Kdy: 30. - 31. srpna
Kde:
 Příbor

Uskuteční se v pátek 30. a v sobotu 31. srpna v Městském parku Příbor. Sobotu zahájí v 15.00 hodin rapper Indy, po něm na pódiu postupně stanou Jakub Děkan, Bára Poláková, kapely Iné Kafe, UDG, hodinu před půlnocí zahraje Mňága a Žďorp a začátek nového dne bude patřit bratrům Homolovým a kapele Wohnout.

Stejně pestrá bude i sobota, kterou zahájí od 14.30 hodin několik skečů formou Stand Up Comedy, pak se na prkna dostaví Lenka Lo Hrůzová s kapelou Logarytmy. Dále se na pódiu prostřídají Voxel, Pokáč a Sebastian, po nichž přijde rapper a „bijec“ Marpo s doprovodným Troublegangem. Čas 22.45 je vyhrazen pro zahájení vystoupení kapely Chinaski, půl hodiny po půlnoci začne poslední číslo – David Koller.

„Celý festival je cashless, to znamená, že se bude dát platit pouze přes dobíjecí chipy, které lze snadno dobít na místě hotově či kartou. Také je možno dobít chip dopředu pomocí aplikace. Veškerá hotovost nad 50 korun bude po ukončení festivalu vrácena. U dobití elektronickou cestou bude vráceno vše nad 30 korun. Tento systém by měl zabránit frontám při vstupu a opouštění areálu a hlavně na barech a stáncích s občerstvením. Pro návštěvníky, kteří se chystají z dálky bude připraveno stanové městečko,“ sdělují návštěvníkům organizátoři.