Komedie Klára a Bára nabídne to, co obyčejný život přináší každodenně většině lidí. „Skoro nikdo není se svým životem úplně spokojený. A opravdu jen málokdo má takovou kliku, že najde ideálního partnera, se kterým dokáže být skutečně šťastný.

Většina lidí se prostě musí v manželství hodně snažit a dělat při hledání dokonalého partnerského soužití dost velké kompromisy. Příběh Kláry a Báry vypráví o tom, co se může stát, když jedné z kamarádek po řadě takových kompromisů už rupnou nervy a pokusí se radikálně svůj manželský život změnit," popisují divadelní představení, které se tento čtvrtek chystá v kopřivnickém kulturním domě, jeho organizátoři.

Hlavní ženské role svěřil autor scénáře a režisér Patrik Hartl svým dvěma dvorním herečkám Evě Holubové a Ivaně Chýlkové, které pojí mnohaleté přátelství také v osobním životě. Obě současně patří k nejlepším soudobým českým herečkám. Právě jejich výkony na jevišti jsou důvodem, proč komedie Klára a Bára patří už několik let k nejnavštěvovanějším zájezdním divadelním představením. Oběma hvězdám na jevišti asistují Mojmír Maděrič a Jan Holík v alternaci s Romanem Štabrňákem.

Ve velkém sále Kulturního domu v Kopřivnici uvidíme komedii Klára a Bára už tento čtvrtek 31. května od 19 hodin. (mer)