deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Bylo v něm více než tisícovka lidí: Rusko dnes zaútočilo raketami na nákupní centrum ve městě Kremenčuk, uvedl prezident Zelenskyj.
Připravují další sankce: Summit G7 se dnes po jednání s prezidentem Zelenským jasně postavil za Ukrajinu.
VIDEO: Policie netuší jak, ale zloději se povedlo ukrást elektrokolo, které bylo připoutané řetězovým zámkem k hromosvodu.
Vyšší limity hluku: Ty má změnit chystané nařízení vlády. Současné přísné limity brání rozvoji satelitů na okraji obcí.
Hrozí jim 10 let vězení: Policie viní 2 lidi z podvodů s kryptoměnou v souvislosti s firmou Platon Life. Škoda je v řádu stovek milionů korun.
Nahradil zesnulého Věslava Michalika: Udělám maximum pro to, abychom jeho odkaz nadále rozvíjeli, sdělil nový náměstek hejtmanky Petr Borecký.
Přestírali, že jsou z banky: Ženy z Brna přišly o téměř čtvrt milionu korun, které z nich vylákali podvodníci přes telefon.
660. výročí založení obce: Koncertem Richarda Krajča a jeho kapely Kryštof vyvrcholila Chotěvická pouť, která oslavovala narozeniny obce.
Připravte si peněženky: Zdražování se nevyhnulo ani poutím, lidí se musí připravit na mastné ceny. Už nás to neuživí, stěžovali si kramáři.
Děti mají z vody vyrážku: A to i přes to, že krajská hygiena označila vodu na přírodním koupališti Kačák ve Vrchlabí za vhodnou ke koupání.
Lipavský jednal s komisařem OSN: Informoval ho o české pomoci ukrajinským uprchlíkům po ruské vojenské invazi a o humanitární pomoci na Ukrajině.
Šílená jízda v Písku: Zdrogovaná řidička ujížděla v sobotu policistům a zajela přitom do poklidné čtvrti, kde si hrály děti. Nezranila nikoho.
Kampaň ještě nevede, tvrdí: Andrej Babiš plánuje oznámit rozhodnutí ohledně své případné prezidentské kandidatury nejspíš 4. listopadu.
Nehoda v Karviné: Dvě spřažené dieslové lokomotivy se srazily s osobním autem. Řidič si odnesl jen lehké zranění.
Vzhůru na Šumavu Letní Deník
Hledáte inspiraci na léto? Nejkrásnější výlet Šumavy vás zavede na Třístoličník a Plechý.
Odborník Richard Stojar: Zásoby techniky a munice byly ve státech ochotných podporovat Ukrajinu už do značné míry vyčerpány, míní.
Oběti minulého režimu: Lidé si u památníku na Újezdu připomněli právničku a političku Miladu Horákovou a další popravené, režimem stíhané lidi.
Rozpočtová nezodpovědnost: Koaliční vláda Fialy zřejmě odmítne jednorázový příspěvek k důchodům 6000 korun, který navrhlo opoziční ANO.
Průzkum STEM: Polovina lidí říká, že obtížně vychází s příjmem. Velmi vážné potíže má 18 procent.
Pomoc zasaženým válkou: Česko pošle přes Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHCR ) Ukrajině 25 milionů korun.
Záhada na Měsíci: NASA objevila dvojitý kráter, vytvořit ho měla neznámá raketa.
Zahradničení bez půdy: Hydroponie představuje stále oblíbenější způsob, jak pěstovat rostliny bez klasické zeminy.
Poptávka je vysoká: Dva měsíce prázdnin nejsou jen časem radovánek, ale také studentských přivýdělků.
Skupina velkých světových ekonomik: G7 odsoudila ruskou agresi, podpořila Ukrajinu a žádá tresty za zločiny.
Generální tajemníka Stoltenberg: Severoatlantická aliance zvýší počet vojáků schopných rychlého nasazení na více než 300 tisíc.