybojoval další benjamínek, Mikuláš Plánka. Ten se ve váze do 30 kg dostal až do semifinále. Tady prohrál a byl odkázán do bojů o třetí příčku. Jakékoliv zaváhání už potom nepřipustil a po zásluze vybojoval bronz.

Třetí závišický benjamínek, Adam Kotouček, se představil v těžší váze, do 46 kg. Po solidním výkonu sice porazil celkově třetího Víta Gřešeka z Baníku Ostrava, ale kvůli horšímu skóre musel Kotouček vypít kalich hořkosti až do dna, a zbylo pro něj nešťastné místo těsně pod stupni vítězů.
Mezi mladšími žáky se poprvé předvedl Radim Pospěch. V kategorii do 38 kg se dokázal protlačit až do finálových bojů, kde překvapil a vybojoval bronzovou medaili.

Ve starších žácích si prožíval svůj křest na tatami Adam Matzke. Na boje o medaile to tentokrát nestačilo, ale obsadil slušnou šestou příčku.
„Adam Kahánek, juniorský reprezentant, rozjížděl letošní sezonu už zkraje února. Na mezinárodním turnaji mužů USK CUP v Praze si v rámci přípravy vyzkoušel zápasy mezi dospělými. V silné konkurenci mezi reprezentanty Slovenska, Rakouska a Mongolska obsadil solidní sedmé místo,“ prozradil za závišické Judo Libor Kahánek a uzavřel: „V dalším turnaji, tentokrát v seriálu Mistrovství České republiky družstev dorostenců v Ostravě, měl pak se svými čtyřmi vyhranými zápasy význačný podíl na zisku třetího místa pro tým Železa Hranice.“