„Zájem investorů ze stran konkurenčních subjektů, investičních skupin nebo developerů jsme zaznamenávali již delší dobu. Bezesporu je za ním dynamický růst společnosti, naše znalost trhu a úspěch na něm,“ uvedl Tomáš Rychtar, výkonný ředitel Rolofol.

Podle předsedy představenstva JeT Investment Igora Faita je záměrem nového majoritního akcionáře zachovat vRolofolu dosavadní výrobu iaktivity a začlenit ho do skupiny JET. „Chce maximalizovat synergické efekty a především podpořit další investiční projekty. Ktěm například patří akvizice jednoho ztuzemských výrobců bublinkové fólie a tedy rozšíření portfolia produktů a služeb,“ dodalFait.

SJeT Investment vzádech se chce frenštátský podnik stát komplexním dodavatelem všech obalových materiálů. „Ato včetně balících strojů,“ připojil Rychtar, který je mimo jiné letošním finalistou celostátní soutěže Podnikatelroku.

Rolofol se na trhu pohybuje od roku 2001, výrobní společností se stal vroce 2005, kdy investoval do nákupu nejmodernější technologie umožňující výrobu fixační/stretchové fólie přibližně 40milionů korun. Vzáří 2005společnost zahájila jako první a dosud jediná vČeské republice a na Slovensku výrobu fixační fólie. Vsrpnu 2007byla nákladem 70milionů korun uvedena do provozu již druhá výrobní linka, která umožnila zvýšit produkci společnosti z5000tun na 11000 tun. Fólie zRolofolu se používá všude tam, kde je potřeba fixovat průmyslové zboží na paletách, jejími odběrateli jsou nejvýznamnější hráči stavebního, potravinářského, elektrotechnického průmyslu.

Jet Investment je poradenská a investorská skupina, která pro své klienty vyhledává na trhu příležitosti kinvesticím do výrobního průmyslu. Mezi akvizice skupiny patří mimo jiné např. PBS Třebíč, Strojírny Poldi, Českomoravský len, Sběrné suroviny nebo vdřívějšku Hutní montáže Ostrava, Adast Blansko či Vinium Velké Pavlovice.