Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Fiala přivítal v Česku ukrajinského premiéra: Společně s ministry budou jednat o podpoře Ukrajiny i české účasti na obnově země.
Rozvoj solární energie v ČR zpomalil: V pololetí bylo zprovozněno 24 000 fotovoltaik, meziročně o 21 200 míň. Instalovaný výkon klesl mírně na 484 MW.
63letý Nizozemec nutil Češky k pornografii: Během dvaceti let donutil zhruba čtyři stovky z nich. Řadu z nich zneužil.
Muž chtěl na statku v Opavě upálit partnerku: Se žalobcem se dohodl na trestu. Česko nabízí desítky filmových lokací: Deník vybral ty nejzajímavější.
Jurečka dnes předložil výzvu na jednání ministrů: Česko chce vylepšit systém přeshraničního vyplácení důchodů v Evropské unii.
Zářijové krajské a senátní volby: Strany a hnutí dnes mají poslední možnost přihlásit své kandidáty.
Ústavní stížnost proti pokutě za šíř. popl. zprávy: Podal ji pořadatel demonstrací Vrabel. Tvrdil, ze ČR plánuje použít jaderné zbraně proti Rusku.
Nákup opravárenských vozidel: Ministerstvo obrany uzavřelo rámcovou dohodu za až deset miliard korun, sdělil úřad. Dodá je Voj. technický ústav.
Cyklisty čeká 187 km dlouhá trasa: Cyklisty na Tour čeká po dni volna poslední spurterská etapa.
Česko prožilo velmi teplou noc: Osmina stanic naměřila přes 20 stupňů. Dopoledne bude hlavně v Čechách pršet, poté se přeháňky přesunou na východ. Lipoltov zažívá dopravní peklo: Zkratku do Chebu hlídá a pokutuje policie. Veterinář liberecké zoo vypráví: Bál se HIV od opice a řešil i zácpu u slona.
Americké prezidentské volby: Joe Biden se označil za zatraceně bystrého, otázky na věk má ale za legitimní.
Na Měsíci je jeskyně: Mohla by posloužit jako útočiště, zjistili vědci.
Začíná první povolební zasedání Evr. parlamentu: Prvním a hlavním bodem dnešního programu je volba předsedkyně Evropského parlamentu.
Po teplotně silně nadnormálním týdnu se ochladí: V maximech bude příští týden nejčastěji kolem 25 stupňů Celsia a zejména noci budou chladnější a snesitelnější.
Trump se poprvé od atentátu objevil na veřejnosti: S obvázaným uchem na sjezdu v Milwaukee sklidil ovace. Bojuj, skandovali delegáti.
Plumlovskou přehradu rozzářila Špica: Nevábný výčepní stánek z dob socialismu rozkvetl do originální podoby. Opravy v centru Hradce Králové se chýlí ke konci: Rozladění místních obchodníků však potrvá ještě měsíc.
Prezidentské volby ve Rwandě: Zvítězil současný prezident Paul Kagame, vládne od roku 2000.
Dnes bude polojasno až oblačno: Nejvyšší denní teploty v Čechách 25 až 29 °C, na Moravě a ve Slezsku 29 až 33 °C, v 1000 m na horách kolem 22 °C.