Známý moderátor Aleš Cibulka a bavič Vladimír Hron se rozhodli zpopularizovat téma stárnutí ve Zdravých městech České republiky. Tento týden vystoupí také v Kopřivnici. „Hlavní protagonisté během představení diskutují s místními odborníky o praktických tématech, která se týkají péče o seniory, ale také zdravého a aktivního stárnutí. Představení je určeno nejen seniorům, ale i rodinným příslušníkům, kteří se věnují nebo v brzké době budou věnovat aktivní péči o seniora,“ zvou do kopřivnického Kulturního domu na tento čtvrtek pořadatelé.

Návštěvníci představení mohou o přestávce napsat odborníkům otázky, které jsou následně veřejně zodpovězeny. Vladimír Hron zazpívá během večera několik písní ze svého repertoáru. Každý návštěvník akce obdrží dárek od generálního partnera projektu. Záštitu nad představením převzala Národní síť Zdravých měst České republiky.

V Kulturním domě Kopřivnice proběhne pořad Zábavně o stáří s Alešem Cibulkou a Vladimírem Hronem ve čtvrtek 20. října od 19 hodin. (mer)