„Novinka spočívá v tom, že k ozdravným pobytům svých dětí u moře mohou rodiče využít kterýkoliv zájezd zakoupený v cestovní kanceláři v délce nejméně 14 pobytových dnů a navíc v termínu, který jim vyhovuje. V tomto případě mohou pro každé dítě získat finanční příspěvek až 10 tisíc korun. Pobyty u moře navíc nejsou omezeny pouze prázdninami, ale tento program je celoroční,“uvedl výkonný ředitel RBP Antonín Klimša.

Pro expedici vzniká speciální vozidlo na podvozku TATRA v provedení 4x4, které bude svým designem odkazovat na původní automobil TATRA T 815 GTC.  Vůz by měl být dokončen na podzim tohoto roku.
O jiném autě členové expedice Tatra kolem světa 2 ani neuvažovali
Vyhlášení kategorie nejmladší žákyně.
Turisté změřili síly v Palkovicích

Příspěvky jsou určeny pro děti ve věku 8 až 15 let s opakujícím se onemocněním horních cest dýchacích, alergiemi a dermatózami. Pobyt v tomto programu pak může být individuální s cestovní kanceláří nebo organizovaný, například letní tábor, případně pobyt v doprovodu rodičů či blízké rodiny.

První odezvy potvrdily, že pojištěncům RBP alternativní program vyhovuje, o novou formu příspěvku už požádalo už bezmála 100 klientů.

„Aktuálně jsme termín pro podávání žádostí prodloužili do konce září. Dá se tedy očekávat, že náš nový program využijí i další pojištěnci zdravotní pojišťovny, kteří se k moři chystají až po hlavní turistické sezoně, případně na konci roku“, dodal Antonín Klimša.

Ilustrační foto
Pětina Čechů nedodržuje pitný režim. Riskují dokonce rakovinu
Rekonstrukce cesty Českobratrská x Sokolská, 1. července 2019 v Ostravě.
O prázdninách oklikou! Centrum Ostravy uzavřeli
Smrtelná nehoda v závodu Okruh Františka Bartoše, 30. června 2019 v Ostravě.
Motocyklové závody v Radvanicích: 3 mrtví za 5 let. Čím to lze vysvětlit?
Římskokatolický farní kostel svatého Františka a Viktora v městské části Hrušov, 1. července 2019 v Ostravě.
OBRAZEM: Hrušovský kostel září novotou. Podívejte se, na krásu cenných vitráží