Pokud tankujete cestou na Olomouc, vjíždíte do prostoru Benziny s tradičním logem koně. Když berete pohonné hmoty při jízdě do Ostravy, ocitáte se v areálu Orlen, kde řidiče vítá hlava orla.
Obě stanice spadají pod polskou společnost PKN Orlen, jež má ve znamení orla. V České republice firma působí již několik let a provozuje 420 čerpacích stanic sítě Benzina.

Vloni se objevily informace o úmyslu Poláků o postupném přejmenování Benziny na Orlen. Mluvilo se o osmi místech. Přibývat budou další stanice. PKN Orlen chce takto sjednotit stanice v zemích, kde působí.
Takto začátkem roku vypadaly fronty u čerpací stanice Orlen v Polsku (únor 2022):
„Upřímně řečeno, ani nevím, kdy tady došlo ke změně na Orlen. Všiml jsem si toho teprve nedávno. A to tu jezdím poměrně často. Vím, že Benzina patří Polákům. Nijak to neřeším. Je ale trochu divné, že tady je Orlen a přes cestu Benzina. Možná jde o experiment. Třeba chtějí zjistit, jak značka ovlivnila chování zákazníků,“ řekl Deníku Jiří Mareček tankující na stanici Orlen ve směru na Ostravu.