Akce Lyžuj a plav, díky níž mají lyžaři v ceně celodenního skipasu ve všedních dnech hodinový vstup zdarma do termálních bazénů relaxačního centra Wellness Horal, se ve Ski areálu Razula stala již tradicí. Lyžaři mohou vstup do bazénů nacházejících se vedle sjezdovky Horal využít nejen v den zakoupení skipasu, ale ještě dva měsíce poté.

Lákadlem Ski areálu Razula je také provozní doba denně až do 17:30 hodin, běžně se přitom v beskydských střediscích lyžuje do 16. Odpolední prodlouženou provozní dobu využívají nejen rekreanti z okolních hotelů a penzionů, ale i obyvatelé regionu, kteří si díky tomu mohou přijet zalyžovat i na otočku po práci.

Ilustrační foto
Do průmyslové zóny v Mošnově míří čínský investor

Na rodinné sjezdovce Horal je letos pro návštěvníky připravena novinka: delší pojízdný koberec, který usnadňuje pohyb na svahu nejmenším lyžařům. Měří 51 metrů, což je oproti minulým letům trojnásobek. Ve vybraných termínech se na Horalu uskuteční lyžařské závody pro děti a v březnu pak i oblíbená Maškarní lyžovačka.

U sjezdovky Razula se zase lyžaři mohou těšit na zpestření v podobě víkendů se zabíjačkou a v sobotu 26. ledna na testování skialpů a večerní závod pro širokou veřejnost. Prozatím je sjezdovka Razula sjízdná jen ve spodní části, lyžuje se proto se slevou 30%.

Ubytovaným hostům nabízí Resort Valachy zimní pobyty v hotelech Lanterna a Horal se skipasem do Ski areálu Razula a neomezeným vstupem do wellness v ceně.

Více informací: www.razula.cz

Chystané akce ve Ski areálu Razula
18. – 20. 1. Zabíjačkové speciality (Razula)
20. 1. O pohár strašidýlka Razuláka (Horal)
26. 1. Testování skialpů Dynafit + skialpový závod (Razula)
1. – 3. 2. Zabíjačkové speciality (Razula)
9. 2. Noční stopa Valachy (Galik)
10. 2. O pohár strašidýlka Razuláka (Horal)
14. 2. Valentýnské lyžování „za hubičku“ (Razula)
15. – 17. 2. Zabíjačkové speciality (Razula)
24. 2. O pohár strašidýlka Razuláka (Horal)
1. – 3. 3. Zabíjačkové speciality (Razula)
10. 3. Maškarní lyžovačka (Horal)